Cywilizacja amerykańsko żydowsko polska oparta na Zbawicielu Yeshui, mistycznym Ciele Chrześcijan i Biblii ratunkiem dla świata ?

Od tysięcy lat pisze się i rozmyśla o cywilizacjach. Nasz wielki Rodak Feliks Koneczny stworzył swoją teorię naukową – naukę porównawczą o cywilizacjach. Zdaniem Konecznego w Europie ścierają się różne kultury i tradycje. Jednak istnieje wspólny pień cywilizacyjny, na którym rozwijają się poszczególne kultury narodowe, ale nie ma jednej cywilizacji europejskiej. Na terenie geograficznie pojętej Europy istnieją i nieustannie ze sobą rywalizują cztery cywilizacje: łacińska (zachodnia), bizantyńska, żydowska i turańska (moskiewsko-kozacka), która obecnie niszczy Ukrainę – powoli, przez ostatnie kilkanaście lat, przejmowaną przez cywilizację polsko-amerykańsko-żydowską.

Przyjęło się, że cywilizacja Zachodu to cywilizacja łacińska, choć zmienia się to istotnie w ostatnich 50 latach. Inne cywilizacje istniejące na terenie Europy mają pochodzenie orientalne i ich cechą jest błędne rozumienie człowieka, jego potencjalności. Dlatego cywilizacje te wytwarzają wiele przeszkód na drodze doskonalenia człowieka przez swój aprioryzm, iluminacką gromadnościową wizję człowieka zniewolonego (klimatyzmem), emanacyjne podstawy, monizm prawny, sakralizm, rodowy charakter, itp. Zadają gwałt człowiekowi i jego przyrodzonym prawom. Jednakże według Konecznego trwanie cywilizacji jest aktem woli tworzących je społeczeństw, a w sytuacji zagrożenia przed upadkiem zawsze można daną cywilizację obronić. Znajomość cywilizacji, ich duchowej natury, pomaga zrozumieć historię dzisiejszego świata.

Cywilizacja amerykańsko-żydowsko-polska może stać się kołem ratunkowym dla świata, który pogrąża się w odmętach szaleństwa ekologizmu. Widzimy jak szybko ekologizm niszczy nasze życie, w miastach coraz brutalniej zwęża się ulice, zabraniając wszystkiego co dobre dla ludzi tam mieszkających. Podobnie w energetyce i gospodarkach klimatyzm wyrządza straszliwe szkody, prowadząc do nędzy i bezrobocia ! Jak pamiętacie przedstawiciel cywilizacji amerykańsko-żydowsko-polskiej Donald Trump ogłosił wycofanie USA z porozumienia klimatycznego w Paryżu (COP21), co wywołało wściekliznę postępaków enwuowskich, będących przedstawicielami cywilizacji hitlerowsko lucyferiańskiej.

Cywilizacja hitlerowsko enwuowska kilmatystów rżnie wszystkie rządy na potęgę, wmawiając społeczeństwom, że jesteśmy na granicy katastrofy, dlatego mamy popełnić samobójstwo cywilizacyjne, i dosłownie sami się zdepopulować, co przyczyni się do do uwolnienia planety Ziemia i wprowadzi upragniony „Lebensraum”, inaczej „Przestrzeń życiową globalistów hitlerowców z Davos” ! Temu wszystkiemu sprzeciwił się Donald Trump za co został szybko i brutalnie odsunięty od władzy. W Polsce na każdym kroku widać już agenturę NWO antycywilizacji, umiejscowieni są na szczytach władzy. Propagują skrycie lub otwarcie idee „Nowego Hitleryzmu NWO„. Przykładowo w Belgii w roku 2022 zaproponowano robić „dywany z ludzkich włosów„, co jak zauważają liczni humaniści, jest przyzwyczajaniem ludzkości do kolejnego etapu, kiedy z ludzi będzie się kolejny raz robiło mydło !

Generalnie naśladownictwo pomysłów Hitlera idzie pełną parą, są na razie ukrywane pod pozorem dobra planety i ludzkości, ale za jakiś czas ujawnią się z pełną premedytacją. Przykładem jaki wymieniają ludzie z cywilizacji amerykańsko-żydowsko-polskiej, opisującej działanie nowych hitlerowców jest „spotkanie na molo”, kiedy obmyślano plan mordu politycznego. Innymi przykładami jest zagadkowa zbieżność, albo zbieżności, występujące w biblijnej przepowidni „Inwazji Goga i Magoga” z rzeczywistością nadchodzącego ataku klimatystów na cywilizację amerykańsko-żydowsko-polską (Patrz również przepowiednia Jackowskiego).

Od dziesięcioleci Rosja jest uznawana jako czołowy symbol „Goga i Magoga”, mówi o tym wybitny biblista Chuch Missler, w tłumaczonym przez nas programie „Inwazja Magoga – Chuck Missler czesc 01 (język polski, napisy)„. Mniej więcej od 31 minuty Chuck przedstawia starożytne ludy i ich dzisiejsze odpowiedniki, mamy tam, co nas bardzo ciekawi, oprócz Rosji, lud „Aszkenazu”, czyli dzisiejszych Niemców (razem z podległymi przystawkami). Jak wspomnieliśmy, znany wszystkim polskojęzyczny polityk zaprzysiąg się z Niedzwiedziem i pomordowali Polaków w czasie lotu do Smoleńska, zamordowali również kilku innych Polaków, w tym Lepera, który był wielkim zagrożeniam dla cywilizacji hitlerowsko-klimatycznej NWO.

Większość opracowań biblinej przepowiedni „Inwazji Goga i Magoga na Izrael” przewiduje atak zła z terenów gdzieś około Kazachstanu, albo nawet Kazachstanu. Co ciekawe Kazachstan jest w planach pewnych grup nowego hitlweryzmu NWO usalony jako stolica Szatana, co wyjątkowo, wręcz sensacyjnie jest zgodne z przepowiednią, zwłaszcza jej duchowym aspektem !!!

Możliwe, że atak wojsk Lucyfera, czyli Goga, rozpocznie się, między innymi, albo głównie, z terenów Kazachstanu, albo z samej Astany-Satany, tak by wynikało z układu politycznego oraz przesłanek Biblii. Do Goga dołączą się także ludy dzisiejszych Niemiec, które opisane są jako „Aszkenaz”, co jest zgodne z ich zapędami i niechęcią, wręcz wrogością do cywilizacji amerykańsko-żydowsko-polskiej, buchającego zła lewackich terrorystów szaleńczego klimatyzmu, a gdyby sobie uświadomić, że NATO przyjęło nazwę „LOTAN” jako ich głowny symbol, to biblijna przepowiednia nabiera rumieńców ! Wiadomym jest usilne staranie Niemiec by stworzyć jedną enwuowską armię Antychrysta LOTANA. Już od czasów Hitlera Niemcy chcą się połączyć z Bolszewią i zdepopulować Polskę, a następnie ponownie zrobić mydło z Żydów, najpierw jednak „dywaniki z włosów”. Widzieliśmy namiastkę tego „na molo w Sopocie”.

Już za parę miesięcy wybory, licząc od stycznie 2023, wybierzemy ponownie władzę, będziemy świadkami jak zagłosują Rodacy, czy wyborą cywilizację hitlerowsko-klimatyczną opętańców Goga i Magoga, czy może ludzi należących do cywilizacji amerykańsko-żydowsko-polskiej…, a poprzez to nie przyłączymy się do Inwazji Goga i Magoga na Izrael ? Co było by szaleńśtwem… duchowym zatraceniem wszystkiego co dobre. Módlmy się do Chrystusa o zmiłowanie, o rozum, wsparcie Logosu.

Linki:

Afera PfizerGate – podsłuchany dyrektor Pfizera zdradził, że jego korporacja mutuje celowo wirusy opracowując na nie szczepionki

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Franciszek Bergoglio i czołowi przedstawiciele życia politycznego ogłosili program globalizacyjnej religii New Age

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

Odlot Hitlera

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

ETS dla transportu i budownictwa, 2000 kg CO2 dla każdego! Czy Unia Europejska pozbawi nas domów podatkiem od powietrza?

Nowa książka pastora Billy Crone’a: „Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”

Zaawansowane nauki (gwiezdnych) Rycerzy… („dynamin”)

Sensacja biblijnej archeologii – kosmiczny rok 6000 zacznie się w 2075 !

Wyznawcy „UFO Mechów”, i ci, którym rozszerzono inteligencję o Ducha Świętego (per analogiam)

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Czy „Bramy piekielne” przejęły już Watykan ? Zagadka starożytnej megalitycznej „Skały”…

Kosmiczna medytacja poprzez Rydwany bogów Merkaby oraz wybawienie prawdziwego Boga Jezusa – Hoggard

Nieznane proroctwo Maryi właśnie spełnia się na naszych oczach?

ZIEMKIEWICZ, ARDANOWSKI, GOLONKA i inni w filmie „WŁADCY ŚWIATA. BILL GATES” [ZOBACZ]

Jaką władzę zyska teraz firma Gatesa? Ta inwestycja może zmienić wszystko!

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *