Analiza inteligencji „wypływających z kosmicznego oceanu” – UFO materializacje

Sprawa objawień ufo inteligencji, lub występujących pod nazwą: „fenomenu UFO” – nie jest prosta. Gdyby była prosta, i gdyby byli to tzw. „kosmici”, to politycy bardzo szybko by zaczęli o tym oficjalnie rozmawiać, wręcz wykrzykiwać o nich wszem i wobec ! Od kilkudziesięciu lat ktoś stara się ukryć fakt istnienia tych stworzeń przed opinią publiczną. Podkreślmy to jeszcze raz: gdyby ufo istoty były tymi wyczekiwanymi „gwiezdnymi ludzmi”, to mieli byśmy w telewizjach i na konferencjach prasowych setki oficjeli, głoszących przybycie „zbawicieli” ludzkości” ! A tu cisza, straszliwa cisza ! To jest argument, i to silny, za tym, by uważać, że nad tymi rzeczami czuwa organizacja tajemnicy ! Do tej pory wszyscy politycy, 99,99%, bali się oficjalnie wspominać o tych istotach, strach był przerażający. Musieli (ciągle jeszcze muszą) głosić oficjalną bajkę o „zielonych ludzikach”, gazach bagiennych, omamach, itp…, starają się to zjawisko, te istoty wyśmiewać, a z badaczy i ludzi doświadczających wizyt tych inteligencji robi się wariatów, oszołomów, czy opętanych.

Całkiem sporo w tym  temacie mają do powiedzenia chrześcijańscy ufolodzy, w tym i protestanccy pastorzy. Oczywiście zdarzają się uczciwi badacze tego fenomenu, opisujący te inteligencja jako istoty częściowo materialne, albo takie, które potrafią się dematerializować – zachowujące się jak duchy ! Jeśli przyjmiemy, że spory odsetek tych istot to byty anielskie, egzystujące w środowisku niematerialnym, będącym ich naturalnym środowiskiem, to zaczniemy coś z tego wszystkiego rozumieć.

Przykładowo, słynna sprawa Anreasonów zawiera informacje, przekazane przez ufo kontakterkę, ujawniające rzeczywistą naturę tych inteligencji, mianowicie przekazały te istoty, że ich naturalną formą bytową jest stan duchowy-świetlisty-bezcielesny. Stworzenia te mogą być bardziej duchowymi formami istnienia niż fizycznymi ! Wiele na to może wskazywać. Gromadzenie danych przez ostatnie dziesięciolecia w sprawie uprowadzeń dają asumpt do takich twierdzeń. Dodatkowo należy założyć, że część z tych istnień-ufo duchów, przybierając formę materialną, objawia się również w czymś co przypomina jakiś rodzaj pojazdu, również zmaterializowany. Jeszcze inne istoty, mogą być uwięzione w tym wymiarze, nie chcą się ujawniać, ukrywają się, bądz prowadzą działania mające na celu ukrycie prawdziwych intencji co do celu ich działalności (hodowla ludzkości – ludzkich dusz itp…).

Nie można wykluczyć, że istoty te pochodzą również od Boga, który jest Ojcem Jezusa ! W licznych przypadkach UFO byty wykazują „pomocną dłoń”, lub nawet uzdrawiają chorych. Z innej perspektywy badacze wskazują na dziwne, wręcz celowe zaciemnianie celu przybywania do naszej rzeczywistości. Niepokojących informacji jest bardzo dużo i nie można wykluczyć, że UFO istoty są również tymi, które wykonują wyrok na ludzkości, a ten został nałożony przez Boga Jezusa Chrystusa ! W takim ujęciu należy przytoczyć ważne zdanie z Biblii, brzmi ono tak: „Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg.” Ewangelia wg św. Marka 10:18 W całej tej biblijnej zagadce przydatnymi stają się nagranie jakie posiadają badacze UFO, mogą sugerować istnienie innych rzeczywistości, nazywanych w Biblii: „otchłanią”, „morzem”, jak również istnienie innych, odmiennych, czy wręcz obcych inteligencji – w tym potworów, film dołączony do tego tekstu stara się to wyjaśnić. Skoro wspomnieliśmy o Biblii i o „wypływających inteligencjach”, prosimy sprawdzić kilka tekstów, które mogą sugerować istnienie „kosmicznego oceanu”…, linki poniżej, z którego „wypływają” te istoty.

Linki:

Błagajmy ! Prośmy na kolanach o zmiłowanie Pana, by nauczył nas „nauki Tego, który Go posłał” !

Najbardziej starożytna istota – tajemnice zakazanej duchowej archeologii

Megalityczna Dziewica „Prawdziwych Żydów”, obleczona w mistyczne światło – czyli opowieść o prawdziwej kosmicznej pustyni

Kosmiczno innowymiarowe tajemnice starożytnych mędrców Atlantydy – aera – Prośmy Pana o zrozumienie super tajemniczego Nowego Testamentu !

Medyczno duchowe skutki braku łączności z (wodnymi) istotami innowymiarowymi – z Bogiem

Potwory z głębin – kontemplacja tajemnicy otchłani„.

Tajemnicze „morze” i kosmiczna wieś Atlantydy – święty Kod Biblii w czasie medytacji – siedząc na „trawach

Kosmiczno innowymiarowe tajemnice starożytnych mędrców Atlantydy – aera – Prośmy Pana o zrozumienie super tajemniczego Nowego Testamentu !

Medyczno duchowe skutki braku łączności z (wodnymi) istotami innowymiarowymi – z Bogiem

Potwory z głębin – kontemplacja tajemnicy otchłani„.

Nadzwyczajny przekaz do prawdziwych Żydów – Duchowi Mnisi, obserwujący duchowy umsył – Logos Chrystusa

Analiza UFO istot wypływających z kosmicznych wód, mórz i rzek – symbole Biblii i nagrania wideo

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *