Maryja z La Sallette, z roku 1876, wspominała o tajnej akcji „covid-19” ?

Gdy ostatnio byłem w kościele, to było nas na mszy około 50 osób, w kościele który może pomieścić co najmniej 500 osób ! Każdy nosił maseczkę, byliśmy od siebie oddaleni około 3 metrów, czasami o 10 metrów i więcej. Nikt nie kaszlał, była cisza, oprócz organów i śpiewów. Taki stan rzeczy trwa w tym kościele od początków pandemii. Gdy idę do sklepów, tych które jeszcze istnieją, które nie zbankrutowały, to zazwyczaj nikogo w nich nie ma oprócz sprzedawcy, czasami są dwie osoby, a czasami, bardzo rzadko, ktoś czeka poza sklepem, by osoba robiąca zakupy dokończyła.

Generalnie jest spokojnie i bez nerwów. Co innego w dużych supermarketach, typu OBI, czy Tesco, tam jest kotłowanina i zgiełk, tam można się kotłować ! Rozmawiałem z jednym panem, który wypytywał się mnie co sądzę o tej całej akcji Covid, w którymś momencie doszliśmy do wymiany zdań na temat testów pcr, w tym momencie zacząłem opowiadać jak to doktorzy piszą poważne opracowania nad beznadziejną dokładnością tych testów i ich fałszywych zawyżonych wyników. Po tym ten pan oświadczył, że był „chory na covid” ale bez objawów ! Na wsiach jest całkiem spokojnie: ktoś gdzieś się zaraził, ale to są sporadyczne przypadki.

Znajomy opowiadał, jak jeden Anglik pojechał na Ukrainę w celach służbowych-biznesowych, gdy wylądował i udał się taksówką do hotelu, to najpierw wyśmiał go taksówkarz, a potem służba hotelowa, że nosi maseczkę i wierzy w plandemię ! Inni ludzie z którymi rozmawiałem przestali wierzyć w histeryczny przekaz ogólnoplanetarnej akcji psychomanipulacyjnej i zaczynają mówić ludzkim głosem: że to jest ustawione, szczepionki są niebezpieczne i powodują zgony, mają w swoim składzie nano cząstki, że ktoś na tym zarabia grube miliardy, że jest to sztucznie nadmuchane, że skończy się to wielkim gospodarczym krachem oraz by się modlić za Polskę, bo tracimy suwerenność, nie tylko polityczną, ale i duchową.

Z kolei portal PCH24 relacjonuje wypowiedz biskupa Lwowa, który doświadcza normalności bez-covidowej w swoich kościołach. Wszystko jest generalnie na Ukrainie tak jak było przed pandemią. Takich informacji jest ogromna ilość, to znaczy takich które opisują rzeczywistość inną od tej jaką się wciska w przekazach większości telewizji i radio. Spreparowane kowidowe szaleństwo, podbudowane prawdziwymi przypadkami – trwa, pracują nad nim znani redaktorzy, ktoś im podaje gotowce, może sami wierzą w prawdziwość straszliwej zarazy, mordującej miliardy ludzi ? Kto to wie…?

Władza polskojęzyczna musi wykonywać polecenia nieformalnych stowarzyszeń, obojętnie czy świadomie, czy nie. Możliwe, że ktoś, jakaś agentura NWO, od czasu do czasu kogoś tam zarazi, tak by wszyscy wiedzieli, że mogą być kolejni, tego wykluczyć nie można. Nie twierdzę, że nie ma zachorowań, jednak nie jest to tak, jak to pokazują ośrodki propagandy rządu światowego. W kościele do którego uczęszczam jest spokojnie, bez jakichś kowidowych wybryków. Niestety władza chce zamykać katolickie kościoły, co jest zgodne z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette !

„Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.(…) Będzie się lekceważyć władze cywilne i kościelne.(Enwuostwo i lewackie bojówki już teraz chcą wszechobecnej anarchii, wkraczają do kościołów, podpalają je – dopisek Argonauty) (…) Wszystkie władze świeckie będą miały ten sam zamysł   — a mianowicie obalenia i unicestwienia wszelkiego pierwiastka religijnego,(Wszystkie rządy, a w każdym z nich agentura NWO, są w zmowie utworzenia globalnego rządu hybrydalnego bafometa za pomocą plan-demii!!!)” – urywek pochodzi z tekstu pt.: „Już niedługo Rzym będzie siedzibą Antychrysta ?„.

Chrześcijaństwo, w tym kościoły katolickie, stoją na przeszkodzie ustanowienia nowej globalnej religii. System polityczny, w tym polskojęzyczny, jest oparty na coraz silniejszych strukturach tajnych stowarzyszeń, a te są podwaliną biblijnej „bestii”. Nie jest wykluczone, że za jakiś czas, może za 50 lat, nie będzie można oficjalnie odprawiać mszy świętych, trzeba będzie je „robić” w skrytości, po domach, inaczej służby lewackie antychrysta zamkną nas chrześcijan w więzieniach ! Możliwe, że właśnie to przepowiadła św. Faustyna:

26/11.37. Dziś ujrzałam, jak święte tajemnice były spełniane bez szat liturgicznych i po domach prywatnych, dla chwilowej burzy  i ujrzałam słońce, które wyszło z Najświętszym Sakramentu i zgasły, czyli zostały przyćmione inne światła i wszyscy mieli zwrócone oczy ku temu światłu; lecz znaczenia nie rozumiem w tej chwili.(Dz 991)
 
 Nie można się oprzeć w skojarzeniu tej wizji św. Faustyny do czasu panowania antychrysta, posługującego się już teraz covidową pałką. Za dwa lata wybory, po przegranej PiSu ktoś obejmie władzę. Oby nie byli to rewolucjoniści spod znaku rządu globalnego 2050, sterowani przez demony ! Inaczej zaczniemy powtarzać historię.
Po rewolucji bolszewickiej w ZSRR zaczęto akcję likwidowania religii, tego tzw. „opium dla ludu”, jak ją nazywano: zamykano kościoły, aresztowano lub przepędzano księży… Wierni pozostawali bez pasterzy, bez sakramentów. Gromadzono się więc po domach, na stół kładziono skrycie przechowywany ornat, który miał symbolizować kapłana, i modlono się tekstami mszalnymi, najczęściej z płaczem. Księża, którzy przeżyli łagry i więzienia, po wyjściu na wolność podejmowali konspiracyjnie pracę duszpasterską.
Nie jest wykluczone, że po przejęciu władzy przez wyznawców biblijnej bestii – komunistów unioeuropejskich z tunelu Gotarda, będziemy musieli się ponownie konspiroiwać, zresztą ostatecznie Apokalipsa przepowiada, że każdy kto nie odda pokłonu „bestii” zostanie zamordowany ! „Bestia” pisana w cudzysłowie to z pewnością system polityczny, który nie tylko zamyka kościoły, ale pozwala na ich palenie, obrażanie uczuć chrześcijan, itp…, itd…
W całym tym zamęcie nie wolno zapominać, że jesteśmy na wojnie, jest to bitwa kosmiczno-duchowa („Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan„) ! Każdy z chrześcijan musi, w miarę swoich możliwości stawiać opór mocom demonów ! Nie ma możliwości uciec od tej rzeczywistości, te istoty są, i są niewidzialne. Świadomość bitwy duchowej wokół nas jest bardzo ważna. Nie tylko świadomość, ale czujność, gotowość, odwaga i dobre uzbrojenie są kluczowymi elementami zaangażowania w duchową wojnę.
W słowach Pawła z 2 listu do Koryntian 10.3-5 (tłum. Biblia Poznańska), „Chociaż żyjemy jako ludzie, to jednak w walce nie kierujemy się ludzkimi względami. Oręż, którym posługujemy się w walce, nie jest bowiem czysto ludzki, lecz zawiera moce Boże, które burzą nawet warowne twierdze. Burzymy rozumowania i wszelką wyniosłość, która podnosi się przeciw poznaniu Boga, a każdy umysł skłaniamy do posłuszeństwa Chrystusowi.” Jasno widać: „nasza wojna” dla każdego z chrześcijan jest bitwą duchową.
Nie toczymy bitwy fizycznej czy bitwy ludzkiej. To dzieje się na poziomie duchowym- wrogami, siłami i twierdzami są sprawy duchowe. Jeśli próbujemy walczyć w duchowej walce bronią ludzką, to poniesiemy klęskę i wróg osiągnie zwycięstwo.
Wróg naszej duszy ma „płonące strzały”, które mogą być zgaszone tarczą wiary, którą posługuje się wierzący wyposażony w pełną zbroję Bożą (zobacz Efezjan 6.10-17). Jezus mówił nam, abyśmy „czuwali i modlili się” by nie upaść w pokuszenie (Ew. Marka 14.38). Zgodnie z 2 Koryntian 10.4-5 istnieją warownie duchowe tajnych „Organizacji Tajemnicy” w tym świecie, uczynione z tzw. „Think tanków”, „spekulacji psychomanipulacyjnych” i „wzniosłych rzeczy typu ochrona środowiska”. Słowo spekulacje oznacza „zwodnicze idee, koncepcje, sposoby rozumowania, oraz antychrześcijańskie filozofie”.
Gdy walczymy przeciwko światowym filozofiom lóż masońskich, czy innym teoriom marksistowsko leninowskim, typu ewolucja, ludzki spryt i uzbrojenie nic nie pomogą. Jedyna rzecz, która jest efektywna – jedyna broń jaką posiadamy do obrony – jest miecz Ducha, którym jest Słowo Boże (Efezjan 6.17). Ten miecz daje nam wiele wolności jako żołnierzom w bitwie duchowej. Mamy wolność od strachu, wiedząc że Bóg walczy za nas (Ks. Jozuego 1.7-9) i że On nie zapomni !

Grecki kapłan ,,TO HAŃBA ! Od 2000 lat czegoś takiego nie było !”

Komu przeszkadza lek na COVID-19?! || Jaka jest prawda?

Matka Boska Anielska i kazanie Jej wielbiciela z Polski

Ważne kazania ks. Natanka o ataku szatńskiej cywilizacji Lucyferian na cywilizację chrześcijańską!

Ważne kazanie w sprawie watykańskiego iluminata pana pastora Bergolio

SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA ! SZATAŃSKIE ELITY UFO NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ !!!

Jak się robi Polaków i ludzkość na „genetycznego wnuczka” – Kod Żródłowy…

PILNE! W supermarketach nie ma wirusa? Rządzi nami polityczna hunta ! Dr Hałat wRealu24!

https://youtu.be/fz_fahTnsd0

Skandal! Czy rząd zaciera ślady swoich błędów? UE nałoży na nas dodatkowe podatki? M. Dybowski wR24!

Kilkadziesiąt zgonów po szczepieniach w Polsce?! Oficjalne dane! Przegląd Mediów wRealu24!

Doda o epidemii strachu! Celebryci i media straszą ludzi? Rola u Plewy!

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *