Jackowski w przekazach spoza czasu i przestrzeni widział olbrzymią, wręcz globalnych rozmiarów „Fałszywą Flagę”!

Czy można jakoś logicznie wyjaśnić wielce zagadkową sytuację pomocy, albo właściwie braku pomocy Ukrainie w czasie wojny z Rosją ? To co się dzieje w Europie i w USA względem Ukrainy jest bardzo zastanawiające. Gdyby Europa zachodnia i USA chciały, to Ukraina by dała radę odgonić Rosjan w kilka tygodni, zająć z powrotem swoje ziemie i ogłosić rozejm, coś jednak jest nie tak z całą tą sytuacją, coś się dzieje poza kurtyną. Ktoś ma inne plany, ktoś nie chce pokoju, ale ciągnąć tą wojnę, tak długo aż Rosja wyprodukuje zachodowi jakąś katastrofę, co będzie na rękę określonym środowiskom wielkiego resetu. I tu wchodzi obraz, albo niezwykle interesujące wizje jakie się objawiły w roku 2022 Jackowskiemu, słynnemu polskiemu jasnowidzowi.

Jackowski w przekazach spoza czasu i przestrzeni widział olbrzymią, wręcz globalnych rozmiarów „Fałszywą Flagę” (może chodzić o Ukrainę, albo mieć z nią związek) ! Ostatnia wielka akcja pod tytułem „panika plan-demii kowid C-19” nie wypaliła, albo wypaliła w niewielkim stopniu. Część ludzi dała się nabrać na sączoną 24 godziny na dobę wizję totalnej wszechogarniającej śmierci kowidowej, milionów trupów zalegających na ulicach i potworne zagrożenie typu „kowido-Nowiczok”, jednak druga część nie była aż tak naiwna. To co pokazywano w telewizjach okazało się być fikcją. Słaba percepcja mas na telewizyjną sieczkę i na pranie mózgów okazała się bolączką planistów NWO, dlatego jest wysoce prawdopodobne, że elity globalistów planują już kolejną wielką akcję totalnej paniki w celu zaprowadzenia nowego porządku i wielkiego resetu. Dodatkowo ci co przyjęli nanotechnologiczny Cyklon C-19 alarmują resztę świata o skutkach jakie wywołują w ludzkim organizmie powstające byty typu „morgelon”.

Globaliści od wielu już lat, albo dziesięcioleci, planują zniewolenie społeczeństw, a nawet całych narodów. Co ciekawe wcale tego nie ukrywają, choć w głównych mediach nie rozgłaszają tego co zaplanowały. Generalnie podsumowując ostanią akcją C-19, można stwierdzić, że nie za wiele im się udało, ciągle mamy jeszcze względną wolność, a nawet wybory są w pewnym stopniu jeszcze jako tako przeprowadzane, choć Francja się wyłamała i spowodowała tzw. „cuda nad urną” rodem z czasów stalinowskiego komunizmu. Zanim państwu zacytujemy słowa Jackowskiego z wizji, warto pamiętać, że elity NWO wymyśliły sobie datę „końca świata” na rok 2030, ewentualnie na rok 2050. Skąd się wzięły te cyfry ? Nie mamy wątpliwości, że pochodzą z obliczeń kabalistycznych, choć są poważne przesłanki mówiące, że to przekaz od istot z innego wymiaru, od duchów z którymi oficjalnie w swoich świątyniach mają kontakt wolnomurarze bafometa.

Dobrą wiadomością jest ta, że prawdziwy koniec czasów ma nastąpić w roku 2075, co wynika z poprawnego kalendarza Esseńczyków, a nie rabinackich przeinaczeń. Niestety plany rządu globalnego mogą się w jakimś procencie zrealizować, wszystko zależy czy damy się nabrać na kolejną psychomanipulację, i to takich rozmiarów jakie widzi jasnowidz. Jackowski wspomina o czymś co może być wielkoskalową próbą uruchomiennia technologii blue-beam…, pamiętajmy że ilość chem-trail-sowego aluminium w atmosferze osiąga ogromne rozmiary i stężenia. Dodatkowo jest tam mowa o gigantycznym nadmuchaniu jakiejś katastrofy, oczywiście grubymi nićmi szytej.

Przejdzmy teraz do słów Jackowskiego, które wypowiedział w październiku 2022, oto przekaz z wizji: „Nastąpi też kontrolowany głód. Nie głód, że ludzie będą umierać z głodu, tylko totalne obniżenie wartości zamożności społecznej. Też wiele niedoborów. W tej chwili mamy tylko wysokie ceny. Będzie bieda kontrolowana, ona będzie trwała do roku 2027/2028. Potem się już wszystko zmieni i pogodzimy się z nowym systemem, nowym ładem. Źle się czuję z tym poczuciem, nie chce mi to przez usta przejść. Prawdziwy chaos dopiero przed nami. Te niespełna trzy lata to dopiero zaprawka do tego, co kojarzy mi się na najbliższy czas. […] Zachowanie ludzi będzie wyglądało jak przed totalnym zagrożeniem, a zarazem jak sobie zadaję pytanie, co to za zagrożenie, to w poczuciu mam pustkę – mówił drżącym głosem Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa wspomniał o innej dziwnej wizji – widział błyski na niebie, które mają być „magnetyczne” i będą wpływać na ludzki organizm. Jego zdaniem będzie mówiło się, że to coś groźnego. Poza tym zobaczył także migrację różnych nacji oraz podział świata na dwie części. oto przekaz spoza czasu: „Ludzie będą chronieni uciskiem. W niektórych państwach ludzie zaczną się przemieszczać w inne państwa, ale potem tego im zabronią, bo będą musieli dla własnego bezpieczeństwa przebywać w schronieniach. Jak stanie się ten chaos to powstanie fikcyjna wojna na świecie. Będzie nowym podziałem. Ale słowo „wojna” będzie atrapą, a nie konfliktem. Kiedy tak się stanie, świat podzieli się na dwie części – wschodni i zachodni. W zachodnim świecie ludzie jeszcze długo będą mieli narzucone restrykcje, we wschodnim świecie będzie ich mniej. Ludzie szybko będą się przyzwyczajali do tego, że ich państwa „abdykowały” – tłumaczył jasnowidz Jackowski.

Inne niezwykle ciekawe wizje mówią co następuje: „Miałem wrażenie, że będzie nagłe zagrożenie czymś, czego nie będziemy widzieć. To będzie coś… Siła słów o tym zagrożeniu będzie sto razy większa, jak samo zagrożenie. Będzie nam się mówiło, że mamy się strzec czegoś, co idzie w powietrzu. Będą ludzie kierowani, lokowani w podziemne miejsca, schrony, metra. W niektórych miejscach będzie tak, że jak wyjdą na ulice, to będą przeganiani przez wojsko. Może być mowa, ale nie będzie to faktem. Może być mowa o broni biologicznej albo o zagrożeniu niewiadomego pochodzenia, tak też może być. To bardzo dziwne. Nikt tak naprawdę nie będzie wiedział, co to jest za zagrożenie. Ale o tym będą mówili wszyscy.

Będzie to wyglądało jak szaleństwo, ludzie popadną w histerię i nie będą chcieli się spotykać z innymi, bo będą musieli unikać skupisk. Będzie selekcja ludzkich. W dalszej części wizji kojarzyła mi się woda. Zagrożenie będzie też mogło wynikać z wody, albo od tego zagrożenia ucierpi woda. W niektóre miejsca będzie dowożona woda. Zagrożenie będzie bardziej propagandą jak rzeczywistym zagrożeniem. Na pewno będzie miało to miejsce, będzie związane ze stanem zagrożenia, który jest dla mnie, czego nie rozumiem, wydumanym stanem zagrożenia. Ale w tym stanie będziemy musieli się dostosowywać do wielu rzeczy, które zabiorą nam pewne prawa obywatelskie i wolnościowe. Wszystko będzie wyglądało zupełnie ostrzej, bardzo wielu ludzi autentycznie tego zagrożenia będzie się bało.”

Jak czytamy ktoś, jakieś globalne moce i duchy, grupy nazywane „Rządem globalnym” w połączeniu z istotami niematerialnymi, chcą nas zaczarować, co nazywa się w języku psychologii: „techniką manipulacji i zastraszenia”.  Zbliżamy się do momentu w którym pato elity będą chciały wykorzystać specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin np. psychologii (np. aktywne techniki psychologiczne, tworzenie nastroju chwili, użycie sygnałów audiowizualnych, wykorzystanie nieuwagi i podprogowych przekazów), psychologii społecznej, manipulacji językowej, perswazji, syndromu oblężonej twierdzy, huśtawki emocjonalnej, tak jak było w czasie rzekomych milionów ofiar kowida, siły nacisku autorytetu typu „doktor kowidowy”, lubienia i sympatii, redukcji dysonansu poznawczego, wzbudzenie dysonansu, uwikłanie w dialog, atak personalny, niewygoda/dyskomfort, dokręcanie śruby/imadło, dobry – zły glina, itp, itd…

Na szczęście Duch Święty cały czas Jest, tak jak Zbawiciel, i to Jezus jest Tym który da nam siłę by przetrwać wielki, globalny atak sił zła, mocy ciemności, które będą chciały, jak przekazuje Apokalipsa, zwieść cały zamieszkały świat: „I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię; został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.” Apokalipsa 12:9

Linki

Sensacja biblijnej archeologii – kosmiczny rok 6000 zacznie się w 2075 !

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

 

Wizja Live Wrzesień 2022

Ważne Dla Was

Klaus Schwab: będziemy mieli czip wszczepiony w mózg

Jest Moment w Którym Historia Polski Może Zatoczyć Koło

Ceny węgla i gazu nie rosną przypadkiem

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *