Polski Kościół Katolicki megalityczny i kosmiczny jest dla wielu chrześcijan ostoją normalności, pomijamy tu oczywiście ostatnie lata rewolucji, jaka ma miejsce we wnętrzu tej organizacji, a którą przepowiedziała Maryja Dziewica. Dotyka ona nie tylko katolików, jest prowadzona na wszystkich frontach. Chodzi o ludzkie dusze, a także, co należy podkreślić, i co jest zaznaczone w programie, o wolność decyzji ! Ta duchowa i niezwykle tajemnicza zawierucha Kościoła pod dowództwem Watykanu została znakomicie opisana w bestselerowej książce pt.: „Czwarta Tajemnica Fatimska” Antonio Socciego.

Wśród grona żyjących katolickich kapłanów znajdują się wybitni Polacy. Jednym z nich jest bohater proponowanej tu prelekcji. Nasz rodak w młodości doświadczył kontaktu z istotą innowymiarową, co odcisnęło się na jego całym życiu. Wykład jest niezwykle interesujący, nawet jeśli zawiera jakieś niepewne materiały, to i tak wspaniale tłumaczy to co się wydarzyło przed potopem, po potopie, ale również w Niebie, kiedy miała miejsce anielska próba, na czym polegała, Kto był przyczyną wielkiej kosmicznej bitwy ? Jaką rolę odgrywamy na gwiezdnej arenie ? Tego dowiecie się państwo z tego filmu, zapraszamy ! (Dalsza część w tekście pt.: Kilka słów do wykładu księdza Jarosława Bukowskiego – polski ruch oporu)

Linki

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów

 

Dobre 31
Złe 6

Podobne Artykuły

One thought on “Polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykła relacja !

  1. Nareszcie jakiś konkret.
    Ten kto zna przeszłość może z wielkim prawdopodobieństwem przewidzieć przyszłość. Ludzkość po potopie został odcięta od wiedzy o przeszłości. Dlatego nie tylko nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Nie jest w stanie nawet określić swojego położenia w teraźniejszości.Dlatego mówi się w wielu świętych księgach: ślepcy prowadzą ślepych, kulawi prowadza kulawych, a kroczą poprzez ciemność.
    Wielki szacunek dla tego księdza. Pokazał, że aby dotrzeć do Prawdy trzeba studiować prawie wszystkie dziedziny życia i świata. Wtedy uzyskujemy szerszy ale i dokładniejszy obraz sytuacji w której się znajdujemy. A wtedy już tylko krok do otwarcia oczu, do odrzucenia kuli, do zapalenia światła. I wtedy już wiesz : gdzie jesteś, skąd wyszedłeś, dokąd idziesz…..a najważniejsze jakie szkaradne bydle cię prowadzi….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *