Amerykański „komitet obrony demokracji” uderza jak kamikaze

„Kamikaze” to specjalne japońskie formacje wojskowe okresu II wojny światowej. Żołnierze kamikaze poświęcali swoje życie w ataku na nieprzyjaciela, pilotując specjalnie przystosowane do tego celu samoloty lub jednostki wodne. Ataki kamikaze określane są czasami jako „ataki samobójcze”, choć samobójcza śmierć nie była celem samym w sobie. Celem kamikaze było zadanie jak największych strat nieprzyjacielowi. W wersji politycznej, „Nowi Kamikaze z USA” starają się również zadać jak największe szkody – prezydentowi Trumpowi. Od kilku lat jesteśmy świadkami zajadłych napaści na wszystkie poczynania blond włosego i niebieskookiego prezydenta.

Amerykański odpowiednik polskiej wersji „Komitetu obrony demokracji komunistytcznej” podkopuje wiarygodność trumpowskiej władzy jak tylko może. Ostatnio przybrało to formę wręcz szaleńczą – „kamikaze”. Chcą odwołać Trumpa z urzędu za pomocą głosowania. Ich bronią ostateczną (wunderwaffe) ma być tzw. „impeachment”. Formalne wszczęcie procedury impeachmentu oraz upublicznienie całego procesu zostało przegłosowane przez Izbę Reprezentantów 31 października 2019 stosunkiem głosów 232-196.

Donald Trump jest podejrzewany o wywieranie nacisku na zagraniczny rząd, co jest dziwne, bo każdy prezydent USA wywiera na jakiś rząd presję – to jest normalne ! Amerykańscy politycy KOD-kamikaze próbują uderzyć w okręt Trumpa różnymi wersjami swojej broni. Na przestrzeni lat nie wahali się stosować technik psychotronicznych, namawiając wszystkie czarownice, jak i czarowników, by ci atakowali blondyna mocami piekielnymi: „Pojawienie się okultyzmu na scenie politycznej USA zdaje się wskazywać, że prawdziwa wojna wchodzi w nową fazę. Lewica otwiera dostęp do okultyzmu, aby pomóc sobie w tej najważniejszej części walki.

Donald Trump jest czwartym prezydentem Stanów Zjednoczonych, wobec którego wszczęto śledztwo w sprawie impeachmentu. Poprzednimi nad którymi zawisła taka możliwość byli: Andrew Johnson (w 1868 roku), Richard Nixon (w 1974 roku) i Bill Clinton (w 1998 roku). W przeddzień głosowania „amerykańskich kodziarzy kamikaze” Trump wystosował list do spikera Izby Reprezentantów, Nancy Pelosi.

Oskarża w nim Demokratów o próbę politycznego zamachu stanu, rozbijanie demokracji dla własnych, „egoistycznych i osobistych” celów, a także chęć zemsty za przegraną w wyborach w 2016 roku. Amerykański KOD, tak jak polski, nie może poradzić sobie z werdyktem obywateli, miało być przecież tak, że demokracja demokracją, ale władza ma być w rękach rewolucjonistów.

W opinii amerykańskiego KODu, Stany Zjednoczone mają zostać gospodarczo wchłonięte przez Chiny, co ma przyspieszyć proces powstawania rządu globalnego, nadzorowanego od początku przez Abaddona i jego aniołów, a potem w kolejności przez wybranych technokratów cyrkla i kielni, a ci, sterując (jeśli się da) Sztuczną Inteligencję, zaprowadzą Nowy Światowy Porządek.

Niestety na drodze stanął im Blondyn. W opinii znawców tematu, Trump nie uczestniczył w tajnych okultystycznych praktykach „Bohemian„, i na dodatek jest patriotą, walczącym z mordowaniem nienarodzonych. Tego było a wiele. Iluminacka bolszewia od samego początku, już tylko na sam widok blondyna, dostawała wścieklizny. Robił, i dalej robi wszystko nie tak jak zakładała „Amerykańska Rada Ocalenia Bafometa” (Polski odpowiednik to Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego (WRON). Nie chce oddać finansowej niezależności Chinom, ale nie chce również iść drogą duchowego zatracenia, co dla okultystów z Wall Street jest śmiertelną obrazą.

Oczywiście Trump nie jest idealny, ale w dobie ogólno planetarnych przygotowań agentury NWO, by przywitać Antychrysta oraz krwiożerczych chińskich komuchów, budujących „bestię„, jest najlepszą z możliwych opcji, co zresztą potwierdzają coraz liczniejsze ataki „Amerykańskiego Komitetu Obrony Demokracji Okultystycznej„. Sytuacja impeachmentu z USA przypomina w dużym stopniu tą z Polski. To co wyprawia „nasza”, to znaczy obca polskojęzyczna grupa pato-elit (pato od patologii, albo pato-streamerów) przekracza granice zdrowego rozsądku.

Nadzyczajna kasta, jak o sobie sami mówią, rości sobie prawo do całkowitej autonomii, co jest pochodną trzydziestu lat asymilacji do zachodnich struktur „Nowego post hitleryzmu Mitteleuropy„. Pojęcie Europy Środkowej, czyli Mitteleuropa zostało stworzone przez niemieckich iluminatów na przełomie XIX i XX wieku. Mitteleuropa ściśle związana jest z niemieckim okultystycznym Drang nach Osten, czyli parciem na wschód i eliminacją chrześcijan Słowian, tzw. „untermensch”(„Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch„).

Tak w Stanach, jak i w Polsce, trwa duchowa wojna, przekłada się na to co widzimy w polityce, na materializowane sytuacje. Naszym zdaniem, na podstawie własnych doświadczeń, jesteśmy głęboko przekonani, że to duchy wszystkim sterują, to duchowe inteligencje „na wyżynach”, albo „z wyżyn”(„Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”), prowadzą ludzkość ku przyszłości, ku określonym wydarzeniom, a nie przypadek, czy tzw. „wolna wola”.

Dyskusja nad tzw. „wolną wolą„, jest niebywale skomplikowana, ciężko tu w tej chwili o tym pisać, zbyt mało miejsca i czasu. Jednak to co należy podkreślić, to to, że do tej pory było mało, albo niewiele o wpływie „czynnika inteligencji duchowych„, który jest w wielu przypadkach decydującym. Nic nie jest przypadkiem, Czegoś takiego jak „przypadek” nie ma w Biblii !

Koncepcja wolnej woli ma implikacje religijne, prawne, etyczne i naukowe. Przykładowo, w dziedzinie religii wolna wola implikuje, że osobista wola i wybory mogą współistnieć z Duchem Wszechmogącym i Wszystkowiedzącym Bóstwem, bądz bóstwami, wysuwającym w stronę człowieka pewne nakazy czy powinności moralne. Chociaż powszechnie uważa się, iż wola człowieka jest wolna, temat ten jest od wielu wieków przedmiotem burzliwej debaty.

Papież Benedykt XVI uznał w rozważaniu przed modlitwą „Anioł Pański” z 10 lutego 2008 r., że ostateczną przyczyną zła jest szatan, choć ostrzegł, że kluczowe dla chrześcijaństwa jest uznanie własnej odpowiedzialności za zło i świadome wzięcie jej na siebie. Całkiem spora liczba chrześcijan uważa wolną wolę za dar Boży. Jest ona ograniczona, ponieważ Bóg YHWH dla dobra ogółu ujął ją w pewne ramy, jako wolność względną, podlegającą zasadom prawa. Wiąże się ona z odpowiedzialnością, za swoje słowa i czyny, za które zdamy sprawę Bogu. – Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

Linki:

Trump postawiony w stan oskarżenia. Sprawa w rękach Senatu

AMERICA ON THE BRINK: DEMS SET TO IMPEACH TRUMP TODAY – WATCH LIVE

WATCH LIVE: HOUSE SET TO IMPEACH PRESIDENT TRUMP

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy’ego !

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Unia Europejska potępia „strefy wolne od LGBT” w Polsce – przegłosowano rezolucję

SkyWatchTV WEB EXCLUSIVE: Steve Quayle – Christians and Aliens

https://www.youtube.com/watch?v=K8tFIF4YCJ8

System punktów niewolnictwa NWO, a polskojezyczne „Nowe ORMO-NWO”

Dobre 22
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *