Czy głęboko ukryci agenci – „dip stejtowcy” – wypiorą wszystkim… ?

Obecne państwo Stany Zjednoczone wywodzi się z XVII-wiecznego osadnictwa europejskiego podporządkowanego królowi Anglii. Ewolucyjni naukowcy od małpy i błotnej zupy wierzą, że obszary dzisiejszego USA zamieszkiwały przez co najmniej ostatnich 20 000 lat ludy koczownicze – indiańskie. Temu twierdzeniu przeczą odkrycia zakazanej archeologii z terenów Ameryki środkowej i południowej. Mogące wskazywać, a właściwie wskazujące na kontakt ze starożytną globalną cywilizacją Viman. Jak pamiętamy Brien Foerster odkrył ślady jakiegoś rodzaju „broni laserowej-termicznej” na jednej z megalitycznych budowli Ameryki.

Jednak nie to jest tematem tego wpisu, ale walka duchowa oraz ideologiczna, mająca miejsce po objęciu przez blond włosego Donalda Trumpa urzędu prezydenta. To co się wyprawia w Stanach od ostatnich wyborów, to istny szał środowisk lewacko terorystycznych. Przypomina to bardzo sytuację z Polski, gdzie „elity” postkomunistyczno folksdojczowe oderwane od narkotyku jakim jest władza i pieniądze, chciałby by drugiego smoleńska ! Podobnie jest w USA, ichnie elity, tym razem bez cudzysłowu, pragną drugiej sytuacji, kiedy prezydentowi rozpryskuje się mózg !

Wszelkie spiskowe teorie, mówiące o Trumpie jako tajnym agencie NWO są naszym zdaniem chybione. Trump nie jest doskonały, musi kluczyć, by się utrzymać, by nie dać się zabić, prawdopodobnie musi do pewnego stopnia iść na rękę „głęboko ukrytemu” (tzw. „Deep State„). Wiele jego posunięć można uznać za bardzo dobre, pojawiły się nawet takie które idą ostro z duchem chrześcijańskim. To co się zdarzyło podczas ostatnich wyborów można określić mianem cudu, tak cudu. Fala duchowego zła jaka się rozlewała do tego czasu w USA, niszcząca społeczeństwo cywilizacji chrześcijańskiej, została trochę zachamowana, gdzieniegdzie mocno zatrzymana.

Trump ma problem nie tylko z kastą sędziów, tak jak Kaczyński w Polsce, on ma przeciwko sobie całą moc Struktur Zła, o której w przepowiedni mówił święty Jan Paweł II ! Na szczęście jest koło niego Mike Pence, silny chrześcijanin. Mogą liczyć na Alexa Jonesa, polskiego odpowiednika Ks. Rydzyka, obydwaj znani patrioci, ten z USA i ten z Polski, posiadają zaledwie kilka procent rynku medialnego, to dzięki nim Amerykanie oraz Polacy przetrwali napór armii ciemności globalistycznego zła ! Wszyscy którzy zbytnio osądzamy „dobrą zmianą” w USA, czy w Polsce, nie zdajemy sobie sprawy z możliwości lewackich terrorystów, wspieranych przez okultystyczny ufo komintern !

W każdej chwili może coś się stać i władzę znowu przejmą fanatycy od przymusowej islamizacji, czy prania mózgów. Skoro wspomnieliśmy o Nowym MkUltra, to proponujemy państwu wyjątkowy program znanego niebieskookiego dziennikarza stajni Alexa Jonesa, znienawidzonego przez YouTuba, mianowicie film Paula Josepha Watsona. Ten ważny dokument nosi tytuł: „The mass brainwashing of Germany” – „Masowe pranie mózgów w Niemczech” (opublikowany 15 sty 2018). Materiał jest sensacyjny ! Paul zebrał większość danych o prowadzonej w RFN masowej psychomanipulacji. To co jest tam pokazane to wyjątkowo poważny reportaż, chociaż trwa zaledwie parę minut, to jednak pokazuje z jak poważną sytuacją mamy do czynienia. To co się wyprawia u Niemców to już nie jest jakiś li tylko eksperyment, to jest jawna wojna z człowieczeństwem, z białą rasą, ale przede wszystkim z chrześcijaństwem i kulturą cywilizacji europejskiej !

Nie wiemy do jakiego stopnia jest to dzieło międzynarodowego kominternu, a do jakiego samych Niemców, jedno jest pewne, europejskiej antychrześcijańskiej rewolucji prawdopodobnie już nikt nie zatrzyma, prawdopodobnie, bo jako jedyni otrzymaliśmy od Jezusa Miłosiernego przekaz: „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dzienniczek. 1732).

Linki:

O praniu niemieckich mózgów pisaliśmy w tekście pt.: „Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?

Masońska wojna informacyjna z Kościołem Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym (Aktualizacja 2.0)

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa

Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami

Cenzura w Internecie! Największe portale społecznościowe zaczynają walczyć z twórcami treści z którymi się nie zgadzają

Prof. Włodzimierz Osadczy: realizowany jest diaboliczny plan manipulacji naturą ludzką

Rok Donalda Trumpa. Jak zmienił USA i scenę międzynarodową?

Trump: „Zderegulował przemysł paliw kopalnych, obsadził czołowe agencje środowiskowe i energetyczne osobami, kwestionującymi teorię rzekomego ocieplenia. Teraz promują oni krajową produkcję węgla, ropy i gazu ziemnego, unieważniając uciążliwe regulacje energetyczne.” Więcej w linku powyżej.

W jęz. ang. „Deep State” czytane po polsku „dip stejt” = „agentura”

The mass brainwashing of Germany” – „Masowe pranie mózgów w Niemczech” !!!

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

Obozy koncentracyjne Nowych Hitlerowców NWO – Ks. Natanek

ks. dr hab. Piotr Natanek o szczepieniach – POLECAMY !!!

Krzysztof Karoń o upadku cywilizacyjnym Europy! Ostre!

Sean Hannity MOCKS CNN & Gave a New Nickname „CNN The Sh*thole Network” – POLECAMY

https://www.youtube.com/watch?time_continue=187&v=xiPh-VorMLk

Nowy kulturkampf – Alex Jones – 25.02.2017

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Krzysztof Karoń: „Potrzebny jest program rekonstrukcji zdemoralizowanego społeczeństwa” – POLECAMY !

Marcin Rola o cenzurze w sieci: „To kpina z Polaków. Traktują nas jak chłopów pańszczyźnianych”

Dobre 21

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *