Jackowski przewiduje straszny rok 2023, rozpad PiSu i nowe wojny…, w tym „Inwazję Goga i Magoga?”

Jeszcze za rządów ryżego folksdojcza, część polityków opozycji, mówiła, że: „wystarczy poczekać i ryży z jego ugrupowaniem się sam zaora i rozpadnie„, co się szybko potwierdziło. Dziś to samo mówią o PiS już zwykli ludzie, znajomi, większość z którymi rozmawiam. W pewnym momencie zaczęto realizować plan samozniszczenia PiSu, albo przyszły jakieś rozkazy spoza Polski. Wszystko wskazuje, że momentem krytycznym był czas, gdy ktoś nakazał: musimy zaorać resztki polskiej gospodarki w czasie pseudo zarazy, pobudować jakieś niepotrzebna nam szpitale i dokonać innych przewałów Wielkiego Resetu. To wtedy zaczęło się bezsensowane rozsadzanie resztek polskiej klasy biednej, i średnio-biednej, w ogóle wszystkich inicjatyw przedsiębiorczych Polaków. Następnmie zniszczono jedność narodową w czasie przymusu „nanotechnologicznego keczupu”, podawanego jako „lekarstwo”…

Drugi etap „planu z Davos – wielkiego resetu” Polski i Polaków, przybył razem z „zielonym bezładem końca świata tzw. agendy 2030” i zbrojeniami ponad nasze finansowe możliwości! Polska po wcześniejszym etapie kowodowo-resetowym jest całkowicie upadłą gospodarką, z milionami zagranicznych supermarkietów w każdym zaułku miast i wsi, drenujących państwo i wysysających z nas wszystko. W międzyczasie wmówiono wszystkim że węgiel jest niedobry, wszelkie inne środki energetyczne, napędzające turbiny muszą być zastąpione „energią atomu”, a umysły nasączone klimatyzmem NWO. PiS musi wykonywać wszystkie polecenia „sojusznika”, inaczej nici z armat, czołgów i rakiet, w zamian bieda z nędzą, a suwerenność oddana za judaszowe euro srebrniki. Nasi znajomi katolicy modlą się za Ziobrę, bo to chyba ostani normalny w tej parti… I tu wkracza jasnowidz Jackowski. W ostatnich dniach roku 2022 przepowiada niezbyt ciekawą przyszłość dla Ojczyzny Polan.

Twierdzi, że PiS nie dotrwa do wyborów, ale co gorsza rozpocznie się nowa wojna, oprócz tej na Ukrainie. Możliwe są scenariusze z Turcją, która w grudniu 2022 prosi Rosję o powietrzny korytarz, by napasć na Kurdów. Możliwe jest również to, że Izrael zaatakuje państwa islamskie, graniczne, przygotowujące się na „Inwazję Goga i Magoga”, a ta prawdopodobnie będzie szła z terenów dzisiejszej Rosji, kto wie, może zacznie się za parę lat, jeszcze z Putinem, albo prawdopodobnie już bez niego, z nowym „niedzwiedziem”. Narastające konflikty zbrojne, z wojną gospodarczą USA-Chiny, w tym z mikroczipową, spowodują, że rok 2023 ma być bardzo niedobrym okresem.

 

To też przełoży się na polską politykę i na PiS, „zjednoczona jakby prawica” może się rozpaść, zwłaszcza gdyby chciano nadal oddać suwerenność za judaszowe erurosrebrniki…. Niestety, tak jak wspominaliśmy na początku: „wystarczy poczekać i PiS z jego przystawkami się sam zaora i rozpadnie„. Niemożność zrobienia porządku z zagranicznymi supermarkietami, z wyprowadzanymi miesięcznie miliardami euro, głównie szkopskich wielkich powierzchni, czy to poprzez wyspy, a i tak trafiające na końcu do niemieckiej kasy, razem z innymi wielkimi korporacjami i antypolskimi telewzijami, bo jak zwykle: „sojusznik”, albo „bo eurosojóz ilumkinacko-lucyferiański”, spowoduje nowe rozdanie.

Gdyby do władzy doszedł ryży folksdojcz, to zapewne rozpocznie ponownie kasowanie komisariatów policji, sądów, bo miał być jeden na jedno województwo, całkowite zniszczenie resztek przemysłu, odsprzedaż całego Orlenu firmom niemieckim, reprywatyzację TVP, nie tylko zalanie kopalń, ale i zabetonowanie ich, razem z Turowem, sprowadzanie islamitów, przeflancowanie nazw ulic na niemieckie, a w zamian: na każdym rogu niemiecki wiatrak, zakaz samochodów spalinowych, pałowanie przeciwników „keczupu”, paszport węglowy już dla noworodów od roku 2023, zakaz narodzin od 2024, każde dziecko w łonie matki musi być zdepopulowane bo dzieci pierdzą i zanieczyszczają atmosferę CO2, tak jak krowy, jak twierdził pewien europejski profesor,  itp, itd…

Oczywiście jest alternatywa dla ryżo podobnych folksdojczoych zdrajców. Najważniejsza to częsta modlitwa do Stwórcy YHWH, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego o pomoc, o wsparcie, o pocieszenie ! Diabelstwo i usłużne mu opętane jednostki, politycy marionetki, nie są w stanie nic zrobić sensowanego bez cywilizacji chrześcijańskiej, bez Duchów i Aniołów Boga Jezusa. Ci co są w szponach masonerii z loży bafometa – iluminaci, ci z Davos, zostali asymilowani, są w nich Obcy, będą szli cały czas na zatracenie, rozpoczęli bieg ku otchłani ! Zatrzymac może ich tylko moc Rycerzy Jezusa i Maryi. Polska przechodzi ciężki okres, gdyby Duch Boży nie wspierał nas, to nie przetrwamy ataku iluminackiej globalnej loży ! Na horyzoncie „płaczek”, totalny zdrajca i kolejny folksdojcz, dlatego zapewne otrzyma spory odsetek głosów tych, którzy już nie będą wrzucać kartek na PiS i ryżego.

To co w Polsce jescze nas trzyma razem, to cywilizacja chrześcijańska, obecna resztakmi w Kościele Katolickim kosmicznym i megalitycznym. Gdyby erozja moralności i wiary trwała nadal, gdyby dalej robiono na nas eksperymenty mengele, mordowano dzieci nienarodzone, niszczono mózgi w szkołach podstawowych, średnich i wyższych, wciskając opętanie ekologizmem i wstrętem do katolicyzmu, do wiary w Jezusa, gdyby dalej słuchano rozkazów nieformalnych stowarzyszeń opętańców ze świątyń cyrkla i kielni, obcych duchów, to zrobią z nas, to co zrobili z Iralandią, masońskie szambo. Do wyborów zostało już mało czasu, ciekawe czy się odbędą ? Bo jeśli by się okazało, że wojny się rozpoczną, a gospodarki świata runą ku chaosowi (ordo ab chao), to co się zacznie dziać w Polsce, w czasie już teraz biedy, kiedy jedzenie bije rekordy drożyzny ? Jesteśmy biednymi popychadłami eurosojuza, „sojusznika” i innych… Tym bardziej wszystko należy złożyć na ręce Jezusa Chrystus Pana ! Bez Niego jesteśmy niczym. Prośmy o moc Króla Królów, Jemu chwała na wieki wieków. Amen.

Linki:

Nowa książka pastora Billy Crone’a: „Klaus Schwab, Trzecia Rzesza i holokaust agendy Kowid-19”

Jackowski w przekazach spoza czasu i przestrzeni widział olbrzymią, wręcz globalnych rozmiarów „Fałszywą Flagę”!

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *