Mamy przyjemność zaproponować państwu niezwykle ciekawy program z udziałem doktora Michaela Heisera. Niestety nie jest tłumaczony na język polski. Obraz zawiera poglądy oraz wyniki wieloletnich badań tego naukowca z dziedziny: UFO, aniołów, demonów oraz duchowej archeologii, szczególnie związanej z Biblią. Materiał jest znacznie lepszy od innych tego typu. Nie znajdziemy w nim sieczki archeo-niuejdżowskiej pokroju „Starożytnych Astronautów”, zresztą Heiser celnie punktuje wspomnianą serię, jako zakamuflowane wprowadzenie do satanizmu, odwodzące od chrześcijaństwa, zaciemniające niezwykłą historię ludzkości, zniekształcająca prawdziwą duchowość.

Oprócz filmu Heisera pojawił się niedawno inny, podobny, dokumentujący spotkania z nadprzyrodzonym. Jest to produkcja znanego i cenionego L.A. Marzulliego. Video pt.”Fatima – cud słońca czy nadchodzące zwiedzenie ?” skupia się jedynie na efektach specjalnych, towarzyszących wkraczaniu do naszej rzeczywistości „Ponadświatowych Inteligencji„. Niestety tym razem Marzulli chyba się ufologicznie zagalopował, oczywiście każdy ma prawo do swoich poglądów. Skupił się na czymś co ma najmniejszy związek z Maryją, przynajmniej tak wynika z dostępnych urywków jego pracy. Spotkania z „Wyższą Formą Bytu” na gruncie rozumu to przede wszystkim przekazy do ludzkości, oprócz licznych uzdrowień, jakich dokonuje Matka Boska za sprawą Boga YHWH.

Marzulli, tak jak większość protestantów, chce nam wmówić, że Objawienia Matki Zbawiciela to szatańskie zwiedzenie. Ten sam chwyt stosowali Żydzi w czasie dokonywanych cudów Chrystusa, oskarżając Go o wykorzystywanie diabelskich mocy ! Maryja wielokrotnie ostrzega przed Szatanem więc mówienie, że sama nim jest, to chwyt czysto faryzejski, z tego względu pamiętamy słowa Jezusa: „Lecz niektórzy z nich rzekli: «Przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy». Inni zaś, chcąc Go wystawić na próbę, domagali się od Niego znaku z nieba. On jednak, znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. Jeśli więc i szatan z sobą jest skłócony, jakże się ostoi jego królestwo?” Ew. Łukasza 11:15 Jeżeli „chrześcijańscy ufonauci” ostrzegają ludzkość przed Nachaszem, a tak się właśnie dzieje podczas spotkań z Maryją Dziewicą, opowiadają o Jezusie, o Bogu, to o jakim zwiedzeniu przestrzega nas Marzulli ? Może o elemencie szatańskim, który może występować czasami – równocześnie z prawdziwą Maryją ? Starającym się nas od Niej odwieść. Nie mamy zamiaru się powtarzać, temat „maryjnego Ufo” był poruszany w tekście pt.: „Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów„.

Zostawmy Marzulliego i wróćmy do pogromcy sitchinowskich matactw. Wartym odnotowania są wspomnienia Heisera z początku jego kariery jako ufologa. Został zaproszony do wygłoszenia prelekcji na największym zjezdzie fanów „Starożytnych Kosmitów” – wielbicieli UFO. Pierwszą część jakoś przełknęli, w czasie drugiego wystąpienia, tak gdzieś w połowie przedstawiania faktów z dziedziny (duchowej) archeologii, organizatorzy się wściekli i poprosili go o opuszczenie spotkania. Już nigdy więcej go nie zaprosili, nie płacąc mu za jego czas. Heiser ich wcale za to nie wini. Wspomina to bardziej jako ciekawostkę, wartościowe doświadczenie w przełamywaniu archeologicznego oszustwa, ale co ważniejsze, jak sam o tym opowiada, ludzie nafaszerowani „sitchinowską strawą” podążają w stronę czegoś bardzo niedobrego, będąc zmanipulowanymi łatwo popadają we władanie ciemnych mocy.

W proponowanym wideo znalezść można cenne informacje z badań „MkUltra, ktoś mógł, albo co bardziej prawdopodobne, wykorzystał je, w pewnym momencie, jako „środek okultystycznej łączności z kosmitami”.  Wszystko zgodnie z magiczną wiedzą jaką uzyskano od przybyłych niemieckich okultystów, naturalizowanych w czasie „Operacji Paperclip”.

Program prezentuje w wielkim skrócie jego dwie książki: „The Facade” („Fasada”) oraz „The Unseen realm” („Niewidoczna rzeczywistość”). Pozycje dotyczą spotkań z „Niebiańskimi Intelektami”, lub wszystkim tym, co jest określanie mianem UFO.  Heiser to znawca biblijnej archeologii, duchowej również, teologii oraz prehistorycznych języków, które stawiają go jako znawcę tematu bardzo wysoko. Nie twierdzi, że wie wszystko, właściwie wskazuje na naszą coraz większą niewiedzę w stosunku do świata duchowego, dlatego proponuje bardziej uczciwe spojrzenie na problem „spotkań z nieznanym”, niż inni.

Mówi o „ufonautach” jako propagujących spojrzenie na świat z perspektywy Nowej Ery technologicznej. Określanie wszystkiego jako wytworu techniki subtelnie przeinacza naukę Chrystusa, niweluje wiarę i duchowość chrześcijan, oddalając ludzkość od prawdziwego Zbawiciela. Konkluzja Heisera daje do myślenia. W kosmosie mogą istnieć inne inteligentne istoty, możliwe że stworzone przez Stwórcę, ale nie będące, tak jak aniołowie YHWH i ludzie, „nosicielami Jego obrazu” ! „A jak nosiliśmy obraz ziemskiego [człowieka], tak też nosić będziemy obraz [człowieka] niebieskiego” 1 List do Koryntian 15:49

 

linki:

Scientific Evidence for a Worldwide Flood

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Nienawiść do Kościoła i promocja satanizmu. Raport z analizy rocznika „Gazety Wyborczej”

Im nie jest wszystko jedno. Komentarz do raportu o „Gazecie Wyborczej”

Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983) oraz (Entelechia w Turzovka) – z jakiego nieba pochodzi starożytna Isztar, a z jakiego Maryja Królowa Nieba ?

Co tam jakieś marne bataliony US Army stacjonujące na wschodniej flance NATO. Oto przed dwoma tygodniami przesunęliśmy na granice naszego kraju ponad milion ludzi wyposażonych w niezwykle zaawansowaną broń! Jej skuteczność została udowodniona na niejednym polu bitwy. Nieprzyjaciela razi stuprocentowo. Od Tatr po Bałtyk, od Odry po Bug została rozpostarta Polska Tarcza Antydemoniczna (PTA).” – całość tutaj.

Przyszły kanclerz Austrii dał Sorosowi miesiąc na wyniesienie się z tego kraju wszystkich jego fundacji!

Węgierski wywiad na polecenie Viktora Orbana ma rozpracować siatkę George’a Sorosa

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Tajemnice aż do tritos Uranos

Aliens or Demons – Evidence of an Unseen Realm – opisywany tu film z dr Michaelem Heiserem został usunięty z YouTube… 🙁

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IpTCrROcLSM

Istoty z innego wymiaru – Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów

Dobre 16
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *