W Talmudzie znaleziono niezwykłe chrześcijańskie skarby – Badania doktora Johnsona ujawniają cudowne rzeczy !

W lato roku Pańskiego 2022 ukazała się książka rabinba Zev Porata pt. „Zdemaskowanie ducha chaldejskieg„. Znajdziemy w niej niezwykłą historię nawrócenia rabina, syna znanego i poważanego członka Sanhedrynu. Zapewne większość naszych czytelników zna tę opowieść, jest ona dostępna w filmie dołączonym do artykułu „Szokujące wyznania izraelskiego rabina sanhedrynu !„. Rabin Zev od wielu już lat walczy z duchem „chaldejczyków”, albo inaczej z duchem izraelskiego Sanhedrynu, czy innych wrogów Mesjasza Jezusa. Po swoim nawróceniu, po tym jak otrzymał przekaz „z Chmury”, od Istoty Nadprzyrodzonej, został oświecony, co było początkiem zmiany całego jego dotychczasowego życia. Od tamtego momentu zaczęły się jego prześladowania, podobne, albo takie same, jak w czasach Jezusa. Zaczęto go poniewierać, pozbawiono pracy, a nawet pobito, wszystko to, bo oficjalnie uznał Chrystusa za swojego Zbawiciela, ale i za prawdziwego Mesjasza Żydów. Zaczął życie na ulicy, bez finansowych środków, mieszkał w namiocie.

Dzisiejsi członkowie Sanhedrynu w Izraelu chcieli jednak by wrócił do danego życia, by odrzucił Mesjasza, był przecież wykształconym rabinem, następcą głównego szefa zgromadzenia. Rodzina nalegała, poproszono go by udał się do prawnika podpisać dokumenty, które pozwolą mu na dostanie życie, bez stresów. Wystarczyło podpisać oświadczenie o wyrzeknięciu się Mesjasza. To mniej więcej znana historia, ale do czasu książki nie wiedzieliśmy jak dokładnie wyglądała sytuacja, a co najważniejsze, co tam w tych dokumentach kazano podpisać Zevowi. Jak czytamy Szatan chciał skusić Porata sumą 1.5 miliona dolarów (słownie: półtora miliona ) a dodatkowo miał otrzymać posiadłości warte 40 milionów dolarów, wszystko to jeśli tylko podpisze… ! (słownie: czterdzieści milionów).

Była to spora sumka jaką by wielu chciało otrzymać. Zev był świadomy co się dzieje, z drugiej strony przechodził ciężki okres, straszliwy czas, mieszkał w namiocie, był bezdomny i sponiewierany ! Jak myślicie, co by zrobił zwykły człowiek ? Ale chrześcijanie nie są zwykłymi ludzmi, zwłaszcza rabin, który doznał nawrócenia ! I tu dochodzimy do filmu, który dołączamy do tego tekstu. W nim prezentujemy pracę doktora Kena Johnsona. Pokazuje nam niezwykłe, wręcz cudowne informacje z czasów Jezusa, ukrywane przez Sanhedryn, aż do teraz nikt nie wiedział co tam się działo w czasach Zbawiciela z członkami Sanhedrynu, a co najważniejsze kim byli i co robili Esseńczycy. Coś jednak wiemy o Esseńczykach z licznych prac wykopaliskowych i książek, ale jest to jakby za mgłą, wmawia się nam od lat, że to jakaś sekta, odszczepieńcy od prawdziwych Żydów. A tu się okazuje, że to oni byli prawdziwymi Żydami, a nawet byli członkami Sanhedrynu. Tak jak dzisiejszy Zev Porat, tak ówcześni Żydzi Esseńczycy byli prześladowani przez sektę Saduceuszy i Faryzeuszy, ale o tych rzeczach dowiecie się z filmu, zapraszamy !

Linki:

Szokujące wyznania izraelskiego rabina sanhedrynu !„.

Jak prowadzić akcję w częściowo zatwardziałym Izraelu ?

Ortodoksyjni rabini oświadczają: „Chrześcijaństwo jest Boskim darem dla świata”

Wybrani יהודים przez Wieczny Byt, mihu jehu di -מיהו יהודי

Globalne wydarzenia potwierdzają powtórne nadejście Jezusa ?

Izrael oczekuje antychrysta, czy może przygotowuje się na powtórne nadejście Jezusa ?

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Biblijne kody

Boskie Tchnienie

Dobre 15

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *