Nowa książka pastora Billy Crone’a: „Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”

Czy istnieją tajemnicze zjawiska czasoprzestrzennę (deja-vu) połączone z tzw. „kołami histotii” ? Wydaje się, że tak, prznajmniej wiele na to wskazuje. Te tzw. „koła historii” mogą istnieć, choć przybierają czasami trochę inną formę, albo wygląd, dlatego ich nie zauważamy.Podobnie jak niewidzialnych inteligencji, które sterują ludzkością. Z tego powodu chcemy zaproponiować państwu do obejerzenia pewien anglojęzyczny program. Jedenastego listopada roku Pańskiego 2022 ukazała się ciekawa audycja, opisująca obecną sytuację, w jakiej znajduje się jeszcze ludzka cywilizacja na planecie Ziemia. Program został wyemitowany w sieci YouTube i nazywa się: „Powstanie czwartej rzeszy – Billy Crone” (ang. „Rise of the Fourth Reich | Billy Crone„). Biblista i pastor Billy Crone przeprowadził skrupulatne badania dotyczące postaci Klausa Schwaba i jego planu budowy „Czwartej rzeszy hitlerowsko technokratycznej”. Napisał o tym książkę, która nosi tytuł: Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”   (ang. „Klaus Schwab the Third Reich & the Covid 19 Holocaust”).

Jak opowiada we wspomnianym programie Billy Crone, Klaus Schwab pochodzi z rodziny, która budowała razem z Hitlerem „Trzecią Rzeszę”, a jako dziecko wychowane w tym duchu rozpoczął w młodym wieku budowę międzynarodowej organizacji, która zacznie realizować idee Hitlera, ale pod innymi nazwami, tak żeby ludzie się nie wystraszyli i nie pokapowali. W programie mamy szybki skrót wszystkiego co proponuje Schwab, a co dokładnie robił Hitler ! Jest tego tak dużo, że ciężko to pokazać, ale Hitler doszedł do władzy w czasie wielkiego kryzysu, do którego chcą właśnie doprowadzić elity NWO, pod wodzą Schwaba ! Nazwali to „Wielkim Resetem”, chodzi w nim o wywołanie podobnego, albo gorszej katastrofy gospodarczej jak ta, w czasie której doszedł do władzy satanista Adolf. Niemiecki Hitler, tak jak członkowie grupy z Davos, której przewodniczy Schwab, chcą ratować planetę Ziemia, podobnie robił wódz III Rzeszy, każde żyjątko ma być watre więcej niż ludzkie życie, to też propagował Adolf, tak jak niejedzenie mięsa, które ma być zastąpione przez „szwabską grupę z Davos” sztucznym mięsem GMO. Nie sposób wszystkiego wymienić, ale kulminacją jest coś co będzie nazwane „Czwartą Rzeszą”, a dokładnie, tak byśmy się nie przerazili: „Czwartą rewolucją przemysłową”, która zdaniem Schwaba, każdemu kto przeżyje globalną depopulację zainstaluje w mózgu „czipa”.

Jak by tego było mało, tak jak Hitler pragnął wyprodukować „Nowego człowieka GMO”, tak Schwab głosi ideę całkowitej zamiany ludzi w hybrydy ! Zdaniem Schwaba ludzkość ma przestać istnieć, a w jej miejsce ma pojawić się całkiem nowa rasa istot hybrydalno transhumanistycznych (ufonautów). Co ciekawe Billy Crone udowadnia, że większa część klasy politycznej w USA jest wyznawcą idei Schwaba, własciwie to powtarzają dokładnie wszystko to co Schwab głosi od założenia swojej organizacji, czyli „Forum z Davos”. Ktoś mógłby się zdenerwować tymi informacjami, jednak są one oficjalnie dostępne na stronach Schwaba, które informują również, kto od początku swojego życia, kariery na szczytach, należy do ścisłej pato-elity, a są to w większości politycy z państw zachodnich, i część z Polski, a do tego idą ręka w rękę z anypapieżem komunistą BerGoGiem, którzy budują razem ze Schwabem „Czwartą Rzeszę”.

I teraz najciekawsze, zgodnie z doktryną Schwaba, „Czwarta Rzesza” ma się oprzeć na Chinach. To Chiny mają być początkiem, albo kamieniem węgielnym nowego totalitaryzmu, wzorowanego na Hitlerze i jego ideach eksterminacji słabych, totalnej kontroli wszystkiego, łącznie z noszniem przez wszystkich „mundurków mao” i wykasowaniem pamięci o ludzkiej histotii, co potwierdzają wypowiedzi większości polityków z Davos, amerykańskich, samego prezydenta Bidena, czy innych głów państw. Kraju o nazwie „USA” ma nie być, ma odejść do lamusa. Skoro tak, to wojna na Ukrainie jest w pewnym sensie przeszkodą w zbudowaniu „Czwartej Rzeszy”. Niestety Rosja już jest tak słaba, że musiała podkulić ogon po tym jak chiński oficjel ogłosił ostatnio (listopad 2022), że: „Nie życzy sobie żadnych wybuchów atomowych na kontynencie rosyjsko-chińskim”.

Po tej wypowiedzi tzw. „mocarstwo rosyjskie” ucichło w tej kwestii. To też pokazuje, że istnieje realna możliwość materializacji przepowiedni siostry Łucji, mówiącej, że Chiny zaatakują Rosję, by przejąć jej gigantyczne bogactwa naturalne, jak i ogromną powierzchnię przepięknych krain. Jeśli Rosja przestanie istnieć, albo w jakimś stopniu upodobni się do Polski, zostanie wchłonięta przez lucyferiański system Schwaba, który zrobi z niej kolejny land, będzie częścią nadchodzącej „Czwartej Rzeszy”, tak jak Polska z roku 2022. Książka Billy Crone’a, tak  jak program z jego udziałem pokazuje niezbicie, że rządzą nami wyznawcy idei hitlerowskich, chcący zbudować „Czwartą Rzeszę” – system państwowy na wzór ss-manów, razem z nowymi obozami koncentracyjnymi. Billy Crone i jego rozmówca dają nam jednak chrześcijańską radę, mamy się nie załamwywać, mamy walczyć ze złem „Nowych Hitlerowców NWO”, jesteśmy jako wyznwacy Jezusa ochraniani przez Jego aniołów, jak i przez Ducha Świętego, co przyniesie nam zwycięstwo.

Linki:

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Odlot Hitlera

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *