Wiszące miasta z przyszłosci…, a może nowa produkcja kina Blue Beam ?

Twórca strony innemedium poinformował nas ostatnio o fenomenie gigantycznych 'fatamorgan’, które miały zaistnieć w chińskiej prowincji Guangdong. Zastanówmy się przez chwilę jak można by je zinterpretować w kluczu języka fantastyczno naukowego – New Age, lub co bardziej ciekawe w ujęciu pragnień dzisiejszych technokratów.

Technokracja to inaczej koncepcja ustroju społecznego, w którym władzę sprawują technicy, eksperci, organizatorzy i kierownicy produkcji, zamiast prawdziwie uduchowionych humanistów, posiadających kontakt z Bogiem – Stwórcą Wszechświata יהוה. Termin „technokrata” używany jest wobec osób, które posiadają specjalistyczną techniczną wiedzę, pełnią określone funkcje w nauce lub gospodarce i chcą wykorzystać swoje na przykład inżynierskie doświadczenie w budowaniu życia zbiorowości ludzkich, społeczeństwa – cywilizacji, która ma być w rezultacie ich spojrzenia krańcowo i szaleńczo stechnicyzowana.

floating-city

blue-beam-project

Sprawujący władzę „fachowcy” mieliby kierować się w swej działalności wyłącznie regułami „czysto technicznymi” rzekomo pozbawionymi charakteru politycznego i ideologicznego. Tego typu zapatrywania mają się właśnie skończyć wybudowaniem wiszących/lewitujących mega ogromnych super miast. O tym między innymi opowiada prezentowany wcześniej film pt.”Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749 [PL] [FULL]„, podróżnik w czasie dostaje się do dalekiej przyszłości, gdzie doświadcza zrealizowanej częściowo technokratycznej utopii. Obserwuje system techno totalitarny oraz zniewoloną przez genetyków ludzkość, podłączoną 'oczywiście’ do paranormalnego komputera, posiadającego w sobie sztuczną inteligencję.

bespin-x-wing-star-wars

tKJ0Xaq

Decyzje obecenego, rzekomo coraz mniej kompetentnego „biurokratycznego” aparatu państwowego, który skrycie sami podkopują, powinny być zdaniem technokratów zastąpione decyzjami (potajemnie) wybranych „ekspertów-speców”, którzy mieli by kierować się wyłącznie motywami jak najlepszego rozwiązania różnych spraw, a nie interesem takiej lub innej grupy społecznej. W praktyce zawsze okazuje się, iż „interes określonej części społeczeństwa” jest interesem klasy rządzącej, natomiast jak to zdradza nam doktor Krajski, tzw. „motłoch” – inaczej my obywatele, jesteśmy karmieni zieloną pożywką (Soylent Green – 1973) !

oni-zyja-okulary

Jeżeli nie są owe 'chińskie’ fatamorgany fatamorganami, ale niezrozumiałym fenomenem czasoprzestrzennym, uchylającym rąbek przyszłości, to można uznać je 'faktycznie’ za twory obecne w roku 2749. Nie należy również odrzucić głosów, iż jest to najnowsza produkcja wytwórni NWO, posiadającej zręby technologii Blue Beam, choć wielu chciało by zapewne widzieć w tym zjawisku bardziej niezwykłą i powodującą gęsią skórkę możliwość lustra czasoprzestrzennego. Przyszłość która się roi w umysłach dzisiejszych technokratów jest bardzo często wynikiem kontaktu z bliżej nie rozpoznanymi bytami duchowymi, a te zdaniem doktora Krajskiego oraz wielu innych, i co należy zaznaczyć chrześcijańskich badaczy, są pomocnikami Biblijnego 'przeciwnika’, ‘oskarżyciela’, ‘oszczercy’ Σατανᾶς שטן.

Ezekiel.215180900

Wewnętrzny system regulacji pozwalający na adaptację i wewnętrzną integrację technokratycznych myśli, uczuć i zachowania w określonym środowisku tajnych stowarzyszeń, w wymiarze czasowym zaprowadzi ludzkość z pewnością do momentu, w którym będzie można budować konstrukcje 'widziane’ w Chinach. Czy jako ludzkość potrzebujemy tak zaawansowanych dzieł ? Już teraz gubimy się w gąszczu zadymionych ulic i sztucznej informacji sączonej z ekranów LCD.

StKat_Monk_Library

972535676_264685988_Moses Moountain2

Osobowość cywilizacji kształtowana jest przez całe jej życie, możemy zmienić kierunek w którym podążamy, ale czy damy radę ? Słowiańskie narody, zwłaszcza Polacy to niezwykli ludzie, często silnie złączeni z naturą, posiadający specyficznego słowiańskiego ducha. Nie musimy iść na ich pasku – na technokratyczne zatracenie, nawet jeśli Biblia przepowiada je (przyszłym mieszkańcom nieba ?) światu… „i pokłon oddali Smokowi,  bo władzę dał Bestii.  I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii  i któż potrafi rozpocząć z nią walkę ? A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba” Apokalipsa Jana 13:4

happy-friars

yhwh-YHWH

tumblr_m95uubxS9R1qggdq1Zródła:

http://innemedium.pl/wiadomosc/miraz-przedstawiajacy-miasto-zadziwil-mieszkancow-chin

Podróże w czasie, dowody ?

FLOATING CITIES IN CHINA & MORE ALIEN LIFE PROPAGANDA: Project Blue Beam

https://www.youtube.com/watch?v=akmBxHFqvkg

Floating City Seen In China

https://youtu.be/AH90RcOLsuo

Pojawił się film, który może udowadniać zdanie, które napisałem tu wcześniej: „inaczej my obywatele, jesteśmy karmieni zieloną pożywką…(…)’Zielona pożywka’ jest prawdopodobnie realizowana, co dla wielu może być szokiem. Film pt.” „Hybrid DNA theory of the end times: Human DNA hotdogs” stara się to zjawisko trochę wyjasnić.

HYBRID DNA THEORY of the End Times: Human DNA Hotdogs

https://youtu.be/hdFI9zZNdO0

Konferencja ufologiczno biblijna – L. A. Marzulli 2014 – Dni Noego ponownie ?

Dobre 55
Złe 3

Podobne Artykuły

One thought on “Wiszące miasta z przyszłosci…, a może nowa produkcja kina Blue Beam ?

  1. To zdjęcie to nic innego jak fałszerstwo. Fałszerstwo grafika komputerowego, projektu Blue Beam czy też działalność znanej nam od dawna, formy życia duchowego na Ziemi. Moim zdaniem samo ekscytownie się takimi zdjęciami jest niezdrowym zajęciem. Każdy impuls nawet w postaci zdjęcia przynosi dyskusję a własnie o to chodzi twórcy tego fałszerstwa- o dyskusję. Nie powinniśmy ulegać propagandzie dziwności, czarów i nowo-mistyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *