Czy politycy oraz tajne bractwa rządu światowego uważają nas za kretynów, matołów, debili, imbecyli oraz (kow)idiotów ?!

Oczywiście tzw. „wirus kowid 19” istnieje, jest groźny, można się nim zarazić i ciężko przechorować, jednak głównie służy tajnym bractwom „Ordo ab Chao” do wywołania globalnych przemian, depopulacji, jak sam o tym mówi Bill Gates, rozwalania publicznego zdrowia, modyfikacji ludzkiego genomu oraz niszczenia chrześcijaństwa na niespotykaną wcześniej skalę! To wszystko jest oficjalnie głoszone przez globalnych przywódców na ich spotkaniach, ale i poprzez medycznych specjalistów, będących częścią systemu Nowego Porządku Światowego. Nie są to rzeczy jakoś specjalnie ukrywane, jednak starannie przemilczane przez globalne media.

W dniu 29 kwietnia 2021 pojawiła się informacja wypowiedziana przez dyrektora generalnego Pfizera: „prawdopodobnie” będzie potrzebna trzecia dawka szczepionki oraz „…a potem konieczne może być coroczne szczepienie przypominające” – powiedział Bourla. Takie oświadczenie zdradza nam, że trzeba będzie sobie wstrzykiwać groźne „doświadczalne preparaty biologiczne NWO” już co miesiąc, albo do momentu aż dana ofiara medycznego spisku (imbecyl?) dozna zakrzepicy, lub innego śmiertelnego powikłania !

W Angli oficjalne (zaniżone) dane rządowe z 16 kwietnia 2021 mówią o około 850 śmiertelnych, 130 przypadkach utraty wzroku, albo o „626 087 działaniach niepożądanych”, które w dalszej perspektywie mogą spowodować częściową albo trwałą utratę zdrowia (debili?) ! Genetycy oraz inni specjaliści inżynierii biomolekulatnej przestrzegają przed tymi groźnymi i nigdzie nie sprawdzonymi preparatami !

Na Portalu PCH24, jeden z uczesników formum napisał, że jego ciocia zmarła po „szczepieniu doświadczalnymi preparatami biologicznymi„, podawanymi ofiarom za pomocą strzykawek ! Osobiście słyszałem wielu takich, którzy mieli kogoś w rodzinie, kto zmarł po otrzymaniu dawki „doświadczalnego preparatu biologicznego” ! W Polsce nie istnieje prawdziwa ewidencja ludzi, którzy odeszli do Pana za pomocą śmiercionośnego wstrzyknięcia (Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 dobity zastrzykiem trucizny – fenolu przez funkcjonariusza obozowego, kierownika izby chorych Hansa Bocka o godz. 12:50).

Wielu ludzi, jak informują zaniżone dane z Anglii, utraciło wzrok. Proszę sobie wyobrazić systuację gdybyście to wy stracili wzrok po wstrzyknięciu ?! Co byście w takiej sytuacji zrobili ? Kto by się wami zaaopiekował ? Kto by was utrzymywał ? Nie tylko finansowo… Przecież straszliwe powikłania mogą wystąpić nawet w dłuższym okresie czasu, po otrzymaniu „strzykawkowego cyklonu B”, co wtedy ? Do tego wszystkiego, do tego horroru, powinniśmy się duchowo przygotować.

Wielu ludzi kiedy idzie na szczepienia powinno się długo i dobrze żegnać z rodziną, bo to może być ostatni raz kiedy się widzą ! Pomyślcie, jak ukochana osoba z rodziny, po udaniu się do „punktu dezynfekcji”, o przepraszam, do punktu szczepień, albo do punktu „odwirusowywania”, już nie wraca ! Kto w takiej stytuacji opisze straszliwą mękę po utracie bliskich ?!

Słuchałem Żydów, którzy opowiadali jak się żegnali w obozach zagłady z rodziną, część szła do innego baraku, a część do jeszcze innej strefy, byli rozdzielani. Niektórzy wiedzieli, że widzą się ostatni raz ! To była straszliwa duchowa męka. W 1944 r. w przypadku dużego napływu transportów ludzie przewidziani do uśmiercenia w komorach gazowych przy krematorium V rozbierali się również na zewnątrz budynku, a ludzie skierowani do komory gazowej przy krematorium IV, po zamieszkaniu tamtejszej rozbieralni przez Sonderkommando, rozbierali się w specjalnie zbudowanym baraku.

Przez cały czas esesmani utrzymywali ludzi przeznaczonych na śmierć w nieświadomości tego, co ich czeka, jednak nie wszyscy dali się nabrać na taką śpiewkę. Mówiono im, że zostaną skierowani do obozu, wcześniej jednak muszą przejść procedurę dezynfekcji i kąpieli. Po rozebraniu się wprowadzano ofiary do komory gazowej, gdzie je zamykano i zabijano gazem – Cyklonem B.

Następnie spalano, często jeszcze żywych w piecach. Z tego co się mówi wśród rodzin doświadczonych przez reżim sanitarny, często zwłoki istot ludzkich, jakoby „zmarłych na kowida” są kremowane w spalarniach, tak by zatrzeć ślady co było prawdziwą przyczyną zgonu, mówią o tym także redaktorzy programu „Pamiętacie jak Grzegorz Braun chciał aresztować Billa Gatesa?” !

Są tacy, bardzo liczni, którzy zwracają uwagę na fakt ukrywania medycznych zwłok osób potraktowanych „doświadczalnym strzykawkowym preparatem NWO”, ogłoszono zakaz otwierania trumien, zwłaszcza badać tego co zostało po osobie ludzkiej, umieszczonej w ostatniej „sakralnej kowidowej skrzyni” ! To pozwoliło wielu osobom na wyciągnięcie wniosku o wielkim podobieństwie „Tragedii kowidiańskiej” z „Tragedią smoleńską”, zwłoki w trumnach są nietykalne, nie wolno ich otwierać, tak jak nie wolno było otwierać trumien zamordowanych w Smoleńsku ! Z tego względu mówi się o postawieniu „Pomnika ofiar tragedii kowidiańskiej” oraz obchodzeniu comiesięcznych uroczystości: („Trumny, z powodu koronawirusa, zamknięte na długo przed pogrzebem. Bliscy zmarłego nie mają pewności, kogo chowają. RPO pisze do ministra„)

W tytule tego artykułu mamy wymianione medyczne słowa opisujące różne stany niedorozwoju umysłowego. Słowa jak: debil, imbecyl, idiota pierwotnie nie miały obraźliwego charakteru, ponieważ były terminami naukowymi określającymi ludzi upośledzonych umysłowo. Każdy z tych wyrazów odnosił się do innej kategorii tych osób: Z naukowego punktu widzenia — debil —  to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 12-latka, o IQ w przedziale 55—69 (średnia w dorosłej części populacji wynosi 100); — imbecyl —  to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu średnim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 9-latka, o IQ w przedziale 35—54; — idiota —  to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 6-latka, o IQ poniżej 35.

Z biegiem czasu wyrazów tych przestano używać w obiegu fachowym, gdyż uznano, iż nie nazywają one konkretnych dysfunkcji intelektualnych, lecz są raczej uciążliwymi etykietkami dla cierpiących na nie ludzi, a ponadto przeniknęły do języka potocznego, gdzie nabrały negatywnego i pogardliwego charakteru, co spowodowało, że przestały się nadawać na terminy naukowe, gdyż te nie powinny wywoływać emocjonalnych konotacji.

Słowa kretyn, czy matoł również wywodzą się z dziedziny nauki. Pierwotnie oznaczały człowieka cierpiącego na kretynizm, czyli ciężki niedorozwój umysłowy spowodowany zespołem wrodzonej niedoczynności tarczycy, związanym z niedoborem jodu. Choroba ta zwana była też matołectwem. To wyjaśnia pochodzenie ww. słów, których dzieje są częściowo podobne do historii wyrazów omówionych w medycznych periodykach. One też wyszły, i to z podobnych przyczyn, z obiegu fachowego i zadomowiły się w języku potocznym.

Naszym zdaniem władza NWO, od wielu już lat, co potwierdza w swoich audycjach doktor Krajski, a także liczne wypowiedzi pato elity, uważają społeczeńśtwo za kretynów, matołów, debili, imbecyli oraz (kow)idiotów ! Widzimy to w ich wypowiedziach, które pozbawione są logiki oraz są całkowiecie niespójne merytorycznie medycznie ! „Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronaworusowi. Ich zdaniem oferowane preparaty nie są wystarczająco bezpieczne. Lekarze apelują, by nie sięgać tu po żadne środki przymusu oraz chcą rzetelnej informacji na temat skuteczności i powikłań szczepionki. Sgnatariusze ostrzegają, że szczepionki mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, stąd też „na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19”. Nadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki „mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia”, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć długofalowych skutków szczepień.” 

Po takim oświadczeniu prawdziwych polskich lekarzy reżim medyczny wydał wojnę wszystkim tym, którzy mają zdanie inne niż medyczny okupant ! Medyczne wojska okupacyjne antychrysta poradziły sobie bardzo łatwo z Żydami, w Izraelu odniosły błyskawiczny sukces, kolejny raz w historii ! Nikt się im nie sprzeciwił, przynajmniej na tyle by zatrzymać „nowe komory szczepień” ! Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że traktują nas jak UNTERMENSCH ?! To co robią z Żydami jest potwierdzeniem przepowiedni: „Analiza powolnego rozpadu cywilizacji chrześcijańskiej i zastępowanie jej watykańskimi kultami Matki Ziemi, ale i wszelkimi innymi jest tym co doprowadzi do Nowego Holokaustu NWO. Zgodnie z Biblią uważa tak wybitny znawca Świętej Księgi Chuck Missler, prosimy obejrzeć wideo.

Chuck Missler się nie mylił, zbliżamy się do kolejnego holokaustu (Proszę sprawdzić tekst „Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane„), sam Bill Gates o nim wspomina. I co ? No i nic, media milczą, wszystko idzie zgodnie z metodą medycznych wojsk okupacycjnych Antychrysta ! Nawet Watykan pod wodzą pana iluminata Bergolio namawia do szczepień „doświadczalnymi praparatami biologicznymi” ! Pan Bergolio ustanowił w tym kierunku jeszcze więcej przygotowań, bo nawet zorganizował w Watykanie specjalną konferencję, przed którą ostrzegają chrystusowi hierarchowie, będzie to zebranie na kształt „Kosmicznej federacji szczepionkowych Lucyferian„.

Arcybiskup Carlo Maria Viganò odniósł się do zaplanowanej na maj watykańskiej konferencji dotyczącej ochrony zdrowia. Jak wskazał, dobór prelegentów i moderatorów daje podstawy do jednoznacznej oceny. Ma być to „kolejnym, skandalicznym potwierdzeniem odejścia naszej Hierarchii od ortodoksji, zwłaszcza jej najwyższych rzymskich przedstawicieli. Stolica Apostolska z rozmysłem wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła poprzez antychrystusowe kontr-magisterium, przechodząc na służbę Nowemu Porządkowi Świata i masońskiego globalizmu”.

Globalna medyczna armia okupacyjna stosuje metodę szybkich działań, coś na wzór blitzkrieg’u. Przygotowywali się do tego od wielu lat, mają swoich agentów w większości państw, ale i w wielu instytucjąch, zwłaszcza medycznych, co znakomicie opisał i przedstawił w przedstawionym tu wideo Józef Białek !

P.S. – „Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni. Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele.” – cytat z artykułu pt.: Jeśli ktoś wziął już dwie dawki szczepionki na COVID-19 i sądzi, że nic mu nie będzie, to niech poczeka 48 tygodni…

Linki:

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Czy Polacy mają zostać zdepopulowani za pomocą doświadczalnych preparatów biologicznych ?!

Tak naprawdę to weźmiemy Was za mordę podczas czwartej fali

Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!

Maski „skuteczne i bezpieczne” – pogarda dla nauki i zdrowia publicznego

Maryja z La Sallette, z roku 1876, wspominała o tajnej akcji „covid-19” ?

Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba) („Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”) (Entelechia w Turzovka) (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983)

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Czy w Polsce powstanie nowa partia, która obali reżim medyczny ?!

Obiecują i oszukują

WIELKA AKCJA PLAN DEMI BYŁA OD DAWNA ZAPLANOWANA ! SZATAŃSCY NOWI HITLEROWCY NWO CHCĄ NAS MORDOWAĆ !

„Świat już leciał w przepaść. To WSZYSTKO zostało zaplanowane”

https://www.youtube.com/watch?v=V3l4mivPnXY

Wideo o przepowiedni Chucka Misslera w temacie Nowego Holokaustu

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *