Wiele pisaliśmy w temacie biblijnej symboliki. Spora liczba świętych Kościoła Katolickiego naucza jak rozumieć Kod Biblii. Jak pamiętacie sam Tomasz z Akwinu wykłada o symbolice, o tym co ukrywa się za Tekstem Pisma! Jako „dziwny” portal, z pogranicza, zajmujemy się symbolizmem, zwłaszcza chrześcijańskim, czyli zaawansowaną nauką (Biblijną), w której używamy symboli, archetypów, aktów, dzieł sztuki, lub wydarzeń, zapisanych przez chrześcijańskich naukowców i wielkich mędrców. To co wydarzyło się 18 lipca 2020 r. na Jasnej Górze zaskoczyło nas ! Jesteśmy pod wrażeniem wykładu jaki udzielili paulini, opiekujący się Sanktuarium Matki Boskiej.

Wydaje się, że symbolika wczesnego Kościoła charakteryzowała się tym, że była rozumiana tylko przez wtajemniczonych, podczas gdy po legalizacji chrześcijaństwa w Cesarstwie Rzymskim, w IV wieku, wprowadzono do użytku bardziej rozpoznawalne symbole, zrozumiałe dla szerszego grona. Chrześcijaństwo częściowo zapożyczyło z powszechnego zasobu symboli znanych w większości okresów i we wszystkich regionach świata.

Wśród symboli używanych przez wczesnych chrześcijan, wydaje się, że pierwsze miejsce zajmował symbol ryby, jednak jest ich tak dużo i są tak różne, że nie jesteśmy w stanie ich tu opisać. Staramy się jakoś to robić, ale sprawa jest niezwykle skomplikowana i wymaga od czytelników jakiegoś przygotowania, a najlepiej Ducha Świętego, jeśli możemy tak powiedzieć.

Prezentujemy tu film, który ma szczególnie związek z artykułem pt,: „Klucz do przypomnienia Total Recall’u – Tajemnica kosmicznych symboli Biblii, część IV„, zanim państwo obejrzą „prelekcję” paulinów, prosimy zapoznać się ze wspomnianym tekstem, z którego pochodzi to zdanie, będące jakby wisienką tortu: „No i w podsumowaniu sematycznego kodu, albo „kodu przypowieści”, musumy przytoczyć tu święte słowa Zbawiciela Jezusa Chrystusa Pana, jedynego LOGOSU, a są one zapisane u św. Mateusza 15:13 „On zaś odrzekł: «Każda roślina, której nie sadził mój Ojciec niebieski, będzie wyrwana.”

Linki:

Biblijne kody – część II

Kosmiczne symbole Biblii – gdzie jest „pole” ? – część I

Kosmiczne symbole Biblii – ‚odbijanie pocisków’, część II

„a nam księża każą głupiemi być” – ἐξήγησις eksegesis

Kosmiczne symbole Biblii, medytacja tajemnicy, część III

Chrześcijańska medytacja zasłony kodu Biblii

Bardzo ważne dla katolickich, albo chrześcijańskich joginów linki:

Wstęp do Esencjalizmu biblijnego

Nadzwyczajny przekaz do prawdziwych Żydów – Duchowi Mnisi, obserwujący duchowy umsył – Logos Chrystusa

Tajemnicza kwantowa kraina – II część wstępu do Esencjalizmu biblijnego

Biblijne kody

Boskie Tchnienie

Starożytna niebieska materia

Tajemnice Biblii – semantyczno duchowa inżynieria wsteczna, część I

Wielkie wydarzenie na Jasnej Górze – Przełomowe ujawnienie tajemnic biblijnej symboliki !!!

Dobre 29
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Paulini z Jasnej Góry ujawniają niezwykłe biblijne symbole !

  1. A Wy Bratkowie znacie o.Pelanowskiego? On ma klucz, czasem może wytrychem się też posługuje, ale otwiera Biblię i maluczkim.
    Serdeczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *