Rok 2045 to bardzo tajemnicza data. Jest często stosowana prze światową elitę NWO. Co oznacza dla ludzkości ? Możliwe że w tym roku, lub gdzieś w pobliżu, zaczną się dziać rzeczy przełomowe, związane z działalnością tzw. „kosmitów” oraz aniołów. Pojęcie kosmity lub „starożytnego kosmity” zostało spopularyzowane dzięki teorii Ericha von Danikena, według której kosmici odwiedzali Ziemię już w czasach prehistorycznych. Biblia natomiast opisuje swoim własnym językiem, pojawienie się na tej planecie „Synów Boga”, którzy mieli doprowadzić do zmieszania ludzkiego DNA z ich własnym, co jak się okazało zmieniło Boski układ, i zapoczątkowało powstanie wielu dziwnych stworzeń.

Czasy obecne pod wieloma względami wcale się nie różnią od tamtych przedpotopowych. Także i dzisiaj słychać o istotach dokonujących „medycznych zabiegów” na „wziętych” ludzkich nieszczęśnikach. Obecne elity wiedzą znacznie więcej o ich procederze, niż nas o tym informują, w tym celu światowe media zalewane są hollywódzką papka dezinformacyjną, odnośnie prawdziwej natury i działalności tych istot. Całość naszej ludzkiej cywilizacji zaczyna zmieniać się drastycznie. Pogoń za nowymi technologiami przysłania człowieczeństwo i duchowość, natomiast innowymiarowe siły starają się utrzymać wszystkich w stanie otępienia, tak byśmy nie spostrzegli się co do naszej prawdziwej historii.

32

Nie ma w chwili obecnej oficjalnych wiarygodnych danych naukowych o istnieniu inteligentnych istot pozaziemskich, choć wielu naukowców zajmujących się astronomią, astrobiologią i filozofią jest zdania, iż choćby z przyczyn statystycznych gdzieś we Wszechświecie musi istnieć życie, w tym życie świadome. Przypuszczenia na temat ewentualnego nastawienia kosmitów są tematem licznych utworów fantastyczno naukowych. Temat ten pojawia się też wśród filozofów. Sami tzw. kosmici to nie wszystko co może nam zaoferować Wszechświat !

maxresdefault

Sprawy się komplikują, kiedy przyjmiemy istnienie Stwórcy Wszechświata, który nie tylko stworzył całą rzeczywistość, ale także inteligentne istoty anielskie – aniołów. Poglądy te osiągają swoją kulminację, gdy zaczyna się przed nami jawić możliwość trwania kosmicznej wojny duchowej. Jak wiemy z Ved oraz z Biblii, starożytne militarne sytuacje w naszym planie rzeczywistości były odnotowane w tych starożytnych zródłach ! Na przykład „Mahabharata” w dużej części zajmuje się działaniami wojennymi, w których biorą udział bogowie, półbogowie i ludzie. Wiemy, że Ziemia przed potopem była miejscem 'dziwnej’ działalności anielskich (oraz demonicznych) stworzeń. Również i dzisiaj, zdaniem coraz liczniejszej grupy badaczy, przygotowują się one do czegoś gigantycznego, możliwe że do wspomnianej na początku daty, do roku 2045 ! Zresztą Pismo Święte przekazuje nam informację o przyszłej wielkiej, także militarnej, bitwie wszechczasów w miejscowości Har Magedon !

about_alex1

Elity NWO oriętować się mogą znacznie lepiej w temacie zblizającego się globalnego wydarzenia, przyszłości roku 2045, czy uzyskali te informacje od istot które zajmują pozycję pośrednią między bogami a ludźmi, między sferą ziemsko-ludzką ?; pomiędzy – materialną, a sferą boską, czysto duchową; od istot o cechach na wpół ludzkich, na wpół boskich ?! Możliwe że tak właśnie jest, że kontaktują się z tego typu istotami, specjaliści tej tematyki nie mają wątpliwości, że coś dużego się kroi w tym wymiarze ! O tym właśnie opowiada film, który zmontowałem, zawiera wiele cennych informacji, które naświetlą państwu sytuację o przeszłości, oraz obecnej, w jakiej się znalazła nasza ciągle jeszcze ludzka cywilizacja. Ciągle jeszcze, bo właśnie rok 2045 ma być tym przełomowym, oby był czasem przybycia Zbawiciela Jezusa Chrystusa Pana !

Linki:

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

DARPA przetestuje mikroczipy, przeznaczone do kontroli ludzkiego umysłu”

Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Przedświadomość megalityczna

watchers-6

Ufo czasow ostatecznych – End times UFO delusion (2045 ?)

Dobre 146
Złe 8

Podobne Artykuły

6 thoughts on “Tajemniczy rok 2045 – wielki światowy przełom ?!

  1. Jasne? data 7.7.1977 nie wypaliła, rok 2000 nie wypalił,słynna data 2012 nie wypaliła, to wypali może być 2045,nie wszyscy to sprawdzą,na powtarzaniu tych bzdur ,na pewno ktoś na tym zarobi.

  2. Jeśli Autora tekstu to interesuje, to 400 lat temu Nostradamus napisał, iż w dniu 04.10.2044r. (a więc bardzo, bardzo blisko daty, którą on podał) przeleci koło Ziemi planeta Nibiru i nastąpi przebiegunowanie biegunów magnetycznych naszego Globu. To najprawdopodobniej wtedy nastąpią słynne 3 Dni Ciemności zapowiedziane np. przez Św. Ojca Pio w widzeniu z dnia 15.01.1957 roku oraz przewidziane w orędziach zmarłej w 2001r. amerykanki prorokini – Patrici Mundrof. Jak zapewne wszyscy Chrześcijanie wiedzą, w trakcie przedmiotowych dni dojdzie do ostatecznej walki między siłami Boga – Jezusa Chrystusa, a szatanem, demonami oraz ich ludzkimi sługusami z NWO. Wg Patrici Mundrof bitwa ta ma zakończyć się zwycięstwem armii dobra i cyt: „ … Jezus oczyści Ziemię z tego wszystkiego, co złe i co pochodzi od zła. Jezus położy głowę węża u Moich Stóp, a Ja ją zmiażdżę – Moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Jezus następnie pośle wszystkie demony do piekła i tam szatana przykuje łańcuchami. Ziemia podczas tego procesu oczyszczenia, zostanie dotknięta ogniem z nieba. Wszystko to, co zostało uczynione przez zło i jest złem, zginie w tym ogniu …”. Pozdrawiam – mam nadzieję, iż pomogłem autorowi niniejszego tekstu w zrozumieniu znaczenia daty 2045r.

  3. Rok 2033

    33 rok drugiego tysiąclecia, nawiązujący do 33 stopnia wtajemniczenia w doktryny masońskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *