Polska kolejny raz najechana ? – szachownica 2015, część II

Już za kilka dni wybory do sejmu. Wraz z nimi dokonamy selekcji, w którym kierunku ma zmierzać Polska, i nie chodzi wcale o drogę materialną, bo ta została zniszczona przez banksterskie rządy platformiano pe-eselowskie, ale o decyzję, czy mamy iść w stronę przeciwną od „europejskiej” autodestrukcji islamsko iluminackiej, zwanej czasami cywilizacją śmierci. Gdyby żył jeszcze słynny polski rolnik Jan Wolski, wzięty na pokład reptilian, to możliwe że nazwał by obecną EU, jej duchowy kształt, potworanckim.

To właśnie obecna peowska, i o zgrozo (niby) rolnicza PSLowska władza aresztuje rolników, którzy bronią naszej polskiej ziemi przed oddaniem jej w obce ręce. Naród bez własności, bez własnej ziemi, z którą jest duchowo związany, skazany jest na niewolnictwo. Oczywiście plany tajnych duchowych organizacji sięgają o wiele dalej, niż tylko fizyczne zniszczenie państw narodowych. Liczni znawcy tematu podkreślają, iż chodzi im głównie o nasze dusze ! Stąd też wybory 2015 będą wyborami także w płaszczyznie nadnaturalnej.

Za kilka dni okaże się, czy w sejmie, większość należeć będzie, wreszcie, do duchowo stabilnych Polaków, czy może potrzebne będą kolejne dodatkowe wybory. W najnowszej historii Polski nie było chyba partii bardziej oddanej sprawie iluminackiej niż PO. To właśnie ta wampiryczna polityczna zbieranina starała się uchwalać najbardziej antyludzkie prawo ze wszystkich dotychczasowych, od roku 1989 ! Takie działania miały oczywiście na celu niszczenie chrześcijańskiej cywilizacji człowieczej. W pewnym sensie całkiem niezrozumiałe posunięcia koalicji PO-PSL stają się jasne gdy przeanalizujemy je pod kątem duchowym – służalczej postawy (mentalnej) względem światowych UFO elit.

Matka_Boza_z_Guadalupe

Minione lata pokazują, że tego typu władza, starająca się usilnie realizować całkiem obcy nam kulturowo duchowy plan NWO, nie uznawała głosu krytyki, każdego opornego nazywając pisowcem, pokazując w ten sposób jak niskich lotów są marionetkami(często bardzo nienawistnymi) ! Czy można tą sytuację jakoś wyjaśnić, czy wysoki status materialnej zamożności polskojęzycznych 'panów na włościach’ przekłada się na moralność, na jakość władzy, bądz uduchowienie ? Z obserwacji życia publicznego wynika, że stwarza się straszliwe (również paranormalne ?) naciski, by przypadkiem nie pisać i nie mówić nic o prawdziwej niewidzialnej (duchowej) strukturze aparatu NWO, o kluczowej sprawie związanej z zarządzaniem zbiorowościami ludzkimi poprzez iluminatów, o tym że są kontrolowani przez istoty obce.

17

Co takiego dzieje się w Polsce, że jako naród nie możemy się podnieść z kolan ? Jakie niewidzialne siły nas zniewalają, wciąż i nieprzerwanie od roku 1945, a może i wcześniej ? Dlaczego ciągle jesteśmy poniewierani, i to nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim duchowo ?! Kto i dlaczego zatruwa nasze umysły ? Jakie istoty oraz istota się za tym wszystkim kryje ?

Dlaczego w Polsce jest tyle niepokojów ? Komu zależy by ciągle podsycać wzajemną niechęć Polaków do siebie samych ? Czy można wskazać jakąś organizację odpowiedzialną za coraz większe ubóstwo materialne i co ważniejsze duchowe ? Czy tzw. polska klasa polityczna oraz szeroko pojęte elity nie są przypadkiem siedliskiem największej NA ŚWIECIE koncentracji ludzi uwikłanych w coś co jest bardzo niebezpiecznym globalnym zjawiskiem duchowo okultystycznym ? Św. Juda mówi: “Oni to powodują podziały, [a sami] są cieleśni [i] Ducha nie mają”. (Juda 19)

shroud-jesus

Jakie pokolenie Polaków zostanie wyhodowane gdy na czele narodu i na uczelniach stoją ludzie oddani nie polskiej sprawie ? Czy jest jeszcze w Polsce ktoś świadomy zagrożenia i tego skąd ono pochodzi ?! Obrona przed nimi wcale nie jest łatwa ponieważ walka ta trwa na poziomie duchowym, a przecież Maryja, Jezus i Bóg YHWH jest ciągle dla wielu zabobonem i ciemnogrodem, taki jest właśnie ich plan, ich to znaczy kogo ? Trochę sprawę naświetli poniższy film…

Zródła:

http://www.bibula.com/?p=83737

Polska kolejny raz najechana ? 

Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa – Michael Hoggard

Dobre 61
Złe 4

Podobne Artykuły

9 thoughts on “Polska kolejny raz najechana ? – szachownica 2015, część II

 1. „Bogu dziękujcie”. Tak. Trzeba dziękować Bogu. To jest zasadniczy warunek, aby „nie gasić ducha”. Słowa Apostoła są wezwaniem i przestrogą zarazem. Jeśli Bóg dał nam siły ducha potrzebne do „przejścia przez Morze Czerwone” – jeszcze raz odwołuję się do tego porównania księdza prymasa – to teraz, wędrując ku przyszłości, nie możemy zrażać się trudnościami. Te trudności są nieodzowne. Należą one poniekąd do samej istoty przemian, jakie muszą się dokonać. Przejście od społeczeństwa „zniewolonego” do społeczeństwa obywatelskiego, suwerennego, do Rzeczypospolitej, stawia przed każdym nowe zadania. Przeciw ich podjęciu działają dawne nawyki, a częściowo też dawne struktury, których nie sposób wymienić z dnia na dzień.

  „Ducha nie gaście” to znaczy też: nie pozwólcie się zniewolić różnym odmianom materializmu, który pomniejsza pole widzenia wartości – i człowieka samego też pomniejsza. Duch Prawdy, którego przyniósł Chrystus, jest źródłem prawdziwej wolności i prawdziwej godności człowieka.””
  św. JP II czerwiec 1991

  „Duch Prawdy, którego przyniósł Chrystus, jest źródłem prawdziwej wolności i prawdziwej godności człowieka” – Tego Ducha nie da się w Polsce zniszczyć!

 2. „Wiele krajów euro-atlantyckich odeszło od swoich korzeni, w tym od wartości chrześcijańskich. Stosuje się zasady, które umieszczają na tym samym poziomie wielodzietną rodzinę i partnerstwo tej samej płci, wiarę w Boga i wiarę w szatana. To jest droga do degradacji„.

  Powyższy cytat pochodzi z przemówienia byłego komunisty W. Putina. On nie pozwala na gaszenie ducha swojego narodu. Tak samo Łukaszenka nie poddaje się trendom j-satanistów.

   1. W perspektywie chrześcijańskiej człowiek przyjmujący naukę Chrystusa powinien całkowicie poświęcić się i zaangażować na rzecz podstawowej wartości, jaką jest zbawienie. Tak widziana wartość podstawowa przekracza i przechodzi przez wszystkie inne wartości, które najogólniej możemy zdefiniować jako wartości ogólnoludzkie.

    Tego rodzaju wartości ogólnoludzkie, wyrosłe z wielowiekowego doświadczenia poszczególnych pokoleń związanych z przeżywaniem tego, co dobre, wartościowe i święte, są bogactwem definiowanym jako wartości humanistyczne.

    W różnych ideologiach i wyznaniach religijnych funkcjonujących na za-sadzie ideologii można mówić o specyficznym systemie wartości. Chrześcijaństwo wśród wszystkich innych religii stanowi tutaj wyjątek. Mamy w nim bowiem do czynienia z faktem Wcielenia Boga w naturę ludzką, złączenia wartości boskich i ludzkich. W miejsce zaś jakiegoś systemu wartości mamy w Nim, Chrystusie, personalny symbol wartości. Jeśli więc ktoś przyjmuje prawdę o Bogu, który stał się człowiekiem w Jezusie Chrystusie, nie może podtrzymywać rozdziału pomiędzy tym, co ogólnoludzkie i tym, co chrześcijańskie.

    Chrześcijanie przyjmują więc „wartości ogólnoludzkie”, ale poszukują ich jeszcze większej głębi, ich pełni i integralności, poszukują sensu przekraczającego ten, który zdolny jest nadać im człowiek. Poszukuje się bowiem w chrześcijaństwie jeszcze i tej perspektywy patrzenia na wartość, jaką ma sam Bóg.

    Wartości chrześcijańskie można rozumieć jako:
    1. treści czysto nadprzyrodzone, prawdy wiary, niesprawdzalne racjonalnie, przesądzające o tym, że chrześcijaństwo jest religią historyczną, a nie naturalną;
    2. prawdy objawione, wprost odnoszące się do człowieka i jego życia, o charakterze antropologiczno-etycznym, np.: grzeszność człowieka, konieczność odkupienia, cel ostateczny, sąd Boży, Dekalog, Sakramenty, Kościół;
    3. treści chrześcijańskie i ich rola w życiu człowieka, kulturze i dziejach ludzkości.

   2. to slogan partyjny !religie to taki lep na muchy!..ten co rozlicza ponoć grzechy nie rozlicza ich z klucza partyjnego! .. jeśli by tak robił traciło by to nepotyzmem!

    1. Religia należy do natury człowieka, taki pogląd podziela wielu antropologów, jest wbudowana w ludzką naturę, możliwe że zakodowana w ludzkim DNA…, Stwórca wbudował ową wyższą kulturę – naturę w stworzonego człowieka, ale i dał mu wolną wolę, dlatego państwo mogą głosić swoje niedowiarstwo oraz brak zrozumienia wyższych idei 🙂

     1. co do Religi to tego bym nie powiedział …jakaś indywidualna forma wiary to tak!;))) ale dobudowywać do tego zaraz obóz partyjny ..okopywać się w takim czy owakim wyznaniu religijnym (to zawęża horyzont,klapki) .. .przypomina mi to udawany spór na programy partyjne i ich realizacje ..żaden program dogmaty itp i żadna religia wyznanie nie ma monopolu na uszczęśliwianie wszystkich dzieci bożych na całej ziemi…tak jak każdy człowiek inaczej postrzega otaczający go świat tak i te religie robią to po swojemu i chrześcijaństwo w tym temacie nie odbiega od innych wyznań…tylko przez pryzmat wiary taki czy owaki nazwę to partyjniak religijny(bez urazy) uważa swa religie jako wyjątkową…do tego żeby ludzkość podźwignęła się z kolan; wojen,doktryn religijnych ,partyjniactwa religijnego ,wszechobecnego zniewolenia w krainie szczęśliwości posiadania władzy nad owcami…wystarczy świadomość każdego człowieka ze boga i wiarę ma się w sobie od poczęcia ..manifestować tego nie musimy nigdzie na pokaz… sprzedać wszystkie majątki ;kościoły , ziemie ,zło TO..a pieniądze rozdać potrzebującym… to jest właśnie wiara ..niewidoczna, ale pełna duchem, pełna osobistych NIE zbiorowych misteriów…wiara nie potrzebuje poklasku nie potrzebuje wyznań i kościołów ani pokazowych sztuczek kuglarskich .ona jest w każdym od poczęcia… jeśli tak się na ziemi stanie to ustna wojny, ucisk ludzi poprzez wiarę itp.. wszystkie wojny właśnie z tego powodu były toczone…wtedy ludzkość wejdzie w inny cywilizacyjny aspekt rozwoju … żeby się tak stało muszą upaść wszystkie bez wyjątku kościoły religijne-partyjne…a oni władzy- ludzi bogów bez przelewu krwi nie oddadzą …także wiesz dlaczego ostatnia lll wojna religijna będzie tak ważna dla ludzkości ona zmiecie z powierzchni ziemi wszelki religijne dogmaty itp pierdoły zniewalające ludzi każące im mordować się w imię wiary …konkludując religie i kościoły nie :(((..wiara jak najbardziej tak:))) i to wiara (rozmowa z bogiem) indywidualna sprecyzowana bezpośrednio a NIE na pokaz

 3. Powiem szczerze – żadna partia i religia nie jest mi potrzebna….
  Wystarczy, że obserwuję świat wokół siebie i wyciągam wnioski .
  A co będzie po śmierci fizycznej…. wtedy będę się zastanawiał ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *