Autorzy Exo-Vaticana ujawniają nowe fakty, rezultat dwuletniego dochodzenia – nowa książka i film

Tom Horn i Chris Putnam wydają właśnie nową książkę w temacie tajemnic Watykańskiego obserwatorium, które ich zdaniem, znajduje się w specjalnej strefie zjawisk nadprzyrodzonych. Obszar ten to święte miejsce amerykańskich Indian, gdzie od wieków mają się pojawiać tajemnicze istoty, określane przez nasz krąg kulturowy „nieśmiertelnymi”, aniołami lub istotami UFO. Dwudziestocztero miesięczne dochodzenie ustaliło, że paranormalne tereny obserwatorium z Góry Graham w Arizonie, gdzie ma się znajdować między wymiarowy portal, zostały z premedytacją odebrane tamtejszym Indianom. W ocenie autorów taka lokalizacja ma pozwolić uzyskać dostęp do nieznanych mocy, mogących wesprzeć działanie tajemniczego urządzenia astronomów, określanego akronimem L.U.C.I.F.E.R. Znając obsesję masonerii na punkcie sił paranormalnych, obecnych również w tym miejscu, fakt ten nie powinien nas dziwić.

Badania terenowe ustaliły szokujące dane na temat historii świętej góry i innych tego typu miejsc w USA. Horn i Putnam cytują czołowych przedstawicieli Watykanu, którzy potwierdzają kontakty tej instytucji z istotami zwanymi Strażnikami-Watcher’sami, o których mieli państwo okazję się dowiedzieć w poprzednim artykule, opisującym zagadnienia związane z pracami Sitchina. Dodatkowo prezentują oficjalne wypowiedzi samego dyrektora CERN Sergio Bertolluciego, o tym iż pracuje się tam nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami (patrz zdjęcie poniżej).

dyrektor-cern-01

Teksty Biblii opowiadające o tym, że część aniołów z opozycji względem Boga zostanie „zrzucona” na Ziemię, można opisać na różne sposoby: „zrzucony jest na ziemię i aniołowie jego z nim są zrzuceni” Apokalipsa Jana 12:9 Na przykład że przylecą w swoich spodkach do Układu Słonecznego, na naszą planetę i tu się ukryją-zamieszkają, albo że zostaną zesłani z innego wymiaru do naszej rzeczywistości i będą musieli przebywać na przykład we wnętrzu Ziemi. Rozmaicie można przedstawiać wersję Apokalipsy Jana, dotyczącą tego szczególnego momentu.

immortals1

W przetłumaczonym filmie jak i książce „Na ścieżce nieśmiertelnych” zostały opisane święte miejsca Indian. Dzisiaj są to często parki narodowe, a te jak wiemy z filmu pt.: ” Wielka Stopa i Zaginieni 411” są również i obecnie miejscem występowania tajemniczych i niebezpiecznych istot !  Czy tłumaczenie niektórych wersetów Biblii na sposób autorów książki o nieśmiertelnych jest poprawna ? Teolodzy Kościoła Katolickiego zapewne w wielu miejscach nie zgodzili by się na taką wykładnię. (Poniżej okładka nowej książki autorów Exo-Vaticana)

Immortals

Zresztą nawet jeżeli tak się sprawy mają z aniołami i ich potomstwem, jak to przedstawiają autorzy nowego bestseleru, to zapewniam państwa, że sama Biblia zawiera jeszcze większe i wspanialsze rzeczy niż historia opowiadana przez Horna i Putnama ! Należą do nich niewidoczne przesłania duchowe, dla wielu z nas ciągle jeszcze ZAKRYTE, oczywiście ich odkrywanie nie jest rzeczą prostą, zwłaszca jeśli przylgnie się do wersji amerykańskich pisarzy ! Biblijna symbolika przekazana nam przez Boga to bardzo delikatna materia interpretacji Pisma Świętego.

On-the-Path-of-the-Immortals-Interview

Społeczność chrześcijan identyfikująca się z protestantyzmem uzna bez problemów biblijne poglądy wspomnianych autorów, jednak sprawa duchowego rozumienia Świętego Przesłania – Biblii jest o wiele głębsza i nie ogranicza się tylko do Strażników-Watchersów, ale zwaiera w sobie tajemnicę Jezusa Chrystusa ! To o nim mówi lub do Niego odnosi się głębszy, 'niewidoczny’ i tajemniczy Święty Tekst ! Poglądy Kościoła Katolickiego w wielu miejscach są o wiele bardzie wspaniałe i jeszcze bardziej niezwykłe, od tych ukazywanych przez telewizję SKYWATCHTV. Dobrym tego przykładem jest wspaniały film wprowadzający w tą tematykę pt.: „Jezus Chrystus, DNA i Pismo Święte

Jedno jest pewne, autorzy książki o nieśmiertelnych robią dobrą robotę ujawniając elementy prawdziwych znaczeń oryginalnego, świętego tekstu hebrajskiego, które często są ukrywane za dziwnymi przekładami tłumaczy.

2013-03-03-15-03-00.exo vaticana -ufo boven vaticaan 2005

W mojej ocenie Kościół Katolicki jest chroniony przez potężne siły Matki Boskiej (Królowej aniołów !) i Chrystusa, więc nie muszę się tu wysilać na jakąś obronę tej duchowej instytucji, nawet jeśli kilku z teologów jest pod wpływem działania istot z innego wymiaru (Oby świętych Strażników). Razem z autorami słynnej „Exo-Vaticana„, a obecnie „Na ścieżce nieśmiertelnych” mogę jedynie wyrazić obawy co do sytuacji, która jeżeli będzie mieć miejsce w przyszłości, a mowa jest tu o dążeniu do jednej światowej religii, lub połączenia Kościoła Katolickiego z jakimś innym systemem, to taka sytuacja dla tej denominacji będzie oznaczać, że jest to czas by uciec pod skrzydła Bractwa Św. Piusa X, jedynej ostoi katolickości i całego bogactwa ortodoksyjnego rytuału trydenckiego. Natomiast przekaz prawdziwej duchowości chrześcijańskiej, dotyczący przyszłej jednej światowej religii jest wyrazny i prosty !

130514ufoovervatican-340x170

Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty !  Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty !” List do Galalatian 8

Po obejrzeniu materiału Horna i Putnama nasunęło mi się pytanie, czy wszystkie lub większość między wymiarowych bram jest otwierana za pomocą tych samych „Władz, Zwierzchności lub Panowań” ? Wydaje się, że bardzo dobrą odpowiedzią w tym zakresie, będzie zacytowanie starożytnego Ojca Kościoła, doktora katolickiego z okresu II wieku naszej ery:

[…]czy Trony, czy Panowania, czy Zwierzchności, ery Władze. [Nie wymienił jednej Zwierzchności, jednego Panowania, jednego Tronu, jednej Władzy, lecz wiele.] Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone; On jest przed wszystkim (Kol 1, 15-17). Jeden więc rodzaj bytów podległych Bogu stanowią zrodzone w Chrystusie Władze, różne od Zwierzchności, Tronów i Panowań. I każda ma władzę w pewnych sprawach, wedle pewnej tajemnej godności postawiona przez Boga nad sprawami, które stosownie do zachodzącej między nimi różnicy są godne podlegać każdej z Władz.

O tych Władzach i sprawach przez nie kierowanych można byłoby jeszcze wiele mówić, lecz trudno objaśnić (Hbr 5, 11) to zagadnienie. Jak zaś istnieją pewne Władze Boże, tak istnieją też im przeciwne, analogicznie do ludzi grzechu (2 Tes 2, 3) i do aniołów diabła (Mt 25, 41). A ci, co nie toczą już walki przeciw krwi i ciału, dzięki temu, że przez cnotę wznieśli się wyżej, toczą walkę właśnie przeciw siłom wyższym, przeciw Władzom (Ef 6, 12), które przeciwstawiają się atletom pobożności. Jak zaś było wiele grup podległych Bogu, tak i po przeciwnej stronie są nie tylko Władze, ale również rządcy świata tych ciemności i pierwiastki duchowe zła na wyżynach niebieskich, może też i Zwierzchności (Efezjan 6, 12), a według mnie także wszystkie byty nazywające się tak samo jak byty Boże, tylko na zasadzie przeciwieństwa.

I pośród wszystkich Władz jest może Władza, która służyła samemu Chrystusowi, inna, która pomagała prorokom, gdy czynili znaki; i nie wszystkim pomagała jedna Władza, lecz zapewne jednym ta, drugim owa, zależnie od stopnia ich wiary, którą znał jedynie Bóg. I nie we wszystkich cudach pomagała jedna i ta sama Władza, lecz w pewnych właśnie ta, w pewnych zaś inna, i do spraw, być może pośledniejszych, służyła Władza niższego rzędu, a do świetniejszych świetniejsza.[…]

Jeżeli kochają państwo zakazaną archeologię to z pewnością uznają ten film za wspaniały. Zwłaszcza że dostarcza informacji z pierwszej ręki Indian, a nie z pierwszej teorii akademickiej ! Produkcja ta opowiada między innymi historię gigantów i reptilian odwiedzających Indian Ameryk, która o dziwo jest zgodna z tą biblijną ! Dodatkowo poznacie państwo istotną część tajemnicy „Gwiezdnych WRÓT-BRAM” Piramid z Giza ! ( A są ich trzy, tak jak Święta Trójca chrześcijan !)

cairo_1367272i

Prezentowany materiał jest znakomitym wprowadzeniem do poprzednio publikowanego wideo „Prawda o 12 planetach Sitchina” (lub jego dobrym uzupełnieniem). Film jest bardzo mocny, więc ludzie o słabych nerwach i delikatnej budowie powinni przed obejrzeniem zwrócić się do Ducha Świętego o ochronę. Po zapoznaniu się z niesamowitą treścią będziecie wiedzieć dlaczego słynny ufolog Joe Jordan w jego filmie „Ufo tabu…” nalega by uznać Jezusa za Zbawiciela. Szokujące informacje ukazywane przez słynnych amerykańskich badaczy przypominają nam, że żyjemy na „jakiejś” planecie, gdzieś w kosmosie, w ogromnej przestrzeni kosmicznej, że tak naprawdę nie wiemy nic o istotach z innych wymiarów, że nie znamy budowy rzeczywistości, a dodatkowo wielu nie zna Chrystusa, który jest Synem Stwórcy i ma moc, zarządza Władzami i Zwierzchnościami oraz kieruje Panowaniami by móc nas uratować !

reverse-aging-of-shroud-of-turin-face

Zródła:

Tajemnice aż do tritos Uranos

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

Tajemnice izraelskich świątyń

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Czyżby Jezus podczas kuszenia również był „poza” ? – W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Istoty z innego świata – chrześcijańska Kapadocja

Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część I

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Na scieżce nieśmiertelnych – autorzy Exo Vaticana ujawniają sensacje

https://youtu.be/alfzRs9OkEw

Dobre 158
Złe 5

Podobne Artykuły

One thought on “Autorzy Exo-Vaticana ujawniają nowe fakty, rezultat dwuletniego dochodzenia – nowa książka i film

  1. Uwielbiam tajemnice i dziękuje za wspaniałą reklamę książki, jednak zostańmy przy bibli i rozumiejmy ją rozumem dziecka gdzie białe jest białe a czarne czarnym.Czym więcej wiesz tym mniej wiesz i nic niepojmujesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *