Antypapież BerGOG-lio poświęcił Rosję istotom płodności z innego wymiaru, czyli UFO ?

Zdaniem ludzi uduchowionych, to co się dzieje na tym świecie – zwanym przez astronomów planetą Ziemią, jest wynikiem niewidzialnych posunięć w sferze ducha, istot duchowych oraz decyzji Stwórcy Boga YHWH. Dlatego tak ważne jest śledzenie poczynań tajnych bractw, które opanowały Watykan. Część specjalistów egzorcystów podejrzewa, że obecnie urzędujący papież BerGOGlio jest opanowany przez bliżej nierozpoznane duchy, albo ducha, i nie jest to Duch Święty. Dlatego na synodzie w Rzymie pojawiły się figurki, które w pewnym momencie, tj. po kilku dniach, zostały określone jako wizerunki Pachamamy i zinterpretowane przez znawców katolicyzmu jako pogańskie boginie. Nie ulega wątpliwości, że ktoś te figurki do Rzymu przywiózł i zainstalował. Celem takiego działania musiał być jakiś nieznany nam plan. Podejrzewa się, a tak myślą ludzie Boży, że jest to początkowy etap przekształcania Watykanu w siedzibę Antychrysta, o którym wspominała Matka Boża w objawieniach z La Salette.

W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, 25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Franciszek miał dokonać aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Podczas objawień w Fatimie w 1917 r. Matka Boża przekazała dzieciom, że dla ratowania grzeszników przed piekłem należy m.in. wprowadzić nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca. Maryja prosiła także o poświęcenie Jej Niepokalanemu Sercu Rosji. Wyjaśniała, że „jeśli Rosja nawróci się, zapanuje pokój, jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła”. Czy wspomniana uroczystość z udziałem pastora Bergoglia była spełnieniem się woli Marki Boskiej ?

I tu dochodzimy do sedna tajnych działań watykańskiej sekty „Sankt Galen”, jak sami siebie określają jej członkowie, a są nimi biskupi kościoła katolickiego. Okazało się, a czekaliśmy na potwierdzenie tej informacji z ust doktora Krajskiego, że antypapież BerGOG-lio, jak go określają silni wyznawcy Chrystusa, podjął decyzję poświęcenia Rosji nie Matce Boskiej, a dokładnie, jak do tego doszedł przed chwilką wspomniany znawca katolicyzmu i Watykańskich sztuczek owej sekty: „niebiańskiej ziemi” !!! Przypomnijmy, „Pachamama” lub „Mama Pacha” (kecz. Matka Ziemia), to  inkaska bogini ziemi, wyobrażana pod postacią smoczycy. Jak informuje poważne opracowanie w tym temacie „Religion 101: Ceremonial Human Sacrifice” w ramach kultu Pachamamy składano ofiary z dzieci !

Jeśli uznać zdanie sporej liczby wyznawców Chrystusa, że istota „Pachamama” to w gruncie rzeczy mitologiczna „Matka Ziemia”, czyli „Gaja”, to musimy przypomnieć kim jest ta niebiańska inteligencja. Gaja wyłoniła się z Chaosu, tak więc była jednym z najstarszych bóstw (Protogenoi), uosabiała płodność i macierzyństwo. Sama z siebie zrodziła Góry (Ourosi), z miłości jej i Eteru rodzi się Morze (Pontos). W każdym okresie mitologii jest ona obecna w przeróżnych postaciach, szczególnie u pradziejów, gdy u boku swego syna, a jednocześnie męża, Uranosa, panuje nad światem i rodzi kolejnych bogów, potężne istoty UFO. Najpierw związała się z Pontosem, ze związku tego narodziły się pierwsze bóstwa morskie, są to Pontoidzi: Nereus, Forkos i Taumas oraz Pontoidki: Eurybia i Keto. Później stała się małżonką innego swego rodzonego syna, Uranosa. Z tego z kolei związku narodzili się: najpierw hekatonchejrowie, czyli sturęcy, następnie cyklopi, a w końcu tytani, czyli hybrydy !

Jeśli antypapież BerGOG-lio poświęcił Rosję istocie smoczycy Paczamamie Matce ziemi, bo chodzi tu tak na prawdę o ukrytą prawdziwą intencję, a nie tak bardzo dwuznaczny tekst poświęcenia, to zapewne dolał oliwy do ognia w sprawie wojny na Ukrainie ! Specjalista od nazwy „Paczamama”, misjonarz Ojciec Tomasz Szyszka tak informuje, czym jest owa tajemnicza istota z innego wymiaru. „Przetłumaczenie tej nazwy np. na język polski jest trudne, a nawet dosyć karkołomne. Wyraz składa się z dwóch członów: pacha i mama. Wielką trudność przysparza wytłumaczenie terminu pacha. W tradycji andyjskiej pacha odnosi się do czasu (rozumianego wg tradycji andyjskiej) oraz do przestrzeni (również pojmowanej wg logiki andyjskiej). Jest to więc andyjska koncepcja czasoprzestrzeni, którą fachowo określa się jako „obfitość archetypów wywodzących się z kultu ziemi”. Mówiąc jednak językiem bardziej przystępnym, dla Indian andyjskich ziemia nie jest jedynie materią – rzeczywistością pozbawioną życia. Jest ona raczej interpretowana przez nich jako osobowy symbol obiegu życiowych sił, najpełniej wyrażających się w aspekcie płodności. Pachamama jest bezpośrednio związana z tradycją uprawy roli oraz kultem płodności ziemi.

Skoro tak się sprawy mają, to należy przypomnieć, że w bardzo wielkim odsetku spotkań z UFO, albo lepiej napisać wzięć do UFO, dziwaczne istoty, tzw. „kosmici” (bogowie) uprawiają seks z ludzmi, zapładniają ludzkie kobiety by tworzyć nowe rodzaje humanoidów (np.: cyklopów?). Ogromna liczba ufologów zwraca uwagę na fakt ogromnego zainteresowania istot UFO ludzką płodnością ! Skierowanie głównej uwagi UFO istot na rozmnażanie ludzi w połączeniu z nimi, z kosmitami, opisywane jest jako niebywałe i często określane jako „napaść seksualna”, podkreślmy: będąca głównym zainteresowaniem tzw. kosmitów.

Czy intencją antypapieża BerGOGlia było by Rosja złączyłą się z niebiańską smoczycą Matką ziemią, czy raczej jak byśmy to powiedzieli językiem mitologii: z niebiańską istotą UFO, boginią płodności, która często jest opisywana również jako „Isztar” ?! Niebiańska inteligencja nazywana „niebiańską ziemią”, także Isztar to w mitologii mezopotamskiej bogini wojny i miłości, z czasem główna i jedyna licząca się bogini panteonu mezopotamskiego; jej kult rozpowszechnił się szeroko na całym obszarze starożytnego Bliskiego Wschodu – w Syrii i Fenicji (Asztarte) oraz Anatolii (Szauszka); w Babilonii czczona głównie w Uruk w świątyni E-ana („Dom nieba”). Jeśli chodzi o miłość cielesną, czyli „ziemię”, albo wspomnianą „płodność” to bogini ta jest uosobieniem miłości cielesnej i zachowań seksualnych; jest ona szczególnie związana z seksem pozamałżeńskim i z prostytucją !

Pozostają ważne pytania, jak wcześniej wspomnieliśmy, o intencje antypapieża BerGOG-lia i jego kolegów z sekty Sankt Galen, komu poświęcili Rosję ? Czy była to Maryja Dziewica, Matka Boska z Ewangelii, czy może smocza bogini Paczamama Matka Ziemia Gaja, albo Isztar ?! Czy masoneria kościelna mogła poświęcić Rosję Maryi, Matce Jezusa Chrystusa ? Czy takie rzeczy mogły się zdarzyć ? Dlaczego, jak zwraca doktor Krajski uwagę, poświęcono Rosję „niebiańskiej ziemi”, a nie dokładnie Maryi, Matce Jezusa Chrystusa ?! Pytania te należało by skierować do antypapieża, BerGOGlio, który jak pamiętamy prosił globalistów o szybsze wprowadzenie szatańskiego NWO.

 

Linki:

Papież BerGOGlio prosi globalistów o szybsze wprowadzenie szatańskiego NWO, przywołując nadprzyrodzoną istotę „Goga” ?

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Czy „Bramy piekielne” przejęły już Watykan ? Zagadka starożytnej megalitycznej „Skały”…

Obcy na Alasce – „Biblijnej Północy” – symbole istot innowymiarowycyh oraz filmy dokumentalne

Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”

Zaślepione umysły duchowych szmalcowników NWO, sterowanych przez istoty z „wyżyn niebieskich”?

Bardzo dziwne zachowanie papieża Frańciszka w sprawie zarazy koronawirusa

Memałe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

W pięćdziesiątą rocznicę promowanego przez ruch New Age „Dnia Ziemi” Franciszek-Bergoglio wzywa pogańską boginię przyrody do wybaczenia grzechów

Taktyka małych kroków

Antypapież Franciszek BerGOG-lio poświęcił Rosję istotom UFO płodności w ramach loży sankt gallen !!

Iluminacki schizmatyk paczamamowy Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej !

Szatański pomiot iluminacki NWO wtargnął do Watykanu razem z antypapieżem BERGOGIEM sługą Goga !!!

Dwa kosmiczne państwa bitwy Efezjan oraz antypapież BerGog sługa Goga realizuje plan! – Ks. Natanek

Kazania Ks. Natanka w sprawie rewolucji masońsko ufonautycznej w Watykanie Loży Sankt Gallen NWO GMO

Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous

Nauki kosmitów na Watykanie – Maryja to przepowiedziała ! – Ks. Natanek

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *