Amerykańska „demokracja” osiąga polski poziom ! – II część „komitetu obrony demokracji kamikaze”

Szóstego stycznia 2020 roku wybitni dziennikarze amerykańskiej agencji INFOWARS.COM, opublikowali krótki tekst w sprawie posunięć „amerykańskiego komitetu obrony demokracji„, o którym pisaliśmy we wcześniejszym tekście. Tym razem „kowbojski KOD” chce pozbawić prezydenta Trumpa możliwości władzy nad armią. „Okultystyczny Komitet Obrony Szatana” z USA nie może sobie dać rady z niezależnością Trumpa, ale co bardziej ważne, z jego patriotyzmem, chęcią pomagania własnym obywatelom i zwiększania siły Stanów Zjednoczonych, co jest nie na rękę krwiożerczym chińskim komunistom NWO-cyfrowej bestii, a obecnie dodatkowo irańskiej huncie.

Amerykański komitet obrony demokracji” wystosował list do wszystkich, którzy mogą odebrać Trumpowi władzę. Przedstawicielka „Kowbojskiego KODu„, odpowiedniczka Kidawy-Błońskiej, pani Nancy Pelosi napisała w niedzielnym liście do kolegów, że Izba Najwyższa (coś jak polski Sejm) wprowadzi głosowanie w sprawie „Rezolucji w sprawie ograniczenia siły militarnej”, która „ograniczy działania wojskowe prezydenta wobec Iranu”.

Obrończyni demokracji NWO-Pelosi, dalej stwierdza co następuje: „W ubiegłym tygodniu administracja Trumpa przeprowadziła prowokacyjne i nieproporcjonalne naloty wojskowe skierowane przeciwko irańskim urzędnikom wojskowym wysokiego szczebla. Ta akcja zagroziła naszym żołnierzom, dyplomatom i innym, ryzykując poważną eskalację napięć w Iranie ”- czytamy w liście. Jako członkowie Kongresu naszym pierwszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa narodowi amerykańskiemu. Z tego powodu obawiamy się, że administracja podjęła tę akcję bez konsultacji z Kongresem i bez poszanowania uprawnień wojennych Kongresu przyznanych mu przez Konstytucję.

Jak widzimy „Amerykański KOD” będzie starał się doprowadzić system władzy w USA do stanu, albo raczej do poziomu Polski, gdzie prezydent jest odpowiedzialny jedynie za „żyrandol” ! Polska konstytucja została napisana pod dyktando wpływów bractwa politycznego spod znaku niemieckiego cyrkla. Stworzył ją w pierwszej połowie lat 90. ubiegłego wieku ówczesny poskomunista z SLD, Aleksander Kwaśniewski, fan, gorący zwolennik połączenia Polski z Niemcami, co oznaczało by, gdyby do tego doszło, wchłonięcie naszej Ojczyzny przez niemiecki totalitaryzm bafometańskiej lewicy.

Wspomniany agent NWO działał tak by osłabić przeciwnika politycznego – prezydenta Lecha Wałęsę. Do dziś system władzy opiera się na konstytucji obliczonej na osłabienie prezydenta przez obóz postkomunistyczno enwuowski iluminatów z „Wielkiej loży Niemiec” oraz innych bractw. Sytuacja jaka wyłania się obecnie w USA wygląda podobnie. Pato elity z „amerykańskiego KODu kamikaze” idą „drogą eseldowską”, zrobią wszystko by zniszczyć blond włosego i niebieskookiego Trumpa, mającego za żonę blond piękność, nawet jeśli będą musieli stworzyć nowe „porawo” ! W pełni rozważny i patriotyczny Trump jest dla lewackiego „Deep State” horrorem.

Pato elity z USA osiągają „polski poziom”, taka sytuacja budzi niepopkój. Co się stanie z nami, gdy Trump przestanie być prezydentem ?! Co jeśli po Trumpie przyjdzie kolejny „Obama”?  Słaba, duchowo wiotka władza PiS ugnie się i błyskawicznie zaprowadzi w Polsce „Nowy Wspaniały Świat Antychrysta” ? Trump jest zagrożeniem nie tylko dla „amerykańkiego KODu”, ale i dla ogólnoplanetarnego.

Przecież zniszczenie chrześcijaństwa za pomocą islamu jest starannie realizowanym planem sekty „Nowego Wspaniałego KODu-międzynarodówki miłującej pokój” (Pastor z Irlandii Północnej może stanąć przed sądem, bo „obraził” islam. Nazwał religię mahometańską religią „pogańską” i „szatańską”. Mężczyzna został oskarżony o „islamofobię”.)

Ameryka, jak i Europa są nafaszerowane islamskimi radykałami, to jednak ciągle za mało, w postchrześcijańskiej Europie i USA istenieje za mało „islamskiej tolerancji”. Pelosi musiała nagle dostać wytyczne od „Deep State”, bo może okazać, że Islam nie jest taki jak go nam malują pato elity. Zresztą wybitny doktor i ksiądz Natanek, po dokładnej analizie tej religii wyraźnie i dobitnie stwierdza: „tzw. pokojowy Islam to jest religia szatańska, jest zlepkiem wielu nurtów i ideologii.

Istnieją w tym temacie dobre książki. Według prof. Karla-Heinza Ohliga, który wydał historię wczesnego islamu, religia muzułmanów była u swego zarania chrześcijańską sektą. Do około końca VIII wieku koraniczne teksty były rodzajem chrześcijańskiego lekcjonarza, który miał podkreślać znaczenie Tory i Ewangelii. „Koran jest mieszanka róznych starych tradycji religijnych Wschodu i Starego Testamentu, a wiec judaizmu i mozaizmu, a dostosowana do mentalności i życzeń Arabów i tak zredagowany, aby jednocześnie usposobić Arabów przeciwko wierze chrześcijańskiej, czyli jest to „odtrutka” na Chrześcijaństwo.

„…wyjątkowa i od dawna oczekiwana pozycja na rynku wydawniczym w Polsce, ukazuje bowiem dzisiejsze zagadnienia związane z islamem. Czy islam jest tolerancyjny? Czy jeżeli na naganę zasługuje ślepy, nienawistny, skory do przemocy islamizm, taką samą ocenę należy wystawić całemu islamowi?Czy nie ma tylu „islamów”, ile jest interpretacji Koranu? A w związku z tym czy dżihad, islamski fanatyzm, a wreszcie islamski terroryzm, nie są po prostu pochodnymi jakichś szczególnych, najbardziej skrajnych interpretacji?Niniejsza książka udziela na ten temat bardzo jednoznacznych odpowiedzi.

Zawarta w niej analiza islamu, począwszy od jego genezy i założeń ideowych, a na aspektach społeczno-politycznych i psychologicznych kończąc, pozwala zrozumieć tło współczesnych dramatycznych wydarzeń, mających związek z tą religią, dzięki czemu takie rzeczy, jak wojna w Iraku, kwestia palestyńska czy talibscy „kamikaze” przestaną stanowić dla czytelnika zagadkę.Akcentujący swe arabsko-muzułmańskie korzenie autor książki, który uzyskał państwowy licencjat z teologii, cały ten krąg zagadnień ukazuje w nowym świetle, a zarazem w sposób pogłębiony i usystematyzowany. Długoletnie związki z krajami muzułmańskimi umożliwiły mu wzbogacenie analiz o przykłady z życia, zaś dzięki znajomości arabskiego orientuje się on w językowych niuansach, co jest szczególnie cenne dla prawidłowego odczytania islamskiej doktryny.Książka, którą oddajemy do rąk czytelników, bez wątpienia odpowie na oczekiwania zwłaszcza tych spośród nich, którzy istotnie chcieliby poznać „prawdziwe oblicze islamu„.

Linki:

PELOSI: HOUSE TO INTRODUCE ‘WAR POWERS RESOLUTION’ TO LIMIT TRUMP IN IRAN

Amerykański „komitet obrony demokracji” uderza jak kamikaze

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Unia Europejska potępia „strefy wolne od LGBT” w Polsce – przegłosowano rezolucję

Prawdziwe oblicze islamu

Szacunki wskazują, że osiągnięcie przez nasz kraj neutralności klimatycznej do 2050 roku to koszt co najmniej 500 mld euro (2,1 bln zł), czyli około 70 tys. zł na każdego dorosłego Polaka. Według zapewnień szefowej KE Ursuli von der Leyen, na cel klimatyczny ma być przeznaczone zaledwie 100 mld euro na wszystkie państwa Unii Europejskiej”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Artur Stelmasiak.Publicysta przypomina, że w czerwcu bieżącego roku temat „Zielonego Ładu” powróci i tym razem premierowi Morawieckiemu najprawdopodobniej nie uda się wynegocjować dla Polski na opóźnienie realizacji eko-celów Brukseli, co może okazać się dla naszej ojczyzny i nas samych katastrofalne w skutkach.http://www.pch24.pl/jestesmy-skazani-na-zielony-lad–kazdy-obywatel-rp-zaplaci-co-najmniej-70-000-zl,73161,i.html#ixzz6AKaYJGsz

Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?

Ks. Natanek – Szatan już przybył do Europy ( ISLAM )

WORLD WAR CRINGE

Polacy genetycznie modyfikowani przez tajne organizacje UFOnautyczne Crispr Cas 9

Dobre 15
Złe 3

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *