Tajne spotkanie rabinów przy Ścianie Płaczu by otrzymać Ducha Świętego Jezusa Chrystusa !

W tym odcinku naszych duchowych przygód chcemy państwa zabrać w niezwykłe miejsce, gdzie jak w filmie: „Poszukiwacze zaginionej Arki”, główny bohater znalazł się u tajemniczego mędrca znającego starożytne języki, potrafił odczytać zapomniane znaki, pismo hebrajczyków z „wisioru”, mającego wskazać „studnię dusz” ! W tym momencie tego kultowego filmu Spielberg zawarł tajemnicę, otóż po odczytaniu świętego Pisma, mówiącego o Bogu YHWH nagle „zawiał wiatr” ! Pamiętacie państwo co pisaliśmy w tekście „Kosmiczno innowymiarowe tajemnice starożytnych mędrców Atlantydy – aera – Prośmy Pana o zrozumienie super tajemniczego Nowego Testamentu !?” Dlatego prosimy was byście sobie przypomnieli co pisze w Ks. Rodzaju 3:8 „Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.” – to jeszcze nic, prosimy zobaczcie co jest poniżej na grafice !

Biblia to zaprojektowany przekaz do ludzkości. Od tysięcy lat ludzkość ma możliwość studiowania Pisma. Napisane jest językiem hebrajskim i greckim koine, jest przekazem, który zmienia ludzi nie tylko fizycznie, ale i duchowo, albo przede wszystkim duchowo. Stwórca, który jest Duchem zawarł tam przedziwne tajemnice, są tam rzeczy które mają wpływ na istoty zamieszkujące ludzkie ciała, dlatego ogromna liczba „nowoczesnych humanoidów” nienawidzi Żydów oraz Chrześcijan !

Mianem „nowoczesny humanoid” określa się każdy byt, którego kształt ciała przypomina ludzkie zarysy i jest jakby człowiekiem. To „jakby” odnosi się do wnętrza ciała biologicznego każdej istoty ludzkiej, jednak zogniskowanej na istocie duchowej przebywającej „we wnętrzu biologicznej powłoki„, a dokładniej połączonej w jedno istnienie. To jedno istnienie, jedno jestestwo rozpoznaje się na podstawie duchowości jaką wyznaje ów człowiek-humanoid. Spora część „nowoczesnych humanoidów” głosi, że jest niewierząca w Boga, lub w cokolwiek, jednak najczęściej nieświadomie wyznają wiarę narzuconą im przez globalny system antychrytsta loży iluminackich, to jest: ewolucjonizm, nienawiść do wierzących w Jezusa, skłanianie się do szaleństwa LGBT, wyznanie duchów z kościołów masońskich, wiara w UFO istoty jako gwiezdnych zbawicieli czy wszechmocnych bogów, skutkująca globalnym szaleństwem technokratów, by upodobnić się i całą ludzkość do tzw. „nowoczesnych kosmitów„, itp, itd… Przykładem najbardziej nowoczesnego humanoida jest: Bill Gates, Soros, Ray Krutzweil, i inni technokraci NWO.

„Nowocześni humanoidzi”, często wytatuowani, uważają, że chrześcijaństwo to ciemnogród i zacofanie, w przeciwieństwie do nich i wyznawanego przez spory odsetek nowoczesnych ichniego transhumanizmu. „Nowocześni humanoidzi” to istoty które są połączone z duchem tego świata, podkreślmy, dzieje się to poprzez wieloletnią edukację cywilizacji masońskiej loży ordo ab chao, szkół podstawowych i wyższych – istoty te są zrodzone przez ducha tego świata, a poprzez to nie rozumieją istot zrodzonych z wody – Chrześcijan ! Wyrażenie duch świata jest terminem, którego użył apostoł Paweł w 1 Liście do Koryntian 2.12, gdzie przeciwstawia ducha świata z Duchem Bożym: „A myśmy otrzymali nie ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, abyśmy wiedzieli, czym nas Bóg łaskawie obdarzył.”

W interpretacji istot posiadających w sobie Ducha Świętego: duch świata jest duchem diabelskim, lub być może szatanem. W innym miejscu w Piśmie Świętym, szatan nazwany jest „władcą tego świata” (Ew. Jana 12.31; 14.30; 16.11) oraz „bogiem tego świata” (2 Koryntian 4.4). On jest „duchem, który teraz działa w synach opornych” (Efezjan 2.2). Ci „synowie oporni/buntu” to w dzisiejszych czasach właśnie „nowocześni humanoidzi” sprzeciwiający się Duchowi Świętemu, a ogólniej wszystkiemu co chrześcijańskie, uznając nas za ciemnogród, czy jakąś „onucę”.

Na przykładzie zdarzenia które jest pokazane w prezentowanym tu filmie, widzimy, że Duch Święty Jezusa – Yeshui – w Izraelu, musi być otrzymywany w skrytości, tak by nie dowiedzieli się o tym rabini Sanhedrynu ! To też pokazuje, że Prawda Masziah’a jest przez rządzących obecnie rabinów, wyznających Talmud, uznana za kłamstwo i bluźnierstwo. Ciągle jeszcze chcą prześladować wyznawców prawdziwego Mesjasza Yeshui. Na szczęście to się zmienia, spora grupa rabinów potajemnie się nawraca ! Dzieje się tak, między innymi, za sprawą mesjanicznego rabina Zev Porata. Naszym zdaniem ten cudowny rabin powinien zostać naczelnym rabinem Polski. Mieli byśmy wówczas wspólny język i tego samego Ducha !

Taka sytuacja jest możliwa do zrealizowania, jednak wymaga zmiany obecnie rządzących Polską na takich, którzy będą wyznawcami Yeshiu, czyli tych którzy zostali zrodzeni z wody – nazywanych w Biblii prawdziwymi Żydami ! Z tego miejsca prosimy wszystkich chrześcijan o modlitwę za rabina Zev Porata, by nikt go nie zabił, by dalej nawracał Żydów, by stali się chrześcijanami, istotami zrodzonymi z wody ! Pokazany tu film prezentuje tajemnicę Ducha Świętego, który został dany nawróconemu przedstawicielowi wyznania Mojżeszowego. To co się tam dzieje jest niesamowite i wzbudza w nas niezwykłe doznania, to jest coś wspaniałego ! Widać przedziwną tajemnicę, coś czego nikt nie może zrozumieć: wszystko jest w rękach Boga YHWH, zwłaszcza Duch Święty, przybywający do tych, którzy zwracają się do Jezusa o pomoc, o nawrócenie ! „Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha».” Ewangelia wg św. Jana 3:8

Linki:

Archeologiczna sensacja, Żydzi mogą budować Trzecią Świątynię !

Jak prowadzić akcję w częściowo zatwardziałym Izraelu ?

Ortodoksyjni rabini oświadczają: „Chrześcijaństwo jest Boskim darem dla świata”

Izrael oczekuje antychrysta, czy może przygotowuje się na powtórne nadejście Jezusa ?

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

część I „Tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część I, wstęp

część II – „Jeszcze bardziej tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część II

część III tu „Wewnętrzni(e) prawdziwi Żydzi ciągle idą przez pustynię, należy uważać na kąsające „węże” !

Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III wojna światowa

strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Tajne spotkanie rabinów koło Ściany Płaczu by uzyskać wielki skarb – rabin Zev Porat nadaje !

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *