Poseł Braun zgasił w sejmie „świecznik”, ale nie jest to biblijna Menora ! Dlaczego nikt o tym nie mówi ?!

We wtorek  12.12.2023 roku w godzinach popołudniowych poseł Konfederacji Grzegorz Braun za pomocą gaśnicy proszkowej zgasił tzw. „menorę” w Sejmie. Po zgaszeniu świec chanukowych Braun pojawił się na mównicy sejmowej z wyjaśnieniem swoich czynów, jednak w większej części uniemożliwiono mu wypowiedź. Po tym zdarzeniu rozpętało się medialne piekło, wszyscy zaczęli wykrzykiwać coś o „biblijnej Menorze”, jakoby był to „zamach” na świętość, jednak odsuwając emocje na bok, „sejmowy świecznik” nie ma nic wspólnego z Biblią, jest aberracją małej grupki Żydów, którzy postanowili wymyśleć swoją wersję „Menory”. Prawdziwa biblijna „Menora” posiada siedem ramion, ta którą ugasił poseł Braun posiada ich dziewięć.

Nie chcemy wchodzić w cały ten szalony zgiełk i oskarżycielskie tony jakie buzują w sporej części polskojęzycznych elit, dobrą analizę tego co się stało w sejmie, jak również z panem Braunem, wykonał pan doktor Krajski, filmy dołączone. My ze swej strony staramy  się badać starożytność, zwłaszcza Biblię, wspaniały i nadprzyrodzony przekaz do ludzkości, podarowany wpierw Żydom, a potem nam gojom, przyjętym przez Boga YHWH na swoje sługi, byśmy się stali również Żydami, zgodnie z nauką Pisma – Słowem Boga.

Jak wspomnieliśmy, prawdziwa menora, zapisana w Biblii, i zrobiona przez Hebrajczyków na pustyni, posiada siedem ramion, ta którą corocznie podpalają w sejmie polskojęzycznym jest wymyślona i nie ma jej w Biblii, jest systemem obcym, wynikłym najpewniej w łączności z obcymi duchami, bo któż chce takie rzeczy robić, podpalać świecznik, którego nie nakazał robić Bóg Abrahama, Jakuba i Izaka ? Toż to obraza, jak twierdzi wielu prawdziwych rabinów – zwiedzenie ! W sejmie polskojęzycznym prowadzą akcję zwiedzenia dziewięcio ramiennym świecznikiem. Skoro nie jest to biblijny „świecznik” to komu, jakim istotom podpalają go polskojęzyczni prezydenci, obecnie Duda ? To wyjaśnił profesor Krajski i to wydaje się było motywem działania pana posła Brauna.

Przekaz zawarty w biblijnej Księdze Wyjścia (rozdział 37) zawiera opis budowy świecznika dla Przybytku przez Besaleela, syna Uriego, syna Chura z pokolenia Judy. Rozdział 25 Księgi Wyjścia opisuje dokładną instrukcję wykonania tego świecznika, podyktowaną Mojżeszowi przez Boga, a nie przez rabinów.

Od wielu już lat rabin Zev Porat tłumaczy taką sytuację jako bunt małej grupki rabinów, chcących wprowadzać swoje nauki zamiast Biblii ! Dołączamy tu najnowszą audycję (07.12.2023) w tym temacie, chodzi o wspomnianego super rabina, wyznawcy Maszijah’a Yeshui – Zev Porata, a ten jak kiedyś pisaliśmy, powinien zostać naczelnym rabinem Polski, zamiast rabinów obecnie panujących w tym umęczonym państwie i to on powinien zapalać prawdziwą siedmioramienną Menorą, z Chrystusem w tle, czyli całunem turyńskim, wówczas wszystko było by na swoim miejscu, w łączności z super Żydami – mesjanistycznymi !

Linki:

W Talmudzie znaleziono niezwykłe chrześcijańskie skarby – Badania doktora Johnsona ujawniają cudowne rzeczy !

Szokujące wyznania izraelskiego rabina sanhedrynu !„.

Jak prowadzić akcję w częściowo zatwardziałym Izraelu ?

Ortodoksyjni rabini oświadczają: „Chrześcijaństwo jest Boskim darem dla świata”

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *