Spoglądanie na politykę z punktu duchowego wcale nie jest proste. Wpierw należy przyglądać się własnemu wnętrzu, temu co tam się dzieje, jaki duch zamieszkuje świątynię: „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga” 1 List do Koryntian 6:19 Gdy narodzimy się jako chrześcijanie możemy otrzymać łaskę wiary w Jezusa, w Ducha Świętego i Jego Ojca. To z kolei powoduje inne rozumienie zachodzących dookoła zjawisk, społecznych przemian, manifestacji Niebiańskich Inteligencji. Wtedy też lepiej rozumiemy zachowania polityków-marionetek w rękach kosmicznych Tronów„, „Panowań”, „Zwierzchności” i „Władz”.

Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze nie pozwolą by ich plan się nie udał. Zresztą jak miało by się wypełnić to co w Biblii przepowiedziane ?! Prawdopodobnie wiele marionetek tak rozumie realizację budowy Nowego Babilonu, jednak „biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze” Ew. Łukasza 17:1

Elity Nowego, a jak się państwo dowiecie z poniższego filmu – starego Porządku, oczekują nadejścia istoty okreslanej jako ABADDON „a w greckim języku ma imię APOLLYON” Apokalipsa 9:11, starają się nie tylko otwierać mu bramę, ale budować globalną świątynię. Wszystko ma być przygotowane. Od 1992 roku, kiedy to szerokim strumieniem napływały do Polski zgrupowania APOLLYONA, zostaliśmy, bez naszej wiedzy, za pomocą psychomanipulacji MkUltra podłączeni do globalnego systemu bestii. Polskojęzyczne kukły nie przestają budować Babilonu, pod rządami PiSu jest to budowa w ukryciu, ale trwa ! W USA sprawy wyglądają znacznie gorzej, choć Bóg przysłał Amerykanom niebieskookich i blond włosych: Donalda Trumpa, Alexa Jonesa oraz Michaela Hoggarda.

Ten ostatni jest jednym z najbardziej obeznanych amerykańskich speców od biblijnej symboliki, i jak państwo zobaczą nie tylko biblijnej ! (kto czyta niech rozumie”). Ci z państwa którzy przeczytali na Argonaucie tekst pt: Mantra CERNu – potencjalność materii pierwszejpamiętają, że „tajemnicze cztery żywioły to koncepcja filozoficzna, według której świat materialny (Wszechświat) składa się z kilku podstawowych elementów. Różne proporcje w jakich one występują, w różnych obiektach i substancjach, mają odpowiadać za złożoność świata materialnego, a sposoby, w jaki reagują one ze sobą, mają wyjaśniać przemiany w tym świecie.” Oczywiście jest to wielkie uproszczenie. Cztery żywioły to bardzo tajemnicze „elementy” składowe, które mogą mieć związek z przedpotopową nauką zasad działania „urządzeń megalitycznych„.

Amerykańscy badacze, jak i biblijna duchowa literatura wspomina o przybyciu do tego wymiaru istot anielskich, które zdradziły ludzkości bardzo niebezpieczne tajemnice Nieba, one nie były, i nadal nie są przeznaczone dla istot „Ludzkiego Królestwa(…)Odpowiadając mi rzekł do mnie swoim głosem: „Słuchaj! Nie lękaj się, Henochu, sprawiedliwy mężu i pisarzu sprawiedliwoś Podejdź tutaj i posłuchaj mego głosu. Idź! Powiedz Czuwającym nieba, którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: 'To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami. Dlaczego opu-ściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów? Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciał Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.

Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi. Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia ś Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie. A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi. Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na gó Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe”. Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.

Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni. Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszł. Kiedy giganci zostaną zabici, zniszczeni i umrą, kiedy duchy wyjdą z ich ciał, ich ciało zostanie zniszczone na mocy są Tak zostaną zniszczeni, aż dzień wielkiego dokonania spełni się nad wielkim wiekiem, nad Czuwającymi i nieprawymi. A teraz Czuwającym, którzy przysłali cię, abyś wstawił się za nimi, którzy pierwotnie byli w niebie powiesz tak: 'Byliście w niebie, ale jego sekrety nie zostały wam jeszcze objawione. Poznaliście [jedynie] bezwartościowe tajemnice. W zatwardziałości waszych serc przekazaliście je kobietom. Z powodu tej tajemnicy kobiety i mężczyźni spowodowali, że zło spotęgowało się na ziemi’. Powiedz im: 'Nie zaznacie pokoju!’.(…)

„…mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie…” Czy ktoś przypadkiem obecnie nie stara się mieszać „żelaza z gliną” ?! „bytów duchowych” z istotami „Królestwa Ludzkiego” ?! Biblia jest straszliwie tajemnicza, nie bez powodu Jezus powiedział o do nas by nie rzucać pereł ! Podobnie o tych tajemnicach wypowiadali się Ojcowie Kościoła: „obchodząc bowiem rolę i badając Pisma i starając się zrozumieć Chrystusa, znajduje skarb, który jest w Nim – a gdy go znalazł, ukrywa go, nie sądząc, aby było bezpiecznie ujawniać, komu popadnie, tajemne myśli Pism lub skarby mądrości i wiedzy….” – Koniec części pierwszej (część druga)

Linki:

Pierwszym musi być ten: Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Starożytne kosmiczne papirusy częściowo odkodowane !

Pornografia jest zagrożeniem dla społeczeństwa. Senat Missouri nie ma wątpliwości

‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’

kto czyta niech rozumie”

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Starożytna niebieska materia

Napisem prosto w faryzeuszy i lud izraelski ! Święte drzewo i jego gałęzie

Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć „to coś” !
Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?
Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Potężny hylemorf-alchemiczny przekaz do podświadomości ludzkosci – Hoggard

Polskie marionetki NWO realizują bez naszej wiedzy szatański plan !

Kontakt z innym wymiarem tylko z pomocą Pośrednika Ducha Świętego

Zło atakuje naszą ojczyznę – musimy stworzyć obronę przeciw masonską

Dlaczego media publiczne milczą o ustawie 447? | dr Krzysztof Kawęcki

Prymas Polski: „Nacjonalizm grzechem!” A komunizm cnotą? Kowalski&Chojecki IPPTV 18.04.2018

https://vimeo.com/265437082

Dobre 31
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *