Maksymilian Kolbe, Rycerz Niepokalanej – nowe video doktora Krajskiego !

Polska na przestrzeni dziejów uzbierała bardzo dużo prawdziwie wielkich bohaterów. Niektórzy uważają, że tego mogą zazdrościć nam inne nacje. Są tacy, którzy nienawidzą nas za naszą odwieczną walkę ze Strukturami Zła. Jednym z najbardziej wybitnych duchowych strategów, Rycerzy Niepokalanej, był Maksymilian Kolbe. Wyraznie wskazywał zagrożenie, skąd ono pochodzi, a jest to bezwzględne zło, zagrażające ludzkości ! Nasz duchowny jest patronem wszystkich chcących i walczących ze zorganizowaną siatką nowego kominternu. Kiedyś, za komuny, sprawy wyglądały prościej. Wszyscy wiedzieli kim jest wróg.

Komunistyczna bolszewia mordowała i pałowała niepokornych. Dziś ‚Nowa bolszewia NWO’ ukrywa się w strukturach organizacji międzynarodowych, w rządach, i wreszcie w instytucjach religijnych, posługuje się specjalnym kodem językowym, skrywającym prawdziwe intencje. Dzisiejsi lucyferiańscy bolszewicy, jeszcze pod przykrywką, propagują mordowanie nienarodzonych tak samo jak ci od Stalina, czy Hitlera. Nowa bolszewia, tak jak stara, pragnie mordować na niespotykaną skalę, mówi o tym całe grono wybitnych osobistości, alarm podnoszą znawcy totalitaryzmów, w tym jak pamiętacie amerykański badacz – Paul McGuire.

Święty Maksymilian zginął zamordowany w hitlerowskim obozie śmierci. W tamtym czasie diabelsko okultystyczny reżim Niemców mordował na niespotykaną skalę. Prowadzili z piekła rodem eksperymenty na żywych istotach ludzkich. Żydzi i Polacy ponieśli największe straty. Lucyfer, na którego powoływali się często naziści, i sam fuhrer(tak, tak… oni mówili i wierzyli w tego anioła !), to ta sama istota, wynoszona dziś na piedestał przez Nową Bolszewię NWO. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Siły ciemności (Efezjan 6:12) stojące za globalną elitą, rozpoczną swój program oficjalnej eksterminacji ponownie, tym razem, jak na to wskazuje doktor Chuck Missler, ze zdwojoną siłą. Według Amerykańskiego biblisty Żydzi poniosą jeszcze większe straty niż w czasie II wojny światowej ! Znacznie większe…(ukraiński „Magog” jeszcze śpi) Z mocami piekielnymi nie ma żartów. Straszliwe okrucieństwo stosowane w obozach diabła na Żydach i Polakach to pokaz jak przez „gliniane naczynia” działa „legion” (Ew. Marka 5:9) !

Ponieważ ‚Nowi Bolszewicy NWO‚ to organizacja duchowa, walka z nimi musi być toczona na froncie ducha i umysłu. Narzędzia obronne to różaniec, koronka do Miłosierdzia Jezusa, post i wszystko to co pochodzi od Chrystusa Zbawiciela, wliczając Biblię, sakramenty, wodę święconą, święte obrazy, dobro, piękno… Należy wystrzegać się nie tylko GMO, ale i wszelkich programów TV propagujących w formie rozrywki zło i okultyzm. Odmawianie czci Matce Boskiej, dla której święty Kolbe miał ogromny szacunek, kochał ją, to wielki błąd. Ona ma moc zgnieść „Węża Starodawnego”. Z jej pomocy, z pomocy aniołów Boga YHWH powinniśmy korzystać, gdy odczujemy na sobie wpływ „rządców świata ciemności„(Efezjan 6:12).

Video z udziałem doktora Krajewskiego i prof. Jerzego R. Nowaka jest od pierwszych minut sensacyjne. Warto wspomnieć o modlitwie świętego Maksymiliana, którą Sobór Watykański II zmienił, powodem było występujące w modlitwie jedno niewygodne słowo. Również informacje o walce z papieżem Polakiem, za to że chce kanonizować naszego świętego rodaka, są wyjątkowo ciekawe ! Jan Paweł II zdenerwował się oporem ‚agentury kominternu’ i jednym specjalnym posunięciem ogłosił Maksymiliana świętym, inaczej nigdy by na to nie pozwolili !

Orędzie Maryi Dziewicy z dnia 25 pazdziernika 2008: Drogie Dzieci ! W szczególny sposób wzywam was, abyście się modlili w moich intencjach, aby przez wasze modlitwy powstrzymać plan Szatana wobec ziemi, która codziennie coraz bardziej oddala się od Boga, a w miejscu Boga umieszcza siebie i niszczy wszystko to, co jest piękne i dobre w duszy każdego z was. Dlatego, dziatki, uzbrójcie się w modlitwę i post, abyście byli świadomi jak bardzo Bóg was kocha, i wypełniali wolę Bożą. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje  wezwanie.”

Linki:

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Odlot Hitlera

Macron z satanistycznym symbolem? Profesor Bartyzel zwraca uwagę na pewien szczegół

Kontrola populacji. Trwa konferencja o wrogach Boga i ludzi

Nienawiść do Kościoła i promocja satanizmu. Raport z analizy rocznika „Gazety Wyborczej”

Im nie jest wszystko jedno. Komentarz do raportu o „Gazecie Wyborczej”

Agenda 30 – Program ONZ do wprowadzenia dyktatury NWO [wideo]

Kto rządzi światem: Illuminati, NWO, Bilderberg, CFR, ONZ, Rotszyldzi, Klub Rzymski cz. 1.

Michalkiewicz: dlaczego stare kiejkuty walczą z Różańcem do Granic?

Po dwóch tysiącach lat polskojęzyczni urzędnicy zabiorą się za wroga numer jeden !

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

ONZ, czyli to Oni Nas Zabijają

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983), „Sygnały z innej rzeczywistości, Medziugorie” oraz (Entelechia w Turzovka)

Ukazał się raport oenzetowskiej agendy ludnościowej – UNFPA, który już nie kryje, że „zrównoważony rozwój” można osiągnąć jedynie wskutek walki z ubóstwem polegającej na ograniczeniu liczby ludności na świecie.” ! całość w tekście pt.: „Jak osiągnąć cele Agendy 2030? Odpowiedzią powszechny dostęp do aborcji i sterylizacji„. Masowe mordowanie to w ich języku „zrównoważony rozwój” !!!

Zlikwidować biedę likwidując biednych

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

Węgierski wywiad na polecenie Viktora Orbana ma rozpracować siatkę George’a Sorosa

Rząd powinien wypowiedzieć genderową konwencję! Czy PiS odpowie na apel Marka Jurka?

Roberto de Mattei: antypopulacyjne idee przeniknęły do wewnątrz Kościoła

Maksymilian Kolbe wobec żydów i masonerii – Stanisław Krajski & Jerzy R. Nowak 17 paź 2017

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

Skomplikowane piramidy – wyklad doktora Krajskiego

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

Jeśli przyjmiemy pogan … spełnią się słowa Ezechiela (Film na YouTube został usunięty !, do obejrzenia na Glorii)

https://gloria.tv/video/YDT3QcgZj6oZ2dMVrtpikD8Ng

Dobre(11)Słabe(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.