Wielkie otwarcie w profetycznej Ameryce, nowa telewizja SkyWatch TV

Spora część polskich chrześcijan, znająca język angielski, z pewnością słyszała o świetnym amerykańskim programie „Prophecy In The News” Jego gwiazda Gary Stearman, w sierpniu roku 2014, postanowił odejść z programu. Zdecydował się przyłączyć do Toma Horna, innej osławionej osobistości świata amerykańskiego chrześcijaństwa. Wspólnie mają tworzyć nową telewizję „SkyWatch TV„. Podpisano już umowy z różnymi stacjami kablowymi USA. Chrześcijańskie książki Toma Horna uzyskują znakomite nakłady, choć są one często określane jako literatura z pogranicza fantastyki naukowej lub baśni.

Gary-S.

Na zdjęciu powyżej Gary Stearman.

Nie wdając się w szczegóły, jego twórczość jest także wykorzystywana w produkcjach z Hollywood. Projekt chrześcijańskiej telewizji Horna dzięki wspaniałej postaci Garego Searmana może odnieść wielki sukces, na co się oczywiście zanosi, znając zwłaszcza zapraszane wielkie postacie profetycznej społeczności chrześcijańskiej Ameryki. Stearman spędził 28 lat prowadząc „Prophecy In The News” – PITN („Przepowiednie w wiadomościach„) oraz pracując jako edytor magazynu o tej samej nazwie. Horn jest generalnym derektorem „Defender Publishing Group„, w której wydał słynne pozycje książkowe jak” “Zenith 2016” and “Blood on the Altar: The Coming War Between Christian vs. Christian.” („Krew na ołtarzu: nadchodząca wojna pomiędzy dwoma grupami chrześcijan„)

37dd780ed2f21336c39fcee706d3476e

Stearman i Horn uzgodnili, że ich nowa telewizja ma być narzędziem badającym biblijne przepowiednie, starającym się skorelować obecne, szybko rozwijające się światowe wydarzenia, z biblijnymi przepowiedniami zawartymi w Piśmie Świętym. Wnioskując z prac Horna, Quayla, Humpa jak i Marzulliego, program będzie poruszał tematy trudne jak i kontrowersyjne dla większej części społeczności chrześcijan obecnego wieku, zwłaszcza gdy uzmysłowimy sobie, iż spora część ludzkości jest pod silnym wpływem WIELKIEGO ZWIEDZENIA (teorii ewolucji, ufonautów jako dobrych kosmitów)

stevequayle2

Po opuszczeniu PITN, organizacji założonej przez znanego biblistę J.R. Church’a, programy jak i magazyn będą dalej prowadzone dzięki pracy dr Kevina Clarksona, który zastąpił Garego. Stearman jest znakomitym znawcą Biblii, jest autorem książki, o której już wspominałem w artykule: „Podróże w czasie, dowody ?„, nosi ona tytuł „Biblijni podróżnicy poprzez czas: Jak hebrajscy prorocy złamali bariery czasoprzestrzeni„, natomiast Tom Horn lubi specjalnie tzw. „czarne” zakamarki Pisma Świętego, w swoich pracach porusza ukrywane tematy jak: trans humanizm, UFO, UFO porwania, sztuczna inteligencja, projekty DARP-y, grzebanie tajnych agencji w ludzkim i zwierzęcym DNA oraz wszelkie tajne przedsięwzięcia NWO, które są według tych autorów również przepowiedziane w Biblii, lub mają z nią związek. Stearman, Horn, Marzulli oraz inna chrześcijańska gwiazda Doug Hamp są protestanckimi pastorami, wykładającymi Pismo Święte w różnych zborach. (Zdjęcie Doug Hamp)

maxresdefault42443

Największym sukcesem wydawniczym Toma Horna jest niewątpliwie jego książka „Exo-Vaticana„, o której z pewnością jeszcze usłyszymy i w Polsce, może ktoś się zdecyduje ją przetłumaczyć, co było by udanym przedsięwzięciem finansowym, na rynku 35 milionów polskich chrześcijan. Razem z Gary Stearmanem z PITN odszedł jego kolego Bob Ulrich, który poświęcił 25 lat swojego życia na prace związane z marketingiem, teraz będzie również pracował dla nowej „SkyWatch TV”

ontrail2

Nowe studio ma być tylko częścią większej całości, w której znalezć się mają także inne bardzo ważne pomieszczenia, zlokalizowane na posiadłości w Missouri. Z tego co mówi sam Horn, ma tam być dodatkowo jakieś labolatorium, w którym ma się badać wiele dziwnych rzeczy. Można się domyślać, że chodzić może, na przykład o UFO implanty wydobyte przez doktora Leir’a, a zarejestrowane przez zespół L.A. Marzuliego. Trzeba pamiętać, że przed dziwnym zgonem dr Leir skarżył się na brak urządzeń zdolnych rejestrować transmisję tych mikro urządzeń, nie wspominając o potrzebnym naukowym zespole zdolnym zdekodować taki sygnał !

Zdjęcie pierwsze, w kolejności Steve Colbern i dr Leir, specjaliści od wydobywania i badania implantów UFO

Steve n Dr. Leir

Avi-Lipkin77

Pamiętając o grupie znanych osobistości jak L.A. Marzulli, Steve Quayle, Doug Hamp, Avi Lipkin, Douglas Woodward, Bill Salus, Gary Frazier, Russ Dizdar, Doug Stauffer, Brien Foerster i innych, należy przyjąć, iż nowa telewizja uzyska wysoką oglądalność i stanie się przebojem pośród środowisk chrześcijańskich. Budynek z wykończonymi studiami ma być oddany do użytku już pierwszego lutego 2015, a pierwsze programy zostaną wyemitowane prawdopodobnie pod koniec miesiąca. Czekamy z niecierpliwością na amerykański głos w ogólnoświatowej debacie związanej z przyszłością rodzaju ludzkiego, na nowe odkrycia w słowie i archeologii zwiazanych z prawdziwym przesłaniem Boga Izraela, Stwórcy człowieka i Wszechświata.

brien-l-a

ProphecyWatchers

10661743_835629553148541_5861598063258690706_o
Zródła:

Home

http://www.douglashamp.com/

http://www.raidersnewsupdate.com/

http://www.stevequayle.com/

https://www.youtube.com/user/prophecywatchers/videos

https://www.youtube.com/user/sbpitn/videos?view=0

Coming soon! SkyWatchTV with Gary Stearman and the News Raiders Team

https://www.youtube.com/watch?v=c-PrK8G5G2k

Prophecy Watchers Return to Television!

Prawdziwa tajemnicza historia ludzkosci – Ewolucja Urojona HD

Czy UFO jest wśród nas ? PL. HD – Are aliens among us ?

Konferencja ufologiczno biblijna – L. A. Marzulli 2014 – Dni Noego ponownie ?

Tom Horn, Gary Stearman & Bob Ulrich – Rise Of The Cyber Gods

https://www.youtube.com/watch?v=2Ro6CYUwLPg

Projekt BlueBeam, UFO i Watykan. Możliwość zwiedzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=k8VJQM7tOVk

Dobre 93
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *