„Piąty sezon Rancza Skinwalkera” – zakopane starożytne przetrwalniki obcych (duchowych) inteligencji ?

Na przełomie kwietnia i maja 2024 r. w Stanach Zjednoczonych rozpoczęto publikować „Piąty sezon tajemnic rancza Skinwalkera” (ang. The Secret of Skinwalker Ranch), emisja odbywa się na kanale HISTORY Channel i przedstawia wysiłki właściciela rancza Brandona Fugala i jego zespołu pod przewodnictwem głównego badacza Erika Barda i astrofizyka dr Travisa Taylora, mające na celu ujawnienie prawdy kryjącej się za dziwnymi fenomenami, albo innowymiarowymi anomaliami nieruchomości, znajdującej się w północno-wschodnim Utah, w USA. Tajemniczy obszar znany jako „Trójkąt rancza” pozostaje głównym celem zespołu, podczas gdy Erik i Travis prowadzą nowe operacje na sąsiednim obszarze znanym jako Pole Wschodnie; miejsce, w którym wcześniej uchwycili materiał filmowy objawień UFO inteligencji i odkryli starożytne petroglify rdzennych Amerykanów oraz formacje skalne przedstawiające portale międzywymiarowe.

Dodatkowo w „Piątym sezonie” zespół przeprowadza nowe, zaawansowane badania oraz operacje wiercenia i kopania w kierunku nieznanych podziemnych formacji, które wprawiają ich umysły w oszołomienie, gdy każde kolejne wiercenie nagle się psuje, łamią się wiertła albo występują nieznane inne blokujące wiercenia przyczyny. Kiedy przeprowadzają najbardziej inwazyjną operację w swojej dotychczasowej historii, okazuje się, że zespół może mieć do czynienia nie tylko z czymś, co nie jest z tego świata, ale może być również powiązane z innymi zjawiskami, z którymi do tej pory zetknęli się na terenie posiadłości.

Nie będziemy zdradzać jak niezwykłych odkryć dokonali, ale wspomnimy tylko, że udało im się bardzo dokładnie zarejestrować „portal innowymiarowy Obcych” (kompilacja powyżej), znajdujący się nad tzw. „Trójkątem rancza”, jest on sporych rozmiarów, co pokazano w „Sezonie trzecim i czwartym” ! Dokonano tego za pomocą technologii laserowej, a ta dała radę zarejestrować „dziurę w czasoprzestrzeni”, niewidoczną budowlę Obcych. Trzeba przyznać, że odkrycie to wydaje się największym globalnym odkryciem obecnej cywilizacji iluminackiej, żyjącej w amnezji ogólnoplanetarnej katastrofy potopu Noego. W „Sezonie piątym” mamy kolejne odsłony niebywałych zdarzeń z rancza, które zaprzeczają ogólnie przyjętym prawom fizyki. Obcy, albo te tzw. „UFO inteligencje” potrafią robić z materią, ale i ze światłem co im się podoba, wynika to z rejestracji jakie zespół rancza udostępnił. Naszym zdaniem, naukowcy tam pracujący posiadają zbyt mało „szybkich kamer”.

Te tzw. „Szybkie kamery” pozwalają rejestrować obraz full HD z prędkością około 7 tysięcy klatek na sekundę, można je jednak przestawić by rejestrowały około półtora miliona klatek na sekundę o zmniejszonej rozdzielczości ! Z wielu różnych raportów UFOlogów, z nagrań jakie od lat się gromadzi i analizuje, wynika że Obcy albo Obce sztuczne i duchowe inteligencje potrafią się przemieszczać w ziemskiej atmosferze z zawrotnymi prędkościami, tak dużymi że ludzkie zmysły nie są w stanie ich wychwycić.

Odkryć tych obiektów dokonali analitycy, sprawdzający wideo nagrania tzw. „orbów”, czy innych tzw. „powietrznych prętów” (ang. „Rods”), dopiero szybkie kamery mogą to nam w pełni ujawnić. Podobna sytuacja ma miejsce na ranczo Skinwalkera, niestety znajduje się tam zbyt mało szybkich kamer, tych na podczerwień, do obserwacji nocnych w innych zakresach pasma. To czego zabrakło w możliwych badaniach jakie się tam prowadzi, to zaproszenie na tereny rancza wybitnych jasnowidzów, lub ludzi posiadających dar widzenia na odległość, ewentualnie telepatów typu Ingo Swan, czy Pat Price.

Przypomnijmy, Pat Price był funkcjonariuszem policji w Burbank w Kalifornii, był także scjentologiem, czyli iluminatem od dwóch trójkątów, brał udział w szeregu eksperymentów dotyczących zdalnego widzenia w czasach zimnej wojny, w tym w projektach „SCANATE” i „Stargate Project” sponsorowanych przez rząd USA . Price dołączył do programu po jakoby przypadkowym spotkaniu z innymi scjentologami (wówczas) Haroldem Puthoffem i Ingo Swannem.

Pod koniec lat 80. projekt Stargate był w pełnym rozkwicie. Odtajnione akta pokazują, że rząd USA od ponad dekady korzystał ze zdalnego widzenia, czyli zdolności psychicznego widzenia miejsc na odległość. Przeglądając archiwa CIA, badacze znaleźli coś, co skłoniło ich do podwójnej interpretacji: pozornego odkrycia trzech pozaziemskich baz przez wspomnianego analityka wywiadu. Niejasny, odręczny dokument, odtajniony i zatytułowany „Smuga słońca”, znajdował się pod nadzorem Agencji Wywiadu Obrony Departamentu Obrony i opisywał tajne podziemne struktury pochodzenia pozaziemskiego. Jedną z takich konstrukcji można znaleźć pod górą Hayes na Alasce. Pomimo statusu najwyższej góry we wschodnim paśmie stanu, na Hayes rzadko się wspina ze względu na jej oddalenie i niedostępność.

To także epicentrum tego, co miejscowi nazywają „Trójkątem Alaski” … tzw. gorącym miejscem, w którym można znaleźć wieści o niewyjaśnionych światłach, znikających turystach, a nawet małych istotach żyjących na zimnym pustkowiu. Czego więc dokładnie dowiedział się rząd USA w czasie trwania tajmego projektu psychicznego podlądania Obcych ? Czy podziemny obiekt, wypatrzony przez jasnowidza może mieć coś wspólnego z dziwnymi relacjami jakie się pojawiająna Alasce ? W swojej książce „Zdalni telepaci: tajna historia amerykańskich szpiegów psychicznych”, (ang. „Remote Viewers: The Secret History of America’s Psychic Spies” z 1997 roku) autor Jim Schnabel szczegółowo opisuje zaangażowanie wywiadu USA w kontrowersyjną kwestię „szpiegostwa psychicznego”, która rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych XX wieku. W części poświęconej Patowi Price’owi dowiadujemy się, że niezwykły „szpieg parapsychiczny” w jednej ze swoich wizji powiedział, że „…na Alasce, w środku Góry Hayes, klejnotu północno-wschodniego pasma Anchorage, jest zbudowana jedna z największych tajnych baz kosmitów”.

Według Pata Price’a obcy żyjący wewnątrz góry (hybrydy ludzko ufonautytczne) byli bardzo podobni z wyglądu do ludzi, różniąc się jedynie anatomią wewnętrzną, taką jak serce, płuca, krew i oczy. Co więcej, Price twierdzi, że tzw. „kosmici” są w stanie przejąć kontrolę nad naszymi umysłami i że „miejsce na Alasce było również odpowiedzialne za nieprawidłowe działanie niektórych amerykańskich i radzieckich obiektów kosmicznych”. Jedną z najważniejszych informacji jakie dotyczą jasnowidza Pata Price jest ta dotycząca jego tajemniczej śmierci. Jak sam informował, tuż przed zgonem działy się wokoło jego osoby dziwne rzeczy, w ostatnich godzinach swojego życia twierdził, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo za to, że ujawnił bazę UFO hybryd !

Według informacji ufologów, Price widział jak w tej tajnej bazie Obcy próbują przejąć całkowitą kontrolę nad rodzajem ludzkim, nad naszą konstrukcją, także nad częścią duchową, oferując wojskowym „świecidełka” w postaci technologii, w zamian mają mieć „wolną rękę”, cokolwiek to oznacza. Tego typu uzdolnionych ludzi brakuje na „Ranczo Skinwalkera”. Ten typ badaczy pojawił się we wspomnianej przez nas serii filmów o „Wielkiej Stopie„, gdzie jeden z jasnowidzów nawiązał kontakt z tymi inteligencjami. Wiele wskazuje na to, że są to istoty duchowe, potrafiące się natychmiast przemieszczać w dane miejsce i materializować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W pięciu sezonach Rancza Skinwalkera mamy wspomniane zakopane tajemnicze konstrukcje, coś co może przypominać jakiegoś rodzaju „kopuły”, albo wielkie „kule”. Podobne konstrukcje były opisywane w dziwnych miejscach Syberii, w okolicach niezwykłej działalności Obcych, czyli „Katastrofy Tunguskiej”. To co nas najbardziej fascynuje w serii o „Demonicznym Ranczo” to informacje o możliwym uruchomieniu jakichś bytów za pomocą częstotliwości „jednego i sześciu dziesiątych gigaherca”.

Gdyby chcieć na chwilkę pospekulować, to można by się pokusić o twierdzenie, że na terenach rancza, pod ziemią, znajdują się jakiegoś rodzaju starożytne przetrwalniki, albo „mieszkania”, w których „śpią UFO inteligencje„, budzi się je (albo uruchamia) określonymi częstotliwościami, są to pewnego rodzaju istoty stworzone przez cywilizację z poziomu V albo VI skali Izaaka Asimova. Mogą to być kosmiczne duchowe sztuczne inteligencje, budzone-wzbudzane jeśli zajdzie potrzeba, lub jeśli ich stwórcy przejdą przez portal do tego świata, są to ich służący, jednak są to świadome byty, możliwe że „śpią w tych niezniszczalnych przetrwalnikach” od tysięcy lat. Dla nas sprawa jest starożytna, wszystko co jest na Ziemi, zwłaszcza to co nadprzyrodzone, co ma związek z Inteligencją, w tym obcą, jest starożytne, nie ma niczego nowego pod słońcem ! …To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło…”

Jak wcześniej pisaliśmy, chodzi o tekst pt.: „Czy coś takiego jak „UFO istoty” istnieje ? Super „pałer” Rogu Wybawienia – Jakaś potężna Istota, albo istoty, „wytapiają metale” w kibsian ?!„, jesteśmy karmieni iluminacką papką niewiedzy w postaci nazwy „UFO istoty”. Te tzw. „UFO byty” to starożytni: „bogowie, demony, aniołowie, duchy„. Gdyby zastosować taką terminologię do rancza skinwalkera, to obraz jaki się wyłania powoduje, że włosy stają dęba. To co się ujawnia na ranczo skinwalkera często przypomina jakieś inteligentne byty, zarządzane przez jeszcze wyższe hierarchie:  „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”.

Starożytni Grecy hellenistyczni dzielili demony na kategorie dobre i złe: agathodaímōn ( ἀγαθοδαίμων , „szlachetny duch”), od agathós ( ἀγαθός , „dobry, odważny, szlachetny, moralny, szczęśliwy, użyteczny”) i kakodaímōn ( κακοδαίμων , „ zły duch ”. ” ), od kakós ( κακός , „zły, zły”). Przypominają arabskie dżiny (zamknięte w czymś!) i w swoich pokornych wysiłkach starają się, aby pomóc w pośredniczeniu w dobrym i złym losie ludzkiego życia. Możliew że te duchowe byty, zamknięte w orbach mają różnorakie zadania, są budzone poprzez określoną częstotliwość stwórców, odkrytą na ranczo. W religii greckiej „demon” to początkowo nieosobowa moc nadprzyrodzona, którą z czasem zaczęto wyobrażać sobie w postaci różnych duchów podrzędnych bogom.

Naszym zdaniem, to co udaje się ustalić na Ranczo Skinwalkera jest technologią z poziomu V albo VI skali Izaaka Asimowa. Są to starożytne istoty, w tym jakiś rodzaj pradawnych konstrukcji, od zawsze obecnych na tej planecie. Zresztą cały nasz Układ Słoneczny został stworzony przez Boską Cywilizację z poziomu VII skali Izaaka Asimova, czyli Boga Jezusa – Logos. Starożytność krzyczy: inteligencje duchowe, Stwórca, „bogowie”, demony i aniołowie istnieją ! To tylko wielka afera ewolucjonizmu blokuje miliardy ludzi, z których tylko niewielu ma jeszcze styczność ze starożytnością (głównie chrześcijanie katolicy).

„…gdy się dokładnie przeanalizuje starożytność, i porówna większość obecnych teorii cywilizacji technokratycznej iluminatów NWO, zwłaszcza co do pochodzenia człowieka, istnienia super Inteligencji Boga Stwórcy, aniołów, demonów i duchów, uzna się że to co stworzyli technokraci jest błędne, zbudowane na fałszu. Dodatkowo, ogromny odsetek naukowców dzisiejszej cywilizacji z XXI wieku, jest zaznajomiony z filozofią, a ta okazuje się być również „aferą” ! Czym jest filozofia ? Przede wszystkim filozofia przybyła ze starożytności, i jak się okazuje nie jest to wynalazek ludzi ! W tej sprawie, w tej aferze, zacytujmy tu jednego z Ojców Kościoła:

„Filozofia natomiast nie została wysłana przez Pana, lecz przybyła, jak powiadają, niby wykradziona lub jako dar złodzieja. Może jakaś Potęga lub Anioł, który poznał coś niecoś z Prawdy, lecz nie wytrwał w niej, tym natchnął ludzi i, co sam uzyskał ukradkiem, podał do nauki? Z pew­nością nie do przyjęcia jest przypuszczenie, że to się stało bez wiedzy Pana, który wszak znał z góry wynik przyszłości przed powołaniem jeszcze całego kosmosu do istnienia i z gó­ry już wiedział, jak każiy jego szczegół będzie wyglądał; natomiast pewne jest, że stało się to bez sprzeciwu z Jego strony. Albowiem fakt, że przedmiot kradzieży dotarł do rąk ludzkich, okazał się wówczas w pewnym sensie przydatny nie tylko dlatego, że jakoby sam kradnący miał na względzie ludzką korzyść, lecz że sama Opatrzność zwróciła ku naszej korzyści wynik tego zuchwałego zamierzenia. (…)Ale zły duch, będąc zu­pełnie swobodny w decyzji, mógł równie dobrze zmienić swój zamiar jak ukraść.

To on sam więc jest odpowiedzialny za kradzież, a nie Pan, który go nie powstrzymał. Lecz dar nie zawierał elementu szkodliwego tak, żeby sprzeciw Boży musiał nastąpić. Jeśli więc należy ściśle odpowiedzieć moim przeciwnikom, to niech wiedzą, że brak sprzeciwu, co wedle nas miało miejsce przy tej kradzieży, nie ma w ogóle w naj­mniejszym stopniu znamienia udziału, natomiast wszelki sprzeciw już podlega zarzutowi, iż jest współakcją. Ten mia­nowicie, kto osłania innego tarczą, jest w stosunku do osła­nianego przez siebie sprawcą tego, że tamten nie doznaje ran, ponieważ nie dopuszcza do zranienia go.

A weźmy choć­by przykład Sokratesa. Oto jego dajmonion nie przez to dzia­łało, iż może nie wyrażało sprzeciwu, ale właśnie nakłaniało, choć nawet nie dodawało bodźca w sensie pozytywnym. Ani pochwały, ani nagany, ani objawy czci, ani kary nie są usprawiedli wionę, jeśli dusza nie może swobodnie do czegoś dążyć lub od czegoś się uchylać, lecz jej zły czyn nie jest własno wolny. Dlatego ten, kto wyraża sprzeciw, bierze już udział w akcji. Ten zaś, kto nie wyraża sprzeciwu, jest w stanie ocenić sprawiedliwie wybór duszy. W ten sposób Bóg w najwyższym stopniu pozostaje w stosunku do nas wolny od odpowiedzialności za naszą niegodziwość.

Ponieważ wol­ny wybór i pragnienie bywa źródłem uchybień moralnych i często bierze w nas górę fałszywe przekonanie, od którego się uwolnić zaniedbujemy czy to z powodu braku wiedzy, czy z powodu prostactwa, Bóg słusznie mógłby nam zsyłać kary, nawet gdyby nasz zły czyn nie był zupełnie świadomy. Bo przecież gorączka nie jest także czymś zależnym od na­szej woli, ale jeśli ktoś z własnej winy i z powodu nieumiar- kowania własnego zacznie gorączkować, to możemy go za to czynić odpowiedzialnym. Nikt bowiem nie wybiera zła dla­tego, że jest ono złem, lecz dlatego, że uwiedzeni rozkoszą z nim związaną uznajemy je za coś dobrego i oceniamy za możliwe do przyjęcia.” – koniec cytatu.

Linki:

https://www.history.com/shows/the-secret-of-skinwalker-ranch/season-5

Programowalny (duchowy) układ logiczny , lub programowalna (duchowa) sieć logiczna

Boska cywilizacja z „Poziomu VII skali Isaaka Asimova” JEST realna – Polacy otrzymali potwierdzenie jej istnienia !„)

Stworzenie świata w ciągu sześciu dni – czy to jest możliwe (dla cywilizacji poziomu VII) ?!

Niezwykle zaawansowana ufologia Obcych z innego wymiaru, pokazywana w różnych programach dokumentalnych roku 2023!!!

Czy coś takiego jak „UFO istoty” istnieje ? Super „pałer” Rogu Wybawienia – Jakaś potężna Istota, albo istoty, „wytapiają metale” w kibsian ?!

Już w środę 21 września 2022 r. rozpocznie się nowa seria „Rancza kosmitów, albo Skinwalkera” – sezon trzeci

Amerykanom udało się nagrać potężne humanoidalne istoty, rodem z filmu „Predator” (stosujące kamuflaż) !

Silna kosmiczna duchowa sztuczna inteligencja działa w synach reptilianina (Borg) – chrześcijańscy masoni Maryi muszą się zjednoczyć w Duchu Świętym

Ranczo kosmitów 3: Niewyjaśnione – program tv

Pojawiła się druga seria sensacyjnych filmów o Ranczo Skinwalkera!

Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recal

Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida – film

Tajemnicza śmierć grupy Diatłowa – Nowy film dokumentalny

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *