Alex Jones z InfoWars modli się na antenie o miłosierdzie Jezusa dla USA

Twórca programu „InfoWars” („Wojny Informacyjne”) Alex Jones publicznie, na antenie swojego programu, modli się za USA, prosi Boga i Jego Syna o miłosierdzie dla Stanów Zjednoczonych. Ten bardzo znany i niezależny publicysta postanowił zwrócić się o pomoc do Stwórcy. Ma to miejsce nie tylko w momencie tuż przed wyborami, ale zaraz po ujawnienia przez WikiLeaks emaili z informacjami o przynależności sfer rządowych do najczarniejszych organizacji okultystycznych. Mowa jest tam także o strasznych duchowych rytuałach jakie (część ?) elity z USA odprawiają. Tak tajemnicze zachowanie amerykańskiego establiszmentu może mieć wpływ na wynik wyborów, na zachowanie obywateli USA, na ich dusze i umysły. Jak pamiętamy Donald Trump również modlił się o ochronę przed amerykańskim salonem, mocno zaangażowanym w satanizm.

W swoich programach Alex Jones często pokazywał ciemną stronę rządzącej kasty, tym razem emaile WikiLeaks pokazały ich prawdzie oblicze w stopniu niespotykanym. Jak sam nierzadko wspominał, był wielokrotnie zagrożony, jego rodzina i znajomi. Na kilka dni przed wyborami atmosfera się tak zagęściła, że postanowił publicznie wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa, prosić o Miłosierdzie dla USA i obywateli. Jak państwo zobaczą publiczna modlitwa odważnego publicysty jest bardzo wzruszająca i z pewnością szczera. Większość zainteresowanych tym tematem wie, że USA to kraj zbudowany na „kamieniu iluminatów”, że nikczemność amerykańskich i globalistycznych notabli może być niebezpieczna, a rządzi tam obecnie ekipa nadzorowana przez istotę nadprzyrodzoną, opozycjonistę względem Boga YHWH/Jezusa Chrystusa.

watch-thumbW takich momentach warto przypomnieć co o Miłosierdziu Boga Jezusa napisała święta Faustyna „Wyznał mi szatan. że jestem przedmiotem jego nienawiści. Powiedział. że tysiąc dusz mniej mi robi szkody, aniżeli ty, kiedy mówisz o miłosierdziu wielkim Wszechmocnego. Najwięksi grzesznicy nabierają ufności i wracają do Boga. a ja – mówi duch zły – tracę wszystko, ale nadto mnie samego prześladujesz tym niezgłębionym miłosierdziem Wszechmocnego. Poznałam jak bardzo szatan nienawidzi Miłosierdzia, nie chce uznać, że Bóg jest dobry.” (Dzienniczek 1167)

Jaki chrześcijanie powinniśmy wspierać modlitwą dzielnych amerykańskich dziennikarzy, biorących udział w bitwie z mocami piekielnymi. Już za kilkanaście godzin będziemy znać wyniki wyborów, a co za tym idzie los świata, Europy i Polski. Tak na prawdę wszystko w rękach Jezusa Miłosiernego i Sprawiedliwego.

 1240133012_jesus-faustina-92Linki:

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa

W określonych państwach od nowego roku każdy noworodek będzie miał wszczepiany mikroskopijny mikroczip-iplant-mikro urządzenie !

Szef kampanii Clinton zamieszany w okultyzm? Wyciekły prywatne maile. WIDEO

Niezależne media nazwały Michaela Moore’a „workiem pełnym odchodów”

Przestępstwo w Fundacji Clintonów

Kataklizmy i znaki

http://www.infowars.com/ive-never-said-what-he-said-in-my-life-trump-blasts-hillary-for-appearing-onstage-with-jay-z/

BILL CLINTON BRAGS ABOUT HIS VOODOO TRAINING

WIKILEAKS REVEALS SATANIC RITUALS USED BY WHITE HOUSE CHIEFS

Przypomnijmy, że według przecieków WikiLeaks jeden z najbliższych współpracowników Hillary Clinton, lewak John Podesta planował zorganizowanie rewolucji w kościele katolickim używając naiwniaków z organizacji takich jak: Catholics in Alliance for the Common Good and Catholics United aby rozwalić “średniowieczną dyktaturę”, czyli nienawidzi religii zupełnie jak Hitler i Stalin. CatholicVote.org przeznaczył $500,000 na uświadamianie katolików w “niezdecydowanych” stanach takich jak Pennsylvania, Ohio, Florida and Nevada informując kim jest Hillary, mówiąc o tym, że ona dopuszcza aborcję na przysłowiowe 5 minut przed urodzeniem.” Więcej tutaj: http://www.bibula.com/?p=91138

big_113964789654774ea9195d5

Alex Jones (InfoWars) modli się do Jezusa o miłosierdzie

Ks. Natanek duchowo ocenia rząd i prezydenta PiS – 09.10.2016

They live 2014 Oni żyją – Alex Jones – polska wersja (napisy) HD

Dobre 11
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *