Powstaje fabryka produkująca humanoidy GMO ! – szokujący film o nadchodzącej produkcji taśmowej niemowlaków

Już niebawem rozpocznie się masowa produkcja ludzio podobnych stworzeń w „sztucznych macicach”, powstał projekt i jest wdrażany. Wszystko to w ramach „postępu i nowoczesności”. Jak państwo obejrzą, bo film jest tłumaczony na jęz. polski, ludzkość może już oficjalnie pozbyć się zapłodnienia ludzkiego, czyli mężczyzny i kobiety, jak to było do tej pory i wejść na „poziom UFO istot”, czyli rozpocząć porodukcję istot humanoidalnych z probówki, a następnie hodować te istoty w „sztucznych workach”. Naukowa nazwa dla tego procederu to „Ektogeneza”. Polega ona na wzroście organizmu w sztucznym środowisku i poza organizmem kobiety, w którym normalnie by się znajdował, na przykład wzrost zarodka, lub płodu poza organizmem matki, lub wzrost bakterii poza organizmem żywiciela. Termin ten został ukuty przez brytyjskiego naukowca JBS Haldane’a w 1924 roku.

W książce „The Dialectic of Sex” z 1970 roku rewolucjonistka NWO i feministka Shulamith Firestone napisała, że ​​różnice w biologicznych rolach reprodukcyjnych są źródłem nierówności płci. Firestone oskarżyła ludzką ciążę i poród, argumentując, że sztuczna macica uwolniłaby „kobiety od tyranii ich biologii reprodukcyjnej”. I tak po wielu latach rozwoju inżynierii genetycznej doszliśmy do momentu, w którym ludzkość zamienia się w UFO istoty !

Jest to upragniony moment wielbicieli UFO istot. To też było największym marzeniem Adolfa Hitlera, jak pamiętamy marzyło mu się stworzenie „rasy panów” (niem. die Herrenrassedas Herrenvolk), a to właśnie się zaczyna materializować na linii produkcyjnej Nowych Humanoidów GMO, które za jakiś czas, mogą zostać prawnie uznane za „rasę wyższą”, „szlachtniejszą”, a to będzie podwaliną do uznania nas, zwykłych ludzi, zrodzonych metodą Boga Stwórcy, za „podludzi” (niem. untermensch). Zresztą sam Klaus Schwab oficjalnie mówi, że za niedługo  „Nowa ludzkość GMO” ma dzielić się na różne stopnie genetycznych usprawnień, co będzie wiązało się z uznaniem pewnych grup za „genetycznie lepsze-wyższe” (niem. die Herrenrassedas Herrenvolk) !

To też oznacza uznanie ludzi normalnych, bez „usprawnień” za gorszych (unternensch) i „ludzi wyższych stopniem usprawnienia GMO” za doskonalszych, a to jest dokładnie ideologia Hitlera ! Za chwilę na Ziemi mają pojawić się nowe formy humanoidalne, wyprodukowane w „nowoczesnych” nadziemiach, wraz z nimi otrzymamy „nowoczesne” prawo, i tak jak w raportach ufologa doktora Jacobsa nie będziemy rozróżniać UFO humanoidów od ludzi, a ci którzy będą, zostaną wysłani na specjalną koedukację – pranie mózgów.

Wszystko to, i więcej zobaczycie w tłumaczonym filmie o nadchodzącej „nowoczesności”, zapraszamy.

Linki:

Nowa książka pastora Billy Crone’a: „Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Polska Cywilizacja Człowiecza

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016
Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

Przerażający Film. Wkrótce ma powstać Fabryka Dzieci !

„Ludzka hybryda” równa Bogu? KARD. MÜLLER DEMASKUJE kłamstwa HARARIEGO!

Dobre 11
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *