Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Spora grupa Polaków słucha przepowiedni pana Jackowskiego, duży ich odsetek się sprawdza, albo jest bardzo bliski potwierdzenia. Niestety istnieją nasi Rodacy, którzy nie chcą słuchać jasnowidza, bo uważają że jest niedokładny, w ich opinii przepowiednie nie są celne. Naszym zdaniem pan Jackowski w większości przypadków jest bardzo bliski celu, co wystarczy by uznać jego wizje za poprawne. Ostatnio, 15 maja 2022 r. pisaliśmy o jakimś wielkim wydarzeniu, które zbliża się do Polski, potwierdzał to Ks. Natanek i jego nadprzyrodzone źródło. Coś się dzieje i to coś idzie na Polskę i świat, widać to bez przepowiedni jasnowidzów. W maju 2022 mowa była o tak wielkim zagrożeniu Polski i Polaków, że ludzie będą uciekać ze swoich domów !

Od lat Jackowski ma różne wizje zbliżających się problemów, w tym rozruchów w Eurokołchozie, ale i totalne zamieszanie w naszym umęczonym państwie. Najstraszniejsze ostrzegawcze przesłanie jasnowidza było jednak to majowe, z roku 2022. Jeśli rzeczywiście ludzie będą musieli uciekać ze swoich domów i mieszkań, a rząd musiał będzie wprowadzić trzy strefy administracyjne dla Polski, to przyczyną tak wielkiego zamieszania może być elektrownia atomowa w Zaporożu, na Ukrainie, gdzie Rosjanie prowadzą dziwne działanie wojenne.

Nie można wykluczyć jakiejś katastrofy, związanej z elektrownią atomową na Ukrainie. Komuś w Rosji zależy na destabilizacji Eurokołchozu, zwłaszcza gdyby okazało się że Rosjanie przegrywają z Ukraińcami. Jak wiemy bez pomocy USA i komunistów z eurosojuza Ukraina militarnie nie przetrwa i nie wygra z Rosją Putina. Elektrownia w Zaporożu to najbardziej prawdopodobna przyczyna tego co widział w wizji jasnowidz. Globalna duchowa sytuacja jest strasznie napięta.

Wojna duchów z Listu do Efezjan 6:12 w XXI wieku trwa na całego. W każdej chwili może nastąpić wybuch III Wojny Światowej, spowodowany Tajwanem. Osobiście uważamy, tak jak wielu Polaków katolików, że III Wojna Światowa może być szansą nie tylko na uratowanie się ze straszliwej opresji dla partii PiS, ale i dla Polski, dla dusz mieszkających w ciałach Polaków. Raczej nie ma innej możliwości na wyjście z lucyferiańskiej okupacji Zielonego ładu i depopulacji, którą już oficjalnie głoszą enwuowcy, i innych wynalazków iluminatów – jak wojna Światowa. Widać to coraz silniej, od wielu lat narasta to odczucie, Polska katolicka jest całkiem nie kompatybilna z zachodnią cywilizacją „Nowych hitlerowców NWO”, inaczej nazywaną również cywilizacją wolnomurarską loży 666 – hybryd ufonautycznych.

To co się dzieje w Polsce, pod koniec lata 2022 nie napawa dobrym nastrojem, a właściwie, oglądając wiadomości telewizyjne ludzie robią sobie sami krzywdę, zwłaszcza swoim duszom. W mediach opanowanych przez iluminatów mamy totalne pranie mózgów. Choć wielu Polaków jest coraz bardziej świadoma niewidzialnego ataku złych istot duchowych, razem z medialnymi opętańcami, zawiadywanymi przez Nachasza, to należy przekazywać wszystkim, ze nie wolno się poddawać (psychomanipulacji). Patrząc także z tej perspektywy na tajemnicze zatrucie rzeki Ordy, jak o tym przekazał jasnowidz (tu link), możemy uznać to zdarzenie za rodzaj dywersji, albo ataku terrorystycznego ukrytego zła (organizacji tajemnicy?) ! Wszystko w Polsce ma się zawalić, a winę trzeba zrzucić na znienawidzony PiS…

Sytuacja na Ukrainie może się skończyć nie tylko źle dla eurosojuza, ale przede wszystkim dla Polski, gdyby istoty duchowe zawiadujące państwami, postanowiły nas ukarać. Ktoś mógłby się zapytać dlaczego mają nas karać ? Powodów jest wiele. Przykładowo, jak słyszymy z ust dobrze poinformowanego Ks. Natanka, i innych, w Polsce po cichu wygasza się Mszę świętą jako Ofiarę ! Zamiast Mszy św. jako Ofiary ma być pseudo msza jako spotkanie modlitewne, rozrywkowe, albo jako grill i piwko, jak to się już odbywa na zachodzie, zwłaszcza u opętanych od czasów Hitlera Niemców. Do tego spora grupa katolików jest przekonana, zgodnie z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette: Watykan stał się już siedzibą Antychrysta oraz antypapieża, istoty ber-GOGa krwiożerczej paczamamy, niszczącego Kościół gdzie się da i jak się da, co również wpływa na Polskę i świat !

Od lat piszemy o duchowych zagrożeniach, o globalnej wywózce na kosmiczny sybir – dusze są zabierane z ludzkich ciał, a te, czyli biologiczne „pojemniki”, pozostają w stanie „duchowej śmierci”, ktoś inny je zamieszkuje ! W takim stanie ludzie potrafią „funkcjonować”, wyglądają jakby normalnie, często w miejsce zabranej duszy mają wszczepione inne duchowe istoty, albo innego ducha, jednak taka osoba nie jest w terminologii Biblii istotą żywą, ale „pogrzebaną w ziemi”, a ziemią-matką jest pachamama !!! Pismo Święte, sam Jezus, stanowczo potwierdzają to w Ewangelii Łukasza 9, 57-62 „Odparł mu: ‘Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych„. Umarli rządzą światem, mają swoje spotkania w Davos ! To tam zapada wiele decyzji, które mają doprowadzić cywilizację chrześcijańską do katastrofy, nazywanej „chaosem”. Od tego momentu, a przewidziano go na rok 2030, ma się zacząć nowa szatańska era „ordo ab chao” (co się tłumaczy „uwolnić potwora chaosu z otchłani„). Na szczęście, prawdziwy kalendarz, którzy udało się zrekonstruować badaczom, przewiduje koniec czasów na rok 2075, kiedy zacznie się kosmiczny rok 6000, era Mesjasza Yeshui-Jezusa, zgodny z tym co od tysięcy lat przekazywali nam Synowie Światłości !

Linki:

Pierwszy link to: Kto jest istotą duchową i nie przebywa w ciele ?

Antypapież BerGOG-lio poświęcił Rosję istotom płodności z innego wymiaru, czyli UFO ?

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

W Izraelu pałują rabinów w ramach braterstwa – nowa encyklika papieża: „kosmiczne braterstwo wszystkich” !

Bardzo dziwne zachowanie papieża Frańciszka w sprawie zarazy koronawirusa

Memałe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

W pięćdziesiątą rocznicę promowanego przez ruch New Age „Dnia Ziemi” Franciszek-Bergoglio wzywa pogańską boginię przyrody do wybaczenia grzechów

Taktyka małych kroków

https://rumble.com/v1fr1an-2022.08.12-rok-temu-mwiem-o-olbrzymim-skaeniu-wody-w-polsce-a-te-o-podwjnej.html

FRANCISZEK ZNÓW ŚCIĄGA KLĄTWĘ NA LUDZKOŚĆ !!! (Obejrzyj do końca)

Antypapież zwany Ber-GOGIEM, sługa Goga z północy przyjmuje z biskupami duchy sza(tan)mańskie OBCYCH

Deus Vult: Msza Święta to nie spotkanie z Bogiem. To Ofiara!

Kazanie – ks. P. Natanek 16.08.2022

Powrót krwiożerczej Pachamamy i herezje jezuitów || Ja, katolik

POSPIESZALSKI alarmuje! Barbarzyńcy niszczą polskie kościoły! Kto to powstrzyma? || w pośpiechu

„Świat nie potrzebuje tylu ludzi”. Harari zapowiada depopulację?

UFO Mechy wzięły swoich wyznawców i ludzi bez wiary do innych wymiarów. Tajemnice Biblii i UFOduchow

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

  1. W rytuale Rzymskim KK jest opis czym jest opętanie i jak się ono charakteryzuje: Okazuje się że przy pełnym opętaniu oprócz zwykłych objawów jak przeklinanie, wstręt do krzyża, czy sakramentów, występują trzy znaki główne i występują one jednocześnie. Tymi znakami są 1. Niezwykła siła fizyczna 2. mówienie, śpiewanie i rozumienie starodawnych języków których nikt już nie zna 3. Odnajdywanie rzeczy w przestrzeni czyli, jasnowidzenie. Jeżeli występują jednocześnie człowiek taki jest opętany przez złego ducha nie ma własnej woli, jeśli występuje jeden, lub dwa znaki, człowiek ma wprawdzie wolną wolę ale jest prowadzony przez demona (przez ducha obsesji) Tak jest jest z Panem Jackowskim wizje które otrzymuje pochodzą od demona, ale dla was to autorytet. Przykre to

    1. Witam, dzięki za wpis. W naszych tekstach pisaliśmy, że Jackowski otrzymuje swoje wizje od duchów. Proszę wskazać gdzie jest napisane o Jackowskim jako o naszym autorytecie ?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *