Niezbyt wiele zostało napisane na temat mumii z Nazca, przynajmniej do daty 28/07/2017. Ufolog Maussan ma przy sobie doktorów medycyny i specjalistów, którzy twierdzą o znaleziskach jako prawdziwych i autentycznych. Są z nim, przykładowo ekspert, doktor z „Narodowej Szkoły Medycyny Sądowej” Jose de Jesus Zalce Benitez (pierwsze zdjęcie), przekonujący o nadzwyczajnych artefaktach, jako należących do istot nieznanych do tej pory ludzkości. W nagraniach z badania tomografem występuje również doktor radiologii Raymundo Salaz (zdjęcie drugie), zapewniający o wiarygodności odkryć, są i inni. Pojawiły się jednak głosy specjalistów z drugiej strony.

gK0kJz6WB54GSb5lFnUBirBeSqQ@409x232Doktorzy, chodzi konkretnie o doktora Rodolfo Salas-Gismondi pracującego w „Zakładzie Paleontologii Kręgowców, Muzeum Historii Naturalnej, San Marcos, Lima – Peru” oraz w „Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku„, podkreślmy, jest to strefa ewolucjonizmu nauki akademickiej, otóż naukowiec ten podważa twierdzenia znanego meksykańskiego ufologa i jego ekspertów. W wielkim skrócie oskarża zespół Maussana o propagowanie kłamstwa i uwierzytelnianie sfałszowanych „mumii obcych” jako prawdziwych i realnych biologicznych bytów. Pisze: „…obce mumie są wykonane z kości ludzi i zwierząt, w większości przypadków mieszane. Szczątki prawdziwych mumii posłużyły do spreparowania oszustwa. Cały szkielet tej mumii składa się z ludzkich kości. Nawet nogi i ręce, a same tylko trzy długie palce są utworzone z ludzkich paliczków (kostek szkieletu dłoni – dopisek Argonauty.pl).

rep37

manoMożna by poprzestać na tym i uznać wszystko co pokazał Maussan za fałszerstwo, ale proszę przeczytać kluczowe zdanie, wypowiedziane dalej przez cytowanego tu Radolfo Salasa, wysokiej klasy specjalistę, i dodajmy to bardzo mocno – EWOLUCJONISTĘ ! Oto ono: „Fakt, że ta mumia ma tylko trzy palce i kości, które wyglądają dokładnie tak jak u człowieka, który ma pięć palców, nie ma ewolucyjnego sensu.” (Jeśli są ludzko obcymi hybrydami to z czego miały by być utworzone, jeśli nie z ludzko-obcych paliczków, kości i tkanek ?!) ! Jest to silne ewolucjonistycznie uwarunkowane spojrzenie na zagadkę z Nazca. Badania czegoś co wykracza poza sferę Ziemi z punktu widzenia ewolucji nie mają zbytniego sensu. Ewolucja jest WIARĄ, teorią której nie da się naukowo udowodnić ! Punkt widzenia ewolucjonistów, to wizja paranaukowa, zabawiona ułudą „inteligentnej” materii, która jest w gruncie rzeczy energią, jak dowodzą tego mechanicy kwantowi. Musimy jednak analizować wszystkie dostępne dane.

budowa-stawow-dloni-i-palcowBrać poważnie pod uwagę nawet głosy materialistów ewolucjonistów, może dojdziemy do prawdy, a o nią tu chodzi. Chcemy wiedzieć z czym mamy do czynienia. Czy jest to fałszerstwo, czy może gigantyczny przełom z dziedziny zakazanej archeologii ?! Doktor Radolfo Salas pisze następnie tak: „Jeśli ta istota ewoluowała to te trzy palce, jak i inne zmiany anatomiczne można byłoby zaobserwować w kościach ramion, rąk, nóg i stóp, wszystkie te zmiany byłyby związane z rozwojem i trzema palcami („szponami” – dopisek Argonauty.pl). Nic z tego nie dzieje się w szkielecie. Zamiast tego brakuje w szkielecie wielu podstawowych kości, a inne zostały dodane tak by spowodować oszustwo.

Figura-1_de-mano-humana-a-alienigena

FIGURA-2Na ostateczną ocenę znaleziska z Nazca przyjdzie jeszcze czas. Na tym etapie dopływu danych nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, czy jest to wyśmienite fałszerstwo, czy coś co zalicza się do nieznanych starożytnych form humanoidalnych. Największe zastrzeżenie budzą „szkielety” malutkich istot reptyliańskich. Jeżeli mieli byśmy wyrazić jakieś wątpliwości to ich wygląd budzi największe podejrzenia. Z drugiej strony, na podstawie dostępnych już informacji twierdzimy, że istoty wielkoczaszkowe z Paracas są prawdziwymi hybrydami. Powstałymi z łączenia DNA ludzi i „obcych„.

hybrydyDalszy tekst jest automatycznym tłumaczeniem googla artykułów Rodolfo Salas-Gismondi. Na ich podstawie każdy musi sobie wyrobić własne zdanie w tej kwestii, jeśli dacie radę. Oryginały w języku hiszpańskim podane na końcach jako linki..

Artykuł pierwszy z trzech tu wklejonych:

„Oszustwo, które zachęca do nielegalnych wykopalisk i ewentualne zniszczenie dziedzictwa archeologicznego”

W tym tygodniu znowu problem archeologiczny dochodzi do głosu rozbieranie jak daleko jesteśmy od kraju, który docenia historię terytorium okupowane. Mamy ogromną spuściznę historyczną, z kultur, począwszy od Caral do Imperium Inków, źródło wielkiej historii i wiedzy, i dobrze utrzymane, może również stać się ogromnym źródłem turystyki i dochodów. Pomimo tego potencjału, możemy nie mieć prawdziwy system ochrony pozostałości archeologicznych, które działa i liczby specjalistów, którzy są odpowiedzialni za wzmocnienie nich uczyć i zatwierdź każdy kawałek jest odkryta. Dziś musimy wydobyć na światło dzienne sprawę rzekomych pozaziemskich mumie , tj Zbiorniki non – istot ludzkich znalezionych na pustyni Nasca, które zostały podniesione w skali międzynarodowej przez ludzi takich jak meksykański dziennikarz Jaime Maussana (badacz w kwestiach ufologii) i jego zespół współpracowników, międzynarodowych naukowców związane z paranormalnymi i życie pozaziemskie, nikt spoza tego kręgu  (wg aby w  zasięgu zespołu blogu Nmas1 ). Żaden z San Marcos, UPCH itp

My skontaktowaliśmy się Ph.D. Rodolfo Salas-Gismondi , kierownik w Katedrze Paleontologii Kręgowców Muzeum Historii Naturalnej w San Uniwersytetu Marcos i pracownik naukowy podziału paleontologii w tym Amerykańskiego Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku, którego pytamy aby poinformować nas więcej o nim . Poniżej znajduje się wywiad z dr Salas-Gismondi, który przeanalizował tę sprawę i przedstawia jego chronologię i wnioski:

„Najpierw niejaki Ronceros, który przedstawił szczątki poprzez filmy na youtube domu mówiąc, że były prawdziwe pojawiają się obcy. Zasadniczo, to prezentuje szczątki widoczne na zdjęciach przesłanych nam i zobaczyć w poniższym filmie .

Po wizycie w muzeum – i na pewno inne instytucje i widzę, że nikt by nie uwierzył, że historia, Ronceros zmienić scenariusz i mówi, że są reprezentacje cudzoziemców (nie prawdziwe cudzoziemców) dokonanych przez pre – Hiszpanie kultur z wykorzystaniem kości zwierząt i ludzi. W tym wywiadzie Ronceros wchodzi sprzeczności i nie może obsługiwać prawdziwości ustaleń, nawet stara się zatrzymać zły Ministerstwo Kultury ( wideo ).

W tym czasie Pan Jaime Maussan, który twierdzi, że mumie pojawiają sama odpowiadać rzeczywistym cudzoziemców ( wideo ). (Film został usunięty 3 dni po tej publikacji)

Mumia Maussan różni się od tego przedstawionego Ronceros, że jest to nowy mama. Przyjacielu, archeolog Pedro Vargas Nalvarte jest bezpośrednio widoczne resztki wniesionych do tej Muzeum Ronceros i wyraźnie określone jako fałszywe. Gazeta El Trome opublikował badania (wykonane przez zasięgu zespół blogu Nmas1 ) związanych specjalistów obsługujących obcy tożsamości mumii.

możemy wyciągnąć następujące wnioski:

  • Połączenia Ronceros obce mumie są wykonane z kości ludzi i zwierząt, w większości przypadków mieszane. Wyniki są istoty humanoidalne wygląd bez jakiegokolwiek naturalnego organizacji anatomicznych kości, ponieważ nie należą do nich. Ludzkie szczątki archeologiczne są najwyraźniej wykorzystywane.
  • Cudzoziemiec mumia Maussan jest mumia archeologiczne z typowej pozycji embrionalnej i

Czaszkowy deformacja znana Hiszpanie kultur. Od X – promienie, które można zobaczyć w filmie , cały szkielet tej mumii składa się z ludzkich kości. Nawet nogi i ręce, a tylko trzy długie palce są utworzone z metapodials i ludzkich paliczków. Fakt, że ta mumia ma tylko trzy palce i kości, które sprawiają, aż te palce są dokładnie takie jak u człowieka, który ma pięć palców, nie ma ewolucyjny sens. Jeśli ta istota ewoluowała trzy palce, inne zmiany anatomiczne byłoby zaobserwować w kości ramion, rąk, nóg i stóp, wszystkie te zmiany związane z rozwojem trzema palcami. Nic z tego nie dzieje się w szkielet. Zamiast tego brakuje stępu kość sześcienna i palce najwyraźniej zewnętrznych. Ta mumia jest mumia archeologiczny się mieć swoje dwa palce i falangi zwiększyła liczbę pozostałych trzech palców.

Wszystkie zmiany, okaleczenia i mieszaniny tych szkieletów mają wyraźny zamiar oszustwo

Nasca mumia, Część 2: Analiza rąk i stóp

Przez Rodolfo Salas-Gismondi, Ph.D. 
Zakład Paleontologii Kręgowców, Muzeum Historii Naturalnej, San Marcos, Lima – Peru
Badań Associate, Zakład Paleontologii, American Museum of Natural History, Nowy Jork – USA

Podsumowanie . Trzy długie palce i stopy mumii przedstawiony A kilka dni temu przez Maussana są najbardziej widoczne cechy tej osoby i praktycznie jedynym pokarmem, aby zakwalifikować jako należące do istoty z innej planety. W tym artykule pokażę, że te ręce są bardziej humanitarne niż się wydaje.

Jak wspomniano w poprzedniej po całego szkieletu mumii przez Maussana jest całkowicie równa ludzkiego szkieletu. Jeśli można udowodnić, że anatomia dłoni i stóp został zmodyfikowany, nie byłoby wsparcie nadal twierdząc, że ta mumia należy do non – gatunku ludzkiego, ponieważ szkielet odpowiadają każdej istoty ludzkiej .

Dowody jego pochodzenia pomaga również wspierać autentyczność okazu w pytaniu. Dokładna lokalizacja odkrycia, ani kontekst, w którym stwierdzono, nawet nie wiadomo, w odkrywcy nie jest znana. W swoim programie „Kontakt” 25 czerwca , Maussan prezentowane obrazy skalistego komory, w której rzekomo Odkrycia dokonano, ale są one bardzo niskiej jakości.

W przeszłości otrzymały obrazy podobnej charakterystyce (słaba jakość, ciemny, niewyraźny), które rzekomo udowodnił istnienie olbrzymich leniwce żyjących gdzieś w Amazonii. Takie obrazy są całkowicie bezużyteczne i budzą więcej wątpliwości co do prawdziwości tych wielkich odkryć. Wyrażone przez pana Ronceros, który był początkowo pozostaje „obcy” podobne ( patrz film ), mumie zostały wyodrębnione przez Plugawiciel grobów archeologicznych. To będzie oznaczać, że również był brak kontroli nad naukowy wykopu i ewentualnie mogłyby zniszczyć ważne dowody archeologiczne.

W tym artykule pokażę jak kilka prostych zmian w ludzkiej dłoni może wytworzyć „obcy” anatomii, który przechowuje mumię przez Maussana.

Krok po kroku, od ludzkiej ręki do „obcy”.

Przywołując nombrs rozpoczęcia kości ręki z tym pomocą figurze 1. Następnie, na figurze 2A ludzkiej ręki przedstawionego na grzbietowej i kości, że forma może być pokazana w radiograficznych obrazu z Figury 2B. Rentgenogram tego utworzone przez pięć palców śródręcza (MC) paliczków i (f) są przestrzegane. W Dodatkowo można zauważyć profil dłoni otaczającej kości śródręcza i palców profil, ten ostatni składa się z paliczków. W ludzkiej palce rąk są tworzone wyłącznie przez paliczków, śródręcza są ukryte przez skórę i tkanki miękkiej dłoni. 2C na zdjęciu, ja cyfrowo usunięte kości śródręcza i paliczków palców I (kciuk) i V (nieco). Teraz tylko strony pokazano trzy palce, ale nadal zachowuje proporcje palców człowieka jako palma została utrzymana. Na rysunku 2D, ja cyfrowo usunięte dłoń i trzy palce obejmują teraz swoje odpowiednie śródręcza. Porównując radiograficznego obraz ludzkiej ręki cyfrowo zmodyfikowane (Figura 2D) ze strony mum przedstawiony jako obce (Figura 2E) nie można zaobserwować żadnej różnicy w formie lub proporcjach. Jak wspomniano w poprzednim poście, stopy też ponieśli okaleczenie zewnętrzne palce. Teraz, oprócz tych okaleczeń i ewentualnego wzrostu falangi, oczywiste jest, że skóra na stopach cięcia również wzdłuż kości śródstopia i paliczków (Rysunek 3). Przecinając skórę i tkanki miękkie stóp między każdym palcu, bardzo długie poszczególne palce i funkcjonalnie stoi bezużyteczny i ewolucyjny sens one uzyskane. Bezużyteczne, ponieważ ta stopa brakuje I palec, największa u ludzi, który dostarcza impuls do chodzenia. Bez tego palca i resztą anatomii równą człowiekowi, to nie będzie w stanie chodzić. Nie ewolucyjny sens ponieważ nabycie trzech palców anatomiczne zmiany zaszły w dłoni, ramion, nóg i stóp, wszystkie osoby związane z nabyciem trzech palców. Żaden z tych ewolucyjnych zmian doszło w tej jednostce.

Wnioski . Doszedłem do wniosku, że trzy palce dłoni są wynikiem usuwania kości śródręcza i paliczków palców I (kciuk) i V (pinkie). Wydłużone palce są przestrzegane, ponieważ skóra jest cięta wzdłuż dłoni oryginalnej strony; zatem nadgarstkach, zazwyczaj ukryte w dłoni rąk ludzkich, przyczyniają się do długości cyfr w tej jednostce. Inne cechy wskazują, że okaz jest pre-Latynosi mumia archeologicznych. Epoki radiometryczne wskazany przez Maussana w jednym z filmów , począwszy od 1000 do 1800 lat są absolutnie zgodne ze stanem archeologicznego mumii, ale nie ma dowodów na „obcy” autentyczności jednostki. Wręcz przeciwnie, te radiometryczne wyniki dowodzą, że są to obiekty archeologiczne, które zostały uszkodzone. Nogi poniosły okaleczanie cyfry I i V, w uzupełnieniu do cięcia skóry i tkanek miękkich nogę za palce, tworząc stopę z bardzo długimi palcami, bez ujednoliconej wkładka i funkcjonalnie bezużyteczne.

Do tego należy dodać, że nie jest to historia takich tworów lub zmian w Ica i Nazca, jako rzekomych prehiszpańska skały wykazujące nagranych scen łowców dinozaurów i ptaków kopalnych kości zostały zmontowane wyglądać kompletne szkielety gadów i inne prehistoryczne zwierzęta ( przewodnik Uznawalności Real paleontologiczne, Ministerstwo Kultury Peru ). Przypadki takie jak ten można uruchomić, jeśli nie rozpoczęła falę dorywczo already- poszukiwaniu pozostałości archeologicznych, które powodują zniszczenie ważnego dziedzictwa peruwiańskiej.

Mumia ręce przez Maussana nie są anatomiczne dowody na poparcie „obcy” autentyczności archeologicznych tej ludzkiej mumii.

Link do oryginalnych tekstów:: http://www.cientificos.pe/index.php/2017/06/28/momia-de-nasca-parte-2-analisis-manos-y-pies/

Nasca Mumie Część 3: Uzbrajanie bez sensie anatomicznym

(Redacción.-) Chcemy , aby być jasne. Naukowcy przeszkoleni do prowadzenia badań naukowych w tej pracy najwyższym poziomie następujących ustalonych protokołów, które zmniejszają ryzyko błędu w naszych pomiarach laboratoryjnych, produkcji nowych urządzeń, analiza materiałów, etc. Po zmniejszona te ryzyka, naukowcy opisują w szczegółach w raportach i publikacjach naszych wyników, metody i procesy  mają być oceniane, krytykowane, zniszczonych lub zatwierdzonych  przez grupę specjalistów w tej dziedzinie. Ten ostatni z doświadczeniem i międzynarodowym prestiżu zarobione przez liczbę patentów, publikacji, nadzorem prac doktorskich, etc. W każdym razie, badacz przedstawił rękopis do oceny świadomość tego, kto ich autorów, a nie wiedzą innych recenzentów przypisane. To jest to, co nazywa się „peer review”, czyli produkt zaprojektowany, aby zapewnić bezstronną werdykt jako ewentualnego procesu. Możesz nie mieć spójny sens, możemy zobowiązały nieporozumienia, albo w trakcie eksperymentów, itp W najlepszym wypadku będziemy mieć publikacja podzielić się ze społecznością międzynarodową. Nauka i wiedza przesuwa przez dyskusji i udziale naukowców. Dlatego nikt nie powinien być zaskoczony wyglądem krytycznych hipotez pomocniczych lub w przypadku rzekomych pozaziemskich mumie.

Cientificos.pe sympatyzuje z peruwiańskich specjalistów, którzy zostali wymienionych przez dziennikarzy związanych z tą sprawą. Musimy zrozumieć, że dziennikarze wykonują inne rodzaje postępowań. Chcemy jeszcze raz podać  porządek z Ministerstwa Kultury dla ochrony peruwiański dziedzictwa archeologicznego , społeczeństwa obywatelskiego do zgłaszania przypadków handlu dziedzictwa archeologicznego zostawili już za oczywiste wnioski bez podstaw naukowych, szczególnie niebezpiecznych dla zastępczej mocy skarbów w pampasów Nasca.

Rodolfo Salas-Gismondi dr Zakład Paleontologii Kręgowców, Muzeum Historii Naturalnej, San Marcos, Lima – Peru i Badań Associate w Zakładzie Paleontologii w American Museum of Natural History, Nowy Jork – USA, jest paleontolog i jeden z Nieliczne Peru specjaliści kościsty anatomia wypowiedział się na temat tej sprawy. My rozumiemy ich oburzenie miłości i przywiązania do naszej historii i dziedzictwa, co napędza każdego dnia. Korzystanie radiogramy rąk przedstawionych przez międzynarodowych badaczy, dr Salas-Gismondi wyjaśnia dlaczego wnioski nie są poprawne grupa międzynarodowych ekspertów, że nie chodzi o pozaziemskich mumie.

Tutaj możemy przedstawić analizę naukowych prowadzonych przez dr Salas-Gismondi, nie wcześniej deklarując Salas-Gismondi Dr. nie wskazuje zmowie z rządem, ani odpowiedzi na wyższych procentowych stawkach . Analiza ta została opublikowana przez peruwiański całkowicie wstęg Sophimania.com ( zobacz tutaj ) i Utero.pe ( zobacz tutaj ).

Podsumowanie:  W odniesieniu do rzekomego cudzoziemca dłoni, że omówione w tym artykule, pan Maussan mowa ( patrz program „Kontakt”; 2 lipca ), że jego zespół ekspertów nie wszyscy zgodzili się, że każdy palec ma sześć paliczkami oraz ręce są anatomicznie poprawny i funkcjonalny. W oparciu o X – promień tego ręką przy podstawowym anatomii porównawczej zidentyfikowane kości, że forma i pokazują, że  (1)  ręka jest utworzony z co najmniej dwóch ludzkich osobników i  (2),  każdy z wymienionych palców posiada dwa śródręcza (człowieka), a absolutny anatomiczne i zaburzenie ewolucyjnego. To nie jest opinia, to jest wynikiem analizy porównawczej anatomicznej.  Ta ręka naukowe dowody, że zespół Mr. Maussan broni jako autentyczne. Anatomiczna analiza pokazuje, że zespół jest zaangażowany, nie uczynił żadnej różnicy między śródręcza i falangi.

Kiedy możemy usłyszeć w filmie komentuje Pan Maussan, Meksykańska kryminalistycznych Jose de Jesús Zalce peruwiański lekarz chirurg i Edson Salazar, o autentyczności szczątków Nasca, są dość przekonujące. Ten przekonywania leży nie tylko w pasji one przekazać, ale także, że każda i każdy z jego argumenty są rzekomo poparte wiedzą i doświadczeniem, które dają im ich zawody i powiedzieć panu Maussan wszystko zespół renomowanych międzynarodowych naukowców. Potem zbadać rękę zespół zmontowany przez pana Maussana ustalony jako autentyczny i anatomicznie funkcjonalny .

I. Identyfikacja kości w ręku świadczonych przez pana Thiery Jamin.

Dla porównania, figura 1 przedstawia obraz w obrazie radiologicznym ludzką ręką z wyznaczonych kości.

Zgodnie z p Maussana, w „obcy” ręka dostarczane przez francés Thierry Jamin (Figura 2). Do analizy i identyfikacji strony użyłem obraz radiologiczny wyświetlany przez pana Maussana na „Kontakt” w dniu 2 lipca ( zobacz tutaj ). Obraz pokazuje rękę z trzema palcami. Zgodnie z urządzeń p Maussan, każdy palec tworzy sześć paliczków i kości śródręcza (który będzie tworzyć dłoni) są długie, cienkie i tworzą prostokątny dłoni. Analiza ta jest powierzchowna, niedokładne, a opiera się na względnym położeniu kości, a nie w ich morfologii.

W ludzkiej dłoni, tak jak w innych kręgowców (na przykład, ssaki, ptaki i gady), każdy z wymienionych palców posiada tylko jeden, a zwykle kilka nadgarstkowych paliczki (rysunek 1). Liczba paliczków waha się między gatunkami, ale nigdy więcej niż jeden na palec śródręcza. U ludzi, nadgarstkach znajdują się w zasięgu ręki. Kości śródręcza są szlifowane złożone i bardzo różni się od prostego morfologia paliczka stawu, czyli nie mylić z falangi gdy śródręcza mają stosunkowo wyraźne obrazy. Rentgenogram z „obcy” ręką Jamyn morfologiczny analizy kości oznacza, że każdy palec jest utworzona z dwóch paliczków i kości śródręcza cztery nie sześciu paliczków, jak wskazano przez meksykańskich medycyny sądowej i innych badaczy w grupie . Te kości są dorośli człowieka . Na figurach prawdziwymi śródręcza są oznaczone „MC” a paliczkami „F”. Zamiast tego, „długie cienkie kości śródręcza tworzące prostokątną dłoni” (identyfikowana przez zespół pana Maussana) są rzeczywiście kości inaczej: dwie ludzkie kości śródręcza umieszczone symetrycznie (ale w odwrotnej kolejności), dwa możliwe paliczków i kilka kości długich.  Najśmieszniejsze jest to, że te kości długich zdefiniowano stawy międzykręgowe i mają unsoldered nasady (np piszczelowej rysunku 2), więc prawdopodobnie niedojrzałych kości, na przykład, bardzo małe (noworodka) dzieci. Niewielki rozmiar tych kości i morfologii wskazują również, że to kości ramienia i / lub noworodków nogi.

Przez porównanie sił pokazany Thierry Jamyn jak pokazany Paul Ronceros (Figura 3), obserwuje się podobny wzór.  Oznacza to, że każdy palec jest utworzony przez co najmniej dwóch ludzkich kości śródręcza. „Palma” od ręki obejmuje kilka długich kości. W tym przypadku, to jest oczywiste, że jedna z kości dłoni jest promień lub łokciowa dziecko. W Dodatkowo, niektóre paliczków dłoni śródręcza są mieszane bez anatomicznym znaczeniu. Nawet jeden z palców ma falangę wsteczną, tj anatomicznie zorientowany w tym złym kierunku .

W skrócie, ręka uważana autentyczny przez zespół posiada dwa rzędy Maussan ludzkich kości śródręcza. Kości rzekomej prostokątnej „palm” są prawdopodobnie kości w rękach i nogach osobników ludzkich noworodków. Ręka Paula Ronceros posiada również więcej niż jeden wiersz ludzkich kości śródręcza, a także mieszane paliczki śródręcza a nawet falangę tyłu. Żadna ręka ma anatomiczny i funkcjonalny lub wyczuć ewolucyjny i wyraźnie zostały uzbrojone z więcej niż jednej jednostki ludzkiej Obie ręce należą kości ręki i nogi nowonarodzonych osobników w obszarze „palm” z ręki, więc mogę powiedzieć z bardzo dużym prawdopodobieństwem, że obie ręce zostały zbudowane przez zmieszanie w każdym przypadku kości długich (kość łokciowa, promień , piszczelowa, strzałkowa) noworodkowe śródręcza i paliczków osoby z dorosłych.

Według pana Maussan strony przez pana Thierry Jamin został dnia (węgiel – 14) w 1200 lat na Uniwersytecie Autonomicznym w Meksyku. Wyniki te wskazują na charakter archeologicznych rodników stosowanych do budowy tego ręką. Modyfikacje mumii ręce „Mary” opisanych w poprzednim poście ( zobacz tutaj ) zostały również wykonane na materiale archeologicznym, który pokazuje systematyczne niszczenie mienia pozostaje w Nasca.  To szkodliwe działanie może być zwiększona poprzez kontynuowanie lekkomyślnie przedstawiając fałszywe dowody omówione w tym artykule. Ten problem może stać się jeszcze bardziej delikatna, jeśli jakieś kości ludzkie szkielety należą do żadnych archeologicznych .

II. Zespół Pan Maussan, w tym peruwiańskiej chirurga Edson Salazar i Meksyku sądowej Jose de Jesús Salce, nie byli w stanie odróżnić paliczki śródręcza. Jego wypowiedzi o autentyczności tych pozostałości nie są oparte na wiedzy naukowej.

Jeśli chodzi o mumię pana Maussana o nazwie „Maryja” ( zobacz tutaj ), chciałbym dodać, że „non – ludzki” dowody są tak słabe, że nie są potrzebne żadne skanuje kota, a testy DNA w celu określenia, które jest archeologiczny mumia człowiekiem. anatomii porównawczy (nie Photoshop) pokazuje, że ręce mają kształt i rozmiary ludzkich hands po zmiany opisane. Kości stopy są ludzkie kości. Warped, wydłużona czaszka została udokumentowana w ludzkie mumie prehiszpańska kultur w okolicy. Reszta szkieletu odpowiada człowiek. Jaki byłby wynik testu DNA czy anatomia odpowiada człowieka? Jeśli Genotypowanie fenotyp (anatomia) wyniki (informacja genetyczna), DNA byłby bliższy że od człowieka do szympansa. Jakie dowody mówią obcy?

Do tej anatomicznej dowód, że zaprzecza autentyczności tych szczątków, musimy dodać, że  nikt nie zna jego dokładnego pochodzenia, której ani odkrywca, wszystkie ślady pozostają ukryte, a zmiany dotyczące pozostałości archeologicznych wcześniej wystąpiły w rejonie Ica wiadomo i Nasca.

Cientificos.pe dzięki dr Salas-Gismondi przez zaciętej obronie dziedzictwa narodowego, nie tylko w tym przypadku, patrz linki na końcu tego artykułu.(…)

Link do oryginalnych tekstów: http://www.cientificos.pe/index.php/2017/07/08/1780/

Linki Argonauty.pl:

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Kto może dostrzec i kontemplować projekt, a kto Projektanta ?

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zdanie „…obce mumie są wykonane z kości ludzi i zwierząt, w większości przypadków mieszane. Szczątki prawdziwych mumii posłużyły do spreparowania oszustwa” jest kluczowym dla zrozumienia z czym mamy tu do czynienia. Część z tych rzeczy może składać się z prawdziwych elementów hybryd, tak by wywołać wrażenie autentyczności całości tzw. „mumii z Nazca”. Aktualizacja 14/06/2019 – Istnieją bardzo silne przesłanki by uznać większość, albo jakiś spory procent prezentowanych tu istot-mumii za autentyczne ! Oczywiście do sprawy będziemy się starać powracać, w miarę naszych możliwości duchowych, bo nie jest łatwo akceptować tak zakazaną archeologię, ale i w miarę dopływających danych…

guadalupe-680x450W tym temacie polecamy szczególnie drugie już usunięte wideo z 30/07/2017 ! Dużo naukowych danych potwierdzających w sporej części „autentyczność-obcości” znalezisk… z tego materiału pochodzi poniższa kompilacja czaszek. Z jakiegoś powodu YouTubowy kanał Jaime Maussana usuwa starsze programy dotyczące analizy mumii ! Co tam w Meksyku się dzieje ?!

mumie-07bb

Nowa starożytność ludzkości – czy nas zmienią ?!

Las Momias de Nazca Capitulo 5 con Jaime Maussan (Resumen) 30 lip 2017

ALIEN EGGS Found In Mummified Child? 7/30/17

T3M Noticias: 40 Años Caida de No Identificado en Puebla, Descubren Tumba de Posibles ET(28-07-17)

https://www.youtube.com/watch?v=TiIxsMsKp1Y

Las Momias de Nazca Capitulo 4 con Jaime Maussan (Resumen) A partir del 23 de Julio

Jaime Maussan, Prensa Peruana, Momias De Nazca Evidencia Historica 30 lip 2017

https://www.youtube.com/watch?v=594j3JMeU8o

Konferencja ufologiczno biblijna – L. A. Marzulli 2014 – Dni Noego ponownie ?

Metafizyka fizyki kwantowej, a istota człowieka

Dobre 14
Złe 4

Podobne Artykuły

One thought on “Wstępna analiza mumii z Nazca – część III, bitwa specjalistów od anatomii

  1. Wszystko to bardzo ciekawe, ale autor mógłby sobie darowac tłumaczenie z ang na pl przez tłumacza. ciężko coś zrozumiec z tych tekstów. Autor powinien to swoimi słowami przyetłumaczyc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *