Iluminacko aktywowani – armia Inuitów armagedonu NWO kontra prawdziwi Żydzi !

Inuici to grupa rdzennych ludów z obszarów arktycznych i subarktycznych Grenlandii, Kanady, Alaski i Syberii. Ludy eskimo-aleuckie należą do rodziny ludów pochodzenia azjatyckiego. W językach Inuitów słowo inuk znaczy osoba, natomiast inuit – ludzie. Portal PCH24 ujawnił prawdziwe intencje aktywowanych ! W tekście z dnia 15 maja 2019 czytamy: „Człowiek od lat związany ze środowiskiem Janusza Palikota podkreśla, że ani on, ani jego polityczni towarzysze „nie chcą dobra Kościoła”, „atakują go otwarcie” i „ani im się śni o niego troszczyć”. Następnie stwierdza, że to Kościół powinien się troszczyć i modlić o dobro… „ukochanej przez siebie masonerii”.

W ostatnich dniach i miesiącach, po tym jak wyprodukowano inuicki paszkwil „Kler”, a ostatnio innego gniota, znanego reżysera – redaktora i aleuta w jednej osobie, o jakichś strasznych przewinieniach kilku „czarnych”, mamy akcję wymiaru sprawiedliwości – „czarni” zostaną poddani sprawdzeniu. Jednak powstaje pytanie dlaczego nie ma filmów o największym odsetku pedofilii wśród murarzy, a jest to potwierdzone badaniami (z maja 2019)! To tam jest ich najwięcej ! Albo dlaczego do tej pory ich nie zrobili ?!

Dlaczego nie zrobili w Polsce kilku filmów o najprawdziwszych zboczeńcach bractwa kielni – proszę wysłuchać ośmiu minut doktora Krajskiego w audycji „Cywilizacja orficka w natarciu” ! W kraju nadwiślańskim nie powstał ani jeden ! A co powiedzieć o lucyferycznych wyznawcach magnetytu „Czwartego Królestwa„, lub sypaniu proszku chemtrails ? O tych sprawach i o tych opętańcach nie ma ani jednego filmu w telewizjach ! A przecież jest cała afera z towarzystwem księżycowym i największym zwiedzenim wszechczasów ! Pytań jest więcej…

Dlaczego produkują te z założenia nakierowane na antyklerykalną psychomanipulację – „dzieła” właśnie teraz, kiedy na Watykanie grasuje „Klub z Sankt Galen” ?, gdy mamy realizację „Czwartej Tajemnicy Fatimskiej” – dwóch biskupów z wizji. Wszystko to w czasie przejęcia Unii Europejskiej przez okultystyczne towarzystwo tunelu gottarda, gdy kołchoźnicza unia eurosowiecka wdraża plan inteligentnych dronów, mających rzekomo nadzorować granice iluminacko-niemieckiego superpaństwa, w historycznym momencie wcześniej podpisanej ustawy 1066-6 ?, można by tak wyliczać jeszcze długo, w gruncie rzeczy chodzi o coraz bardziej obserwowalną napaść na polski oddział świętego Kościóła Katolickiego.

Dziwne, bo nikt nie wspomina w mediach o tajnych antyludzkich porozumieniach międzynarodowych filantropów, o szczepionkach śmierci, o cenzurze, albo cenzurze medycznej, kiedy poważni badacze, po analizie działania chemikalii zawartych w szczepionkach NWO, są kasowani ?! Dlaczego nie produkuje się filmów o prawdziwym zródle gender ?! To właśnie tajne bractwa, wspomniane w tekście o ich Zoharze, chcą przekształcić społeczeństwa w zbiorowości istot humanoidalnych GMO – bezpłciowców gender ! Gdyby zrobili całą serię tego typu filmów o masonerii-imumiatach, chcących zjednoczenia z istotami demonicznymi, to można by uznać dwie produkcje o katolikach pedofilach za jakiś ciąg, ale tego się nie robi,  tajne bractwa się ukrywają, zacierają o sobie wszelki ślad prowadzący do eskimoskiego antykościoła – producenta ataku na świętą Organizację Katolicką !

Wiele wskazuje, że do Polski dociera fala obcych mocy, jak i całego grona przez nie aktywowanych Inuitów-Aleutów ! Celem jest wywołanie społecznych niepokojów i obalenie znienawidzonego Kościoła Katolickiego, będącego ostoją polskości ! Gdyby się im to udało, to stworzą społeczeństwo hybrydalne multi kulti, po czym w szybkim tempie doprowadzą do całkowitego rozbioru i naszej anihilacji. Ludy inuicko-aleuckie to bardzo grozne plemię ! Pochodzą z północy, to stamtąd ma przybyć, a może już część jego wojska przybyła, nadnaturalna istota – Gog. Większość „eskimosów” jest wyczulona na energie które płyną z tajnych bractw Zoharu.

Na przeciw nich stoimy my, prawdziwi (katoliccy) Żydzi ! „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.” List do Rzymian 2:28-29

(Przepraszamy wszystkich geograficznych Inuitów i Aleutów za stosowanie ich nazewnictwa ! Tutaj opisujemy pewne istoty duchowe zamieszkujące w ciałach elity globalistów… ;bo „…kto jest nim wewnątrz…”)

Linki:

Chrześcijański Zohar z Apokalipsy świętego Jana oraz Zohar kabalistyczny iluminatów Nowej Ery

Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”

Zaślepione umysły duchowych szmalcowników NWO, sterowanych przez istoty z „wyżnyn niebieskich”?

Gmina wyznaniowa katolikos – Καθολικος

O inwazji istot z najdalszej północy odsyałmy do tekstu pt.: „Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”

USA stawia sprawę jasno. Fort Trump powstanie tylko jeśli zapłacimy Żydom 300 miliardów dolarów!

https://www.pch24.pl/byly-polityk-pis-nie-ma-watpliwosci–kosciolowi-w-polsce-grozi-irlandzki-scenariusz,68224,i.html

https://www.pch24.pl/prawdziwe-intencje-jana-hartmana–nie-chcemy-dobra-kosciola-i-ani-nam-sie-sni-o-niego-troszczyc,68242,i.html

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/autonomiczne-drony-obslugiwane-przez-sztuczna-inteligencje-beda-patrolowac-granice-unii

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/monsanto-musi-zaplacic-2-miliardy-dolarow-odszkodowania-parze-ktora-zachorowala-na-raka

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-ambasador-zaatakowany-w-izraelu-w-odpowiedzi-pis-zdejmuje-ustawe-anty-447-z

(Kard. Pujats: nie ma pijackiej „orientacji” – to nałóg. Podobnie z homoseksualizmem. W rzeczywistości ta „orientacja” jest najprawdopodobniej nabyta w praktyce, tak samo jak alkoholik nabywa pijackie nawyki. I jakikolwiek inny nałóg nabyty wskutek praktyki nie jest „orientacją”, tylko po prostu nałogiem – powiedział kardynał Jānis Pujats w referacie wygłoszonym podczas Rzymskiego Forum Życia.)- Tak jak nie ma orientacji homoseksualnej !

Szatańsko okultystyczna ONUCA dusi Polskę i Polaków – czy się obronimy ?!

Okultystyczna suma która ma zniszczyć chrześcijan i wziaść ich do niewoli !

https://www.youtube.com/watch?v=x8S4n74uldQ

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

Stulecie Fatimy – Nowy Kulturkampf – Krajski, Alex Jones 25.02.2017

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

Ks. Paweł Bortkiewicz: Destrukcja ładu moralnego w Polsce – start konferencji Polacy kontra renegaci

https://www.youtube.com/watch?v=YzSAnGnhkn8

Dr Hubert Czerniak: STOP złodziejskiej republice PO-PiS!

https://www.youtube.com/watch?v=bYRa1pUAAAY

Sieć 5G jako broń strategiczna – dr Diana Wojtkowiak.

https://www.youtube.com/watch?v=6rk-So0tgc8

SKANDAL! Ustawa Anty447 wyrzucona z porządku obrad!

Zboczeńcy z tajnych bractw ! Ani jednego filmu w Polsce !

Dobre 17
Złe 6

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *