Największe czaszki na świecie – nowy niezwykły film Briena Foerstera

Pojawił się nowy film Briena Foerstera ukazujący największe czaszki jakie kiedykolwiek pokazano. Trzeba przyznać, że nareszczcie widać dokładnie jak ogromne one są ! Do tego dobrze zaprezentowane są oczodoły tych istot, znacznie większe od standardowych ludzkich. Film przedstawia słynny ogromny okaz „Chongos”

Największą pojemność czaszki jaką udostępniły muzea jest tak zwana czaszka „Chongos”. „Chongos” to nazwa miejsca, z którego zostala wydobyta. Nie posiada istotnych szwów czaszkowych obecnych u wszystkich homo sapiens sapiens. Okaz niezwykły w swych rozmiarach i cechach anatomicznych ! Zapraszam do obejrzenia tego filmu, pierwszy w kolejności.

63-ica-museum-chongos-skull

W dniu 05/07/2013 został upubliczniony poniższy wykres badań spektroskopem cząsteczek. Badania były przeprowadzone na prośbę wcześniej wspomnianego w moich publikacjach badacza L.A. Marzulliego, na tym diagramie widać rezultaty analizy czterech próbek włosów, włos naturalny człowieka (control sample) obecnie żyjącego, mumi „Istot z Peru”, hybrydy z pojazdu UFO oraz włos farbowany-ludzki. Jak widać z wyniku tego badania hybryda ufo jest bardzo identyczna z „Istotami Nefilim” znajdowanymi w Peru ! Czerwona linia to UFO hybryda, a niebieska to włos wielkich czaszek z Peru. Czyżby jednak manipulacje genetyczne ?

steves-hair-samples

Porównanie, z prawej standardowa czaszka Homo sapiens:

czaszka14

Prezentuję również film na temat czaszki „Gwiezdnego Dziecka”. Gwiezdne dziecko było dorosłą osobą, miało inną bydowę anatomiczną, posiadało możliwości tworzenia uzębienia w sposób, który okeślilibysmy jako nie pasujący do wiedzy biologicznej o człowieku, film pokazuje kompletnie dziwne, żeby nie powiedzieć szokujące elementy budowy „hybryd” z Ameryki południowej. Widać jakieś niezwykłe włókna wbudowane w szkielet-kość istoty z Ameryki ! Pięć nowych zębów gotowych zastąpić stary ząb ! Jak zwykle interpretacje tego typu odkryć to problem ludzkiej świadomości, czy jesteście gotowi na takie rewelacje ? Wielu doznaje nieprzyjemnego uczucia na coraz to nowe dane wspierające historie opowiedziane nam przez starożytnych, inne od błędnej ewolucyjnej historii.

 

The Largest Elongated Skull In The World?

Czaszka Gwiezdnego Dziecka. Niewiarygodne wyniki badań DNA!

Dobre 16
Złe 5

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Największe czaszki na świecie – nowy niezwykły film Briena Foerstera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *