Urodzony w roku 1953 meksykański dziennikarz Jaime Maussan zajmuje się ufologią i tematami z nią powiązanymi już od kilkudziesięciu lat. Ma na swoim koncie ogromną ilość publikacji związanych z fenomenem UFO. Z jego przepastnych archiwów korzystają liczne telewizje, również sam L.A. Marzulli. Maussan nie unikał tematu Maryi Dziewicy i objawień z Nią związanych, zrobił o tym kilkanaście poważnych programów. W jego biurze na ścianie wisi chrześcijański Chrystusowy Krzyż. Można go uznać za najbardziej rozpoznawanego światowego badacza zjawisk nadnaturalnych, zwłaszcza z zakresu NOLi. Wieloletnie zajmowanie się tymi zjawiskami musi prowadzić do osobistych doświadczeń, i w końcu do głębokich przekonań. Z wypowiedzi Maussana wynika bezdyskusyjna wiara w istnienie nadnaturalnych zdarzeń z udziałem (kosmicznych) inteligencji !

1114Chrześcijan takie poglądy nie mogą zaskoczyć, wierzymy, jesteśmy przekonani w 100%, że Chrystus zmartwychwstał i w swoim już specjalnym (uwielbionym) ciele udał się do innego wymiaru, stamtąd razem z Ojcem zawiaduje kosmosem. Mogli byśmy jeszcze wspomnieć o stworzeniu przez Super Inteligencję całej rzeczywistości gwiazd i planet, o zmaterializowaniu Ziemi, powołaniu wszelkich istot białkowych do życia i rozkręceniu Układu Słonecznego, itp, ale dla wielu jest to pogląd zbyt „fantastyczny”, by go przyjąć jako pewnik…

raiders-of-the-lost-ark-indiana-jones-3700577-1280-720Do tego wszystkiego, całego tego cudu, wypłynęły na światło dzienne zmumifikowane istoty z Nazca. Wygląda na to, że Maussan przejął w dużym stopniu nad nimi kontrolę, pilotuje te artefakty i dozuje o nich informacje. W wywiadzie z dnia 28 czerwca 2017, udzielonym Marzulliemu, skarżył się na ciężką sytuację badacza zakazanej archeologii. W wyniku prezentacji niezidentyfikowanych istot (ufonautycznych) z Nazca jest atakowany ze wszystkich możliwych stron. Wszyscy są tym zdenerwowani: „Takie starożytne byty nie mogą być prawdziwe ! To wszystko to zmyślne fałszerstwo…” W ten sposób oskarża się go o medialną ustawkę. Twierdzi, że musiał by być szalony by całemu światu pokazywać coś co pozniej okazało by się fałszerstwem.

ufo-mumie-Peru

Alien-Claw-Nazca

Przyznał się, że w przypadku poprzednich, jakoby autentycznych zdjęć „starożytnej mumii – dziecka obcego”, zapłacił za nie 100 tysięcy dolarów, jak sam opowiadał może to udowodnić, gdyby ktoś chciał to sprawdzić ! Zdjęcia i mumia okazały się „częściowo fałszerstwem”. Częściowo bo pośród nich jedno stare było autentyczne. Pochodziło z wczesnych wykopalisk Ameryki południowej, pokazywało bliżej nieokreślony rodzaj istot. Maussan pragnął pokazać światu coś co przekona niedowiarków więc  zapłacił za nie fortunę, niestety okazały się być fałszywkami.

582592053_1280x720Kolejną wpadką Maussana była malutka „uskrzydlona istota”, która dzięki jego protekcji została za tysiące dolarów zakupiona przez Marzulliego. Ta w wyniku badań okazała się zlepkiem kości, skóry i części nietoperzy. Tym razem Maussan jest bardziej niż kiedykolwiek przekonany o wiarygodności mumii z Nazca. Ze znaleziskiem pokazywane są części szponiastych „dłoni” oraz całe, niewielkich rozmiarów mumie starożytnych „ufonautów”. Wszystkie te istoty wyglądają na całkiem odmienne od człowieka.

Przykładowe bardzo dokładne archeologiczne zdjęcie tomografu – tomogram

aae425d57e0b086cbf4f422a00849d4b--king-tut-tomb-queen-nefertitiKierowany przez Maussana zespół badaczy jest mocno zaangażowany w badaniach i wydaje się nie mieć wątpliwości co do prawdziwości znalezisk. Jaime twierdzi o mumiach, że to dopiero początek sensacji. Wykonano prześwietlenia artefaktów, w internecie pojawiły się też jakiegoś rodzaju skany, przypominające zdjęcia tomograficzne. jednak brakuje dokładnych pełnych obrazów tomografii komputerowej, dostępnych dla badaczy, które pokazały by niezwykle dokładnie wewnętrzną strukturę tkanek i kości, czy są sztucznie łączone, może lepione, zszywane ? Możliwe jest przecież, złączenie kilkunastu ludzkich mumii, zwłaszcza tych prawdziwych z Paracas w jedną, tak by przypominała jakiegoś dziwoląga. (Pierwsze zdjęcie poniżej pokazuje mumie z Nazca badaną przez tomograf ! Widać bali się wydać kolejne setki tysięcy dolarów na fałszerstwo ? Niestety następne to niskiej jakości tomogramy mumii Nazca)

tomograf-Nazca

07c39364debd33fcb36692504a880add

DDA17obXsAAHFX_

Gaia-1-1024x576Nie można wykluczyć możliwości, że stwory są do jakiegoś stopnia wytworami 'natury’, lub starożytnej technologii GMO. Przypomnijmy, że tomografia komputerowa pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów przekrojów badanego obiektu, jest szeroko wykorzystywana w medycynie i technice oraz co ważne w archeologii ! Prowadzi się w ten sposób nie inwazyjne badania mumii egipskich. Możemy mieć nadzieję, że Maussan okaże się profesjonalistą i pokaże nam niebawem pełne tomogramy (obrazy tomografii). Wówczas wszystko stanie się jasne. Do tego czasu możemy jedynie przypuszczać, tworzyć hipotezy i pozostawać w niepewności.

c5bec3f93af39f703e0f818c58f373fd--human-human-ancient-aliens

alien hand and skull in peru

7896734256Zaangażowanych w projekt mumii Nazca jest całkiem spora grupa poszukiwaczy, co ma znaczenie i dobrze wróży. Jak wspomniano zrobiono prześwietlenia ususzonych istot, widać na nich dziwne szkielety i umieszczone w ich wnętrzach jakieś metalowe elementy-implanty. Przyjmijmy chociaż przez chwilę, że te znaleziska, a przez to i te stworzenia, są prawdziwe. Jaka technika-technologia pozwalała umieścić metalowy implant w 'żywym’ szponiastym trzypalczastym „nadgarstku”, tak by nie powstał stan zapalny ?! („Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego„). Jeżeli metalowy implant był tak ważny, to do czego mógł służyć ? Przekazywał jakieś informacje do i z umysłu „nefilima” ? Może przywoływał pojazdy UFO-Vimany, poprzez nie kierowano nimi, a może w jakiś sposób powodował, że te istoty unosiły się/przemieszczały bez użycia dolnych kończyn ? Przecież ich „nogi-stopy” nie nadają się do chodzenia, nie są przystosowane do kroczenia, tak długie szpony u „stóp” powodowały poważne problemy z chodzeniem, jeżeli w ogóle było ono możliwe. Przypomnijcie sobie jak się poruszają na lądzie ludzie/nurkowie z przymocowanymi do stup płetwami.

Tomogram mumii egipskiej

pg-19-mummies-1

DSC_0033Niektórzy badacze sugerują, a nawet są przekonani, że trzy „palce-kciuki” w dolnych kończynach były tak samo sprawne jak te u „dłoni”. Kto i do czego mógł zaprojektować tego typu anatomię ? Zakładamy oczywiście przez chwilę, do momentu otrzymania obrazów tomografii (tomogramów), że te stwory są autentyczne. Jeżeli nie są biblijnymi „nefilim”, to może są istotami wyższymi ? Tymi które projektowały i wdrażały na całej kuli ziemskiej technologię tajemniczych megalitycznych budowli – będących w gruncie rzeczy zagadkowymi urządzeniami ? Ekipa chrześcijan z USA, zajmująca się tą tematyką uważa, że struktury machin megalitycznych, dziwne konstrukcje okresu sprzed potopu, były dziełami zakazanej wiedzy i technologii, pochodzącej od tego typu pradawnych istot ufonautycznych.

862368584743Temat megalitów, tego jak je wznoszono i czemu służyły nie jest łatwym. Jest tu kilka teorii, niektóre z nich mówią o zaginionych nadludzkich rasach, istotach tworzących w prehistorii wyższą cywilizację. Rozumienie na czym ma polegać „wyższość” budzi także niemałe kontrowersje. W filmie „Nadchodzi czwarte królestwo” Steve Quayle, znawca starożytności, informuje nas o niedozwolonym genetycznym przekraczaniu granic przez zapomniane wysoko rozwinięte kultury. Na obecnym etapie nie możemy powiedzieć skąd się wzięły na terenach Nazca mumie stworów, czy są to ufonauci z pojazdów dyskoidalnych-wiman, czy stworzenia należące do świata ziemskich podziemnych miast, ciężko to określić. W artykule „Starożytni posiadali możliwość modelowania gór” zostały wspomniane wierzenia Majów, w których występowały prehistoryczne „karły”, żyjące w podziemnych pieczarach i norach. Kto wie, może są to jedne z tych humanoidów ?

Pierwsze zdjęcie pokazuje czaszkę „Gwiezdnego Dziecka”, bardzo dziwna to mało powiedziane !

Starchild-Skull-ftr

mumia

nintchdbpict000292984270

lJUypdSWażnym dodatkiem w sprawie tych znalezisk jest głos Briana Foerstera. W jego wideo z 19 listopada 2016 „What Is This Strange Skull Like Specimen In Peru?” trzyma głowy tych reptylian, opisuje je jako całkiem mu obce, a przecież widział już wiele. Uważa że materiał „kostny – czaszek” (pierwsze zdjęcie u góry) ufonautów z Nazca wydaje się być biologiczny, ale jakiś dziwny. Foerster sądzi, że znaleziska są autentyczne. Pamiętamy też o sensacyjnych wynikach dochodzenia Lloyda Pye, którego szybka śmierć, w czasie realizacji projektu „Gwiezdnego Dziecka” jest wysoce podejrzana. Pye ustalił i udowodnił odmienną budowę kości starożytnych ufonautów !

memory

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

anamnesis02Wykopaliska z Nazca przedstawiają sobą jeszcze inny problem. Pojawia się pytanie, czy ludzkość jest przygotowana na takie odkrycia ?! Czy archeologiczny Total – Recall nie doprowadzi do wielkich zmian w sferze religii ? Z tego co wiadomo, żadna bardziej znana telewizja mainstreamu nie pokazała ufonautycznych mumii. Tego typu informacje mogły by okazać się zbyt wielkim szokiem dla zahipnotyzowanego społeczeństwa, święcie wierzącego w ewolucję – największe zwiedzenie ludzkości !

Machina dezinformacji nie dopuści do obalenia darwinizmu, przynajmniej w sposób cywilizowany. Muszą wpierw wymyślić inną (naukową) bajkę. W związku z tym tematem głosi się o tym jakoby ludzkość wyczekiwała na „kosmicznych braci”, z telewizyjnych ekranów i portali internetowych słychać coraz śmielsze zapewnienia o istnieniu inteligentnego życia w kosmosie, o poszukiwaniu zamieszkałych planet, ale gdy ci są odkopywani, tak jak w Nazca, nie ma o nich w telewizji nic. Nie słychać także o wielkich nakładach przeznaczanych na badania genomu wielkich czaszek z Paracas, robi się to raczej pokątnie, tak by pracownicy instytutów nie zostali zwolnieni.

indy_belloq_arkJako chrześcijanie, wierzący w Boga YHWH i Jego Święty Przekaz Biblię, nie powinniśmy się obawiać starożytnych znalezisk. To właśnie Biblia opowiada historię najdokładniej, jest natchniona i prowadzi do zbawienia, do przypomnienia sobie prawdziwej historii Ziemi, do prawdziwego Total Recall’u, mówiącego nam, iż: „Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony” Księga Rodzaju 6:1-4 Są bibliści, którzy uważają za prawdopodobne o aniołach, iż te przybierają w tym wymiarze ludzką postać, posiadają wtedy nawet ludzkie narządy rozrodcze – mogą więc zatem uprawiać seks. Wcześni tłumacze hebrajscy, apokryfy i pisma podające się za listy apostołów, są jednomyślne co do twierdzenia, że upadłe anioły to „synowie Boży”, o których mowa w Księdze Rodzaju 6:1-4. To jednak w żadnym wypadku nie zamyka debaty. Myśl, że Księga Rodzaju 6:1-4 mówi o upadłych aniołach, które spotykały się z kobietami, ma wiarygodne podstawy rzeczywiste, gramatyczne i historyczne. Ciekawym aspektem mumii z Nazca będzie przebadanie ich i w tym zakresie.

raiders-800-600x405_orig

W obecnej chwili nie można wykluczyć, żadnej z hipotez w temacie identyfikacji istot z Nazca. Najbliższe miesiące okażą się w tym temacie z pewnością sensacyjne. Jeżeli nie wybuchnie niebawem wojna światowa, to dowiemy się rzeczy niebywałych, zakładając oczywiście autentyczność humanoidów. (Kontynuacja w artykule pt.: „Wstępna analiza mumii z Nazca – część II, coraz bardziej przełomowe odkrycia ?!”) Aktualizacja 14/06/2019 – Istnieją bardzo silne przesłanki by uznać większość, albo jakiś spory procent prezentowanych tu istot-mumii za autentyczne ! Oczywiście do sprawy będziemy się starać powracać, w miarę naszych możliwości duchowych, bo nie jest łatwo akceptować tak zakazaną archeologię, ale i w miarę dopływających danych…

W tym temacie polecamy 8 linków:

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Informatycy YHWH יהוה – tachiony, infony i uzdrowiony

 sharing-salvation-in-jesus-christ-yeshua-messiah-with-jewish-people-israel-genesis-12-3-john-3-16

Nazca „ALIEN” Mummy -Jaime Maussan Interview! EXCLUSIVE 28 cze 2017

https://www.youtube.com/watch?v=65IEaMUYXvs&t=58s

Teoria ewolucji to wielkie zwiedzenie ludzkości – dr Thomas Kindel

Kilkugodzinna konferencja o mumiach z Nazca

Conferencia ” Las Momias de Nazca” (11-07-17)

Film z 14 lipca 2017, pokazane jest tam jak umieszczają mumie w tomografie. Wiele może wskazywać, że mamy do czynienia z prawdziwą sensacją, ale…

Las Momias de Nazca Capitulo 3 con Jaime Maussan (Resumen) A partir del 16 de Julio  14 lip 2017

https://www.youtube.com/watch?v=XpVduSmQfqk

Kolejny ciekawy program z udziałem mumii z Nazca, Jaime Maussana i specjalistów, niestety w języku hiszpańskim… Pierwsze wewnętrzne skany z tomografu ! Sprawa robi się coraz bardziej sensacyjna i szokująca ! Jednak nadal nie ma pełnych tomogramów. Czyżby to było zadanie przekraczające możliwości Maussana ?! Może jednak sprytne fałszerstwo ?! Wideo z 16 lipca 2017

Contacto: Radiografías Momia Maria, Ministerio de Cultura de Peru (16-07-17)

dokładny tomogram pokazał by coś takiego:

1200px-Tomogram_głowy_u_dorosłego_człowiekaPolecane programy Maussana:

https://www.youtube.com/watch?v=-RRtb-pGP_A

https://www.youtube.com/watch?v=OoGCC8PfYrw

https://www.youtube.com/watch?v=L-f-GMbWAUM

https://www.youtube.com/watch?v=6JoSu2bIscE

https://www.youtube.com/watch?v=xE-auRcXyis

https://www.youtube.com/watch?v=-b-_tPS9RB0

https://www.youtube.com/watch?v=ItWu-y–8-o

https://www.youtube.com/watch?v=Xbpmjd7yKos

Dobre 8
Złe 3

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *