Historyczne kazanie Ks. Natanka w temacie infiltracji KK przez szatańskich iluminatów Ordo Ab Chao – policja otoczyła pustelnię !

Wydaje się, że w sferze ducha coś się w Polsce ruszyło, odbywa się to w czasie „zdarzenia anty aborcyjnego”. Nasz wielki pariota, Ks. Natanek, wygłosił wspaniałe, wręcz historyczne, silne duchowe kazanie. Słuchając tego odważnego kapłana człowiek wznosi się wyżej, to znaczy duch chrześcijanina – katolika – Prawdziwego Żyda – doznaje wzlotu. Ciekawe, że zdarza się tak wspaniała katolicka przemowa w momencie historycznego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który zakwestionował „przesłankę eugeniczną”. Widać wszystko jest w rękach Boga Jezusa Chrystusa Króla Polski. Niestety diabeł nie śpi i już planuje jak zmienić to, co zaszło w Trybunale ! Ks. Natek w jednym z ostatnich swoich październikowych kazań wychwalał, jak sam ich nazwał „pisiorków”, jednak już teraz wydaje się, że jeden z „pisiorków” chce cofnąć orzeczenie anty aborcyjne !

Znając niewidoczne procesy jakie są od jakiegoś czasu obserwowane w partii pana Jarosława, do zmieniania swoich własnych wcześniejszych postanowień, możemy podejrzewać, że pod naciskiem niewielkiej grupy „wariatów LPG”, jak i opętanych ideologią ordo ab chao proniemieckich oficjeli europarlamentu, zmienią swoje postanowienie, oby się tak nie stało, módlmy się w tej intencji !

Niemieccy wyznawcy doktryny „ordo ab chao” już planują wielki atak na Polskę, na to co przepowiedział św. Faustynie Jezus: „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732)

Portal PCH24 informuje o gromadzeniu szatańskich sił „Nowergo Porządku z chaosu – ab chao„, by wściekle zaatakować nas chrześcijan, („pisiorków„) za odwagę, za duchowe opowiedzenie się po stronie życia „Rzekł do niej Jezus: «Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.” Ewangelia wg św. Jana 11:25 (Patrz tekst pt.: „Parlament Europejski szykuje rezolucję przeciw Polsce ws. aborcji„)

Od wielu lat zajmujemy się zagadnieniem istot duchowych, duchów oraz tajnych bractw iluminacko ufonautycznych. Bardzo duży odsetek polityków jest w szponach diabła-bafometa-inaczej „bestii LGBT-ufonauty”, wyznawanej przez człoków loży wolnych murarzy oraz medialnych wyhodowańców UFOistot – marionetki stacji telewizyjnych (redaktorów-spikerów-gwiazd show biznesu).

Spora liczba polityków ma wsobie zainstalowane duchy, które są antyludzkie, nakierowane na depopulację i kłanianie się „zwierzęciu” („piątka dla zwierząt” – „i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii/Zwierzęciu ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę. Ożyli oni” Apokalipsa św. Jana 20:4) !

Niestety, nawet w Kościele Katolickim mamy takie osoby, a może zwłaszcza tam ? Właśnie w tym czasie Ks. Natanek wygłasza niezwykłe kazanie, płynie z niego „woda„, z Ks. Natanka, ale i z figur świętych jakie tam ma, zwłaszcza w jego głównym pomieszczeniu, które ciągle oglądamy – przez monitor płynie też ! „Jak rzekło Pismo: Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza». A powiedział to o Duchu, którego mieli otrzymać wierzący w Niego.” Ewangelia wg św. Jana 7:38

Jak możemy się dowiedzieć z kazania, policja otoczyła pustelnię naszego wielkiego kapłana. Ktoś, jakieś opętane jednostki kablowały i nasyłały na niego, spora część donosów była wysyłana z polskojęzycznych gazet ! Ale nie będziemy się tu teraz rozwodzić na opętańcami, zapraszamy na tą audycję !

Linki:

Maski opadają. Dziennikarze i celebryci popierają feministyczne prowokacje w kościołach

Cesarstwo Rzymskie IV wiek, a UE wiek XXI – Kolejne Deja Vu, czy plan totalny ?

Ufonautyczna infekcja oraz „niebezpieczna strawa”

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Polska w objęciach – prośmy o objęcia miłosierdzia

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

II część kazań Ks. Natanka w sprawie infiltracji KK przez szatańskich iluminatów Lucyfera ordo ab

III część kazań Ks. Natanka w sprawie ufonautycznej infiltracji KK przez ewolucyjne loże Lucyfera

IV część kazań Ks. Natanka w sprawie infiltracji KK przez loże lucyferian gobalnej wiary NWO w Lucyf

CZĘŚĆ I o infiltracji 

Kazanie – ks. P. Natanek 25.10.2020

Kazanie – ks. P. Natanek 24.10.2020

Wielki plan globalnego zniewolenia szatańskiej UFO organizacji hybryd ORDO AB CHAO iluminatow Lucyfe

WAŻNE przesłanie z USA dla polskich katolików … i nie tylko

W. Cejrowski wRealu24! Trump walczy z lewactwem! Maseczki, 447 i wojna cywilizacyjna!

https://youtu.be/5yT67zxBlw0

Franciszek popiera związki Homoseksualne? Co się dzieje w Watykanie? Paweł Lisicki w MN

Dobre 14
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *