Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Minęło już trochę czasu od ostatniej aktualizacji w temacie mumii z Nazca. Zbierane dane odnośnie ususzonych starożytnych humanoidalnych istot wskazują, że mamy do czynienia z prawdziwymi znaleziskami ! Takie stwierdzenie może wydać się państwu ryzykowne, ale właśnie na to wskazują badania i opinie fachowców. Odnaleziony osobnik określany mianem „Mumii z Nazca„, albo „Trzypalczastej mumii” jest najlepiej zachowanym i jedynym pełnym egzemplarzem nieznanego (zaginionego) gatunku ludzko podobnych istot (reptilianoidalnych).

Zacznijmy od dwóch najważniejszych naukowców, twierdzących, na podstawie własnych badań mumii, o autentyczności trzy palczastego humanoida. Powyżej na kompilacji zdjęć, pierwszy z lewej to doktor Jose Benitez, obecnie jest szefem departamentu medycyny sądowej Marynarki Wojennej Meksyku. Drugi, po prawej, to radiolog Raymund Salas Alfiro, posiada 35 letni staż w swoim medycznym zawodzie, specjalizację zrobił na Uniwersytecie San Marcos w Limie, Peru . Jest więcej specjalistów (medycyny) opowiadających się za biologiczną prawdziwością znaleziska, ale na razie oprzemy się na ustaleniach tych dwóch.

Zdecydowanie twierdzą, że nie można doszukać się żadnych śladów montażu, cięcia, sklejania ani jakiegokolwiek tropu wskazującego na modyfikację, bądz jej próbę, w celu montażu, ulepienia, sklejenia, czy medycznego oszustwa, tak by złożyć w jedną anatomiczną całość wspomnianą mumię ! Wszystkie anatomiczne elementy/organy są na swoim miejscu, nie zostały z mumii usunięte, co jest dziwne, ale jest faktem dobrze udokumentowanym. Kości osobnika układają się poprawnie anatomicznie i nie można zauważyć ich sztucznego dopasowywania w jedną całość. Skóra mumii nie nosi żadnych śladów fizycznego cięcia, szycia czy klejenia i jest cała, nienaruszona.

Trzypalczasta mumia, jak i inne znalezione małe humanoidy są pokryte białą substancją. W wyniku badań ustalono, że jest to ziemia okrzemkowa, inaczej ziemia diatomowa, albo diatomit. Ten skalny pył został (geologicznie) utworzony głównie z pancerzyków glonów jednokomórkowych – okrzemek.  Ziemia okrzemkowa jest biała lub żółtawobiała. Powstaje ona jako osad (starożytnych) zimnych jezior i mórz. Ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, dla nas ważne jest jej działanie jako silny absorbent wilgoci, a także jako silny środek bakterjobójczy, dezynfekcyjny i owadobójczy ! W starożytności diatomit był bardzo rzadko stosowany do konserwacji mumii. Jego (szklane/kwarcowe) mikro drobinki są tak ostre, że przecinają owadzie stawy i naruszają powłokę chroniącą ich wilgoć. Stąd tak dobre zachowanie archeologicznego znaleziska wszechczasów.

Wyżej wspomniani specjaliści twierdzą, że anatomia humanoida „nie jest podobna” do ludzkiej, cokolwiek ma to oznaczać. Mówi się, że stworzenia te odnaleziono w kopalni, w pokładach diatomitu, dlatego niektórzy wierzą, że pochodzą sprzed milionów lat, lub sprzed potopu, choć informacja o dokładnym miejscu odkrycia nie jest jeszcze dobrze potwierdzona i nie należy jej traktować jako pewnik, tak samo dokładnego ustalenia ich wieku, metoda datowania C14 jest wysoce zawodna.

Tajemnica związana z tymi znaleziskami, mówimy w tym miejscu o reszcie, chodzi o te malutkie istoty, wydaje się być jeszcze większa ! Otóż badacze, naukowcy i dyplomowani medycy twierdzą, że część z nich była w STAROŻYTNOŚCI złożona w całość. Możliwe że ktoś je „układał w pochówku” i chciał przywrócić wygląd pierwotny, choć hipotez związanych z powodem „sztucznego” łączenia ich kończyn można stworzyć znacznie więcej(chodzi głownie o odnóża dolne i jakiś procent górnych). Część znalezisk małych „stworów” jest delikatnie mówiąc dziwna, ale wszystkie są starożytne, nie były „montowane” w czasach współczesnych. Żeby wszystko było jesne, mówimy tu o tych małych humanoidach, a nie o trzypalczastej ludzkopodobnej samicy oraz jej dziecku, które też nie nosi żadnych znamion fałszerstwa.

Na chwilę obecną, w głównej mumii z trzema palcami i „jej” trzypalczastym dziecku, nie stwierdzono absolutnie żadnych śladów anatomicznych manipulacji ! Co do reszty musimy zachować daleko posuniętą ostrożność, zapewne do czasu dalszych odkryć. To co już wiadomo jest dla sporej liczby ludzi tak wielkim szokiem, że wypierają te odkrycia ze swojej świadomości, niektórzy reagują złością, oskarżając badaczy o wszelkie możliwe przewinienia. Jednym z nich jest Amerykanin Derek Gilbert, który określił je mianem kolejnego „szwindlu”, pierwszym był stworek nietoperzo podobny, który dla L.A. Marzulliego był wielką ujmą na jego czystej reputacji. Amerykańska stacja SkyWatch TV prawdopodobnie całkowicie przekreśliła Jaime Maussana i jego reptiliańskie istoty, powód wydaje się oczywisty – 'złość’ na Meksykanina za „nietoperza”.

Dysonans poznawczy, wynikający z braku wiedzy o potopie, o historii genetycznej czystości Noego, o którym pisaliśmy w innych artykułach, może być dla dużej części ludzkości nie do zniesienia ! Wszyscy fani megalitycznej prehistorii są świadomi tego, że ludzki rodzaj żyje w prawdziwej amnezji, mało kto chce zastosować na sobie terapię zakazanej archeologii i uzyskać przypomnienie, przywrócenie Pamięci Totalnej – Totall Recall’u.

Interesujących i nowych wiadomości w tym temacie jest znacznie więcej. L.A. Marzulli i jego kolega producent filmów serii Watchers już niedługo opublikują nowy dokument, w którym ujawnią wieloletnie genetyczne badania wielkich czaszek. Z tego co sami o tym mówią, nie będzie to dobra wiadomość dla sceptyków i ewolucjonistów ! Więcej o tym w dołączonym tu filmie. Oprócz tego odbędzie się konferencja z udziałem ośmiu naukowców, można ją będzie obejrzeć na żywo w internecie. Amerykanie pozazdrościli Jaime Maussanowi jego ?

Sprawdzanie znalezisk cały czas trwa, gdy pojawią się nowe dane postaramy się je szybko opublikować, już teraz są dla nas wielkim szokiem. Z pewnością mogą przyczynić się do lepszego poznania prawdziwych i niezafałszowanych początków życia na tej planecie, co będzie skutkowało zastosowaniem odpowiedniej psychoanalizy – tak by uzuskać prawdziwe katharsisAktualizacja 14/06/2019 – Istnieją bardzo silne przesłanki by uznać większość, albo jakiś spory procent prezentowanych tu istot-mumii za autentyczne ! Oczywiście do sprawy będziemy się starać powracać, w miarę naszych możliwości duchowych, bo nie jest łatwo akceptować tak zakazaną archeologię, ale i w miarę dopływających danych…

Linki:

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

(Nawet Argonaucie jest ciężko zaakceptować to co tu zostało przedstawione, czy są to prawdziwe istoty ? Przynajmniej ta z trzema palcami ? Możliwe, że tak…, megality, zagadka ich powstawania, tysiące rysunków, ich rozmiar i gigantyczna powierzchnia na jakajej powstały może być tym co nas przekonuje, albo przekona do końca.)

Wstępna analiza mumii z Nazca – część III, bitwa specjalistów od anatomii

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

NEW PARACAS SKULL DNA RESULTS TO BE ANNOUNCED! Evidence for the Nephilim? w/ LA Marzulli

https://www.youtube.com/watch?v=9go7o99a3yQ

Prawdziwe krasnoludy Tolkiena – Marzulli, Mathews, Jacobs

Mumie z Nazca – wielkie ujawnienie! oraz prawdziwe inteligencje z pojazdów biblijnych UFO stworów!

Update Ancient Mummies Discovered in Peru are Reptilian Not of the Earth

https://www.youtube.com/watch?v=NxMoZYutNGs

Elongated Skulls – DNA Results ARE IN!!!

https://www.youtube.com/watch?v=SZRf-aHMzxw

Contacto: Entrevista con Brien Foster

The Nazca Mummies: First Documentary Aired on 07/02/2017 (in Spanish)

Istoty z innego wymiaru – Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów

Dobre 38
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *