Jeśli dobrze państwo przeanalizują działalność Hitlera, wszystko to co się działo za jego przyczyną, poglądy jakie propagował, idee jakie wcielał, to można uznać hitleryzm za najbardziej udane zastosowanie dzisiejszego UFO okultyzmu, lub tzw. Nowej Ery (z jęż. ang. czyta się to: „niu ejdż„). Pisaliśmy o tym w kilku tekstach. Badanie nazizmu z perspektywy duchowej jest niezwykle interesujące i jednocześnie przerażające, przybliża nas do sytuacji w jakiej znajdujemy się dziś, a także do zrozumienia nadchodzących społecznych zjawisk przyszłości, takich jak transhumanizm (inżynierii genetycznej) czasów ostatecznych.

W przyszłości pojawi się kolejny „Hitler”, nazywany Antychrystem („syn ufonauty” – hybryda z Ks. Daniela 2:43 ?), to się musi stać, pojawią się genetycznie konstruowani humanoidzi, tak jak z pewnością pojawi się super kwantowy komputer, nadzorujący ludzkość – całą planetę, każdą dziedziną życia. Dlatego już dziś przygotowuje się w specjalnych ośrodkach ( nazywanych przez doktora Krajskiego „przedszkolami„) specjalną kadrę ! Dodatkowo cała cywilizacja chrześcijańska i post chrześcijańska jest na naszych oczach przemieniana kulturalnie i duchowo. Bardzo powoli, ale starannie, modyfikuje się „watykański katolicyzm„, ostatni bastion normalności. Nadające 24 godziny na dobę telewizje odpowiednio indoktrynują młodzież. Z czasem pojawi się, albo OBJAWI się, jakaś (zaprojektowana) istota, nowy „mesjasz”, posiadająca w sobie ducha UFO – Antychryst nadchodzi” (1 Jana 2:18). Podobnie było za Hitlera.

Wielu Niemców traktowało Hitlera jako prawdziwego „mesjasza”, budowano wówczas ’nową okultystyczną religię’, co dla wielu ludzi XXI wieku ciągle pozostaje poza zasięgiem ich świadomości. Jeśli jesteście państwo, tak jak piszący te słowa, głęboko przekonani co do istnienia duchów, istot duchowych oraz innego, nadprzyrodzonego świata, a przede wszystkim Boga Ducha: („Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».” Ewangelia wg św. Jana 4:25) władającego „duchami wszelkiego ciała„, to zdajecie sobie sprawę, iż hitlerowcy wraz z ich okrutnym Niu Ejdżem „przyjęli” w swoje ciała jakieś bliżej nieznane nam istoty. Wszystko czym się żywi nasza dusza, powoduje jej wzrost, po pewnym czasie następują duchowe narodziny (wyklucie się): „jeśli ktoś nie narodzi się z wody i Ducha, nie jest zdolny wejść do Królestwa Bożego” Jana 3:1-8

Okultystyczna i UFOnautyczna armia Hitlera była pierwszym oficjalnym wojskiem Lucyfera, albo Antychrysta („syna ufonauty„, czyli syna Szatana). Ośrodkami w których hodowano duchowy legion były nazistowskie ośrodki szkoleniowe „Ordensburg” (dosł. tł.: „twierdza zakonna”), w wolnym tłumaczeniu to „Zamek Szkoleniowy”. Rozpoczęto równoległe prace nad trzema tego typu monumentalnymi UFO zborami. Były to swego rodzaju „gniazda UFO duchów”, których zadaniem, oprócz opętania delikwentów, było przygotowanie młodych Niemców do wykonywania zadań w aparacie partyjnym NSDAP, miała to być okultystyczna kuźnia kadr NSDAP. Uczono tam „zakonników”, między innymi, znaczenia i zapisu tajemnego alfabetu runicznego, zwyczajowo używanego w obrzędach magicznych ! Uczestników szkolenia w ordensburgach nazywano ordensjunkrami, co dobrze ilustrowało sposób kształcenia, którego głównym celem było pozyskanie fanatycznych UFOzakonników w pełni oddanych führerowi – „nowemu mesjaszowi”.

Budowniczowie ordensburgów przyjęli pewne wspólne założenia, dotyczące wznoszonych obiektów. Po pierwsze ośrodki powinny dobrze wpisywać się w krajobraz najbliższej okolicy. W tym celu do ich budowy należało stosować materiały powszechnie dostępne w danym regionie. Ordensburgi starano się budować przy użyciu doskonałej cegły, dachy miały być specjalne, wiele elementów konstrukcyjnych wykonanych było z drewna i piaskowca. Nas zaciekawił pewien budowlany element Ordensburga Vogelsang w miejscowości Eifel. Otóż ktoś z projektantów, albo wiedział co znaczy „wystający mistyczny podłużny motyw„, albo robiono to jako zwykłe naśladownictwo starożytnych.

Dzisiejsza elita NWO swoje dzieci posyła do „Nowych UFO Ordensburgów„, wychowywane są bardzo podobnymi sposobami. Jeśli państwo znają język angielski to polecamy na YouTube filmy pana Josepha Marquis, już w wieku 4 lat był wychowywany przez Nowego Hitlerowca NWO, stając się iluminatem, jak sam twierdzi z czasem się nawrócił i porzucił hitleryzm NWO. Grożono mu z tego powodu śmiercią, od kilkudziesięciu lat wydobywa się duchowo z tej opresji. Indoktrynacja Nowym Wspaniałym Światem trwa, widać ją wszędzie. Każdy kto podważa tzw. „nowoczesność i postęp” jest określany jako ciemnogród i kojarzony najczęściej z chrześcijanami. Zachodnie ośrodki Nowego NSDAP-NWO osiągną swoje cele, inaczej biblijna przepowiednia się nie wypełni. Powstaną nowe obozy śmierci, określone w Agendzie 2030 Zrównoważonego Rozwoju, ukształtują także jakąś nową religię ufonautyczną, tak silną, że Zbawiciel obawiał się: „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” Ewangelia wg św. Łukasza 18:8

Największy Marsz Niepodległości odbył się w Polsce, dlatego światowy komintern Szatana wyśle do nas dodatkowe oddziały, posiada tu od długiego czasu dużą postkomunistyczną agenturę UFO ordensjunkrów, wychowanych przez „Nierządnicę oddział polski„. Jak informuje portal PCH24 polska kultura została przejęta przez Obcych z NSDAP-NWO ! Sieją odpowiednie ziarna, po takiej uprawie wyrosną same chwasty ! Niestety PiS to partia duchowo słaba, zlepiona z różnych frakcji, niezdolna do obrony Polaków przed politycznym Antychrystem, przed agenturą Nowych UFO Volkistów. To co możemy, i to co powinniśmy w takiej sytuacji robić, to marsze różańcowe !

Po ostatnim Marszu Niepodległości Nowy Hitleryzm NWO będzie przez jakiś czas myslał jaką dodatkową taktykę zastosować, powiniśmy być na to przygotowani. Oni nie spoczną aż nie doprowadzą do duchowego i fizycznego znakowania znamieniem bestii, a dodatkowo Biblia informuje nas o czymś jeszcze straszniejszym: „wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii” Apokalipsa 13:11 Tak jak hitlerowcy mordowali wszystkich nie pasujących do ich ideologii, tak Nowi Hitlerowcy NWO (jakieś stwory transhumanistyczne ?) z Einsatzgruppen Bestii wymordują wszystkich nie zgadzających się na Nowy Porządek Ufonautyczny. (Transhumanistyczne Einsatzgruppen musi się pojawić ! Pisaliśmy o tym w tekście pt.: Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?)

Zagadnienie „Wielkiego ucisku” nie jest łatwe, nie wiemy kiedy nastąpi, może za 100, a może za 900 lat. W Biblii czytamy o „wielkim ucisku” – czasie tak trudnym i pełnym cierpień, jakiego nigdy wcześniej nie było, a który zakończy się Tysiącletnim Królestwem. Ten straszny okres nadejdzie pod koniec czasu łaski. Szatan i jego ziemscy pomocnicy wiedzą, że ich czas jest krótki,  robią co tylko mogą, by prześladować i sprowadzić na bezdroża Boży lud. Jego sługa, Antychryst w postaci dzisiejszej Nierządnicy, próbuje całkowicie usunąć Boga z naszych dusz. Wyrażenie „wielki ucisk” może być mylące, gdyż nie zawsze wiadomo, o jakie przyszłe wydarzenia chodzi.

W wielkim ucisku działać będą trzy duchowe moce, które są sługami szatana i będą walczyć przeciwko sługom Bożym. Są to Nierządnica, zwierzę i Antychryst. Wszystkie te moce duchowe są już czynne w naszym czasie, są częściowo już zmaterializowane, jednak mało kto je dostrzega. Te elementy są widoczne również w Polsce, czy uda się nam obronić przed nimi, z pewnością PiS temu nie zaradzi. Potrzebna jest siła duchowa Jezusa i Ducha Świętego, silni kapłani Kościoła Katoliciego. Już niedługo nastąpi nowe rozdanie polityczne, po którym do sejmu powinni wejść silni duchowo Polacy, a nie folksdojcze, będacy na usługach Nierządnicy !

Linki:

Tajemnice izraelskich świątyń

Transhumanistyczne Einsatzgruppen musi się pojawić ! Pisaliśmy o tym w tekście pt.: Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

W związku z tym tematem jest seria artykułów o możliwej „instalacji” w ludzkie ciała innych istot duchowych: pierwszy – „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi, drugi – „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas  , trzeci – Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej

Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Ewa Pawela: „Elektroniczne biesy i bronie psychotroniczne” – Magazyn Polskie Sprawy #99

Doc Marquis – The Illuminati Is Fulfilling Bible Prophecy

Doc Marquis – Dictators of the Illuminati

Produkcja żywnosci tak jak w filmie „Zielona Pożywka”, sensacyjne informacje !!!

Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej – Z pomocą Boga obronimy się

Bardzo OSTRO! Stanisław i Michał Krajscy krytykują Marsz Niepodległości za Dudę i brak Mszy! 13.11.2018

EXTRAORDINARY REVELATIONS – BELLY OF THE BEAST 13.11.2018 – POLECAMY !

https://www.youtube.com/watch?v=uTHmkUw3g-Q

Krzysztof Karoń: „Bez przymusu nie ma możliwości wychowania człowieka” – Magazyn Polskie Sprawy #101

G. Braun: „To co robią Kaczyński, Duda i Morawiecki jest obrzydliwe! Polska rezerwatem dla Polaków”?

https://www.youtube.com/watch?v=6oZiRa5TSKY

Krzysztof Karoń: Złodzieje głosują na tego, który gwarantuje dalszą kradzież #97 KONDOnews

https://youtu.be/RIIHqatyK0w

G. Braun – do niepodległości przez Gietrzwałd. „Polonia a Państwo Polskie. Przyszłość i nadzieje”

https://www.youtube.com/watch?v=qIvCnb5iTJY

Dr Michał Krajski: Ruchy charyzmatyczne w Kościele i nie tylko – Magazyn Polskie Sprawy #106

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy – Hoggard

Ufo czasow ostatecznych – End times UFO delusion

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Dobre 12

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *