Duchowy blitzkrieg wkracza do Polski – Niewidoczne oddziały SS-Totenkopfverbände w akcji !

Gdy człowiek zastanawia się nad „całą zamieszkałą” planetą Ziemią, nad tym gdzie znajdujemy się w gigantycznym kosmosie, jak szybko mkniemy poprzez kosmiczną pustkę, kiedy została stworzona, jak został powołany do istnienia człowiek, co się działo na początku, i czy początek wyglądał tak, jak nam to wciska globalna agentura ewolucjonistów, czy może inaczej: tak jak to przekazuje Biblia, w związku z jej ideami, często nadprzyrodzonymi, pojawiają się u nas wspaniałe doznania rozumu duszy. Niestety świat na około staje się coraz bardziej mroczny. Portale jak Innemedium, czy ZmianyNaZiemi, informują o nieformalnych naciskach by ukrócić, i tak już wątłą wolność słowa, natomiast znakomite PCH24 pokazuje wielką akcję tajnych bractw od Węża, jaka jest obecnie prowadzona w naszej umęczonej Ojczyźnie.

Robi się to dziś, znaczy wykonuje się nieformalne polecenia „starszych i mądrzejszych” rękoma rządzącego PiSu. Duchy które zarządzają tajnymi bractwami(„jego aniołowie„) muszą się uporać z Polską katolicką. Jeśli się to im uda, nastąpi na terenach „Nowej Generalnej Guberni INWAZJA Obcych form inteligencji ! Obca inteligencja nie uznaje moralności Boga Jezusa za wykładnię postępowania.

Jako że jest to OBCA forma inteligencji, nieludzka, albo antyludzka, uznająca nas za niższych, stojących na dolnym szczeblu istot myślących(zacofanych kosmicznych ciemnogrodzian), to musimy albo uznać jej rozkazy za nadrzędne nad Bożym Prawem YHWH – Jego Syna Chrystusa i Ducha Świętego(co właśnie robi PiS), albo stanąć do duchowej walki ze „…strąconym wielkim Smokiem, Wężem starodawnym, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię; został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.” Apokalipsa 12:9

To czego dowiadujemy się z solidnego chrześcijańskiego portalu PCH24 budzi wielki duchowy niepokój. Widać jak na dłoni kto musi się słuchać, niekoniecznie bezpośrednio, szatana i jego aniołów ! Jeżeli dalej będzie trwał tu blitzkrieg tych bytów, albo może jego gorący początek, to staniemy się, tak jak to ma miejsce na zachodzie, „mieszkańcami cienistej krainy śmierci” Ew. Mat. 4:16 !

Słuchając audycji, zapoznając się z internetową wiedzą o członkach partii Jarosława, ale i przystawek, nie wspominając o lewicy i skrajnej lewicy rozsiewającej „Tęczową zarazę”, dochodzi do naszej świadomości fakt zaangażowania tych „ludzi” w toczącą się obecnie bitwię Armagedonu. Brak reakcji, albo reakcja niepoprawna, udawana, symulowana, gdy najeżdża nas „Hitler” i jego SS-Totenkopfverbände-Lucifer Trust” z Apokalipsy 12:9, wróżą rychły duchowy upadek państwa Polan – katolików.

Jak wiadomo Trzecia Rzesza dysponowała potężnym arsenałem broni chemicznej: tabunu i sarinu. Dlaczego Hitler nigdy jej nie użył? Adolf Hitler wspominał w „Mein Kampf” chwilę, gdy został porażony w 1918 r. gazem musztardowym. Może to z powodu tych przeżyć po latach nie zdecydował o użyciu gazów bojowych przez III Rzeszę? Tak czy inaczej „Nowy Hitler i jego aniołowie” rozpylają nad Polską nie tylko chemtrails, ale i groźną broń bakteriologiczną, która została już rozpoznana przez naszą duchową Armię Krajową Chrystusa, jest nią wspomniana „Tęczowa zaraza” !

Kościół Katolicki, papieże, ostrzegali przed bractwami „Hitlera i jego aniołów” ! Urząd Nauczycielski Kościoła wydał na temat masonerii kilkaset dokumentów. Jego stanowisko wobec „sekty wolnomularskiej” jest niezmienne od 1738 r. kiedy to papież Klemens XII wydał bullę „In eminenti” stwierdzającą między innymi:

Zabraniamy surowo w imię świętego posłuszeństwa wszystkim wiernym w Chrystusie i każdemu z nich jakiegokolwiek bądź stanu, powołania, pozycji, zakonu, stanowiska, godności i znaczenia, osobom świeckim i księżom, zarówno świeckim jak i zakonnym – których należy nawet specjalnie wyszczególnić – pod jakimkolwiek pretekstem, jakiejkolwiek przyczyny mogliby się na to ważyć, zamierzali to uczynić – zakładać, propagować albo podtrzymywać wyżej wymienione związki masońskie (…), a to pod karą ekskomuniki na nieposłusznych z samej istoty faktu i bez osobnego postanowienia, z tym, że nikt nie może być z niej rozgrzeszonym przez nikogo innego, prócz Nas albo biskupów rzymskich wówczas istniejących.

Nazwano ich pomocnikami królestwa szatana, a skoro tak, to wszyscy polskojęzyczni posłowie, zaangażowani w duchowo okultystyczny bletzkrieg, są pomocnikami diabła ! Ilu ich jest w polskim sejmie ? Z artykułów PCH24 wygląda na to, że większość.

Grzegorz XVI nazywa masonerię „główną przyczyną wszystkich klęsk ziemi i królestw” i „ściekiem nieczystym wszystkich sekt”. Pius IX nazywa ją „bezbożnym i zbrodniczym stowarzyszeniem”, które chce „zniszczyć Kościół i społeczeństwa”. Na szczególną uwagę zasługuje tu, wydana 20 kwietnia 1884 przez papieża Leona XIII encyklika „Humanum genus”.

Papież przypomina w niej, iż po popełnieniu grzechu pierworodnego ród ludzki podzielił się na dwie części, pierwszą Boga, która pracuje nad ponownym ustanowieniem Królestwa Bożego, drugą szatana służącą ustanowieniu jego królestwa, prowadzącą wojnę przeciwko Chrystusowi i Jego Kościołowi – widzimy to coraz wyraźniej w sejmie. Masoneria jest „potężnym pomocnikiem królestwa szatana”.

Jest to organizacja osób szukających „sprytnie pozorów”, „przybierając maskę literatów i mędrców, którzy gromadzą się dla celów naukowych, mówią stale o swoim zaangażowaniu dla cywilizacji”, o tym, „że ich jedynym pragnieniem jest polepszać warunki życia narodów”, a w istocie „ujarzmiają ludzi jak niewolników”, „posługują się ludźmi w ten sposób ujarzmionymi”, „uzbrajają zabójców zapewniając sobie bezkarność swoich zbrodni”.

To nie wszystko, bo w Polsce, w czasie rządów PiSu, widzimy jak na dłoni blitzkrieg – inwazję na szkoły i młodzież, duchowe gestapo wkracza wszędzie bez perzeszkód ! „Sekta wolnomularzy dąży również z największym wysiłkiem do tego, aby zagarnąć pod swą władzę wychowanie młodzieży, w tym przekonaniu, że miękki i giętki wiek łatwo wedle woli swojej ukształtować i nagiąć zdołają, w którą stronę zechcą, i że w ten sposób najprędzej wychowają państwu takich obywateli, jakich sobie życzą. Dlatego też nie dopuszczają sług Kościoła ani do nauczania, ani do nadzoru kształcącej się młodzieży; a w wielu miejscach dopięli już tego, że wychowanie młodzieży znajduje się wyłącznie w ręku świeckich ludzi, i że przy nauce obyczajów starannie pomija się wzmiankę o największych i najświętszych obowiązkach, które człowieka z Bogiem łączą.” cytat z ENCYKLIKI OJCA ŚW. LEONA XIII “HUMANUM GENUS

Po tym jak Vimeo zmiotło cały nasz kanał, bez mrugnięcia okiem, gdy zamieściliśmy dwa filmy Tomasza Grygucia, opisujące dokładnie pisowską/peowską masonerię, jesteśmy pewni, że blitzkrieg będzie trwał nadal, nikt go nie zatrzyma ! Zresztą słowa papieża Piusa IX mówią dokładnie i wprost, oni są: „zbrodniczym stowarzyszeniem” – inaczej „Nowymi Hitlerowcami NWO” ! „W tak groźnym położeniu, wobec tak okrutnej i uporczywej wojny wypowiedzianej chrześcijaństwu, obowiązkiem Naszym jest zwracać uwagę na niebezpieczeństwo, wskazywać nieprzyjaciół, i wedle możności stawiać czoło ich zamiarom i fortelom, aby na wieki nie zginęli ci, których zbawienie Nam jest powierzone, i żeby królestwo Jezusa Chrystusa nad którym przejęliśmy opiekę, nie tylko nie poniosło żadnego uszczerbku, lecz nawet nowymi nabytkami wciąż wzrastało i rozszerzało się po całej kuli ziemskiej.” cytat z ENCYKLIKI OJCA ŚW. LEONA XIII “HUMANUM GENUS

Sytuacja wielkiej bitwy Har-magedonu jest ciężka, tak jak w czasie II Wojny, tak i teraz, podczas ataku „Nowego Hitlera i jego aniołów” pojawili się szmalcownicy ! Tym razem są to „Duchowi szmalcownicy NWO” ! Gdy państwo stają się zoraz bardziej obeznajomieni z biblijną semantyką, pisanie symbolami robi się łatwiejsze, dostrzegamy więcej z przepowiedni jaką podarował nam Bóg starożytny, który jest naszą ucieczką ! „Do Ciebie wołam, o Panie, mówię: Ty jesteś moją ucieczką, udziałem moim w ziemi żyjących” Psalm 142:6

Linki:

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Prof. Jacek Bartyzel ostro podsumował ostatnie „dziwne” działania PiS i jego akolitów

Czy, i kiedy, nastąpi polski strumień nadprzyrodzonej energii – po „trąbach zagłady” ?

Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ? – Aktualizacja 24.08.2018

Polska cywilizacja człowiecza

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

Duchowe oblicza grupy trzymajacej władzę – potwierdzone przez portal PCH24 !

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Lekarze, nowocześni alchemicy (φαρμακεύς) ? Egipsko – grecka magia ‚farmakija’

‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’

Wielki Wschód Francji chce wprowadzenia „europejskiego obywatelstwa”

Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

Kiedy skończy się to SZALEŃSTWO?! ONZ wymusza aborcję! | K. Pawłowska (Ordo Iuris)

Inwazja Obcych form inteligencji – Czwarte Królestwo nadciąga ! M. Hoggard

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

ROTY ZAATAKOWANE fizycznie! Lewactwo czy zwolennicy 447?

Atak na Polskę bolszewi iluminackiego kominternu cywilizacji bestii – Prośmy Ducha Świętego !

Nowe szokujące INFO ws. 447 JUST i HR 943! Co PiS zrobi w tym temacie, który wraca?

https://www.youtube.com/watch?v=GInL8NOmCw8

PILNE! Działacze zbierający podpisy ws. STOP 447 pobici przez bandytów! Kto atakuje patriotów?

https://www.youtube.com/watch?v=EiOvKx6xf1o

Tajemnica kosmicznych symboli Biblii – Obcy niosący światło i postęp – Hoggard

…od 16min 03sek !

https://youtu.be/u3IajlBo15c?t=963

Dobre 18

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *