W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

Amnezja dysocjacyjna albo amnezja psychogenna to niemożność przypomnienia sobie czegoś, odnotowuje się je również w okresie wojny czy różnego rodzaju klęsk żywiołowych jak globalny „Potop Noego”. Zapewne pamiętacie, naukowiec i psychiatra Immanuel Velikovsky twierdził, nie bez powodu, że cała ludzkość znajduje się w stanie amnezji. Wystąpiła ze względu na straszliwy kataklizm, który zabił prawie całą populację tej planety. W tym przypadku globalna amnezja to zaburzenie, albo stan, w którym nagły zanik pamięci spowodowany był silnym urazem psychicznym pod wpływem przerażających zjawisk atmosferycznych – ludzie zostali pozbawieni cudownych warunków planetarnych, cała planeta była przecież niemal rajem.

Wielu ludzi do dziś szuka własnej tożsamości, co w psychologii nazywa się „amnezją całkowitą„. Piszący te słowa od kilkudziesięciu lat starał się dotrzeć do prawdziwej „Pamięci – Total Recall’u”, nazywanej Biblią, co dzięki łasce Boga Jezusa stało się możliwe. Jeśli chodzi z „zapomnienie”, albo „niepamięć” (ang. „oblivion”), to występuje ona również w stanie „upojenia patologicznego” (lub „upicia patologicznego„). Upicie patologiczne to przemijający stan psychozy połączonej z agresją, nagłym brutalnym wyładowaniem ruchowym oraz niepamięcią całkowitą lub częściową. Upojenie patologiczne może występować u ludzi z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychicznymi lub w wyniku interakcji alkoholu z innymi środkami psychoaktywnymi.

Niektórzy twórcy stosują ekstremalne „upojenie patologiczne”, by tworzyć „dzieła sztuki”. Do tego typu „artystów” zalicza się bardzo duży procent śmietanki artystycznej tzw. cywilizacji zachodniej, szczególnie z Hollywood, ale i w Polsce jest ich ogromna ilość. Przecież nie tak dawno udało się uzyskać długą listę „dilera polskich gwiazd” ! Polskojęzyczne „elity artystyczne” ćpają na umór(a potem „pomór”…), to znaczy do stanu upojenia patologicznego.

Przejdzmy teraz do „dzieł” jakie upojenie patologiczne może u ludzi wywoływać. „Artyści od patologicznego upicia” przenoszą się w inne/odmienne stany świadomości, co było przez nas opiwywane w tekście pt.: „‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia” – „To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.” Księga Koheleta 1:9 – a tam, ktoś, jakieś duchy przekazują im odpowienie treści. Nie można wykluczyć, a właściwie można mieć pewność, że owe narkotyczne majaki – NIEPAMIĘĆ – są sposobem kontaktu z demonami !

Jeżeli ktoś z państwa miał „przyjemność” przebywania z ludzmi uzależnionymi od alkoholu, który jest z punktu widzenia medycyny narkotykiem, to wie jak niebezpieczni ci ludzie potrafią być pod wpływem 'mieszkających’ w ich ciałach duchów ! Chemikalia, inaczej „farmakia”, to tylko sposób w jaki dana osoba udaje się do innej rzeczywistości ! Osobiście wielokrotnie doświadczyłem niebezpiecznego 'kontaktu’ z duchami jednostek stosujących upicie patologiczne ! Bez najmniejszego wątpienia twierdzę, na podstawie własnych kontaktów z nimi, że ludzie ci są bezpośrednio sterowani przez te istoty ! Są grozni, nie tylko w sferze fizycznej, ale i duchowo ! „Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo” 2 List do Koryntian 6:14 Można dodać, by nie wprzęgać się duchowo z demonami zamieszkującymi w patologicznie upojonych. Przejdzmy jednak do wyjaśnienia tytułu tego tekstu.

Na świecie trwa zażarta bitwa o klimat ! Wszyscy słyszeliśmy o tzw. „dziurze ozonowej”, która okazała się mistyfikacją. Sama „dziura” ma związek z naturalnymi procesami geologicznymi i klimatycznymi, jednak to dla „zielonoarmiejców” od ekologii nie miało znaczenia, w roku 1985 rozpętano „pierwszą rewolucję lodówkowa” ! 16 września 1987 „zielonoarmiejcy” podpisali kolejny ważny rewolucyjny dekret, tzw. „Protokół Montrealski„.

Od tamtej pory rewolucja ekologiczna zataczała coraz większe kręgi. „Zielonoarmiejcy” wszędzie sieją strach, a to że za chwilę skończy się powietrze i cywilizacja stoi na progu unicestwienia, a to mamy „ocieplenie klimatu” i wisi nad nami, jak miecz, globalna zagłada. Najważniejszym rewolucjonistą, typowym czerwonoarmiejcem(hist. w wojskowości jest to: żołnierz Armii Czerwonej), o przepraszam: „zielonoarmiejcem” (to znaczy wynajętym wpływowym szaleńcem od kłamstwa ekologicznego) jest niejaki Al Gore. Podejrzewamy tego Amerykanina o stosowanie upojenia patologicznego, inaczej 'farmakia’, do kontaktów z 'kosmicznymi braćmi’. Cały ruch 'New Age’ bazuje na ideologii tzw. ochrony planety Ziemia, tam też niektórzy wyznają ideę „ograniczenia” ilości Ziemian do 500-set milionów, co jest zgodne z przekazami od (części) UFO istot !

I teraz najważniejsze, ten amerykański polityk i zdolny powieściopisarz science-fiction, a właściwie eko-fiction, napisał w swojej powieści „Earth in the Balance” („Ziemia w Równowadze”) następujące rzeczy: „Dowiedzieliśmy się, na przykład, że w niektórych miejscach w Polsce dzieci regularnie zabiera się pod ziemię do głębokich kopalni, by mogły odpocząć od gazów i zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Można sobie niemal wyobrazić ich nauczycieli, wyprowadzających dzieci tymczasowo z kopalni, trzymających kanarki by ostrzegały o tym, że dalsze przebywanie na powierzchni jest niebezpieczne”.

Powyższe zdania można odbierać na różne sposoby: jako majaczenia patologicznie upojonego, jako ponury żart, „naukową” opowieść fake-news, albo jako zwodzenie całej ludzkości, itp…, niestety ci ludzie mają ogromny wpływ na polskojęzycznych polityków, którzy za pomocą ustaw mogą zniszczyć Polakom życie. Co miało ostatnio miejsce w postaci podwyżek cen prądu ! Cała akcja psychomanipulacyjna tzw. „ocieplenia klimatu”, czyli „Zrównoważonego Rozwoju – Agendy 2030” pochodzi wprost od organizacji wyznającej reptiliańską istotę nadprzyrodzoną: „ogromnego smoka, węża starodawnego, zwanego diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.” Apokalipsa Jana 12:9

Istota wspomniana w Apokalipsie 12:9 to najpewniej nawiązanie do I Księgi Mojżeszowej 3:1: „A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg.” Właśnie o tym bycie pisaliśmy w artykule „Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a”

Linki:

Globalne ocieplenie – anatomia kontrolowanej paniki

https://www.pch24.pl/globalne-ocieplenie—anatomia-kontrolowanej-paniki,65521,i.html

Księstwa księcia tego świata

Duchowe tajemnice polskojęzycznych polityków – Kaczyński przybywa zza grobu !

Czy Polska się uratuje przed odsysem energii życiowej – Czy zostanie wywyższona ?

Koalicja nieustraszonych pogromców masońskich wampirów ostatnią deską ratunku

Podróże do drugiego nieba – L.A. Marzulli

Lucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez PiS

System punktów niewolnictwa NWO, a polskojezyczne „Nowe ORMO-NWO”

Polskie partie antydiabelskie i antyenwuowskie są możliwe do zrealizowania !

Rafał Ziemkiewicz w Wrealu24 o szale lewactwa w Polsce, Brexicie i polityce PiSu! 16/01/2019

https://www.youtube.com/watch?v=O4Ymj9D8h0o

Artur Zawisza: Śmierć Adamowicza może być pretekstem do polowania na czarownice #182 KNews

https://www.youtube.com/watch?v=2FQWngVnep0

Dobre 24
Złe 9

Podobne Artykuły

One thought on “W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

  1. ee zwyczajnie doszły gostka wieści o sanatorium w Wieliczce dla astmatyków. A resztę przetworzył w swej głowie idioty . Idioty bo cała funkcjonalność mózgu poświęcił karierze politycznej. Dotyczy to zresztą i polskiej rzeszy polityków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *