Na godzinę 21:40, tuż po ogłoszeniu wstępnych nieoficjalnych wynikiów wyborów do sejmu, pokazują one nam, chrześcijanom, gigantyczny rozkład państwa i moralności społeczeństwa. Suma ugrupowań lewackich i antypolskich jest równa, albo większa od partii PiS, a przecież nocne liczenie może jeszcze zmienić sytuację Konfederacji. Nawet jeśli Konfederaci się dostaną do sejmu, to i tak wyniki są zatrważające. Społeczeństwo wydaje się zlewaczałe i „postępowo nowocześnie eurosowieckie”, i żadne 500+ tu nie pomogło, albo bardzo mało. Żeby cokolwiek miało sens PiS powinien osiągnąć 60 procent, a Konfederacja co najmniej 10% aby można mówić o jakimś rzeczywistym postępie, zwłaszcza duchowym, a tu mamy rozkład nie tylko państwa, zbiorowej umysłowości ale i moralności.

Po roku 1989 mieliśmy szansę na obronę przed NWO i marksitowską cywilizacją śmierci do momentu rozpadu LPR, teraz wydaje się, że jesteśmy już spacyfikowani, z wizją spłaty 447, nierealnych dewastujących biednych Polaków (poprzez podwyższony ZUS) wydatków na amerykański wojskowy sprzęt, i innych ciemnych mocy grasujących już bezkarnie w zbiorowości Rodaków, choć zawsze istnieje jakaś nadzieja na przełom, zwłaszcza gdy wiemy o prawdziwym Zbawicielu Jezusie Chrystusie, przebywającym w Niebie, żyjącym i przygotowującym nam „miejsce”, jak i o Maryi Dziewicy.

WIECZÓR WYBORCZY: Michalkiewicz KAROŃ Golonka BĄKIEWICZ. Program prowadzi Michał Jelonek [NA ŻYWO]

[NA ŻYWO] Gadowski, Sumliński, Krysztopa, Mańka i Rola! WIECZÓR WYBORCZY wRealu24! Wybory 2019!

https://www.youtube.com/watch?v=lUzab08AEOI

Szatańsko iluminacki atak na Watykan i Polskę – Lisicki, Natanek

Dobre 25
Złe 17

Podobne Artykuły

One thought on “Przerażające wyniki wyborów do sejmu !

 1. wg. Stanisława Lema.
  Gdybym nie zajrzał do internetu, nie wiedziałbym, że tylu idiotów żyje na kuli ziemskiej.
  Jeżeli jesteście tak głęboko wierzącymi, to przypomnijcie sobie przypowieść o Talentach. Z tej przypowieści wynika jedno: Polska pod koniec XVI wieku, gdy Dobry Bóg rozdzielał Talenty dostała JEDEN i od tamtej pory zakopała go głęboko modląc się intensywnie aby nie ukradli go nam Starsi Bracia w wierze oraz Kościół Rzymskokatolicki. Biorąc pod uwagę zapisy Konkordatu i naciski Tel Awiwu, nie jesteśmy w stanie zachowac nawet modląc sie nieustannie tego JEDNEGO Talentu, gdyż i tak nam go ukradną, a co Pan Powie na to? – Idż precz sługo gnuśny …….
  Popatrzmy na inne kraje Europy:
  Anglia. Król Henryk VIII pogonił papieża i dostał V Talentów, anglicy przez cały okres swoej państowości nie modlili się, tylko pomnażali Talenty. I jak widać do tej pory PAN im błogosławi- Są Potęgą gospodarczą i militarną.
  Francja – dostała III Talenty.
  Gdy w Czaie wizyty Papierz Giovanii Paolo Secondo wołał – Francjo Najstarsza Córo Kościoła dokąd zmierzasz?? – nikt Mu nie odpowiedział, ponieważ Byli zajęci pomnażaniem Talentów w swoich dominiach w Afryce i dokonywanie prób jądrowych na atolu Murroa Biorąc pod uwagę stopę życiową Francuzów i Polaków zgadnijcie komu żyje się lepiej – rozmodlonym Polakom czy pragmatycznym Francuzom. A w XVI wieku Polska była mocarstwem i co nam zostało. RYDZYK, JEDRYSZCZAK, MICHALIK i C A Ł A Zgraja.
  Alleluja i do Torunia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *