Drugiego lutego 2018 w polskiej internetowej i chrześcijańskiej gazecie pojawił się wyjątkowo ważny artykuł. Zapewne mało kto go zauważył, nie było o nim słychać, nikt o nim nie wspomniał w mediach głównego nurtu. Opisywał przełomowe społeczne technologie, ale może o tym za chwilę…

W roku 2017 załamała się światowa gospodarka, brakuje żywności i bogactw naturalnych, kraj podzielono na paramilitarne strefy zarządzane przez policję. Telewizja zostaje pod kontrolą rządu, a najpopularniejszymi programami stały się programy odwracające społeczną uwagę. Sztuka, kultura i informacja podlegają ostrej cenzurze. Mimo że nie jest tolerowany żaden sprzeciw w podziemiu działa słaby ruch oporu. Gdy współcześni gladiatorzy nie poddali się, zastosowano drastyczniejsze metody…”

Tekst w cudzysłowu który właśnie przeczytaliście jest wstępem do (proroczego) amerykańskiego filmu z roku 1987, przypominacie sobie jego tytuł ? Nie ? Może jeszcze jedna podpowiedz: „Los Angeles w roku 2017 mało być rządzone przez totalitarny rząd Nowego Porządku. Policjant Ben Richards (Arnold Schwarzenegger) odmawia wykonania rozkazu strzelania do motłochu (Według doktora Krajskiego to nazwa elit określająca zniewolonych ludzi – „451 stopni motłochu„). W rezultacie zostaje skazany na więzienie. Gdy odsiaduje wyrok, w reżimowych mediach popularność zdobywa program Uciekinier. Zasady są proste: ludzie są ścigani przez zawodowych morderców. Twórca programu Damon Killian (Richard Dawson) proponuje, żeby do programu trafił uczciwy policjant Richards.”

USA to bardzo tajemnicze miejsce. Tom Horn w jego książce: „Sabotażyści: jak zakonspirowany czarny-okultystyczny rząd manipuluje amerykańskim społeczeństwem poprzez Waszyngton” („Saboteurs: How Secret, Deep State Occultists Are Manipulating American Society Through A Washington-Based Shadow Government In Quest Of The Final World Order!„) opisuje całą ukrywaną historię poświęcenia tego państwa Nachaszowi – istocie anielskiej. Akt ten nastąpił na samym początku, w momencie ustanowienia Stanów jako organizacji państwowej. Przykładowo Polska została poświęcona Jezusowi przez Mieszka Pierwszego, następnie 9 listopada 2016 Jezusowi Miłosiernemu przez hierarchię i prezydenta Dudę oraz wcześniej Maryi Dziewicy w czasie składania Ślubów Jasnogórskich 26 sierpnia 1956 roku, tak Stany Zjednoczone ustanowiły akt oddania się wspomnianemu duchowemu bytowi. Patrząc z tej perspektywy wszystko co dzieje się w USA ma (duchowy) wpływ na globalne zdarzenia, na politykę, na zarządzanie społeczeństwami.

W ostatnich latach obserwujemy wyjątkowo szybką realizację planu zmiany ogólnoludzkiej psychiki, zmianę określonych społecznych zachowań dzięki zastosowaniu „społecznej inżynierii„. Do końca lat dziewięćdziesiątych Hollywood w swoich produkcjach jeszcze dawał radę coś przemycić z ich planów. Po roku 2001, kiedy miało miejsce okultystyczne wysadzenie z 11 września, nadzorowane przez „anioła czeluści”, srebrny ekran stał się bezdusznym orwellowskim narzędziem psychomanipulacji. Już na samym początku filmu „Uciekinier” możemy usłyszeć o planach wyznawców Nachasza („a z nim strąceni zostali jego aniołowie” Apokalipsa 12:9).

Na szczęście nie wszystko idzie im tak jak sobie to zaplanowali, jednak wiele im się udaje. W tym momencie wróćmy do daty drugiego lutego 2018, do zaznaczonego na samym początku artykułu. Chodzi o tekst z portalu PCH24, jego tytuł to „Totalitarne zakusy chińskich władz: pomoże sztuczna inteligencja„. Jak zwykle chrześcijański PCH24 nie zawodzi ! Mało który redaktor mediów reżimowych oficjalnie zastanawia się nad „realizacją ufonatycznego planu„. W tzw. „Narodowej TVP” słyszymy ciągle o sukcesie w walce z mafią vatowską, ale nie ma nic o wygranej z mafią Nachasza ! Za to mamy w Polsce ukrywane odgórne wprowadzanie jego zaleceń.  (PiSowskie NWO odwraca naszą uwagę ?)

Plan coraz większego zniewolenia ludzkości przez powstającą sztuczną inteligencję staje się namacalnym faktem. To nie są już li tylko wymysły pisarzy sci-fi. Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, czas raczkującej SI będzie wspominany z łezką w oku jako „epoka tranzystora łupanego„. Chińska bestia rozpoczyna nową erę totalitaryzmu – marzenia technokratów. Jak by tego było mało, już teraz, w roku 2017/2018 działa technologia audio/video, ta sama co w filmie „Uciekinier”, która pozwala na żywo manipulować obrazem i dzwiekiem ! (Proszę zobaczyć to co już jest realnie do wykonania, a co było niedawno sci-fi, na dodatek scena zmontowana przez SI !)

Komputerowo generowani aktorzy to już rzeczywistość. Przekroczenie granicy szczegółowości

Obecny rząd (trochę propolski) musi wykonywać wszystkie zalecenia „Organizacji Lucy Trust„. Z tym musimy się chyba pogodzić, przynajmniej do wyborów w 2019. Kto wie, może wtedy do sejmu dostanie się jakaś partia prawdziwie chrześcijańska – katolicka. Może uda się również panom Kowalskiemu i Chojeckiemu. Jeżeli prezydent Trump bedzie jeszcze żył to mamy szansę na duchową – moralną odbudowę Narodu, na konstrukcję „Trójmorza” i odzyskanie duchowej wolności. Niestety „Lucy Trustposuwa się szybkimi krokami – pożera. Jak donosi Alex Jones i inni „Uciekinierzy”, są blisko wprowadzenia internetowej (globalnej) cenzury.

Musimy być przygotowani do realizacji tego co zostało przedstawione w pierwszych sekundach filmu „Uciekinier”. Jako Słowianie mamy inną społeczną naturę od zachodnich społeczeństw całkowicie przeflancowanych ideowo.  To właśnie nam święta Faustyna przekazała wyjątkowe przesłanie Jezusa. Możliwe jest nasze „wywyższenie w potędze i świętości„, jednak musimy w końcu się zacząć bronić ! Wszelkiego rodzaju antyludzkie – ufonautyczne ideologie, jak zbrodniczy Gender, w tym bioinżynieria GMO, muszą być z Polski wyrzucone ! Tak nam dopomóż Bóg YHWH – Duch Święty i Jezus Chrystus Pan !

Linki:

Kilka słów do wykładu księdza Jarosława Bukowskiego – polski ruch oporu

Chiny tworzą totalny system kontroli społecznej. Przeprowadzają eksperyment na niespotykaną skalę

Chiny wprowadzają wirtualnych prezenterów informacyjnych, wygenerowanych przez sztuczną inteligencję

Komputerowo generowani aktorzy to już rzeczywistość. Przekroczenie granicy szczegółowości

Tradycja i postep w Kościele

Nie witasz imigranta – popełniasz „największy grzech”! Tak twierdzi włoski hierarcha

Wstrząsający pokaz mody: obcięte głowy, martwe zwierzęta. Czym zachwyca się świat?

http://www.pch24.pl/slepota-wobec-zagrozenia-gender—wielki-blad-rzadu-pis,56217,i.html

Totalitarne zakusy chińskich władz: pomoże sztuczna inteligencja

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Masońska wojna informacyjna z Kościołem Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym (Aktualizacja 2.0)

http://www.pch24.pl/totalitarne-zakusy-chinskich-wladz–pomoze-sztuczna-inteligencja-,57513,i.html

http://www.pch24.pl/tradycja-i-postep-w-kosciele,58487,i.html

Zwłaszcza polecamy pierwsze zamieszczone tu w kolejności cztery filmy !!!

Face2Face – Real time Face Capture and Reenactment of RGB Videos (CVPR 2016 Oral)

Nothing You See Here Is Real („technologia audio/video, ta sama co w filmie, która pozwala na żywo manipulować obrazem i dzwiekiem”)

Xinhua’s first English AI anchor makes debut

Ujawniona potęga organizacji dwóch trójkątów Abaddona !

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

Polski duchowy ruch oporu przeciw organizacjom dwóch trójkątów

prof. Mirosław Dakowski ” „Istnieje międzynarodowe żydostwo, które posiada całe media na świecie”

Plan psychomanipulacji polską opinią – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński – POLECAMY !!!

Nadchodzi rewolucja ufonautyczna

Oczyszczanie przedpola przed żydowską okupacją Polski – Stanisław Michalkiewicz #27 KONDOMINIUM News

https://www.youtube.com/watch?v=ZtrecXj4FWo

Jak zabijają i torturują służby – Ewa Pawela 16 lut 2018

https://www.youtube.com/watch?v=IvxNHdnhfJI

Ks. Piotr Natanek – 250 rocznica zawiązania Konfederacji Barskiej 24.02.2018 – POLECAMY !!!

Wojciech Reszczyński „Amerykańscy Żydzi nie zrobili nic, aby uratować swoich współbraci”

Bardzo ważny program w tym temacie !!! „Globalizacja duchowości pogańskiej cz.I” 7 lut 2018

Krzysztof Bosak o kłamliwym filmie, w którym żydowska fundacja szkaluje Polaków

Krzysztof Karoń: „Nie ma większej gangreny niż słowo innowacyjność”

Saboteurs: Dr Tom Horn with Steve Quayle

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Dobre 27
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *