Cudowny Izrael ochrania Izraelczyków, a co z Polakami ? Kto nas ochrania ? Czy UFO istoty ostrzegły nas przed „obcymi NWO” w roku 2019 ?

Pisząc ten tekst, a od dłuższego czasu się nad nim zastanawiamy, odczuwamy mieszane uczucia. Wiemy że wszystko zależy od istot anielskich, od Boga Ducha. Nie ma przypadków, nie istnieje coś takiego jak przypadek, przynajmniej w religii chrześcijan ! Potwierdzają to Ojcowie Kościoła ! Ojcowie Kościoła również opisują działanie istot demonicznych, jak i aniołów. Te rzeczy są, te istoty istnieją, nawet nagrywa się te inteligencji, przylatują do Polski. Przybywają z różnych miejsc, z innych wymiarów. Jezus został wzięty do Nieba, przybędzie z nieba na końcu czasów, to jest oczywiste i cudowne. Wszystko jest przepowiedziane. W Biblii mamy ogromną ilość przepowiedni. Część z nich można dopasować do dziejących się właśnie wydarzeń, ale i do nadchodzących. Od kilku miesięcy Ks. Natanek ostrzega by nie oglądać telewizji i prosi o modlitwę, bo chcą go zniszczyć ! Można się z tego śmiać, jednak wielu uduchowionych ludzi nie tylko czuje, że coś wyziera z odbiorników TV, ale i czuje to coś duchowo ! To coś jest groźne, jest złe, jest nienawiścią, albo inteligencją demonów-demoniczną. Nie chodzi o to, że same telewizory są złem, albo złe, chodzi o to że one przekazują, przenoszą określone informacje, także na poziomie duchowym, niewidocznym, bezpośrednio od duchów których nie widać, a które są rejestrowane przez technologię video !

To nie wszystko, bo osoby, albo istoty w ludzkich ciałach, jak reżyserzy, jak aktorzy i wszyscy którzy pracują nad filmami, nad programami informacyjnymi, przekazują w filmach, czy programach energię – duchową – oni ją kodują w swoich produkcjach, a ta przenika do dusz ludzi oglądających „sztukę demonów”, to się gdzieś w nas indukuje, jesteśmy nieświadomie ofiarami istot stojących za obrazami jakie widzimy w odbiornikach TV ! Od wielu lat nie oglądam wiadomości, newsów. Od jakiegoś czasu nie daję rady przyjmować do siebie, do swojej duszy produkcji demonicznych ,zwłaszcza z Hollywod, ale i innych producentów cywilizacji demonicznej loży ordo ab chao. Szkoda niszczyć własną duszę, wkraczamy w erę Antychrysta, a cywilizacja zachodnia już jest całkiem zniszczona, jest produktem demonów – Nachasza i niszczy nasze dusze !

Tyle wstępem, bo chodzi nam o miłość. Bóg jest miłością i nas kocha. Nawet przydzielił nam aniołów stróży ! Polska to kraj wyznania katolickiego, które posiada wielu świętych, w tym św. Faustynę. Mamy nie tylko duchowych opiekunów jak aniołowie, ale podobno są też nad nami święci kościoła katolickiego, wspierający nas w ciężkich czasach. Św. Faustyna przekazała nam, że jeśli będziemy wyznawcami Chrystusa to będziemy potęgą ! Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog:  „Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim” – wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą „mądrymi mistrzami” i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.” – gdzie się podziała ta miłość ?!

Wszystko to jest możliwe, jeśli…. ! Jeśli będziemy chrześcijanami. Czy nimi jesteśmy ? Co się dzieje w Polsce ? Co się dzieje z Polakami ? Jesteśmy chyba już narodem całkiem zniszczonym duchowo, chyba, bo każdy musi ocenić sytuację sam. Sądzimy, że w ostatnich latach zostaliśmy zaatakowani przez Antychrysta, przez demony i obcych nosromo NWO. Kto w tym uczestniczył ? Kto przypuścił na nas atak ? Miłość… to nad nią się zastanawiamy. Osobiście kocham Polaków, kocham też inne nacje, zwłaszcza jeśli są wyznawcami Chrystusa, może od jakiegoś czasu szczególnie te istoty. Kocham Polskę, jednak ostatnie lata przygniotły mnie, gdzie się podziała nasza polskość, nasz Duch, nasza miłość ? Dlaczego tyle milionów Polaków przyjęło „keczup” ? Dlaczego istoty humanoidalne na najwyższych stanowiskach, mówiące po polsku, zaczęły częstować nas „keczupem” ? I to tak groźnym ? Dlaczego tak ogromna ilość Polaków udała się do innych wymiarów po spożyciu „keczupu”, bez pomocy ze strony rządzących ? Dlaczego nagle zaatakował doktora Chałata niewidoczny przeciwnik ? Dlaczego już go nie ma pomiędzy żywymi ? Czy krytyka „keczupu” była przyczyną że udał się do innego wymiaru ? Zapewne tak było !

Jeszcze niedawno częstowano pod przymusem wojsko, „keczupem”,  zjadasz „keczup”, albo zwolnienie ze służby, dziś ci sami wojskowi mają walczyć, za tych co ich zmuszali do „keczupu”… gdzie w tym jest miłość do własnego narodu, do Polaków ? Co zrobili z milionami, którzy przyjęli „keczup” ? W mojej rodzinie mam ciężko poszkodowanych przez keczup ! Co się dzieje na szczytach władzy ? Czy humanoidy zarządzające Polakami mają jakieś uczucia, czy może są ich pozbawieni ? Co się stało z Radiem Maryja, z Telewizją Trwam ? Z tego co się przedostało do publiki, wynika że sam Ojciec Rydzyk przyjął „keczup” ! Najbardziej oświecone środowisko w Polsce, czyli osobistości RM i TV Trwam, największe umysły, najwięksi filozofowie tam nauczają ! Dlaczego nie ostrzegli Narodu ?! Dlaczego sami dali sobie zapodać „keczup” ? Co się takiego stało ? Kto ich opętał ? Telewizja i to co z niej wyziera była główną przyczną ? Dlaczego ulegli, dlaczego poddali się demonom ? Przecież to Radio Maryi ?!

Podkreślmy, że chodzi o miłość do swojego Narodu, zwłaszcza do Polaków jako chrześcijan ! Dlaczego zrobili ze sporym odsetkiem, gdzieś około 40% przyjęło „pomidory”, miazgę intelektualną, ale i duchową ? Nikt nie ostrzegał, a ten który publicznie to robił, mając największe poważanie i doświadczenie medyczne, już jest w zaświatach ? I tu dochodzimy do Izraela, do Istoty Jakuba, świętego którzy ochrania Izraelczyków, ochronił ich przed „keczupem” ! Pojawił się bardzo ważny tekst, mówiący o medycznych skutkach przyjęcia przez Izraelczyków preparatu. Wynika z niego, że w Izraelu nie ma ofiar, nikt nie ucierpiał w wyniku zapodania „mikstury diabła” ! Jak to się stało ?

W najbardziej szczegółowych na świecie danych na temat tego, jak ludzie czują się po szczepionce Pfizer COVID, Izrael wykazał, że mniej niż 0,3 procent miało skutki uboczne , które ich zdaniem były na tyle istotne, aby zgłosić je lekarzom — wskaźnik ten jest zdumiewająco 100 razy niższy niż w przypadku wskaźniki skutków ubocznych zgłoszone w USA…” – cały tekst tutaj. Dlaczego w „naszym” umęczonym państwie władze nie podały placebo, tak jak to zrobiły władze Izraela ? Dlaczego zawsze jesteśmy poniewierani przez humanoidów, przez obcych nostromo z loży WHO ? Pytanie jest retoryczne. Tylu Polaków przyjęło „miksturę diabła”, tyle cierpienia spowodowała, a przed tymi którzy wzięli „medyczne znamię Antychrysta” jeszcze jest wiele niewiadomych…. Obcy nosrtromo ukrywają się za tymi, którzy zmuszali nas do przyjęcia „keczupu”. Izrael wyszedł ze sprawdzianu na piątkę, ale nie dla zwierząt…, o nie. Okazali się ludzmi, a nie obcymi nostromo ! (Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!)

W Polsce musi rządzić, od jakiegoś czasu, istota która wyziera z telewizorów, albo istoty. Są silne, jak pokazała akcja z „keczupem”. Czterdzieści procent Polaków szło bezwolnie po „miksturę mengele” ! To było mocne nagabywanie i straszenie, a przecież to chyba nie koniec, obcy nostromo zaatakują, jak sami już zapowiadają poprzez lożę WHO ! Gdzie są święci Kościoła Katolickiego, gdzie Duch Święty, gdzie podziało się Radio Maryja, Tv Trwam ? Gdzie są egzorcyści ? Kilka lat temu, jakoś rok przed pandemią było wielkie ostrzeżenie od Istot UFO ! Coś jednak się działo nad Polską, ktoś ZWIASTOWAŁ zbliżających się obcych nostromo ! W czwartek, 21 marca 2019 pojawił się nasz tekst pt.: „Fala Obcych – film dokumentalny„, był publikowany na InneMedium, i na popotopie.blogspot.com, chodzi jednak szczególnie o film, to w nim się zastanawialiśmy co to za ostrzeżenie idzie z nieba !

Jakaś wielka zadyma działa się wtedy na niebie, coś co polscy ufolodzy nazwali „wielką falą ufo”. Czy były to inteligencje ostrzegające nas, czy może była to walka duchów, tuż przed przejęciem w Polsce władzy obcych nostromo z NWO WHO ? Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic: Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka: Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, „ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę”.

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz. Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (…) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów”. Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. „Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”. Czy te przepowiednie mają sens, kiedy jesteśmy pod okupacją obcych nostromo z NWO ? Do jakiego czasu się odnoszą ? Przecież nie istnieje Polska, nie mamy władzy, jeno jakichś humanoidów NWO, nie mamy nikogo, kto by nas ostrzegł, kto by zapodał nam zbawienne placebo… Przepowiednia licheńska: W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata – z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony„.

Linki:

„5 lipca lek. Zbigniew Hałat w rozmowie w telewizji internetowej PL1.TV mówił o odkryciu hiszpańskich naukowców, którzy dowiedli obecności grafenu w szczepionkach przeciw COVID-19. Jego zdaniem namagnesowane nanocząsteczki grafenu są odpowiedzialne za przyciąganie magnesu do ramienia, w które podana była szczepionka. Twierdził, że nanocząsteczki grafenu są wzbudzane z zewnątrz przez stacje nadawcze telefonii komórkowej 5G i w ten sposób umożliwiają sterowanie naszym zachowaniem. Zdaniem Hałata grafen w szczepionkach znajduje się celowo by, poprzez edycję naszego genomu, stworzyć z ludzi super-żołnierzy, oraz kontrolować ich płodność.”

Czy niezwykle niski odsetek zgłoszonych skutków ubocznych wśród Izraelczyków dowodzi, że ich szczepionki „COVID” są w rzeczywistości placebo?

Czy politycy oraz tajne bractwa rządu światowego uważają nas za kretynów, matołów, debili, imbecyli oraz (kow)idiotów ?!

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Czy Polacy mają zostać zdepopulowani za pomocą doświadczalnych preparatów biologicznych ?!

Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!

Maryja z La Sallette, z roku 1876, wspominała o tajnej akcji „covid-19” ?

Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

 Kosmiczny jasyr – duchowa husaria

Polska kolejny raz najechana ?

Amerykański sen, a może jednak horror… ?

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

 Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

Fala Obcych

Wewnętrzny wróg z Loży NWO hybrydy iluminackiej demonów chce przejąć władzę w katolickiej Polsce !

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *