W czasie wojny na Ukrainie, istoty UFO, duchy ubrane w energię, zostały ostrzelane przez broń istot zbudowanych z gliny i błota !

Do internetu trafiło kolejne nagranie z wojny ukraińsko-rosyjskiej, na którym widzimy jak wojsko atakuje niezidentyfikowany obiekt latający (UFO?). Takich nagrań jest już kilka. Samych UFO pojazdów, albo ufo istot otoczonych polem energii i nagranych w czasie konfliktu na Ukrainie jest znacznie więcej. Widać inteligencje z innych wymiarów, albo z innych światów przylatują by kontrolować, nadzorować albo i pobierać dusze poległych tam ludzi. Zamieszczamy tu film z ataku wozu bojowego Ukraińców, albo Rosjan, nagranie jest słabej jakości, zrobione telefonem komórkowym. Obsługa kołowego działa rakietowego wystrzeliła rakietę w obiekt UFO co nie przyniosło żadnego efektu więc postanowiono natychmiast wystrzelić salwę z działka szybkostrzelnego.

Nagranie robi wrażenie, widać i słychać w ciągu dwóch sekund kilkaset, albo kilka tysięcy wystrzelonych pocisków w stronę lądującej istoty UFO. Dodatkowo zamieszczone są tam dwa inne podobne filmy, na których widać jak wojska Ukrainy atakują rakietami UFO zawisłe nad miastem, w trzecim nagraniu widać podobny incydent w Rumunii, gdzie obrona przeciwlotnicza strzelała salwami w nieruchome UFO widoczne nad morzem, niedaleko brzegu miejscowości wypoczynkowej. Inteligencje nieziemskie, albo może bardziej wypadało by powiedzieć o nich „duchy otoczone energetycznym kokonem” nie mogą zostać zestrzelone materialną bronią istot ziemskich, jak informuje nas Biblia, zbudowanych z „błota”, albo „gliny„.

W sieci są inne sensacyjne nagrania, które pochodzą zdaje się z Afganistanu, gdzie wojsko amerykańskie próbowało zestrzelić aż trzy obiekty, nieruchomo zawisłe nad wzgórzami. Wystrzelono w nie inteligentne rakiety, które eksplodowały dokładnie w samym UFO, niestety bez rezultatów !!! „Pojazdy” dalej wisiały nad wzgórzami, nawet nie drgnęły ! Wideo jest w podczerwieni. Ufologia dostarcza nam ogromną ilość danych, które wyraźnie wskazują, ze spory odsetek inteligencji UFO jest niematerialnych, lub jest w innej przestrzeni egzystencji, w innym wymiarze, lub jakby przesunięta tuż obok naszego wymiaru, albo tuż obok „materii”, czymkolwiek jest materia. Kolejny raz dzięki technologii, ale przede wszystkim dzięki coraz liczniejszej grupie obserwatorów nieba – badaczy rzeczywistości, udaje się rejestrować obecność tzw. „bogów”.

Warto wspomnieć o tuszowaniu wszelkich objawień się istot ufo w przestrzeni, rządy nie chcą byśmy wiedzieli o ich istnieniu, mamy żyć w głębokiej nieświadomości. W wywiadze z 17 maja 2019, znany amerykański ufolog Richard Dolan twierdzi, że UFO jest dla naukowców i rządowych elit źródłem postępu technologicznego, dlatego fenomen ten jest tak bardzo utajniany przez globalną kastę oligarchów, zwłaszcza przez rząd USA. Twierdzi również, że UFO i coraz bardziej związana z obcą technologią – nauka, prowadzi do silnego współzawodnictwa między mocarstwami, ten kto szybciej odkryje techno sekrety Obcych zdobędzie przewagę nad wrogiem, dlatego organizacje tajemnicy wszystko utajniają… Na szczęście ilość telefonów komórkowych z możliwością nagrywania jest już tak ogromna, że nie da się tego zamieść pod dywan.

Linki:

(Koniecznie sprawdźcie, albo przypomnijcie sobie tekst: Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru.- to tam pisaliśmy o lekkich istotach UFO !)

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO

Działalność bogów, panów i bytów UFO

Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni

Czy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

Tajemnice aż do tritos Uranos

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Dwadzieścia lat poszukiwań odkrywcy piątego elementu…

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Istoty UFO zbudowane z energii zostały ostrzelane przez broń istot gliny-błota kompilacje alienoidów

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *