Ksiądz Natanek inaugurował wielką narodową modlitwę za szybki rozpad diabelskiej Unii Europejskiej ! (Eurosowieciarzy)

W Piśmie Świętym istnieje zawartych bardzo wiele fragmentów, gdy ludzie zwracali się na modlitwie do Boga Jezusa. Najważniejszy dla chrześcijan jest przykład Zbawiciela, który modlił się nie tylko modlitwami liturgicznymi Synagogi; Ewangelie ukazują nam, jak wypowiadał głośno swoją modlitwę osobistą, do wzniosłego błogosławieństwa Ojca YHWH. Katechizm Kościoła mówi: Modlitwa ustna jest niezbędnym elementem życia chrześcijańskiego. Uczniów, przyciąganych cichą modlitwą Nauczyciela, uczy On modlitwy ustnej : „Ojcze nasz”.  Rolę najstarszego modlitewnika i śpiewnika ludu Bożego pełniła Księga Psalmów. Wykorzystywali je w swojej modlitwie zarówno Żydzi jak i pierwsi chrześcijanie.

Istnieje również modlitwa wstawiennicza – jest darem Ducha Świętego: “To sam Duch Święty przyczynia się za nami w błaganiach zgodnie z wolą Bożą” (Rz 8, 26-27). Modlić się wstawienniczo oznacza równocześnie jednoczyć się z Chrystusem Zmartwychwstałym, który “żyje i wciąż wstawia się za nami” do Ojca (Hbr 7, 25). “Chrystus bowiem wszedł do samego Nieba, aby teraz wstawiać się za nami przed obliczem Boga” (Hbr 9, 24). Modlitwa wstawiennicza niesie ze sobą wiele łask. Trzeba pamiętać, że nie wiąże się ona z żadnym magicznym spełnianiem próśb i życzeń. Jej skutkiem jest nie tylko uzdrowienie fizyczne, czy psychiczne, ale przede wszystkim głęboka przemiana serca, nawrócenie uczynione mocą Pana Jezusa.

Modlitwę, w której modlimy się w czyjejś intencji, nazywamy modlitwą wstawienniczą. Modlitwa w intencji może być również kierowana jako uwalniająca od zniewolenia ! Właśnie w takiej intencji rozpoczęła się wielka modlitwa na pustelni Ks. Natanka, jej celem jest prośba o rozpad Unii Europejskiej, co będzie skutkowało uwolnieniem się z diabelskiego zniewolenia eurosojuza, od mordów szwadronów diabła, które likwidują ludzi nienarodzonych, przebywających w łonach matek, od całego zła genetycznych UFO humanoidów, i wielu innych szatańskich wynalazków eurosowieciarzy z loży duchów otchłani (synów ciemności) !

Prosimy w wsparcie działań naszego Rodaka Ks. Natanka w jego dziele modlitwy uwalniającej od europejskiego bafometa ! Ks. Natanek to nasz Narodowy skarb, powinniśmy o niego dbać ! Podobnie jak o polityków którzy identyfikują się z tym wspaniałym kapłanem, z jego planem intronizacji Chrystusa na Króla Polski ! Plan uwolnienia od zła eurokratów, ich popleczników, ich boga otchłani, jakiego czczą przy budowie różnych tuneli jest realny, jest w zasięgu mocy Boga Jezusa, do którego wszyscy członkowie katolickiej loży Słońca – Synów Światłości – się modlimy ! Prośmy na kolanach i w modlitwach…

Linki:

Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Cywilizacja UFOnautyczna chce skazać Ks. Natanka za głoszenie prawdy o produkcji humanoidów ! (Czy Ordo Iuris pomoże ?!)

Krótka historia wojny duchowej i udziału w niej Polaków – Polska odparła atak globalnego Antychrysta już w roku 1172 !

Satanistyczna ceremonia podczas otwarcia najdłuższego i najgłębszego tunelu kolejowego na świecie

Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II

Megalityczna Dziewica „Prawdziwych Żydów”, obleczona w mistyczne światło – czyli opowieść o prawdziwej kosmicznej pustyni

Megalityczny Kościół, czyli „Niewiasta zrodzi” super mistycznych chrześcijan, uciekną na specjalne miejsce „pustyni (Arrakis)”

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Dobre 17
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *