Czy Polaków gromadzi się na wojnę w wielkim dniu – pozostał nam już tylko marsz ?

Marsz Niepodległości jest uroczystością Polaków, nie jest imprezą małą, wręcz przeciwnie, pokazem naszego ducha, tego jak jesteśmy ukształtowani. Ważne by rząd ochraniał takie święto, bo jest to właśnie święto nasze, jedyne tak duże, które po blietzkriegu z roku 1992 i następującym po nim rozbiorze, się ostało. Ostatnia wielka przegrana PiSowców, to sytuacja straszliwie niebezpieczna i dołująca. Warszawę oddano Sorosowi, a Gdańsk proniemieckiej szajce z „wielokontowcem” na jej czele, nie wspominając politycznej mafi z Łodzi.

Świat medialny psychomanipulacyjnych rozgłośni TV, gazet papierowych oraz całej reszty zagranicznej agentury (Nowego MkUltra) zamierza nas, jako społeczeństwo, tak przeflancować, że spora część polskojęzycznej ludności zamieni się z czasem w nowy gatunek europejskiego/światowego humanoida, jeśli nie powstrzymamy filantropowsko bolszewickiej zarazy, to i pojawią się humanoidzi LGBTQ (w internecie niektórzy zaczęli dodawać do ostatniej „Q” trzy litery „rwy”…), a przecież na horyzoncie widać inżynierię genetyczną, tzw. „nowoczesność ostateczną„, mającą się rozprawić z niedobitkami polskiej cywilizacji człowieczej. „Nowoczesność Ostateczna” wśród Nowych Hitlerowców NWO jest tym samym, czym była z niemieckiego Wunderwaffe, oznaczająca zaawansowaną technologicznie tajną (ostateczną) broń o wielkiej sile, która będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na stronę przegrywającej na wszystkich frontach III Rzeszy.

Jesteśmy obecnie światkami duchowej walki na wielu frontach, w USA, do niedawna bastionie cywilizacji chrześcijańskiej, trwa przerażająca bitwa z hordami okultysty „osiemnastomiliarderowca„. Nawet jeśli Trump pozostanie prezydentem jeszcze 4 lata, to co się stanie z Polską po zakończeniu jego kadencji ? Przecież PiS istnieje tylko dzięki resztkom amerykańskiej chrześcijańskiej prawicy ! Gdyby władzę odzyskali lucyferiańscy ludożercy „Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć.” 1 List św. Piotra 5:8, to obecne jeszcze „wolno” wdrażane w Polsce „NWO plus” przyspieszy do niebywałych prędkości. Wówczas zaczną nas „gromadzić…, zabiorą nam dusze i skierują do walki, obyśmy nie walczyli po stronie „ropuch ! Tego właśnie musimy uniknąć !

To co możemy zrobić, co jeszcze możemy, to się jednoczyć. Niestety PiS cierpi i nie może znieść myśli, że ktoś z chrześcijańskiej prawicy mógłby się dostać do Sejmu. Gdyby zebrać wszystkie polsko i chrześcijańsko duchowe siły razem, to znaczy ONR, Ruch Narodowy, Korwina, może dużą częsć widzów „WRealu24”, Kukiza, albo to co z niego pozostało, to mamy szansę na 7% do 9%, a to jest dużo. Czy znajdzie się w Polakach – chrześcijanach moc i chęci do chwilowej jedności ? Musimy się konsolidować, choćby tylko by przedrzeć się do Sejmu. Jeśli PiS się wyczerpie, albo rozleci, to „krążący opętańcy pożrą nas” w mgnieniu oka. Cała maszyneria jest już przygotowana, dochodzą jakieś informacje o „bezimiennym projekcie ustawy o zatrudnieniu obcokrajowców w polskiej policji„. Tak samo bezimiennej jak ustawa 10666. W tej sytuacji wszyscy katolicy powinni chwycić za różaniec, jak o tym wspaniale opowiada pan Dybowski, to jest prawdziwa siła, która czyni cuda !

Na przestrzeni wieków Polacy stawiali opór, była to walka fizyczna i duchowa, jednak tym razem, zwłaszcza po roku 1992, atak polskojęzycznej okultystycznej ekipy od tajemnic – „Nierządnicy oddział polski„, na nasze umysły, jest chyba najbardziej bezlitosny, w pierwszym etapie, tuż po okultystycznym Blitzkriegu z roku 92, mieliśmy przygotowania do ostatatecznego rozparcelowania państwa i przejęcia ludzkich „psyche” – „”strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]„. Gdyby dodać do tego wcześniejszą, wydaje się zwiadowczą, wizytę „duchów nieczystych jakby ropuch„, prawdopodobnie tych z Apokalipsy 16:13-14, to sprawa nabiera rumieńców ! Polska kolejny raz okazuje się być centrum świata, wizytacja „jakby ropuch” może takie założenie potwierdzać, przynajmniej tak to wygląda z perspektywy biblijno-ufologicznej, tak to można odbierać.

Mało kto wie, że część polityków jest mocno nimi zainteresowana, a nawet silnie wierzy w nich. Przecież „nowoczesne, postępowe, poważne, poważane i dostojne” światowe elity są z nimi w kontakcie, dla zaznajominonych z tematem to oczywistość. Kto wyśmiewa takie rzekome „teorie” jest prostackim ignorantem, a w najwyższych sferach, tych najbardziej wtajemniczonych, tych z „Nierządnicy„, nazywa się takie osoby „PROFANAMI” ! „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

Polska została w pewnym sensie wywyższona, (prawdopodobnie) objawiły się nam istoty z Apokalipsy św. Jana ! Nie przypominam sobie ufonautów(„potworaków” jak o nich mówił Wolski), którzy by bardziej odpowiadali biblijnemu rysopisowi, niż ci z roku 1978, kiedy „wzięli na pokładrolnika Jana Wolskiego. Coś w tym musi być, można to odbierać na różne sposoby, jako ważny znak „a są to duchy czyniące znaki – demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga.” Apokalipsa 16:14 Zresztą jak pamiętacie nawet pachniały odpowiednio do opisu z Apokalipsy: „Świadek (Jan Wolski) stwierdził, że w pojeździe czuł ostry zapach , którym przesiąkła jego odzież. (zapach ten emanował z jego jesionki jeszcze kilka dni po incydencie). Badany człowiek (Jan Wolski) nie rozpoznał zapachu , stwierdził jednak,że kojarzył mu się z …siarką. Dodał także ,że zataił ten fakt przed swoją żoną , gdyż miewała ona częste bóle głowy i obawiał się ,że zapach jesionki mógłby spowodować u niej ból głowy. lub…że ona mogłaby tak uważać.” – tyle urywek raportu z wzięcia Wolskiego

Jeśli przypadek Jana Wolskiego i istot „jakby ropuch„, może przyczynić się do jeszcze większej wiary w Słowo Boga Wszechmogącego, w Biblię, to dlaczego nie mielibyśmy tego przyjąć do wiadomości ? Odrzucanie tak niebywałych znaków wydaje się błędem, natomiast powinny one nas skłonić do jeszcze większej modlitwy, do jeszcze większego zawierzenia siebie i Polski Jezusowi Chrystusowi, jedynemu Zbawicielowi ! Jemu niech będzie chwała na wieki wieków ! Amen.

Linki:

Kosmiczny zwiad w Emilcinie z roku 1978 – rocznica

Nadprzyrodzony punkt widzenia – coraz więcej internowanych Polaków po roku 2007

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

Czy nadszedł czas ogólnoplanetarnej rewolucji duchowej – Har-Magedonu ?

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

We wtorek Ameryka wybiera skład Kongresu – rezultat wpłynie na prezydenturę Donalda Trumpa

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Spełnią się marzenia globalistów? ONZ planuje w przeciągu 12 lat stworzyć Rząd Światowy

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy – Hoggard

Msza Święta za Ojczyznę i Różaniec święty pod sejmem rozpocznie Marsz Niepodległości | M. Dybowski

Tajna operacja „Odra 2018” – VRIL THULE w akcji ?!

Artur Zawisza: „Obawiam się, że narodowcy dostaną w łeb od republiki okrągłego stołu”

Trzecia część tworzenia klona katolicyzmu, religia watykańska modyfikowana jak GMO – Ks. Natanek

Robert Bąkiewicz: Ciężka droga do bycia szefem Marszu Niepodległości. Ataki ze wszystkich stron.

https://www.youtube.com/watch?v=hKKvNcEPeNw

Naczelny Rabin Polski o MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

J.Pospieszalski o zwycięstwie Marszu Niepodległości

Prof.Nowak – Gronkiewicz-Waltz! Nigdy nas nie rozwiążecie!

Jerzy Robert Nowak o Tusku przed komisją ws. Amber Gold i wyborach! „Platforma obłudników”?

https://www.youtube.com/watch?v=3V3xDb4j2iU

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska

Niepodległość! Zdrajcom wstęp wzbroniony – Jacek Krzystek

Matka kochająca i bezwzględna w walce ze złem. Ona zniszczy homoherezję!

Kalinowski u Roli o TVN, aferze „Wafel SS”, zakazie MN i przejęciu marszu przez PiS? + sąd LIVE!

https://youtu.be/QM-WFwLQmF8

Dobre 16
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *