Czy odbiorą ludzkości dusze ?! – a Polakom Chrześcijańską Duszę Narodu ?!

Istnieje kilka definicji „inteligencji”. Według Charlesa Spearmana (ur. 1863, zm. 1945), angielskiego psychologa, pioniera analizy czynnikowej: „inteligencja to dostrzeganie zależności (edukcja relacji), relacji i wyciągania wniosków (edukcja korelacji).” Skoro tak, to bardzo łatwo wyciągnąć wnioski z obserwowanej wielkiej akcji prób zaprowadzenia globalnych zmian, wymuszających na rządach, by te doprowadziły do ustanowienia tzw. „Nowego Porządku Światowego”. Ma to się odbyć dzięki knowaniom tajnych bractw, określanemu mianem „Ordo ab chao„, czyli „Porządku z chaosu„, a dokładeniej „zaprowadzenia chaosu Lucyfera, z którego powstanie nowy niewolniczy stystem„, nazywany „porządkiem”, albo „Najwyższym Porządkiem” (ang. First Order).

W lucyferiańskim filmie sagi „Gwiezdnych Wojen„, nośnikiem ideii bractw fartuszkowych, jest oganizacja militarna powstała po upadku Imperium, a w naszej analizie analogii, po upadku cywilizacji życia – chrześcijańskiej.

Iluminacka gwiezdna organizacja „Najwyższego porządku – ordo ab chao – Vrill” posiadała armię, na którą składała się flota myśliwców TIE, jednostki uderzeniowe (szturmowcy Lucyfera-Sidiousa) i wyspecjalizowani żołnierze, typu Flametrooper. Placówką wojskową, a jednocześnie ostateczną bronią Najwyższego Porządku była przekształcona w superbroń lodowa planeta – Baza Starkiller. Zdolna była pobierać energię z pobliskiej gwiazdy (odsys), by zamienić ją w nadświetlne pociski, zdolne zniszczyć cały układ planetarny (asymilować całe narody – ONZ – Lucy!).

Na czele organizacji, stał potężny użytkownik Ciemnej Strony Mocy – Snoke, podrzędny demon, służący Szatanowi, posiadał własną gwardię oraz ucznia – Bena Solo, znanego jako Kylo Ren (Gates, Soros). Innymi ważnymi osobami w Najwyższym Porządku, byli Armitage Hux – generał i dowódca Bazy Starkiller oraz Kapitan Phasma, która dowodziła jednostkami uderzeniowymi. Jednym z ważniejszych celów „Najwyższego Porządku” było odnalezienie i zgładzenie zaginionego Luke’a Skywalkera, którego mocy obawiali się członkowie tej organizacji. Jest odpowiednikiem dzisiejszych chrześcijan, którzy są już na celowniku iluminackiego „Najwyższego Porządku NWO”, inaczej „Nowych hitlerowców NWO„, pisaliśmy o nich w kilku tekstach.

Rzeczywisty „Najwyższy Porządek NWO” posiada swoje tęczowe jednostki uderzeniowe, są to szturmowcy Lucyfera-Sidiousa, nazywani w specjalnym internetowym kodzie świata jeszcze wolnych ludzi – „LPG„. „Grupy lucyferiańskich szturmowców LPG” nie mają litości dla nikogo i dla niczego, są zwłaszcza bezwzględni dla chrześcijan, ale i dla całej ludzkiej historii. „Najwyższy Porządek NWO – Nowi hitlerowcy NWO” dążą do wprowadzenia sztucznego mięsa, powodującego choroby i śmierć – depopulację. („Profesor Rau i kanibalizm, czyli rzecz o ludzkim mięsie in vitro„)

W Polsce, w roku 2020 „szturmowcy LPG” dokonali wielu akcji, a we wrześniu obserwujemy śmiałą, wręcz niebywałą akcję rozwalenia polskiego rolnictwa, jednego z najlepszych i najzdrowszych na świecie ! Pod pozorem „walki o dobrostan zwierząt futerkowych” chcą skrajnych zmian w prawie, prowadzących do ustanowienia w Polsce „Nowej Generalnej Guberni Najwyższego Porządku NWO” (Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete, pol. Generalne Gubernatorstwo dla okupowanych ziem polskich).

Niestety rząd polskojęzyczny z roku 2020 wykonuje prawie wszystkie polecenia „Najwyższego Porządku NWO” ! Oprócz skandalicznej ustawy o „zwierzętach futerkowych”, mamy całkowite zniszczenie polskiej energetyki, na rzecz gigantycznego dofinansowania przedsiębiorstw niemieckich. Jak wspomnieliśmy, „Najwyższy Porządek NWO”, to inaczej „Nowi hitlerowcy NWO”, podkreśla to szereg artykułów, spora część polskiej inteligencji. Wystarczy sobie uzmysłowić, że w hitlerowskich Niemczech, po dojściu do władzy w styczniu 1933 partia nazistowska ustanowiła najbardziej kompleksowy zbiór praw ochrony zwierząt w Europie, co obecnie forsuje partia naczelnika Jarosława. Według Kathleen Kete była to pierwsza znana historii, podjęta przez jakiś rząd próba przełamania granic pomiędzy gatunkami, odejścia od tradycyjnego podziału na ludzi i zwierzęta.

Ludzie jako gatunek utracili swój nadrzędny status, co forsują obecnie tajne bractwa „niosącego światło”. Na szczycie hierarchii stanęli aryjczycy, obecnie „grupy chorych psychicznie LPG” (po nich, kiedy się ich skasuje-eksteminuje, nadejdą hybrydy GMO! [UFO-hybrydalny rząd nadludzi”]), za nimi wilki, orły, świnie, a na samym dole Żydzi, na równi ze szczurami, dlatego należy poważnie traktować przepowiednią nowego holokaustu, wspomnianą w Ks. Zachariasza 13:8 (Patrz tekst „Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane„).

To co się dzieje w Polsce, we wrześniu 2020, to nie przypadek ! Zaprezentujmy kilka historycznych faktów: 24 listopada 1933 wprowadzono ustawę o ochronie zwierząt – Tierschutzgesetz. Adolf Hitler zapowiedział „Piątkę dla zwierząt” – kres okrucieństwu wobec zwierząt: „Im neuen Reich darf es keine Tierquälerei mehr geben” („W nowej Rzeszy nie będzie więcej dopuszczalne okrucieństwo wobec zwierząt”).

Po niej zostały uchwalone kolejne: 3 czerwca 1934 Reichsjagdgesetz zakazującą polowań; 1 czerwca 1935 Naturschutzgesetz, kompleksowo traktującą sprawy środowiska naturalnego. 13 listopada 1937 wprowadzono prawo regulujące transport samochodowy zwierząt, a 8 września 1938 podobne, dotyczące ich przewozu kolejowego. Został określony najmniej bolesny sposób podkucia konia, a także poprawna metoda przyrządzania homara, wykluczająca ugotowanie go żywcem. Niektórzy wyżsi rangą naziści, w tym Hitler, Rudolf Heß, Joseph Goebbels i Heinrich Himmler, okresowo powstrzymywali się od spożywania mięsa, choć według większości doniesień nie przestrzegali takiej diety zbyt ściśle. Nie czynili tego bynajmniej z pobudek etycznych, a raczej propagandowych bądź zdrowotnych!

Na krótko przed wprowadzeniem hitlerowskiej „Piątki dla zwierząt” – Tierschutzgesetz wiwisekcja została najpierw zakazana, a potem ograniczona. Eksperymenty na zwierzętach postrzegano jako element „żydowskiej nauki” i „internacjonalistycznej” medycyny, wskazujący na istnienie jakiegoś mechanistycznego umysłu, traktującego naturę jako coś, co należy zdominować, a nie szanować. Hermann Göring, zgodnie z życzeniem Hitlera, ustanowił zakaz wiwisekcji 16 sierpnia 1933, jednak osobisty lekarz Hitlera, doktor Theo Morell, podobno przekonał go, iż nie leżało to w interesie niemieckich badań naukowych, zwłaszcza badań obronnych.

W związku z tym zakaz został skorygowany trzy tygodnie później. Zdjęcie całkowitego zakazu zostało uzasadnione następująco: „Jest prawem każdej społeczności, by, kiedy to konieczne, poświęcić jednostki dla dobra ogółu”. Eksperymenty medyczne były później przeprowadzane w obozach koncentracyjnych, zwłaszcza w Auschwitz przez doktora Josefa Mengele, na Żydach i romskich dzieciach, a także na innych ludziach uznawanych za gorszych, włączając w to jeńców wojennych.

Niestety obecni „Nowi hitlerowcy NWO” nie poprzestaną na „Piątce dla zwierząt„. Zgodnie z badaniami pani doktor Aldony Ciborowskiej, ale i innych naukowców, „Najwyższy Porządek NWO” doprowadzi do jeszcze gorszego holokaustu, będą nie tylko kolejny raz mordować fizycznie Żydów, ale i mordować duchowo – odbierać ludziom ich własne dusze, część zostanie fizycznie asymilowana do cywilizacji Lucyfera, poprzez domózgowe czipy, otrzyma „znamię 666″(W Gwiezdnych Wojnach był to „Rozkaz 66”, w Polsce ustawa 1066), co doprowadzi do odebrania ludziom setek miliardów ludzkich dusz !

A kupcy ziemi płaczą i boleją nad nim, bo już nikt nie kupuje od nich towaru, towaru ze złota, srebra, drogiego kamienia, pereł, bisioru, purpury, jedwabiu, szkarłatu, żadnego (towaru z) drzewa tujowego, żadnego przedmiotu z kości słoniowej, żadnego sprzętu z najdroższego drzewa, z miedzi, z żelaza, marmuru, ani cynamonu, korzeni, pachnideł, mirry, kadzidła, wina, oliwy, najlepszej mąki, pszenicy, bydła, owiec, koni, wozów, ani ciał, ani dusz ludzkich.” Apokalipsa 18:11-13 (Proszę sobie przypomnieć UFO sarkofagi, w których widziane były zachibernowane ciała ofiar porwań do UFO !)

Globalna sytuacja szybko się zaognia. Na horyzoncie prezydenckie wybory w USA. W Stanach „Najwyższy Porządek NWO” chce doprowadzić do całkowitego przejęcia władzy, na szczęście Trump w miarę skutecznie ich/jego posunięcia blokuje, nie wiemy jak długo mu się jeszcze uda to robić. We wrześniu 2020 oddział „Nowych Hitlerowców NWO” przeprowadził skuteczny hakerski atak na stronę „INFOWARS.COM”, do dnia dzisjszego pozostaje wyłączona (20/09/2020).

Módlmy się za Donalda Trumpa, by przetrwał kolejną kadencję. Zawsze to kilka lat bez budowy „Przystosowawczych transhumanistycznych obozów koncentracyjnych NWO„. Wybory w USA w roku 2020, to jedna z większych bitew. Ich wynik będzie rzutował na Polskę, na zaprzedany (w dużym procencie) „Najwyższemu Porządkowi NWO” rząd Morawieckiego ! Nawet jeśli wygra Trump, to i tak zostanie nam jedynie kilka lat dryfowania, z rządem, czy bez rządu.

Plany „Najwyższego Porządku NWO” są dalekosiężne. Oprócz globalnej „Piątki dla zwierząt”, będziemy obserwować również inne etapy. Do Polski nadciąga śmiercionośny tajfun „Zielonego Ładu NWO” („Porządek” – „Ład”[synonimy] następnie, albo wcześniej: Ordo ab chao !!!) Agencja Bloomberga podaje, że Polska – bastion czystej energii węglowej w Europie i kraj o największych możliwościach energii konwencjonalnej – obecnie ściąga do siebie licznych inwestorów-banksterów, którzy próbują załapać się na przewały finansowe i odssys ! Warszawa pod naciskien „Najwyższego Porządku NWO” finalizuje lucyferiańską politykę energetyczną do 2030-2050 r., prowadząc nas do zguby i finansowej nędzy ! Co doprowadzi do jeszcze większego zaprzedania się sporej części Polaków na służbę Sidiousa !

W nadchodzącycm wielkim zniewoleniu, czynnik finansowy może odgrywać dużą rolę. Oczywiście jako Polacy, jako państwo najważniejsze jest byśmy bronili chrześcijaństwa, Nauk Jezusa Chrystusa,  dzieci nienarodzonych, ale i tych narodzonych, by nie odebrano im dusz/umysłów („strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]). W tym celu należy propagować techniki duchowej samoobrony. Wielu chrześcijan, w tym polityków, jest świadomych odbywającej się walki duchów i odczuwa w sobie zmagania „Najwyższego Porządku NWO Lucyfera„, zgodnie z „Hipotezą rzadkiej Ziemi„, ma wrażenie wyższości demonicznej mocy nad swoją słabą naturą. Czy tak jest rzeczywiście?

„Już pod koniec II w. powstała chrześcijańska doktryna o roli demonów w życiu wiary. Z biegiem lat rozwinęła się nauka zwana demonologią, zajmująca się m.in. rozeznawaniem działania duchów w człowieku. Rzeczywistość duchowego życia człowieka nie zawiera się bowiem jedynie w dialogu między nim a Bogiem, ale dotyczy też dialogu z całym nadprzyrodzonym światem duchowym. Dlatego chrześcijanin doświadcza różnych napięć i sił, które ścierają się w jego wnętrzu. Istnieją bowiem bodźce sprzyjające i ułatwiające podążanie za Chrystusem, są też siły, które w tym procesie przeszkadzają, blokują i utrudniają kroczenie tą drogą.

Stąd mamy do czynienia z duchową walką, jaka toczy się w życiu chrześcijan. Dotykamy tu sedna tajemnicy Bożego miłosierdzia związanej z duchowymi zmaganiami człowieka wierzącego. Bóg pochyla się nad chrześcijaninem, aby mocą Chrystusa podźwignąć go za każdym razem, gdy upada, i pomagać mu w podejmowaniu drogi nawrócenia. A że wierzący nie jest w stanie uczynić tego o własnych siłach, dana zostaje mu pomoc Ducha Świętego. Jednakże występuje też postawa przeciwna, czyli mniemanie, że można pomóc samemu sobie i że człowiek jest samowystarczalny. Ta postawa odpycha miłość i miłosierdzie Boga. A wówczas, odrzucając tę pomoc, człowiek naraża się na samotność bez Boga w doczesności i po śmierci.

Diabeł nie jest wszechmocny. Demon ma jednak świadomość wszechmocy Stwórcy. Zdaje sobie również sprawę z tego, że jest jedynie upadłym aniołem, zwyciężonym przez Syna Bożego Jezusa Chrystusa. A chrześcijanin, który trwa w dialogu z Bogiem, zyskuje odpowiednie narzędzia do obrony i reagowania przeciwko nieprzyjacielowi ludzkiej natury. Trzeba pamiętać, że podstawową metodą funkcjonowania demona jest pozostawanie w ukryciu i działanie w sposób możliwie najtrudniejszy do zdemaskowania. Jednakże, pomimo tych wysiłków, ślady jego działania zostały skrupulatnie zarejestrowane i zbadane przez wierzących.

Na korzenie tej walki zwraca uwagę św. Jan Paweł II, który w książce „Pamięć i tożsamość” snuje refleksję na temat tajemniczego współistnienia dobra i zła w świecie. Akcentując istnienie dobra, którego zło nie potrafi zniszczyć, papież zaznacza, iż krzewi się ono niejako wbrew złu, choć wyrasta na tej samej glebie. Z ewangelicznej przypowieści o pszenicy i kąkolu (Mt 13, 24- 30) przypomina słowa Jezusa Chrystusa: Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa. Oznacza to, iż zło istnieje obok dobra, ale można też powiedzieć, że dobro trwa obok zła. Łączy je ta sama gleba, czyli natura człowieka. Natura bowiem – jak podkreśla św. Jan Paweł II – nie została zniszczona, nie stała się całkowicie zła, ale zachowała zdolność do czynienia dobra.

Podejmując jakiekolwiek środki w walce przeciwko złu, chrześcijanin doświadcza, że mimo szczerych pragnień nie umie tak kochać Boga i służyć Mu, jakby tego chciał. Rozpoznaje w sobie to, co Kościół nazywa skutkami grzechu pierworodnego. Święty Jan Paweł II za św. Augustynem i św. Tomaszem z Akwinu określa ten grzech jako miłość siebie aż do negacji Boga. W książce „Pamięć i tożsamość” papież stwierdził, że to miłość własna popchnęła pierwszych rodziców ku pierwotnemu nieposłuszeństwu, które dało początek rozszerzaniu się grzechu w dziejach człowieka. Tutaj ukazuje się zatem podstawowy środek do walki ze złem w nas i w świecie, a mianowicie praktyka miłości Boga aż do negacji siebie. Szczytem i wyjaśnieniem tej postawy jest tajemnica krzyża Jezusa Chrystusa, przez który została przezwyciężona moc zła.

O tych zjawiskach, o duchowej bitwie, pisaliśmy w kilku tekstach, warto kolejny raz zacytować tu słowa wielkiej mistrzyni duchowej walki, naszej Rodaczki !  „Kiedy dusza moja pod jego kierownictwem zaczęła zażywać głębokiego skupienia i pokoju, często słyszałam w duszy te słowa: umacniaj się do walki parokrotnie nieraz powtórzone.” (Dzienniczek św. Faustyny 145a)

…Trudności jej nie przerażają, są dla niej jakby chlebem powszednim – wcale jej nie przerażają, ani zastraszają, jak rycerza, który jest ustawicznie w boju, nie przeraża go huk armat. Daleka od przerażania się, ale nadsłuchuje, z której strony nieprzyjaciel atakuje, by odnieść zwycięstwo. Nic na ślepo nie robi, ale bada, zastanawia się głęboko, a nie licząc na siebie, modli się gorąco i zasięga rady rycerzy doświadczonych i mądrych, a tak postępując, prawie zawsze zwycięża.” (Dzienniczek św. Faustyny 145c)

Bywają zaatakowania, gdzie dusza nie ma czasu ani na zastanowienie, ani zasięgnięcie rady, ani na nic, wtenczas trzeba walczyć na śmierć i życie, czasami jest dobrze uciec się do Rany Serca Jezusowego, nie odpowiadając ani jednego słowa – tym samym nieprzyjaciel już jest zwyciężony.” (Dz 145d)

„W czasie spokoju dusza tak samo robi wysiłki jak i w czasie walki. Musi się ćwiczyć i to bardzo, bo inaczej nie ma mowy o zwycięstwie. Czas pokoju uważam za czas przygotowania do zwycięstwa. Musi ustawicznie czuwać – czujność, jeszcze raz czujność. Dusza, która się zastanawia, otrzymuje wiele światła. Dusza rozproszona, sama siebie naraża na upadki i niech się nie dziwi, że upada. O Duchu Boży, kierowniku duszy, mądry jest ten, kogo Ty wyćwiczysz. Ale, aby mógł Duch Boży działać w duszy – trzeba ciszy i skupienia.” (Dz 145e)

Modlitwa. Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelakiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie powinna się modlić. – Musi się modlić dusza czysta i piękna, bo inaczej utraciłaby swa piękność; modlić się musi dusza dążąca do tej czystości, bo inaczej nie doszłaby do niej; modlić się musi dusza dopiero co nawrócona, bo inaczej upadłaby z powrotem; modlić się musi dusza grzeszna, pogrążona w grzechach, aby mogła powstać. I nie ma duszy, która by nie była obowiązana do modlitwy, bo wszelka łaska spływa przez modlitwę.” (Dz 146)

Święta Faustyna wspomina o nadsłuchiwaniu, z której strony nieprzyjaciel atakuje ! „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12 Zaproponowane powyższe kilka zdań z dzienniczka św. Faustyny ukazują „trochę inny obraz” dusz zakonnych od tego jaki jest oficjalnie prezentowany. Miłosierdzie owszem, ale i walka z bliżej nieokreślonymi istotami: „Kiedy się skończyło kazanie, nie czekałam na zakończenie nabożeństwa, bo mi się śpieszyło do domu. Kiedy uszłam parę kroków, zastąpiło mi drogę całe mnóstwo szatanów, którzy mi grozili strasznymi mękami. – I dały się słyszeć głosy: Odebrała nam wszystko, cośmy przez tyle lat pracowali. – Kiedy się ich zapytałam: Skąd was takie mnóstwo? – Odpowiedziały mi te złośliwe postacie: Z serc ludzkich, nie męcz nas.” – Cytat z „Dzienniczka” nr 418

Linki:

Pierwszym musi być: Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

(„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή])

Profesor Rau i kanibalizm, czyli rzecz o ludzkim mięsie in vitro

Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ? oraz Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Odlot Hitlera

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

„Prawdziwe cele ekologizmu to nie żadna ochrona przyrody, czy klimatu, ale panowanie nad jednostką i kontrola człowieka. Chodzi o przedefiniowanie odniesień zbiorowości do wyimaginowanych celów i przemianę struktur społecznych. Babeau mówi nawet o „nowej teologii zbawienia”, która ma swoją narrację grzechu pierworodnego, winy, pokuty i odkupienia – „aby złagodzić gniew Gai, należałoby pilnie porzucić nasze codzienne radości i przyjemności”, także naszą tradycję, wartości i przyzwyczajenia. To jednak tylko prolegomena do przyszłej rewolucji, która „zmiecie przeszłości ślad”. Prezes Jarosław Kaczyński może sobie po ekspresowym przepchnięciu swojej „piątki dla zwierząt”  zacytować słowa Neila Armstronga lądującego na księżycu: „to mały krok, ale wielki skok dla ludzkości”. Nasz kraj, po przyjęciu owej ustawy, bowiem też powoli ląduje na „księżycu postępu” – całość tu: https://www.pch24.pl/bogdan-dobosz–pis-kieruje-polske-na-tory-eko-ideologii–ktora-nie-zatrzyma-sie-na-piatce–opinia-,78561,i.html#ixzz6YewcWJxQ

„Podatkiem w mięso, mleko, jaja i sery w imię „dobrostanu zwierząt” Komisja Europejska sugeruje, aby zaprzestać promocji produktów mięsnych, stymulacji ich produkcji i narzucić „bardziej ukierunkowane stosowanie przepisów podatkowych dotyczących mięsa”. W strategii „Od pola do stołu” znajduje się wyraźne wskazanie na potrzebę ograniczenia produkcji zwierzęcej i zmiany orientacji na produkcję roślinną. Strategia mówi o podniesieniu „dobrostanu zwierząt hodowlanych”. W tym celu Bruksela chciałaby zaostrzenia przepisów dot. transportu żywych zwierząt i uboju – pod pretekstem ograniczania śladu węglowego. Docelowo Komisja chciałaby jak najszybciej wprowadzić nowe podatki od mięsa, jaj, mleka, czy sera, by w ten właśnie sposób poprawić „dobrostan zwierząt”.W miejsce tradycyjnej hodowli zwierząt i mięsa pochodzącego z uboju proponuje się „czyste” mięso wyprodukowane metodą in vitro (z probówki) na bazie komórek zwierzęcych. Taki „innowacyjny”, a także „ulepszony” (wskutek manipulacji genetycznych) produkt miałby mieć znaczny udział we wspólnym unijnym rynku produktów białkowych. Zmiany w sektorze rolniczym mają ograniczyć już nie tylko „ślad węglowy”, ale także i „ślad wodny”, by budować „odporność” sektora rolnego na „zmiany klimatyczne”. Inwestorzy twierdzą, że wdrożenie porozumienia paryskiego zmusi rządy do wprowadzenia „opłaty hodowlanej”, która zmniejszy spożycie mięsa i przez to także kary za przyczynianie się do „ocieplenia klimatu”. Nad takimi podatkami pracują już m.in. Duńczycy, Szwedzi i Niemcy.W białej księdze FAIRR wskazano na wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Oksfordzie, które wykazały, że całkowite wyeliminowanie mięsa z globalnych diet do 2050 r. „pozwoli zaoszczędzić” około 1,6 biliona dolarów związanych ze zdrowiem i środowiskiem. „Wraz z szybkim przejściem na „zrównoważone diety” oparte na roślinach, unikniemy szkód klimatycznych wycenionych na 600 miliardów USD” – czytamy.Najnowszy raport FAIRR zatytułowany „Protein transistion has gone mainstream”, opublikowany pod koniec lipca br., stwierdza, że „rok 2020 będzie przełomem w przejściu od białek zwierzęcych do roślinnych i nowych źródeł białka”. Inwestycje w białka roślinne osiągnęły już poziom 1,1 miliarda dolarów w pierwszej połowie 2020 roku, prawie dwukrotnie więcej niż w roku 2019. Założona przez Fundację Jeremy’ego Collera koalicja inwestorów FAIRR lobbuje za zakazem produkcji zwierzęcej, obecnie pod pretekstem zagrożenia „pandemią”, taką, jak Covid-19. Raport podaje, że 25 korporacji, w tym Kroger, Tesco, Nestle i Unilever, powołały specjalne zespoły skupiające się na produktach pochodzenia roślinnego. Tesco i Unilever osiągnęły status „pioniera” jako najlepsze miejsce do czerpania korzyści z rosnącego rynku białek alternatywnych w stosunku do mięsa. Inwestują one w centra innowacji i prowadzą marketing, by zachęcić do diety roślinnej w celu ochrony planety.Nie zapominajmy, że Polska jest prymusem we wdrażaniu Agendy 2030 i powiązanego z nią porozumienia paryskiego. Władza bardzo szybko podjęła działania prowadzące do „ekologizacji gospodarki”, likwidując poszczególne branże i forsując jednocześnie nowe podatki i „wartości”. Notabene, zgodnie z zaleceniami oenzetowskich agend sprzed niemal dekady.” całość tu:  https://www.pch24.pl/pisowska-ustawa-o-zwierzetach-i-ekorewolucja—raport-,78581,i.html

Pierwszy film tłumaczy o co chodzi w tzw. „Ordo ab chao”, dokładnie od 7min. 25sek.

Atak na Polskę komunistów Komitetu Centralnego Wszech Religii Zielonego Ładu Lucyferian

Abp Jędraszewski do prowokatorów LPG: Uszanujcie nasze świętości! || Tomasz Sommer NCzasTV

https://youtu.be/IdAaWoIPAuU

„Piątka dla zwierząt”, bambinizm i groza nihlizmu. Prof. Mieczysław Ryba dla PCh24TV

Ziemkiewicz wRealu24! Czy Kaczyński zwariował? Kto w PiS jest bezkręgowcem? Na żywo!

https://www.youtube.com/watch?v=bHOp9Ov1Mjw

PiS na wojnie z rolnikami? Jakie zmiany przyniesie 5 Kaczyńskiego? | P. Kłosiński

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

POLECAMY ten program ! – Grzegorz Braun: Zamach 11.09.2001 na WTC i jego skutki został w ramach plandemii powtórzony w 2020r.

Piątka dla zwierząt czy dla zagranicznych koncernów?

Piątka dla zwierząt, piątka przeciw rolnikom – Stanisław Krajski

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Nowe metody prania mózgu. Co jest prawdą i jak się bronić przed kłamstwami? Stanisław Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=yK-cG81ERt4

Maszyna do czipowania Elona Musk’a

https://www.youtube.com/watch?v=mmTSRU3uxK4

Nowy Wspaniały Świat bez Izraela i Polski ?! – przepowiednia masona Alberta Pike

Oni naprawdę chcą wielkiego kryzysu! Celem jest zatrzymanie świata – Stanisław Krajski

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

Prawy Prosty: Ks. prof. Dariusz Oko: gender to śmierć

Dobre 12
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *