Wstępna analiza mumii z Nazca – część II, coraz bardziej przełomowe odkrycia ?!

Przedstawiamy państwu kolejną część wstępnej analizy mumii z Nazca. To co państwo zobaczą może być dla wielu szokiem. Jednak dla przygotowanych i zaznajomionych z Biblią takim być nie musi. Coraz więcej danych wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwymi znaleziskami. Niestety badacze nie są skłonni do ujawnienia wszystkiego o czym wiedzą i co mają w swoim posiadaniu. Pokazują nam jakiś skrawek znalezisk. Od czasu do czasu jakąś niezwykłą, albo nieziemską czaszkę, szczątki nieznanych ludzkości istot. Są to tylko fragmenty. Jednak na ich podstawie możemy sobie wyrobić pogląd, że na prehistorycznej Ziemi działy się rzeczy niewyobrażalne. Ktoś się pojawił w naszym wymiarze i rozpoczął nie tylko nową linię biologicznych humanoidów, ale i zaczął „edukację” rasy Adama. Wszystko to nie było w oczach Boga dozwolone.

rep34Pokazane tu fotografie i kompilacje pochodzą z filmu Jaime Maussana, który zamieszczamy na końcu. Nie są zbyt dobrej jakości, ale na tyle wystarczającej, byśmy się przekonali, że szczątki nierozpoznanych istot są prawdziwe, przynajmniej w większości przypadków. Jednym z najbardziej szokujących znalezisk, obok trzypalczastej Mumii z Nazca, jest czaszka pokazanej tu hybrydy, posiadająca ogromne oczodoły (kompilacja zdjęć razem z czaszką ludzką i reszta ze strzałkami). Są dużo większe od ludzkich. Dodatkowo posiada specyficzne wzory kostne-wypukłości, które przynależą także do cech szczególnych 'reptilian z Nazca’ (Posiadają reptyliańską skórę, pierwsze zdjęcie poniżej).

58463758

reptyle-02aa

reptyle-02FFGG

reptyle-03aNa tomogramie Mumii, na głowie (czerwona strzałka), widać jakby zarys tego typu „wzoru czaszkowego”, co może być przesłanką by uznać wszystkie te istoty za pochodzące od jednego typu-rodzaju, zapładniającego w dalekiej prehistorii ludzkie kobiety. Jajme Maussan pokazał również odciski palców trzypalczastego stwora. Zdaniem specjalistów są autentyczne i potwierdzają prawdziwość „nefilimów”. Przedstawiona tu czaszka hybrydy posiada dziwne szwy kostne i jak wspomnieliśmy ma ogromne oczodoły, są znacznie większe od ludzkich i dowodzi wielkiej odmienności tych istot, proszę zobaczyć jak wielkie są kości okalające oko (strzałki zielone) !

rep03aStrzałki żółte pokazują niezwykły – reptyliański szew kostny hybrydy

rep17a

rep02a

rep01bb

rep18a

rep32

rep30Zagadka z jaką przyszło się nam zmierzyć jest tak gigantyczna, że wielu ją odrzuci, określając jako fałszerstwo. Proszę pamiętać o wielu znaleziskach jakie przebadał Brien Foerster, L.A. Marzulli i Lloyd Pye. Ten ostatni prowadząc solidne badania nad tymi istotami (pierwsze zdjęcie poniżej), nad ich szczątkami, bardzo szybko zachorował i zmarł, co budzi duże podejrzenia. (Komuś się nie podoba obalanie największego zwiedzenia ludzkości jakim jest ewolucjonizm ?!)

Starchild-Skull-ftr

hubrydy-czaszka-03

rep37

Materiał video pokazuje również wielkogłowe dziecko z trzema „palcami-szponami” ! (4 ujęcia po spodem do i razem z „WAWITA”)

reptyle-06

reptyl15

reptyl16

reptyl17

Istoty reptyliańskie jakie prezentuje Maussan mogą być dziećmi stworzeń wyższych opisanych w Księdze Henocha. Mogą być również nimi samymi. Pewności w tej kwestii długo nie będzie. Zacytujmy tu urywek Księgi Henocha, który opisuje sytuację o jakiej wielu nie chce pamiętać. Ludzkość nie chce sobie przypomnieć prawdy. Totall Recall jest możliwy, ale ilu chce przez niego przejść ?! Możemy „zaryzykować” twierdzenie, że pewien rodzaj istot duchowych pojawił się w naszym wymiarze i „stworzył sobie ciała” ! Coś się takiego stało, iż zapragnęli…

reptyle-12aa

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

anamnesis02Idź! Powiedz Czuwającym nieba, którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: 'To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami. Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów? Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.

mumia-z-Nazca-rekonstruDlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi.  Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia świata. Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.  A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.

reptyle-07FFZłe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe”. Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia. Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni. Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.” – zródło i reszta Księgi Henocha tutaj: http://www.proroctwa.com/Henoh.htm

Linki:

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Wstępna analiza mumii z Nazca – część III, bitwa specjalistów od anatomii

Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Proszę zauważyć i sprawdzić, że aktywne zdanie z Księgi Henocha Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo zgadza się z Nowym Testamentem !

tomasz

T3M Noticias: Misterios Lado Oculto de la Luna, Testimonios y Pruebas que Oculta la NASA (21-07-17)

https://www.youtube.com/watch?v=USXiyqlEuis

Wstepna analiza mumii z Nazca – Argonauta.pl i popotopie.blogspot.com

Dobre 7
Złe 3

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *