Meksykański UFO kontakter zbliżył się do lewitującego pojazdu Obcych i go dotknął – sensacyjne nagranie video !

Coś wielkiego dzieje się w świecie ufologii. Senat USA oficjalnie bada zjawisko nieznanych nauce inteligencji. Ujawniane są nagrania z wojskowych zaawansowanych systemów rejestracji obrazu, pokazujące obcą technikę. Pojawiają się poważni wojskowi świadkowie spotkań z UFO. Pomimo tego na świecie ciągle istnieje spora grupa ludzi odrzucających istnienie tzw. „kosmitów”. Tak ich nauczono w szkołach, wyprano im mózgi. Darwinizm jeszcze istnieje, jeszcze funkcjonuje, ale to już jego koniec. Coraz więcej ludzi nagrywa niezwykłe rzeczy, byty z innych wymiarów – Obcych, a także wytwory ich technologii, ich myśli. W Polsce ciągle jeszcze pojawiają się głosy otumanionych redaktorów, zaprzeczających faktom i wojskowym rządowym informacjom o UFO. Sprawa przerasta ich, lepiej jest wmawiać wszystkim, że fani UFO to wariaci-oszołomy-cykliści i foliarze. Na szczęście prawda wychodzi na jaw, wbrew darwinowskiemu poglądowi elit.

Od około roku (licząc od 2023) słychać z Meksyku o nowym UFO kontakterze Juanito Juanie (Huanito Huanie). Nazywa siebie Juanito Juan, pochodzi z północno-zachodniego meksykańskiego Tamaulipas i są tacy, którzy uważają go za „wybrańca” „Przypadek Juanito Juana jest niezwykły, udało mu się uchwycić (już przeanalizowane zdjęcia), na których wyraźnie widać obecność UFO w regionie Tamaulipas” – powiedział Juan Carlos Ramon Lopez Diaz, prezes Stowarzyszenia Badawczego Naukowiec UFO z Tamaulipas (AICOT).

W marcu ubiegłego roku w wywiadzie przeprowadzonym z youtuberem specjalizującym się w zjawiskach UFO, Josepem Guijarro, Juanito Juan podzielił się szczegółami ze swojego życia według stanu na sierpień 2022 r., kiedy udało mu się uchwycić wyraźne obrazy latającego dysku. Od tego czasu jego obserwacje UFO w dalszym ciągu zaskakują wszystkich sceptyków: „Od dziecka miałem obserwacje, widziałem kule, a z biegiem czasu, w młodości, nadal widziałem tego typu zjawiska, ale starałem się nie zwracać na to zbytniej uwagi w obawie przed tym, co ludzie powiedzą” – wyjawił . Juan Manuel Sanchez, to jego prawdziwe nazwisko, zajmuje się naprawą pojazdów, wyjaśnił, że początkowo nie miał zamiaru udostępniać swoich zdjęć, ale spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami stały się tak częste, że poczuł potrzebę upublicznienia tych zdjęć. „Chciałem, żeby ludzie otworzyli oczy. To jest prawdziwe, to się dzieje”.

 

Jego zdjęcia UFO pojazdów są niezwykłej jakości. Zostały przeanalizowane przez meksykańskich ufologów. Wszystkie są uznane za prawdziwe. Huanito Huan (Juan Manuel Sanchez) nagrywa także video, na których widać w jego obecności nieznane rodzaje pojazdów Obcych, albo lewitujące kule kosmitów – sztuczne kosmiczne inteligencje, jako konstrukcje nieznanych ludzkości inżynierów. Udalo mu się wyczuć i zarejsestrować na kamerze wiszący pojazd-istotę w pobliżu meksykańskich piramid. Jednak najwiekszą sensacją jest to co zarejestrowały jego domowe kamery CCTV !

Posiada ich kilka w środku i na zewnątrz-na murach jego domu. Na przestrzeni miesięcy nagrały kilka razy sondę obcych – pojazd kulę – wielkości piłki, potrafiący bezgłośnie lewitować, jak i latać dookoła jego posiadłości i coś jakby skanować-badać, wydaje się być kosmiczną sztuczną inteligencją, należy do niej. To jeszcze nic, bo po pewnym czasie, kiedy napotkał UFO pojazd w swoim domu postanowił zbliżyć się do niego i nawet go dotknął, na szczęście całą sytuację nagrał na video. Możecie to sensacyjne video obejrzeć w dołączonym tu filmie. Huanito Huan dołączył to światowej klasy kontakterów, którzy przełamują zmowę milczenia w sprawie UFO inteligencji, albo jak wierzymy w stprawie: duchów Obcych, aniołów, demonów oraz bytów bionicznych-biorobotów, czy innego rodzaju wytworów starożytnych „bogów”. Z tego powodu niektórzy zastanawiają się czy UFO istoty to byty pozaziemskie, z innych wymiarów, czy moze pochodzą z Ziemi, lub z Ziemi, ale z innej rzeczywistości, leżącej tuż obok nas ? W tej sprawie wysnuto „hipotezę pozaziemską„.

Pochodzenie terminu „hipoteza pozaziemska” jest nieznane, ale wydaje się, że jego użycie w drukowanych materiałach na temat UFO datuje się co najmniej na drugą połowę lat sześćdziesiątych XX wieku. Francuski ufolog Jacques Vallee użył go w swojej książce „Wyzwanie nauki: tajemnica UFO” (ang. „Challenge to science: the UFO enigma”) z 1966 roku . Został on wykorzystany w publikacji francuskiego inżyniera Aime Michela w 1967 r. przez Jamesa E. McDonalda na sympozjum w marcu 1968 r. oraz ponownie przez McDonalda i Jamesa Hardera podczas zeznań przed Kongresową Komisją ds. Nauki i Astronautyki w Lipiec 1968. Sceptyk i darwnista Philip J. Klass użył go w swojej książce z 1968 roku „UFO – zidentyfikowane”. W 1969 roku fizyk Edward Condon zdefiniował „hipotezę pozaziemską” lub „ETH” jako „pomysł, że niektóre UFO mogą być statkami kosmicznymi wysłanymi na Ziemię z innej cywilizacji lub przestrzeni innej niż Ziemia lub z planety powiązanej z bardziej odległą gwiazdą ”, prezentując jednocześnie ustalenia szeroko dyskutowanego znienawidzonego Raportu Condona.

Niektórzy badacze sugerują, że UFO istoty mogą być ciałami bionicznymi, wykorzystywanymi przez byty niematerialne-duchowe, coś na wzór filmu „Surogaci” (2009), służącymi do kontaktu z istotami ziemskimi-materialnymi, czyli ludzmi. Z drugiej strony, możliwe są i inne wyjaśnienia, znacznie bardziej zbliżone do religii, i to większości religii tej planey, w których istoty wyższe ingerują w ludzką płciowość tworząc nowe typy istot, ale o tym innym razem. Na tą chwilę zapraszamy do obejrzenie wielkiego UFO ujawnienia z Meksyku ! I to bez zgody rządów, czy jakichś dziwnych ministerstw prawdy…!

Linki:

Wielkie ujawnienie UFO i Klucze (de)szyfrujące do cudownego przekazu-kontaktu ludzkości z Boską cywilizacją poziomu VII

Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO

Medytacja starożytnego przekazu pochodzącego od Ducha – kontakt z Omega Inteligencją boskiej Rośliny„.

Syn Człowieczy, to nie syn ufonauty(czny)

 „Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

Kolejne sensacyjne nagranie Huanita – UFO kontaktera z Meksyku, żywe inteligentne UFO Orby istnieją!

Dobre 12

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *