Przepowiednia Maryi o wojnie atomowej Chin z Rosją zaczyna się spełniać – to również wstęp do inwazja Goga i Magoga ? Co na to USA ?

W artykule pt.: „Konflikt na Ukrainie, wstęp do III Wojny Światowej, był już wspomniany w przepowiedni z 1992 roku ?!” analizowaliśmy proroctwo o nadchodzącej wojnie atomowej Chin z Rosją. Niezwykle ciekawe przesłanie z Nieba, dotyczące zbliżających się wydarzeń, zostało przekazane siostrze Łucji, chodzi w nim o atak Chin na tyły Rosji. Można by te przewidywania zbyć uśmieszkiem, uznać za nietrafione wizje, jednak ostatnie wydarzenia z wojny na Ukrainie pokazują totalny upadek Federacji Rosyjskiej. Z tego co przenika z frontu, ale i z polityki wewnętrznej Federacji postsowieckiej, rysuje się nam totalny brak cywilizacji sporej części ludności rosyjskojęzycznej, obserwuje się u nich zanik jakiejkolwiek cywilizacji, nie wspominając o wyznawaniu wiary w Chrystusa w formie katolickiej, mówimy tu głównie o elitach sowiecko niu-ejdżowskich.

Przemówienie Putina, w którym rysował nam Rosję jako „obrończynię cywilizacji„, okazało się snem opętańca na jawie. Wielu czytelników może się oburzyć na takie twierdzenia o Władimirze, zastanówmy się jednak do czego doprowadził napadając bezsensownie na Ukrainę. Przede wszystkim Rosja to gigantyczne państwo, posiadające wręcz nieograniczone źródła surowców, bogactwa naturalne o niebywałej wartości i przepastna przestrzeń życiowa dla miliardów ludzi, dla dziesiątków miliardów. Na co komu w Rosji „mały skrawek ziemi” jakim jest Ukraina ? No chyba że ktoś tam, wśród sowieckich elit, wyznaje wiarę w anty żydowskie idee szaleńca i niu-ejdżowca Aleksandra Dugina, propagującego rosyjski „Nowy hitleryzm NWO„.

W latach 80. XX wieku Dugin związał się z ezoterycznym ruchem emigracyjnego pisarza Jurija Mamlejewa. Po kilku latach wstąpił do działającej w podziemiu grupy „Czarny Order SS”, którą kierował Jewgienij Gołowin. Zetknąwszy się tam z mistycznym nurtem, nawiązał następnie kontakty z Dymitrem Wasiljewem, stojącym na czele antysemickiego i skrajnie nacjonalistycznego Narodowo-Patriotycznego Frontu „Pamięć”. Po tym, jak został wyrzucony z tejże organizacji, podjął współpracę z konserwatystą Igorem Dudińskim. Nie będziemy się tu zagłębiać w postacie typu Dugin, które są określane przez biblistykę jako „topielcy”, a nawet „potwory„, za to spojrzymy na to co zrobił duchowy uczeń, wspomnianego „topielca” – Putin.

Władimir rzucił się na Ukrainę w celu tzw. „denazyfikacji”, jednak doprowadził tym działaniem do zniszczenia własnej armii, nazywanej już „armią-bardach”, a nawet, jak o niej mówi generał Bieniek: „gangiem olsena„. Upadek wojska Władimira spowodować może silne reakcje w głowach chińskich decydentów. Gdyby doszło do rozpadu Federacji, to Rosjanie utracą wszystko co mieli, zacznie się odliczanie do inwazji Chin na Rosję – wierząc w przepowiednię Matki Boskiej. Jest to jeden ze scenariuszy, rysowany ze względu na proroctwo, jak i obecną sytuację w Rosji, z kwietnia 2023.

W całym tym kontekście, ciekawej analizy dokonał dr Łukasz Stach, który wypowiedział istotne zdanie, mówiące o przygotowaniach Chin do wojny z USA. Chiny twierdzą, że nie są jeszcze gotowe do starcia z Amerykanami, trwają prace nad chińską armią i w samej armii, jak twierdzi wspomniany analityk. Powstaje więc pytanie: na co czeka USA ? Czy na moment kiedy Chiny będą już gotowe by pokonać „zgniły zachód”, kiedy się dozbroją i unowocześnią ?

Globalna sytuacja się zaostrza, nie bez znaczenia jest system szpiegowski oraz rozsiana po całym świecie siatka niemiecko sowiecka bolszewi NWO, połączona z chińskim wywiadem. Występuje również silnie w Polsce. Znany wszystkim „ryży folksdojcz” i jego koledzy specjalizują się w niszczeniu państwowości i przygotowywaniu państw narodowych na zagładę sowieckiej Agendy 2030 – sekty lucyferian z Davos. Jakiś czas temu, w tekście pt.: „Czy bolszewicka międzynarodówka ponownie wykradnie technologię i sprzeda ją chińskim komuchom ?” zastanawialiśmy się nad możliwym wykradzeniem technologi produkcji super mikro czipów, które zagwarantują Chinom przewagę nad USA. Pastor Billy Crone, w dobrze udokumentowanej analizie przekazuje, że globalna bolszewia chce by to Chiny wygrały wojnę z USA ! Gdyby do tego doszło, w Polsce ponownie do władzy doją zdrajcy, chcący budować rurociągi ribentrop-mołotow, czy zachwalający „czestunek nowiczokiem” ! Chybaże, wcześniej Chiny wjadą do Rosji…? Co może zmienić sytuację, zgodnie z przepowiednią Maryi.

Sytuacja w Rosji jest dynamiczna i ciężko cokolwiek przewidzieć na 100%. Jest prawdopodobne, że po odejściu Putina pojawi się „nowy Putin”, albo ktoś, kto będzie starał się zbudować rzeczywiście silną cywilizację, zbudowaną na Chrystusie. Możliwe, że piramidy, które kazała zakopać w Rosji Matka Boska, cały czas działają…, co zaowocuje wielką duchową przemianą Rosjan. Natomiast my, Polacy, mamy szansę na wydostanie się z okupacji niemiecko sowieckiej, trwającej już ponad 30 lat, od kiedy to przy okrągłym stole spotkali się przedstawiciele sowieciarzy z agenturą niemiecką, loży Davos. To też jest szansa na oficjalne ogłoszenie sprawców zamachu w Smoleńsku, który nastąpił w wyniku politycznego mordu, co oczyściło by choć troszkę atmosferę, ujawniając agentuę Putina, duszącą nas już długi czas, tak jak ta z Davos. Wszystko to jest w rękach Zbawiciela Jezusa Chrystusa, dlatego składajmy Mu pokłony i prośmy o łaskę !

 

Linki:

Nowa książka pastora Billy Crone’a: „Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Franciszek Bergoglio i czołowi przedstawiciele życia politycznego ogłosili program globalizacyjnej religii New Age

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Jackowski w przekazach spoza czasu i przestrzeni widział olbrzymią, wręcz globalnych rozmiarów „Fałszywą Flagę”!

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *