Sensacyjne i bardzo zaawansowane badania nad reptiliańskimi Mumiami z Nazca – Jednak prawdziwe ! Sen darwinistów obalony…!

Na stronie Argonauta.pl, jak i na portalu InneMedium już od kilku lat, od samego początku, poruszaliśmy temat tzw. „Mumii z Nazca„, ujawnionych przez światowej klasy ufologa Jaime Maussana. Jak dotąd, zainteresowanie społeczności UFO ujawnianiem informacji o tych znaleziskach było niewielkie, dzieje się tak bo ludzie nie są pewni co do autentyczności sensacyjnych znalezisk, wielu krytyków próbowało znaleźć wszelkie możliwe wady, publicznie dyskredytując i śmiejąc się z tego odkrycia, nie mogli uwierzyć w coś takiego. Być może jednak sama waga zgromadzonych dowodów i zaangażowanie niektórych poważnych osób naukowców na rzecz twierdzenia, że ​ SPORA część próbek może być autentyczna (poza prośbą peruwiańskiego kongresmena Armando Villanueva o wszczęcie oficjalnego śledztwa), mogą odwrócić tę dziwaczną apatię środowisk naukowych.

Na samym początku tego tekstu musimy bardzo mocno podkreślić jeden z najważniejszych argumentów, przemawiających za autentycznością „Mumii z Nazca”. Jest to „dziwny argument”, ale uważamy, na tę chwilę, że jest on kluczowy. Chodzi o poważnych naukowców i badaczy, którzy mają tytuły naukowe. Gdyby coś takiego było w 100% spreparowane, albo nawet 50%, a jest tego całkiem sporo (tych mumii-znaleziska z Nasca), to osoby wygłaszające na publicznym forum tezy o prawdziwości tych rzeczy, tych istot, transmitowanym na cały świat, ośmieszyły by się, uznano by ich za kretynów, a tego by z pewnością nie chciały ! (W artykule tym pokazane będą prawdziwe, i uznane za poprawne zdjęcia z tomografu, dotyczące omawianych tu istot – wszystkie występujące tu anomalie genetyczne kości, w samych kościach, nie mogą być sfałszowane! Przykładowo brak pawilonów usznych… zdjęcie w dalszej części tekstu)

Musimy tu na wstępie docenić wkład radiologa dr Raymundo Salasa Alfaro, biologa Jose de la C. Riosa Lopeza i analizę lekarza medycyny sądowej Jose de Jesusa Zalce’a, ale i wielu innych, którzy uważają że mają do czynienia z prawdziwymi, nieznanymi obecnej nauce: humanoidalnymi formami życia! Właśnie to, czyli poważni ludzie, są solą w oku meksykańskim i światowym elitom, nie mogą tego bezczelnie odrzucić, jednak już rozpoczęli próby tuszowania, a nawet wystosowali pozew sądowy w kierunku ufologa Jaime Maussana – o tym za chwilkę. Zacznijmy od początku, od nowych ustaleń.

Meksykański dziennikarz zajmujący się tematyką UFO, Jaime Maussan, wywołał spore zamieszanie w pierwszych dniach wrześmnia 2023, kiedy przedstawił Kongresowi Meksykańskiemu dwie mumie „Obcych”, z pewnością niebędące „ludźmi – homo sampiens sapiens”. Pokazał także („prawdopodobne”) dowody ich obcego pochodzenia, były ukrywane przed całą ludzkością. Wśród swoich odkryć Maussan przedstawił slajdy i sekwencje genomu, które uważa za niezbity dowód na to, że w końcu znaleźliśmy dowód na istnienie obcego życia na Ziemi. Twierdzi, że ciała te odkopano w pobliżu linii Nazca w Peru, zasugerował, że zostali pochowani przez ludzi około 1000 lat temu.

„To najważniejsza rzecz, jaka przydarzyła się ludzkości” – powiedział 70-letni Maussan o swojej krucjacie mającej na celu zwrócenie uwagi na odkrycia, siedząc w swoim biurze, bogato udekorowanym kolorowymi grafikami i akcesoriami o tematyce obcych. „Wierzę, że to zjawisko jako jedyne daje nam szansę na zjednoczenie się” – dodał. Maussan udostępnił w mediach społecznościowych oraz w swojej prezentacji wyniki testów DNA i datowania metodą węglową, które, jak powiedział, zlecił „odpowiednim specom”.

Meksykański naukowiec na prośbę Reutersa przejrzał wyniki i doszedł do wniosku, że wskazują one na „normalne życie”, prawdopodobnie na Ziemi. Maussan powiedział w piątek agencji Reuters, że wyniki testów nie mają jednak bezpośredniego związku z dwoma ciałami, które pokazał Kongresowi w tym tygodniu (chodzi o wrzesień 2023). W rzeczywistości, powiedział, przeprowadzono je w zupełnie innym organizmie obcego, znanym jako Victoria, który pozostaje w Peru.

„Znaleziono je w tym samym miejscu. Mają ten sam wygląd fizyczny, są takie same” – powiedział Maussan o Victorii i dwóch ciałach obcych, które pokazał w Meksyku. Dodał, że nie przeprowadzono badań tych dwóch ciał, aby uniknąć ich uszkodzenia. Kontrowersje nie są obce Maussanowi. W przeszłości wysuwał twierdzenia dotyczące innych szczątków, które były szeroko krytykowane, i trzeba przyznać nie bez słuszności. Brał udział w telewizyjnym filmie dokumentalnym z 2017 r. o innych szczątkach znalezionych w pobliżu linii Nazca, które według ekspertów takich jak Tomasto-Cagigao i paleontolog Rodolfo Salas-Gismondi przedstawiały prawdopodobnie spreparowane mumie.

Jose de Jesus Zalce Benitez, dyrektor Instytutu Badań nad Naukami o Zdrowiu przy Sekretarzu Marynarki Wojennej, poważny badacz, wziął udział w przesłuchaniu w Kongresie, potwierdzając twierdzenia Maussana o autentyczności znalezisk. Dołączył do niego i spokojnie wyjaśnił swoją interpretację: „Na podstawie testów DNA, które porównano z ponad milionem gatunków… nie są one powiązane z tym, co jest znane lub opisane do tej pory przez naukę lub wiedzę ludzką” – stwierdził !!!

Po tym jak kolejny raz Jaime Maussan wbił kij w naukowe mrowisko darwinistów, w sieci pojawiło się wiele filmów i twierdzeń próbujących obalić twierdzenia znanego meksykańskiego dziennikarza. W ciągu kilku dni od oficjalnej publikacji sensacyjnych twierdzeń Maussan’a Internet zalały filmy dokumentalne jakoby „obalające” twierdzenia południowo amerykańskiego żurnalisty, twierdzące bez mocnych starań i dowodów, że wszystko było fałszywe, sen darwnistów nie może być zepsuty. Ministerstwo Kultury Peru trzy lata temu próbowało przenieść te ciała z jednego z najbardziej renomowanych uniwersytetów, ale bezskutecznie. Wiodący członek tego ministerstwa, Leslie Urteaga, stwierdził zaraz po konferencji Maussana, że te „rzekome ciała obcych” to mumie skradzione z jednego z archeologicznych miejsc w kraju.

Wszczęto otwarte śledztwo i postawiono zarzuty zespołowi Maussana w związku z „rzekomą” kradzieżą mumii z Nazca . „Myślę, że w tej chwili mogę powiedzieć tylko to, co pamiętam. Uważam, że Ministerstwo Kultury Peru toczy pozew przeciwko niektórym osobom powiązanym z kradzieżą prehiszpańskiego majątku” – powiedział mediom Urteaga.

„Swoimi zeznaniami przewodnicząca peruwiańskiego ministerstwa stara się obalić wszelkie twierdzenia Maussana dotyczące nieludzkiego pochodzenia tych szczątków. Potwierdza, że ​​są to szczątki „człowieka przedhiszpanicznego„, uważane za bezcenne dziedzictwo ludzkości.” Dodała także, że rząd peruwiański surowo zabrania tego typu działań, dlatego też Maussan będzie odpowiadał za nielegalne posiadanie tych mumii. Próbując uchronić się przed dalszymi oskarżeniami, Jaime Maussan przez cały czas tweetuje i łączy oświadczenia UNAM, ale nadal nie poddaje się. Utrzymuje, że ciała te nie są pochodzenia ludzkiego i nieustannie nalega, aby inne grupy naukowe z całego świata dokładniej zbadały jego twierdzenia.

Elsa Tomasto-Cagigao, szanowana peruwiańska darwinistyczna bioantropolog, jest sfrustrowana, dostała depresji, to mogło by obalić jej wiarę w małpoluda, uważa że ​​takie twierdzenia wciąż są nagłaśniane i to ją niepokoi, powołując się na podobne rzekome znaleziska, które uznano za oszustwa: „To, co powiedzieliśmy wcześniej, jest nadal aktualne, przedstawiają tę samą powtórkę co zawsze, i jeśli są ludzie, którzy w to wierzą, to co możemy zrobić?”, powiedziała przez telefon. „To jest tak prostackie i proste, że nie ma nic więcej do dodania” – stwierdziła. Badacze mający wyprane przez darwinizm mózgi nie zgadzają się na obalanie ich naukowej wiary. Uważają, że wcześniejsze znaleziska tego typu zostały odrzucone przez społeczność naukową jako okaleczone mumie dzieci przedhiszpańskich, czasami połączone z kawałkami części zwierzęcych, jednak mało jest na to dowodów, albo w pewnych i licznych przypadkach odkopywanych wielkich strasznych czaszek, nie ma ich wcale. (Odsyłamy do tekstów L.A Marzulliego!)

David Spergel, były kierownik wydziału astrofizyki Uniwersytetu Princeton i przewodniczący raportu NASA na temat niezidentyfikowanych zjawisk anomalnych, powiedział zaraz po konferencji Maussana, że takie próbki powinny zostać udostępnione do testów przez światową społeczność naukową. Maussan rozgniewał peruwiańskich urzędników, w dużej części będących wyznawcami standardowego paradygmatu ewolucji. Minister kultury peruwiańskiej Leslie Urteaga kwestionuje, w jaki sposób okazy, które jej zdaniem były obiektami przedhiszpańskimi, opuściły Peru, i twierdzi, że złożono skargę karną. „Nie martwię się. Nie zrobiłem absolutnie nic nielegalnego” – powiedział Maussan.

„Jak ciała przybyły do ​​Meksyku?”,na tego typu pytanie Maussan nie potrafi odpowiedzieć, co nie powinno nas dziwić. Gdyby urzędnicy od małpy się dobrali do nich, nigdy byśmy ich nie ujrzeli !!!! Pożyczone przez Maussana na przesłuchanie, znajdują się w posiadaniu Meksykanina, który był w biurze Maussana przed konferencją i po niej, odmówił podania tożsamości. Na pytanie, w jaki sposób ciała – które nazywał Clarą i Mauricio – znalazły się w jego posiadaniu, mężczyzna odpowiedział jedynie, że ujawni wszystko „w odpowiednim czasie”.

Autor  tego wpisu stara się od lat zdobyć dobrej jakości „zdjęcia z tomografu” dotyczące mumii z Nazca. Gdyby się udało, i gdyby były naprawdę dobrej jakości, można by określić 100% autentyczność, lub jej brak ! Niestety to co jest dostępne jest słabej jakości. Jednak gdyby móc opisać to co widać na dostępnych zdjęciach, to mamy do czynienia z prawdziwymi humanoidami obcych – prawdopodobnie z hybrydami ! Niestety nie wszystko jest tam idealne, musimy pamiętać, ze czarny rynek archeologiczny jest kopalnią pieniędzy dla wszelkiej maści handlarzy starociami, w tym fałszywkami, albo czymś co ma przypominać „obcych” ( co będzie analizowane w dalszej części tekstu) ! Zacytujmy w tej chwili czołowego naukowca, który bada te konkretne mumie i je analizuje na podstawie zdjęć z tomografu, można stwierdzić, dla tych z pańśtwa, którzy wierzą: „jest dobrze„:

„Myślę, że medyczna sytuacja widoczna w tak zwanych „TRÓJPALCZOWYCH, LUDZKICH, OSUSZONYCH CIAŁACH NAZCA” stopniowo staje się dla ludzkości naprawdę ważnym objawieniem, pozwalającym na ponowną ocenę tego, kim jesteśmy, czym jest życie, możliwa obecność istot pozaziemskich w przeszłości Ziemi, możliwa hybrydyzacja między homo sapiens a innymi gatunkami itp. Pokazuje także (na szczęście), że kilku osobom zależy, lub jest w stanie przetworzyć mentalnie nową możliwość historii, która jest w dużej mierze odrzucana, lub ignorowana przez przedstawicieli nauki, mediów, polityków i innych przedstawicieli nowoczesnych instytucji.

Jednak struktura kości i tkanek na tych i wielu innych zdjęciach oraz testy genetyczne przeprowadzone przez kilka laboratoriów łączą się, aby wykazać, że przynajmniej NIEKTÓRE z wielu próbek/okazów objętych badaniami wydają się należeć do nowego gatunku, lub do gatunków hybrydowych nieznanych wcześniej nauce. Uważam, że dowody te łącznie przezwyciężają niektóre wcześniejsze zastrzeżenia. Jeżeli wspominam o niektórych zastrzeżeniach naukowców sceptycznych lub naukowców mających przeciwne poglądy, dzieje się tak dlatego, że musimy nawiązać dialog obywatelski i ułatwić wymianę poglądów pomiędzy zainteresowanymi naukowcami. Czy ta sprawa może dostarczyć więcej dowodów niż kiedykolwiek wcześniej na temat podobnych rzekomych humanoidów?

Jest dla mnie oczywiste, że te obrazy tomografii DICOM o wysokiej rozdzielczości są autentyczne, a w ciele „Marii” kości wydają się znacznie bardziej puste, a powłoki dłoni i stóp wykazują anatomiczną ciągłość z dobrze dopasowanymi innymi kośćmi. Żadnego skaleczenia palców. Klatka piersiowa jest trochę inna. W „Josefinie” rzekome jajka… bardziej przypominają prawdziwe jajka.

Na dzień dzisiejszy tylko radiolog dr Raymundo Salas Alfaroi Instytut Inkari znają laboratorium tomograficzne. Więcej powinno zostać ujawnionych wkrótce. Dzięki wysiłkom doktora Alfaro mamy teraz obrazy wyższej jakości i bardziej szczegółowe opisy. Podobno inne laboratoria, do których się zwrócono, bały się lub martwiły o swoją reputację i nie były skłonne do pracy nad tymi badaniami. Cieszę się, że (pomimo prawnych konsekwencji nielegalnego pozyskania próbek przez rabusia huaquero-crobu) niektóre osoby i instytucje podejmują duże ryzyko w imię ludzkości. Uważam, że jest to sytuacja wyjątkowa i tak należy ją traktować. Huaqueros i inni dokonali wielu odkryć archeologicznych w sposób nieformalny. Dante Rios Tambini , który następnie pobrał próbki do Instituto Inkari stwierdził: Cieszę się, że Jaime Maussan współpracuje z tymi naukowcami. Powiedziano mi, że wkrótce powinna zostać ujawniona nazwa kliniki, w której wykonano tomografię wysokiej rozdzielczości.” – koniec cytatu.

Sensacji jest co niemiara. Ponieważ mamy do czynienia z Obcymi humanoidami, ich budowa jest w wielu miejscach niezrozumiała dla zwykłych naukowców, z tego powodu spora liczba badaczy akademickich natychmiast odrzuciło dowody, co było zrozumiałe (do pewnego stopnia). Niektóre zdjęcia mogły sprawiać wrażenie że jest to znakomite fałszerstwo, jednak dalsze, dokładniejsze badania obalają takie twierdzenia, dostarczając sensacyjnych danych!!! Jeden z anatomów (pato-morfolog), właściwie to jest ich wielu (Histologię  – analizę komórek skóry – małego, bezgłowego okazu o imieniu „Victoria” przeprowadził biolog Jose de la C. Rios Perez.) naukowcy z tytułem, badający Mumie z Nazca na podstawie dostępnych zdjęć tomografu, stwierdzają co następuje:

„Maria (uważana za kobietę ze względu na ginekologiczne biodro) pokazuje w tym widoku więcej szczegółów. Doktor Raymundo Salas Alfaro wyjaśnia, że ​​najwyraźniej doznała wypadku lub złamania kręgosłupa w D7, po czym przeżyła, o czym świadczy reakcja sklerotyczna, która nastąpiła po tym zabiegu. Ma przepuklinę krążka pomiędzy kręgami L3 i L4 oraz L4 i L5. Zaobserwował dr Raymundo Salas. W jej jelitach znajdują się koprolity. Ciało ma 12 par żeber. Podwichnięcie żuchwy.

Na innym zdjęciu (niedostępnym tutaj) opona twarda oddziela zraziki mózgowe i mózg od móżdżku. Ma także kobiece sutki, ale piersi wyschły. Ma trzeci ząb trzonowy i dlatego jest uważana za osobę dorosłą. Jej zęby są w złym stanie. Rozmiar jam oczu jest normalny. U jednej stopy odłamał się środkowy palec, na pozostałych palcach widać ciągłość i brak sztucznych zmian. Połączenie promieniowo-nadgarstkowe jest dobrze wyartykułowane i daje początek 5 falangom. Paliczki nadal posiadają torebki w każdej linii międzystawowej. Nadgarstek ma 8 kości. Inne zdjęcie (niedostępne tutaj) przedstawia zmianę w jamie prawego płuca. Ciało o imieniu „Josefina” (około 23 cali wzrostu) rzekomo ma metalowy element otaczający klatkę piersiową.

Zespół Maussan potwierdził, że metal został poddany analizie w INGEMMET (Instytucie Metalurgii, Górnictwa i Geologii w Peru) w Peru, a prawidłowe wyniki zostaną wkrótce ujawnione. Ruchomość dłoni i ramion była prawdopodobnie ograniczona ze względu na fakt, że Alberto ma tylko jedną dużą kość w przedramieniu. Brak kości strzałkowej, łokciowej, promieniowej i piszczelowej. Chodziłby jak jajorodna istota. Miednica składałaby się z oddzielnych kości zbudowanych w sposób okrągły. (biolog José de la C. Rios López). Widok z góry, od przodu na „Josefinę”. Przeanalizowano 8 takich próbek. Wszystko wskazuje na to, że miała złamany obojczyk.

Rzekomy implant lub być może proteza ma HU (gęstość) wynoszącą 5241,52. Na innych zdjęciach pokazano, że trzewioczaszka nie ma szwów, że czaszka ma 3 okienka i pneumatyzację w okolicy potylicznej. Otwór Magnus jest kwadratowy. Obojczyk jest zrośnięty lub stanowi furculę, jak u ptaków i niektórych dinozaurów. Krótki otwór pyskowo-pyskowy przystosowany do karmienia poprzez ssanie płynów. Według biologa José de la C. Riosa Lópeza skóra jest łuszcząca się , a szyja może się rozciągać. Biolog  José de la C. Rios López definiuje Wiktorię i Alberto jako  „humanoidalne gady” Na rękach 60-centymetrowych istot nadal widoczne są torebki stawowe, ścięgna i więzadła. Mają tylko 4 paliczki zamiast 5 jak Maria. „Josefina” (również około 23 cali wzrostu) najwyraźniej jest w ciąży z jajami. Są przezroczyste i wydają się wykazywać wewnątrz strukturę (zarodki?) i (choć prawdopodobnie są zwapnione o gęstości 2470,91 HU) nie można na nich umieszczać metalowych przedmiotów, jak twierdzą sceptyczni naukowcy. Obwód czaszki jest duży i nie przypominałby obwodu czaszki psa przedhiszpańskiego, jak twierdzono. „On” ma inną liczbę okienek i bardzo jasną głowę.

Kręgosłup tego drugiego gatunku, o wysokości 60 cm, jest położony przyśrodkowo (znajduje się pośrodku, a nie dalej). Z tego powodu tylna część wyrostka robaczkowego jest dłuższa niż wcześniej sądzono. Dlatego w tylnej części kręgosłupa znajdują się struktury o nieznanej funkcji. Mogą mieć związek z połykaniem. (José de Jesus Salce, lekarz medycyny sądowej). Co ciekawe, reporter Jois Mantilla i José de la C. Ríos López zwrócili mi uwagę, że przy badaniu tomograficznym z okazu „Josefina” wydaje się emanować ENERGIĄ . Znajduje się w miejscu wychodzącym z metalowego elementu na górnej części klatki piersiowej. Nie wiem, ale może to nie być „artefakt” tomografii. Należałoby wiedzieć, przy jakich częstotliwościach ta emanacja energii  staje się widoczna. Tutaj wygląda jak czerwonawy płomień.

Archeolog sądowy Flavio Estrada  , który pracował w sprawach kryminalistycznych dla Ministerstwa Publicznego w Peru, ma niezbędne opinie, których należy wysłuchać. Stwierdził, że jest to energia tomografu uderzającego w metalowy korpus. W ten sam sposób pan Leopoldo Zambrano Enríquezskomentował, że korzystając z oryginalnych tomografii przesłanych do Francji zawierających 5 Gb informacji i korzystając z wizjerów DICOM, widzimy coś, co w radiologii znane jest jako artefakt „w promieniach słonecznych” powstający w wyniku rozproszenia promieni rentgenowskich po uderzeniu w metalową płytkę . Uważam, że aby komentarze były uczciwe, należy je wyrazić z szacunkiem. Należy jednak przeprowadzić więcej testów ostrożnie. Artefakt znany jako „promienie słoneczne” wydaje się być inny, ponieważ „promienie” są ciemne, proste i skupiają się koncentrycznie.

Możliwe struktury wewnętrzne w jajach. Możliwa formacja embrionalna?  Instytut Inkari – dzięki uprzejmości biologa José de la C. Riosa Lópeza. Możliwe struktury wewnętrzne w jajach. Możliwa formacja embrionalna? Dzięki uprzejmości biologa José de la C. Riosa Lópeza. Niedawne zdjęcie struktur w rzekomych jajach. Mogą to być stworzenia jajożyworodne . Udostępniono 27.01.2019. Istoty jajożyworodne zachodzą w jajach w ciele rodzica i mogą wykluć się w środku przed wydostaniem się na zewnątrz. Według biologa Jose de la C. Riosa Lópeza kości nie są przecięte, jak widać w tomografii wysokiej rozdzielczości. Są „koronowane” i tylko w przypadku mniejszych rozdzielczości obrazy sprawiają wrażenie przyciętych, ponieważ są bardziej puste niż zwykle.

Z badań przeprowadzonych z udziałem rosyjskich naukowców wynika, że ​​„kolano” nie zostało wykonane z przeciętych kości. Z części wniosków: – Skóra paratypu Victoria składa się z silnie zrogowaciałego, bezkomórkowego i grubego, płaskiego nabłonka warstwowego podobnego do łusek gadów , zarówno w okolicy łopatki, jak i bioder. – Na skórze okolicy łopatki widoczne są małe, bardzo grube, białe wypukłości, które wyglądem przypominają brodawkę. Występuje pojedynczo na skórze, a także w parach, lecz nie występuje na próbce biodra. – W wypukłości keratyna staje się bardziej zwarta i przybiera formę amorficzną. – Brakuje gruczołów śluzowych, podobnie jak gruczołów potowych.

Dzięki temu utrata wody przez skórę nie występuje (keratyna utrzymuje ją nawilżoną i chroni), co pozwala jej żyć w bardzo suchych miejscach. Podobnie jak na pustyni Nazca, gdzie znaleziono ciała te pokryte w celu konserwacji ziemią okrzemkową” Na lepszych zdjęciach dr Salas Alfaro wykazał, że ręka Wawity została okaleczona. Uważa on, że skoro okaz jest w bardzo kruchym stanie, z nieznanego powodu tej przeróbki można było dokonać w przeszłości przedhiszpańskiej w ramach rytuału.- koniec cytatu pozytywnych danych medycznych. Ci sami naukowcy znaleźli jednak kilka szczegółow, które mogą świadczyć, że ktoś manipulował przy mumiach! Oto kilka zdań tych samych badaczy:

„Aby być uczciwym, muszę pokazać tę poprzednią płytkę rentgenowską, na podstawie której inni naukowcy ustalili, że do stóp dodano paliczki bliższe. Tego typu kwestie należy rozstrzygać po dokładnym zbadaniu. Stopy Wawity również okaleczone, zmodyfikowane. Musimy jednak również przyznać, że inni naukowcy (na przykład chemik farmaceutyczny  dr Ernesto Ávalos stosujący spektroskopię w podczerwieni) zgodnie z prawem odkryli, że niektóre próbki zostały wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak kwas palmitynowy (olej) i parafina (wosk). W mniejszej ilości: klej, polietylen-octan winylu (tworzywo sztuczne), cyjanoakrylan. Wszystkie nowoczesne komponenty. Nie byłyby to najlepsze i oryginalne okazy. Jednakże wydaje się, że istnieje wyraźna różnica pomiędzy różnymi rodzajami próbek poddanych analizie poniżej.

Niektóre z fałszywych zdjęć (w tym fałszywe ręce) mogły zostać przeanalizowane wraz z wcześniejszymi zdjęciami (z mniejszą ilością szczegółów) przez zespół z Instituto de Medicina Legal de Ciencias Forenses del Ministerio Público (Instytut Nauk Sądowych i Medycyny Prawnej przy Ministerstwie Publicznym). Tak więc (choć naturalnie skłonni do sceptycyzmu, ponieważ zostali wymanewrowani przez „huaqueros” i wiedząc, że w Peru istnieje duży czarny rynek oryginalnych I FAŁSZYWYCH przedhiszpańskich przedmiotów), szczerze doszliby do wniosku, że cała grupa przekazanych im okazów (i inne przedmioty uznawane za część tej samej grupy okazów) jest podróbką. Miałem kontakt z OBU grupami naukowców i uważam, że obie są szczere. Do tej pory się ze sobą nie spotkali! Jest między nimi podejrzenie! Najwyższy czas, aby te dwie grupy naukowców to zrobiłyspotykać się w serdeczny sposób i obiektywnie i skrupulatnie wyjaśniać każdy najmniejszy punkt sporny.” – koniec cytatu.

Literatura medyczna, jakkolwiek jeszcze uboga, dotycząca „humanoidów z Nazca” potwierdza w większości eksponatów prawdziwy stan anatomiczny! (W większości!) Na chwilę obecną, po tylu już latach, nie udowodniono fałszerstwa głównych znalezisk, choć znaleziono próby modyfikacji małej części znalezisk (wspomniani handlarze czarnego rynku archeologicznego). Badacze, ze zrozumiałych względów, mają przykazane by nie zdradzać miejsca badań, ani gdzie się przechowuje eksponaty!

(kompilacja poniżej i zdjęcia z procesu robienia obrazów tomografu istot reptiliańskich w filmie pod tym linkiem)

Możemy być pewni, że pato elity darwnistów od małpy czyhają by zamieść wszystko pod dywan, a najlepiej osmieszyć i zarzucić fałszerstwo! UFO to gazy bagienne, teorie spiskowe oszołomów i foliarzy, a nawet zwidy, chociaż amerykańska armia ujawnia ich nagrania, i to za pomocą wosjkowego profesjonalnego sprętu. Nagrania Huanito Huana, meksykańskiego kontaktera, dotykającego pojazdu obcych, też obrzucono błotem. Nic nie może zakłócić wiary w ewolucję, w małpoluda, jeśli tak się dzieje, to tym gorzej dla faktów !

Sprawa „Humanoidów z Nazca” ma jeszcze inne oblicze, albo drugie dno. Chodzi o coś bardziej cennego, niż tylko same artefakty, mianowicie analizę filozoficzno religijną tych znalezisk. Mumie, albo te tajemnicze postacie, posiadają w swoich wnętrzach jakieś wielkie metalowe implanty! To może świadczyć, że istoty te były modyfikowane w warunkach zaawansowanej medycyny z zastosowaniem super technologii, i niekoniecznie, jak twierdzi Maussan, pochodzą, albo żyły na Ziemi! Tak wielkie metalowe implanty czemuś służyły.

(kompilacja poniżej i zdjęcia z procesu robienia obrazów tomografu istot reptiliańskich w filmie pod tym linkiem)

 

Może istoty te rozbiły się swoim pojazdem na planecie Ziemia, co mogą potwierdzać obrażenia jakie odkrywają pato-morfolodzy w ciałach mumii. Na chwilę obecną wszystko przemawia za autentycznością szokujących humanoidów z Nazca, zwłaszcza genetyka i nieznana budowa kości, a te nie mogą być sfałszowane, tak jak genetyka materiału, nawet jeśli malutka część była składana gdzieś w jakiejś ruderze przez archeo handlarzy!

Oto kolejne zdania z badań, tym razem genetycznych: „Badanie zlecone przez „Instytut Incari”: Masowe sekwencjonowanie kości Marii: korzystanie z usług dr Sarah Kouhou. Tylko 33,675% odpowiada ludzkiemu genomowi. 18,415% dla bakterii. Wirus i inne w 9384 odczytach. Badanie zlecone przez grupę „Trzecie Tysiąclecie” z wykorzystaniem usług BIOTECMOL. Dla okazu trójdaktyla „Victoria” (tego bez głowy) – z kości (z 2 400 000 par zasad), przy użyciu sekwencjonowania ostatniej generacji, jedynie dopasowanie 19,82% odpowiada ludzkiemu DNA!!! A w przypadku „Marii” odpowiada jedynie 34,935% dopasowania do ludzkiego genomu!

Zatem według tych laboratoriów w przypadku tridaktyli o długości 60 cm (do których należy „Victoria”) i w przypadku „Marii” nie ma zgodności z homo sapiens ani z tym, co wiadomo o organizmach lądowych w Bazie planety Ziemia. W przypadku „Maríi” należy przeprowadzić bardziej szczegółowe badania genetyczne, ale w przypadku okazów o długości 60 cm zostały one już przeprowadzone. Uniwersytet w Petersburgu przeprowadził analizę eksonów pod kątem sekwencjonowania masywnego jądrowego DNA i w przypadku Marii znalazł zgodność 23,8% krótkich fragmentów atenuowanych z ludzkim genomem! Wykres prezentowany w sali prezentacyjnej Kongresu Peruwiańskiego. Procent zbieżności genomu Marii z homo sapiens (po masowym sekwencjonowaniu DNA) według 3 laboratoriów.” – Koniec cytatu.

I teraz najciekawsze! Jeśli ktoś z was będzie twierdził, że wszystko to jest fałszerstwem, bo gdzieś ktoś próbował kleić mumie, ich elementy, to teraz prosimy o uwagę! Oto zdanie badacza który zajmuje się tymi znaleziskami: „Kości najważniejszych próbek (Josefina, Victoria, Alberto i Maria) nie odpowiadają kościom zwierzęcym ani nawet ludzkim, ponieważ są to kości puste i nie odpowiadają żadnemu ssakowi ziemskiemu. Maria przedstawia tę cechę pustych kości bez obecności anatomicznych specjalnych dróg. Jaja są mniej gęste niż metal i mniej gęste niż maksymalna gęstość kości.

W metalu w piersi Josefiny wartości jako metalu są wysokie. Są to dokładne dane sprzętu tomograficznego. Nie ma tu żadnej manipulacji. Mamy powiązanie między tymi jajkami a metalem. Kości są mniej gęste, ponieważ są puste. Zarówno prześwietlenia rentgenowskie, jak i dowody dotyczące cech kości są zbieżne. Kości nie należą do żadnego ssaka lądowego…” – koniec cytatu.

 

Skoro kości mumii nie należą do żadnego gatunku zwierząt ziemskich, to skąd rzekomi „fałszerze” je mieli wziąć ?! Może pożyczyli od Obcych ? Istnieje już ogromna ilość medycznych informacji w tej sprawie, z danych jakie można teraz już przeanalizować wszystko prowadzi do stwierdzenia, że okazy te są w sporej większości autentyczne i należą do nieznanych darwinowskiej nauce istot – Obcych !

To też jest zgodne z zakazaną archeologią, jak i Biblią, która informuje o Synach Bożych, którzy wzięli sobie za żony ludzkie kobiety – jeśli interpretujemy Biblię tylko historycznie, w kluczu ufologicznym. To też jest zgodne z całą historią religii, innych niż biblijna. Warto jeszcze dodać to co przekazał nam Zbawiciel, może to się odnosić do całej ludzkiej historii, w tym i zakazanej archeologii, z jaką mamy tu do czynienia, z filozofią jaka wypływa z tych znalezisk: „Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12 (Część II tego wpisu ma tytuł: „Mumie z Nazca – tykająca bomba zegarowa, która zmieni świat ? Rosyjski doktor nauk medycznych dokonał analizy starożytnych ufo hybryd„)

Linki:

Mumie z Nazca – tykająca bomba zegarowa, która zmieni świat ? Rosyjski doktor nauk medycznych dokonał analizy starożytnych ufo hybryd

Odkrycie mumii o potencjalnym pochodzeniu pozaziemskim prezentowane w Kongresie Meksyku

Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Wstępna analiza mumii z Nazca – część III, bitwa specjalistów od anatomii

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytni posiadali możliwość modelowania gór

Odnaleziony trzypalczasty humanoid z Nazca !

Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Mumie z Nazca – wielkie ujawnienie! oraz prawdziwe inteligencje z pojazdów biblijnych UFO stworów!

 

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *