Wielkie czaszki z Ameryki południowej – nowe testy, nowe dane, rok 2018

Zakazana archeologia to bardzo kontrowersyjna nauka, dla wielu jest zlepkiem bredni ludzi nawiedzonych, jednak należy pamiętać, że sama teoria ewolucji bazuje na wymyślonych hipotezach, w większości, albo w całości niepotwierdzonych naukowo ! Ewolucjoniści wierzą, że wszechświat powstał z niczego i bez powodu, większą brednię ciężko wymyślić ! Liczni zdobywcy nagrody Nobla nie uznają ewolucji, bezwzględnie się z nią rozprawiajc, dlatego powinno się podchodzić do zakazanej archeologii ze spokojem, starannie analizując wszelkie możliwe teorie i hipotezy, które wypływają z badań, odkryć i żmudnie gromadzonych informacji, te czasami są wstrząsające, często obalają oficjalną naukową narrację o dalekiej przeszłości rodzaju ludzkiego, jak się okazuje nie zawsze w pełni ludzkiego.

Nie trzeba być genetykiem by samemu ocenić obcość istot wielkoczaszkowych. Posiadają momentami wyjątkowo duże oczodoły, można powiedzieć, że są wielkie ! Te prawdziwe i odmienne wyglądają na odrębny gatunek humanoidów. Cechy anatomiczne sprawiają, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad ziemską historią, była całkiem inna od tej jaką nam wciskano w szkołach. Przecież te istoty musiały pochodzić od jeszcze bardziej dziwnych istot myślących ! Zresztą, w miarę dobrze udokumentowane tematy zakazanej archeologii, zwłaszcza nieznanych do tej pory inteligentnych stworzeń, są problemami wyjątkowo poważnymi, na tyle, że trzeba odrzucić błędną teorię ewolucji i zastanowić się nad cywilizacją, w której przyszło nam żyć. Dlaczego nas się okłamuje, kto chce to ukryć ? Osobiście wystarczą mi znaleziska z Paracas żeby przyjąć bez zastrzeżeń całą Biblię, a przecież ciągle mamy kontrowersje wokoło mało przebadanych „obcych” mumii z Nazca. Te to dopiero są 'zakazane’, no i ciągle nie wiemy czy prawdziwe ? Zacznijmy jednak główny temat tego artykułu, czyli przejdzmy do spotkania amerykańskich badaczy tego typu znalezisk.

Na początku lutego 2018 r. w Los Angeles na Sympozjum Wydłużonych Czaszek, LA Marzulli, Brien Foerster oraz ich zespół naukowców ogłosili kilka nowych wyników testów DNA tajemniczych wielkopojemnościowych czaszek z Ameryki południowej. Zanim przedstawimy to co tam zostało ogłoszone, zaprezentujemy informacje jakie pojawiły się w roku 2014, kiedy to rezultaty innej analizy DNA, jednej z wielkich czaszek, powróciły z badań do Briena Foerstera, autora ponad dziesięciu książek w tej tematyce, dla wielu autorytetu, poszukiwacza zaginionych cywilizacji, zwłaszcza istot o wydłużonych głowach. Wtedy ujawnił wstępne wyniki analizy istot z Paracas.

Opowiadał o odkryciach genetyka, raport naukowca od biologii molekularnej brzmiał następująco: „odkryto MitDNA (mitochondrialne DNA) z mutacjami nieznanymi dotychczas ludziom, naczelnym lub zwierzętom. Kilka fragmentów, które udało mi się uzyskać z tego przykładu, wskazuje, że jeśli te mutacje się utrzymają, mamy do czynienia z nowym, podobnym do człowieka stworzeniem, bardzo odległym od Homo sapiens, neandertalczyków i Denisowian. Implikacje są oczywiście ogromne. „Nie jestem pewien, czy będzie on pasował do znanego drzewa ewolucyjnego” – pisał genetyk. Dodał, że gdyby osoby z Paracas były tak różne biologicznie, nie byliby w stanie mieszać się z ludźmi !

Wynik tej analizy był tylko pierwszym etapem wielu faz analizy, które miały się odbyć w czasie pózniejszym. Następne testy miały polegać na powtórzeniu początkowego testu i przeprowadzeniu ich na innych czaszkach, tak aby wyniki można było porównać, by zobaczyć, czy istnieją jakieś szczególne charakterystyki Paracas. Teraz zaprezentujemy te z Los Angeles, z roku 2018, Sympozjum Wydłużonych Czaszek Los Angeles, początęk lutego 2018. Badacz i poszukiwacz zaginionych cywilizacji Brien Foerster, który mieszka w Paracas podał następujące informacje dotyczące najnowszych wyników DNA:

„Wyniki badań DNA były niewiarygodnie skomplikowane … Zajmie mi trochę czasu, zanim zrozumię, co mogą oznaczać te wyniki. To, co pokazują na pewno, to to, że wydłużone czaszki Paracas nie były w 100% indiańskiego pochodzenia. Były mieszanką, a nawet można powiedzieć, w pewnym sensie, hybrydami różnych ludzi. Ich rodzaje krwi są również bardzo skomplikowane, powinny być typu „O”, jeśli są w 100% pochodzenia indiańskiego, a tak nie jest. Prawdopodobnie patrzymy na podgatunek ludzkości w odniesieniu do Paracas … Wydaje się, że jest wiele dowodów DNA z Europy Wschodniej i dalekiej zachodniej Azji, a mówiąc dokładniej, mówię o obszarze pomiędzy Morzem Czarnym a Morzem Kaspijskim, gdzie mieszkali starożytni, to tam znajdujemy wydłużone ludzkie czaszki, które pochodzą z okresu około 3000 lat temu. 

Myślę więc, że patrzymy na wzorzec migracji tych istot rozpoczynający się w rejonie Morza Kaspijskiego – Morza Czarnego, a następnie wjeżdżali przez Zatokę Perską, a następnie przemieszczli się na wschód, kończąc ostatecznie na wybrzeżu Peru. To jest hipoteza, którą teraz rozwijam. Przetestowano krew z 10 z wydłużonych czaszek, czaszki Paracas powinny być w 100% typu „O”, ponieważ jest to rdzenna amerykanka, ale okazuje się, że jest tam wysoki odsetek typu „A”, niewielki procent typu „B”, i bardzo wysoki procent typu „AB” , a mniej niż połowa to „O.”

Tak więc ludzie z Paracas byłi niesamowicie złożoną mieszanką etniczną… Istnieje wiele różnych haplogrup, które zostały znalezione w testach DNA wydłużonych czaszek Paracas, są tam też haplogrupy, które są naszymi genetycznymi przodkami. Nie pasuje to do historii Peru w jakimkolwiek kształcie lub formie. Wygląda na to, że największe wydłużone czaszki na tej planecie zostały znalezione: A-po pierwsze: w Paracas i Peru oraz B-po drugie: na obszarze Kaukazu pomiędzy Morzem Czarnym a Morzem Kaspijskim … więc moja teoria mówi, że istniały podgatunki człowieka, który ostatecznie nazwiemy Homo-Sapiens-Sapiens-Paracas, oni żyli w okolicy pomiędzy Morzem Kaspijskim a Morzem Czarnym. 

Zostali najechani przez kogoś…!, dlatego zmuszono ich do ucieczki. Badając wiatr i prądy oceanów, udało mi się wymyślić następującą koncepcję … ruszyli na południe, aż znaleźli Zatokę Perską, a następnie popłynęli w dół przez Zatokę Perską, a kiedy opuścili ten obszar, prawdopodobnie były to łodzie. podjęte przez dominujące prądy i wiatry, które zabrałyby ich na wschód, do Oceanu Spokojnego. Z biegiem czasu, może dziesiątków lat lub setek lat, zaczęli rozmnażać się z ludźmi z Pacyfiku i dlatego mamy tak skomplikowaną lekturę rodzajów krwi…

Udało im się dotrzeć na Tahiti, od Tahiti mogli płynąć na południe do Nowej Zelandii, a kiedy uderzyli w Nową Zelandię, byli w stanie złapać prąd Humboldta, który zaprowadził ich na wybrzeże Ameryki Południowej. Szukali dobrego portu, w którym mogliby wylądować na swoich statkach lub łodziach, a kiedy uderzyli w największą naturalną zatokę na wybrzeżu Peru, którą jest Paracas, tam się zatrzymali i tam postanowili się osiedlić, ponieważ prawie nikt tam nie mieszkał,… z biegiem czasu musieli rozmnażać się z miejscowymi tubylcami, inaczej ich linia krwi byłaby jednolita…, w końcu osiedli w Paracas, prawdopodobnie około roku 900 pne,  żyli tam we względnym spokoju do roku 100 AD, kiedy z północy miała miejsce inwazja ludów Nazca. 

Kiedy Nazca wkroczyli na ich teren, wyrżnęli wielkoczaszkowych, określanych wtedy jako jedyną królewską rasą „ludzi”. W czasie badań mieliśmy z nami 3 ekspertów medycznych – Dr Malcom Warren’a (kręgarza), Rick Woodward’a (antropologa) i dr Michael Alday’a (lekarza medycyny), wszyscy trzej stanowczo orzekli, że z powodu wyraznych medycznych nieprawidłowości stwierdzonych, u niektórych osobników z wydłużonymi czaszkami, z cmentarza Chongos w Peru, nie mają innego wyjścia, jak tylko stwierdzić, iż niektóre z pradawnych istot Paracas były pod-gatunkiem ludzkości … stwierdzone anatomiczne cechy musiały być genetyczne, te istoty musiały rodzić się z tymi nieprawidłowościami. Mieli ciemnoczerwone włosy…, te istoty były określane jako królewskie Paracas  i to były te z wydłużonymi wielkimi głowami, to nie byli zwykli ludzie, ale specjalna rodzina królewska z Paracas, mieszkali w podziemnych domach i myślę, że powodem tego mogło być to, że mieli jasną karnację skóry, prawdopodobnie wrażliwe oczy, a wiemy że tereny te są oświetlane przez ekstremalne promienie słońca … ” – koniec cytatu.

Ewolucja jest mitem, fałszem i wielką psychomanipulacją !

Linki:

https://lamarzulli.wordpress.com/2018/02/15/pps-report-dna-testing-of-the-paracas-skulls/

Nowe dane na temat szkieletu obcego z Cusco, Peru

Największe czaszki na świecie – nowy niezwykły film Briena Foerstera

Coraz bardziej sensacyjna wiedza o wielkich czaszkach z Paracas

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Wstępna analiza mumii z Nazca – część III, bitwa specjalistów od anatomii

Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Tajemnicze humanoidy z Ameryki, analiza Brien’a Foerster’a

Upcoming Paracas Elongated Skull DNA Testing  2 sie 2018

Paracas Elongated Skull DNA Testing Fundraiser Success!!! 3 sie 2018

DNA of Paracas Elongated Skulls – LA Marzulli on TJBS

FINALLY: DNA Results Of The Paracas Elongated Skulls Of Peru: Part 1

Dobre 37

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *