Duchowe wybory 2019 – czy budowniczowie Nowej Wieży Babel dalej będą okupować polskojęzyczny sejm ?

Polityka to szambo, nie da się oglądać tego codziennego serialu i być spokojnym. Jednak trzeba chodzić na wybory i wybierać mnniejsze zło ! Polskę Jezus umiłował szczególnie, jak to zostało przekazane świętej Faustynie. W perspektywie wieczności fizyczne państwo Polska nie jest chyba czymś co jest jakoś wyjątkowe. Przecież wieczność Nieba Boga YHWH zawiera w sobie niewyobrażalny odcinek czasowy, inne wymiary egzystencji, mało zrozumiane Ponadświatowe Inteligencje. Z punktu duchowego, Polacy mają szansę na normalność, ciągle posiadamy zasoby katolicyzmu, jeszcze, choć kształotowana powoli Armia Szatana Armagedonu jest i tu budowana. Prawo i Sprawiedliwość nie ma zamiaru walczyć z mocami zła. Jest ugrupowaniem duchowo niejasnym, ukrywającym swoje cele, a często dążącym do asymilacji z zachodnią cywilizacją postchrześcijańską – demonioczną, co potwierdzili przez 4 lata brakiem działania w sprawie odwołania satanistycznej i antywolnościowej ustawy 1066-6 !

W polskojęzycznej masońskiej polityce, prowadzonej głównie od roku 1989 dominuje chęć roztopienia etnicznie jednorodnego Narodu polskiego. Gdyby nie społecznie silny i odczówalny sprzeciw, PiS z pewnością poszedł by drogą PO i postkomunistów, stali byśmy się szybko częścią demonicznej zupy multi kulti (Co i tak się ma dokonać rękoma PiSu !). Jak to przedstawiał ksiądz Natanek, w sprawie duchowej obrony Polaków, ugrupowanie Jarosława nie robi niczego co mogło by być sprzeczne z planami globalnej elity UFO masonów, ich przesłaniem jest wtopienie się w globalną Agendę 2030, czyli stopniową depopulację. Obecnie rzucili jakieś finansowe ochłapy dla ludzi biednych, co jest ważną rzeczą dla ogromnej grupy wynędzniałych Rodaków, ale przez 4 lata nie uwłaszczyli nikogo z nich na majątku narodowym, zresztą czy jakiś został, oprócz blokowisk wielkiej płyty ?

W dniu 24 maja 2019 TVP przedstawiło Krzysztofa Bosaka i reżysera Brauna jako niebezpiecznych ruskich agentów, właściwie to zdolnych dokonania masakry, gdyby doszli do ław europarlamentu, czy sejmowych. Tego typu antypolskie niszczycielskie brutalne działania wojsk elektonicznych UFOmasonów potwierdzają całkowite opętanie ideą władzy absolutnej. 'Polityczna bieda’, jaką jest Konfederacja Polaków, ledwo oddolnie uzbierana, ma w ich opinii zniknąć, nikt nie będzie wtedy mącił w czasie kolejnej tury czteroletnich tajnych rozmów 447 oraz dalszego budowania na ziemiach polskich strukur NWO.

Gdyby udało się polskojęzycznym duchowym szmalcownikom skasować oddolną 'polityczną biedę’ – Konfederację, to wszyscy dalej będą szczepieni szczepionkami śmierci, będziemy jeść GMO, mordować nienarodzonych, konstruować psychotroniczny system 5G, wdychać opary chemtrails i wsłuchować się w głos starszych i mądrzejszych, którzy przez kolejne lata zaprowadzą tu ufonautyczną „nowoczesność i postęp„.

Narodowych i chrześcijańskich Polaków brakuje nie tylko w Parlamencie Europejskim, ale przede wszystkim w polskojęzycznym sejmie, od 30 lat duchowo okupowanym. Czy przedostaną się i zmienią opętańczy układ ?! Filantropii nie śpią, przygowowali oddziały SS-Lucyfera: „Wiosnę” ! Do jesiennych wyborów mamy jeszcze sporo czasu, należy go przeznaczyć na modlitwę, która jest formą egzorcyzmu, jak i prośbą do Boga o łaskę. „Modlitwa Pańska jest rzeczywiście streszczeniem całej Ewangelii„. Gdy Pan przekazał nam tę formułę modlitwy, dodał: <<Proście, a będzie wam dane>> (Łk 11, 9).

Każdy może więc kierować ku niebu różne modlitwy według swoich potrzeb, ale zaczynając zawsze od Modlitwy Pańskiej, która pozostaje modlitwą podstawową. Jezus podaje nam nie tylko słowa naszej synowskiej modlitwy, ale równocześnie daje Ducha, przez którego stają się one w nas „duchem i życiem” (J 6, 63). Co więcej, na dowód i dla umożliwienia naszej synowskiej modlitwy Ojciec „wysłał do serc naszych Ducha Syna swego, który woła: Abba, Ojcze!” (Ga 4, 6). Prośmy o łaskę, o to byśmy byli zdolni klęczeć przed Stwórcą nie tylko prawdziwie materialnie, ale prawdziwie w Duchu ! „Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.  Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».” Ewangelia wg św. Jana 4:24

Linki:

Na kogo głosować w wyborach do Eurosojuza i na jesieni do Sejmu ?

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Sfałszowane wybory do parlamentu UE? – Janusz Zagórski 27.05.2019

https://www.youtube.com/watch?v=RmvguYlLuAg

Ks. Natanek duchowo ocenia rząd i prezydenta PiS – 09.10.2016

Ostateczne rozwiazanie kwestii polskiej albo kwestii iluminackich zdrajców Polski

Masońskie czarowanie agendy 2030 w polskojęzycznym obozie NWOowskim

PILNE! Konfederacja na warszawskiej „patelni”. Akcja zakończenia kampanii wyborczej ws. wyborów PE!

https://www.youtube.com/watch?v=WtXNPw3vh7s

Koalicja nieustraszonych pogromców masońskich wampirów ostatnią deską ratunku

Ks. Natanek o toczącej się wojnie duchowej

Polskie partie antydiabelskie i antyenwuowskie są możliwe do zrealizowania !

W Polsce nastapiła zamiana hybrydy postsowieckiej na hybrydę amerykanską – uzależnieni od LUCYFERA

Lucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez PiS !

Stanisław Krajski; Grzegorz Braun „Unia Europejska jako eurokołchoz i dzieło szatana”

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

Czy Polska się uratuje przed odsysem energii życiowej – Czy zostanie wywyższona ?

Dobre 19
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *